Opinie o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flavourtec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flavourtec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Flavourtec Sp. z o.o.?

Wer

Oni ciągle szukają, bo ciągle się ktoś zwalnia, ponieważ nikt tu dużej nie jest w stanie pracować dlatego każdy ma krótki okres wypowiedzenia, i jak szukają nowego pracownika to takiego który będzie od razu dostępny

Sati
@Wer

Jest to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam, a w kilku firmach już byłam, oczywiście w niedługim czasie po zatrudnieniu w Flavourtec zaczęłam szukać kolejnej pracy, bo w Flavourtec nie da się normalnie pracować.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Flavourtec Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Księgowa. Może ktoś planuje aplikować?

Niki

Jeśli masz stałą pracę, to nie warto zmieniać na pracę w Flavourtec, bo i tak na dłużej nie zostaniesz. Główna księgowa w tym roku zmieniła się 2 razy, oprócz tego zmieniła się księgowa i kadrowa, dyrektor finansowy też kilka miesięcy temu się zmienił.

Wojti
@Niki

Potwierdzam, że nie warto zmieniać stałej pracy na pracę w Flavourtec, ja zmieniłem i szybko pożałowałem.

Xyz

Praca w tej firmie to jednak jest jedną wielką pomyłka. Jeśli ktoś szuka pracy gdzie nie będzie doceniany i ciągle tylko upominany o normy to wtedy idealnie . Zastępca kierownika Pani D tylko chodzi i nic nie ogarnia , nigdy nie wie, jest chamska i wypowiada się w sposób niewłaściwy jak na osobę na tym stanowisku. Doprosić się o coś to graniczy z cudem. Nadgodziny sa niby dla chętnych a jak się nie zostanie to z premi zabiorą. Ciągle tylko normy i normy. Zero przeszkolenia pracownika ,a wymagania i zakazy to przestrzegają. Najniższa krajowa !!!! Jedyny plus to towarzystwo i zgrama ekipa pomijając kilka wyjątków na zleceniu .

@Xyz

Skoro tak Tobie źle to po co tam pracujesz???? Co do Pani D jak to napisałeś/napisałaś to kłamiesz musisz być nieźle zakompleksiony/ zakompleksiona skoro wypisujesz takie bzdury .

Xyz

Jeszcze pracuje ale to kwestia czasu, napewno z.podoqu kierowniczki która xhce być najważniejsza i najlepiej wie nie będę rezygnował.

@Xyz

W sumie popieram to co jest napisane powyżej. Zero szacunku do drugiej osoby. Ciągle malo i mało a kierowniczka D jest chamska a jak nie wiesz to wielki problem . Zero pomocy z jej strony . Dużo osób jej nie lubi ale nikt jej nie powie nic, cieszę się że nie muszę jej fałszywego uśmiechu i dwulicowej twarzy oglądać.

Tar
@Xyz

Mało płacą, nie szanują człowieka. Firma również korzysta z agencji pracy, nawet z agencji pracy nikt tu nie chce pracować. Rotacja duża nawet w biurze

Odradzam pracę w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku, pracownicy są traktowanie skandalicznie nie zwracając już uwagi nawet na fakt ciągłej rotacji pracowników biurowych jak i produkcyjnych. Szczerze odradzam pracę w tej firmie i wiązania jakiejkolwiek przyszłości i przestrzegam przyszłych chętnych pracowników do podjęcia pracy w tej firmie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flavourtec Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technolog produkcji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Karma

Wiem, że Pani Renia lub Dominika mogą być tego nieświadome. Ale sama Wioletka pewnie wie. Także tylko to tu tak zostawiam :) Czy to już mobbing? Niezwykle istotne jest to, ze aby uznać konkretną osobę za ofiarę mobbingu, muszą zaistnieć wszystkie czynniki jednocześnie, czyli: działania lub zachowania dotyczą pracownika lub skierowane są przeciwko niemu, działania lub zachowania są długotrwałe i uporczywe, działania lub zachowania polegają na nękaniu lub zastraszaniu, celem oddziaływania jest poniżenie lub ośmieszenie pracownika, odizolowanie go od współpracowników lub wyeliminowanie z zespołu; w efekcie prowadzonych działań u pracownika występuje zaniżona ocena przydatności zawodowej, a także poczucie poniżenia czy ośmieszenia albo odizolowanie lub wyeliminowanie go z zespołu współpracowników Osobiście uważam, że tak samo kierownictwo jak i pracownicy nadużywają mobbingu. Jeżeli na prawdę z was jest taki ciemnogród i nie umiecie znaleźć podstawowych informacji gdzie zgłaszać takie zjawiska to jak na tacy wam to wstawiam. Dotyczy to nie tylko mobingu, ale wypacalnosci, nadużywania waszego prywatnego czasu oraz tak jak ostatnio miało miejsce wyjazd delegacyjny, który był ponad płacony, żeby pracownicy zamknęli gęb.y kasą w gardle. Ps. Jesteście tańsi i bardziej wykorzystywani niż dzi, w, ki w Niemczech ;* hipokryci.. Mobbing w pracy należy zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy (PIP). Jest to możliwe nie tylko w przypadku nękania przez pracodawcę, lecz również w momencie, kiedy przełożony stanowczo uchyla się od zdyscyplinowania podwładnego, który dopuszcza się nadużyć. Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Adres ul. Okopowa 7 80-819 Gdańsk Kontakt tel.: (58) 520 18 22 lub 23 e-mail: kancelaria@gdansk.pip.gov.pl https://gdansk.pip.gov.pl/pl/formularz/143

@Karma

Też tak uważam że powinno się zgłosić albo podać do sądu firme

Karma

Wkleję tylko parę cech, ale szczególnych dla tej firmy, jest ich o wiele więcej. (co zostawiam w linku poniżej) Sama byłam świadkiem i też doświadczyłam wielu z nich w tej firmie. Na dzień dzisiejszy dalej jestem w szoku, że żadno z was nie jest na tyle odważne żeby zgłaszać te nagminne zachowania do instytucji.. Jedyne co umiecie to robić z gęby du..pe,wieczne narzekanie, wieczne płaczę, że plotki, że źle i niedobrze. Ale niestety jedno czy dwa szloszenia nic nie dadzą, żeby coś się zmieniło i żeby w końcu sama Wioletka poczuła strach w gaciach. A stali pracownicy najwidoczniej lubią być wiecznie wykorzystywani i żyć pod ciągła presją. Może te parę zdań, które są wklejone otworzą wam oczy. Są te cechy stosowanie zarówno jak przez przełożonych, kierownictwo i także pracowników. Oddziaływania zaburzające możliwości komunikowania się ograniczanie przez przełożonego możliwości wypowiadania się, stałe przerywanie wypowiedzi, ograniczanie przez kolegów możliwości wypowiadania się, reagowanie na uwagi krzykiem lub głośnym wymyślaniem i pomstowaniem, ciągłe krytykowanie wykonywanej pracy, ciągłe krytykowanie życia prywatnego, napastowanie przez telefon, ustne groźby i pogróżki, groźby na piśmie, ograniczanie kontaktu przez poniżające, upokarzające gesty i spojrzenia, różnego rodzaju aluzje, bez jasnego wyrażania się wprost. II Oddziaływania zaburzające stosunki społeczne unikanie przez przełożonego rozmów z ofiarą, nie dawanie możliwości odezwania się, w pomieszczeniu, gdzie ofiara pracuje, przesadzenie na miejsce z dala od kolegów, zabronienie kolegom rozmów z ofiarą, traktowanie “jak powietrze”. III Działania mające na celu zaburzyć społeczny odbiór osoby mówienie źle za plecami danej osoby, rozsiewanie plotek, podejmowanie prób ośmieszenia, sugerowanie choroby psychicznej, kierowanie na badanie psychiatryczne, wyśmiewanie niepełnosprawności czy kalectwa, parodiowanie sposobu chodzenia, mówienia lub gestów w celu ośmieszenia osoby, nacieranie na polityczne albo religijne przekonania, żarty i prześmiewanie życia prywatnego, wyśmiewanie narodowości, zmuszanie do wykonywania prac naruszających godność osobistą, fałszywe ocenianie zaangażowania w pracy, kwestionowanie podejmowanych decyzji, wołanie na ofiarę używając sprośnych przezwisk lub innych, mających ją poniżyć wyrażeń, zaloty lub słowne propozycje seksualne. https://www.google.com/amp/s/www.pielegniarkicyfrowe.pl/alert-mobbing-w-ochronie-zdrowia/co-powinienes-wiedziec-na-temat-mobbingu/%3famp

Dkm
@Karma

Akurat to prawda te osoby powinny być już dawno zwolnione z pracy i takie obgadywanie itp. jest karalne oraz znęcanie się nad pracownikami to to jest jak przychodzą goście zewnacz to są takie milutkie a jak tylko goście wyjdą to już zaczynają krzyczeć , wyśmiewać się oraz obgadują a jak się normy nie zrobi to odrazu krzywo patrzą i zwalniają to jest śmieszne co tam się robi wtej firmie .

Poszukiwano osoby na stanowisko Operator Maszyn. Czy ktoś był w firmie Flavourtec Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3700 ?

JolA

3700 brutto? Ewentualnie tak.

Flavourtec Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

ex osoba

byłam 1 dzień w pracy umowy nie podpisałam uciekłam, straszne miejsce, w obiecankach są mistrzami.... jeśli bardzo potrzebujesz nędznych pieniędzy i braku szacunku to śmiało. ale sądzę że na szmacie zarobisz więcej i będą cie lepiej traktować

mini

Szczerze odradzam, raczej każdy chce odejść z tej firmy, wymagają też pracy w weekendy jak jest duzo zamówień a jak nie ma to wysyłają Cię na przymusowy urlop albo bezpłatny. Również bywa tak że masz nadgodziny i możesz sobie je tylko wybrać ( musisz ) bo nie chcą za nie zapłacić. Można byłoby tak wymieniać i wymieniać... Uważam że rzadko się trafia na tak beznadziejną firme i osoby, które nią zarządzają, więc lepiej szukać dalej :) Powodzenia

Xdf

Ja nie wiem co wnaszej firmie się dzieje trzeba sobie czegoś szukać nowego bo ciągle pracy nie ma to jest już nie za fajne przykro mi otym pisać ????

...

Flavourtec to synonim mobbingu i braku organizacji pracy. Nie tylko na produkcji, ale i w laboratorium kj. Mogę potwierdzić wiele negatywnych opinii na temat tej firmy. Osobom szukającym pracy po studiach gorąco odradzam pracę w tej firmie. Często są nadgodziny, które teoretycznie trzeba odebrać do określonego czasu, ale tak naprawdę są one chowane do szuflady i namawia się pracowników do fałszowania listy obecności. Hitem było gdy kierowniczka (pani Anna) wzięła mnie na rozmowę na osobności i nakazała zostać po godzinach, bez wpisywania ich na listę i rozliczania w jakikolwiek sposób (w postaci pieniędzy czy wolnego). Tłumaczyła to faktem, że jest to kara za to, że będąc sama na zmianie z nową osobą, nie zdążyłam zrobić tego co chciała, nie odstępując od swoich normalnych obowiązków, które były dużo ważniejsze w tej chwili niż sprzątanie laboratorium.

@...

(usunięte przez administratora) Brak poszanowania dla pracownika. Nadgodziny nie są zapłacone, brak urlopów,poniżanie pracowników. Pancia która ma ,, władzę" tylko władzę życie jeszcze jej zapłaci. Najgorsza firma w jakiej pracowałam¡!!!!!!!!

@Xyz

Proszę bardzo o kontakt zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę potrzebuje tylko porozmawiać nic więcej będę się z nimi sądzić i potrzebuje namiaru na jednego pracownika to tylko rozmowa nic więcej podaje numer telefonu pozdrawiam 504355935

@Xyz

96 tys butelek zostało wysłanych z germana do Niemiec przed akcyza mi i 4 pracownikom przez flauvortec kazano wyrobić karty ekuz i oświadczono mi w poniedziek że mamy wyjazd 16 sierpnia tego roku do diseldorfu 60 km od granicy francuskiej czyli na końcu Niemiec i 5 osób ma spakować 96tys butelek przez 4 dni same mamy sobie je też oyrojkatowac i złożyć kartoniki ja odmówiłam wyjazdu ponieważ jestem po szpitalu o czym ich informowałam źle się czuję i mogę w każdej chwili dostać krfotoku i zostać sama na obcej ziemi w szpitalu bez pomocy tak by skończył się dla mnie te wyjazd poinformowałam kierownika ze lekarz zabronił mi wyjazdu że względu na mój stan zdrowia i właśnie dzisiaj po 3 latach cieckiej z nimi pracy zostałam zwolniona bez Podania przyczyny na papierze. Sprawy tak nie zotwie nie zgodziłam się na wyjazd w zagranicę który nie został zgłoszony do zusu ze ludzie jadą do pracy do Niemiec za polskie pieniądze tak jak we flavourtec wyjazd jest 16 sierpnia i po 20 godzinach podróży w autokarze ludzie mają zjeść się wykąpać i przystąpić odrazu na wiele godzin do pracy. Nie mogę pisać tu wiecej jakie kroki podejmuje w tej sprawie ponieważ oni też to czytaja a ja nie będę ich tu uprzedzać o swoich krokach podaje Ci swoj numer telefonu proszę cię tylko o rozmowe nic więcej 504 355 935

syyyyla
@Ważne

Puknij się w głowę, w końcu się do.. ..aś za swoje hamskie zachowanie! Połowa faktów pomylona bez ładu i składu, najpierw naucz się pisać a potem udzielaj w Internecie ... Pzdr

@syyyyla

Racja

Ba$
@Ważne

Brednie Pani pisze i tyle..

Karma

Przez to jak jest prowadzona ta firma przez Panią Wiolettke, nie stosownie sie do regulamow, do prawa pracy i człowieka powinno się zgłosić przede wszystkim do odpowiednich instytucji. Bhp, sanepid i kodeksy karne chyba nie są dla Pani w ogóle znane. Wszystkie poprzednie firmy musiała Pani zgłosić o upadłość gospodarczą bo bankrutowała firma. Przy takim systemie jak teraz na pewno koleja firma nie niedługim czasie też zostanie zamknięta, bo w końcu ludzie, których pani tak wykorzystała, nie szanowała to zgłoszą. Na pewno nie jeden pracownik, który się szanuje chciałby zgłosić ta firmę do pipu i do adwokata, ale dziwnym trafem uchodzi Pani na sucho ze względu na to że ludzie są psychicznie przeorani i zastraszeni. Więc kto chciałby potwierdzić to jakie (usunięte przez administratora) się dzieje w tej firmie prosze o zgłoszenie to na stronie pipu i praw człowieka, żeby jak największa ilość ludzi zniszyla ta zawistna kobietę. Pieniądze proszę Pani to nie wszystko w życiu, a to jak się traktuje i szanuje drugiego człowieka świadczy tylko o tym, że jest Pani kątem, karma Panią dopadnie i to w nie długim czasie. To, że firma jest niemiecka to nie czyni Pani w swojej urojoniej głowie Hitlera, żeby zrobić kolejne Auschwitz i (usunięte przez administratora) Powinno być kobieto Tobie wstyd! A pamiętajmy, że karma to (usunięte przez administratora) Więc ludzie nie bądźmy w tej sprawie milczący tylko pokażmy, że przede wszystkim się szanujemy i mamy wpływ na to żeby wyeliminować to toksyczne miejsce z listy trujmiejskich firm. A pani życzę sraczki ze stresu i przygotowanie się na karmę, na którą Pani sobie sama zasłużyła.

Dokładnie
@Karma

Pani W za nic ma swoich pracowników, notoryczne krzyki, mobbing, problemy z urlopem. Lepiej, namawia wprost a nawet wymusza by pracownicy wypisywali lewe urlopy i chodzili normalnie do pracy. Dodam że sama Pani W jest co rusz na urlopie po tydzień- dwa. Ekspolatcja pracowników do granic możliwości. Ogromna rotacja pracowników, wszyscy którzy odchodzą to odchodzą ze względu na Panią Prezes. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Nie mogę pojąć dlaczego rada nadzorcza to wszystko toleruje! Choć zapewne Pani prezes ich po prostu okłamuje i nie mówi co się dzieje. Ta firma będzie następną którą doprowadzi do upadłości przez nieumiejętne, tragiczne zarządzanie.

@Karma

Po "współpracy" z tą krową Violettą musiałam wspomagać się medycznie. To tyran, harpia i bardzo (usunięte przez administratora)człowiek. Do tego niezrównoważony. Zniszczyła mnie do tego stopnia że mialam ochotę przeciąć jej hamulce w aucie - tu wkroczył psychiatra bo juz nie dawałam rady, uciekłam w podskokach bo nigdy takich myśli nie miałam. Tak toksycznego człowieka w życiu nie spotkałam zastanawiam się czy nad nią nie trzeba jakiś egzorcyzmów odprawić bo to tak zły człowiek że aż się nie chce wierzyć ze to nie opętanie. Violetta szef z piekła rodem

@Karma

Przez tę kobietę musiałam odejść z pracy. Psychicznie byłam wrakiem czlowieka

@Dokładnie

To prawda popieram

@Wioletta

Trzeba to zgłosić aby sprawdzoną tę firmę

Janusz
@Wioletta

To może zgłoś sama? "Trzeba" "niech ktoś" :D Klasyka. Czemu nie zrobisz tego osobiście?

Muhaha
@Janusz

Lepiej się kimś wyręczać oczywiście :)

@Wioletta

Co tu zgłaszać? że się wyrzywa, że daje zadania i cele których nie da się osiągnąć, ze wrzeszczy jak opetana lub grozi brakiem wilnego? Jak to udowodnić. Zwykle po miesiącu proszenia i niepewności pusza na ten zasłużony urlop. Ale nerwy czy wakacje nie przepadną.... tego nie da się udowodnić. Przecież dostalam wolne.... a to ile bylo chodzenie rozmow warunków.... Mam nagrania jak wrzeszczy ale nagrywanie jest teraz nielegalne tylko siebie bym pogrążyła. Chce po prostu zapomnieć o tym koszmarze i przestrzec innych potencjalnych współpracowników.

@Janusz

Ja rozumiem 2 piszaca, nie mając twardych dowodów ciężko to zgłosić bo jak zgłosić mobbing? Wiesz nawet bym to zrobila ale nie wierze że wyniknie coś z tego dobrego. Tylko babranie sie dalej w tym g*wnie. Uciekłam jest mi lepiej okazuje się że może być lepiej tylko nie tam

Zgadzam się stym

@Karma

Proszę o kontakt pod moim numerem telefonu zostałam oszukana być może jest w stanie mi pani/ pan bardzo pomoc i to tylko rozmowa nic więcej. 504 355 935

Nie pozdrawiam Wiolci

@.

Co Ci takiego zrobiła, że nie pozdrawiasz?

Podobno pracując w firmie Flavourtec Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 5500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Pracownik 1

Nie ma szans najnizsza krajowa i ewentualnie dodatki na które nigdy nie zasłużysz

Roman
@Pracownik 1

A jakie to dodatki? Premie uznaniowe czy chodzi o benefity z socjalu bo to powinni dostawać wszyscy, nie?

....

Pracując tam można nabawić się nerwicy i depresji nic poza tym, żadnych pozytywnych stron firma nie posiada. Ludzie fałszywi, kierowniczki nigdy nic nie wiedzą...brak szacunku do ludzi.

Glm

Najgorsza firma i atmosfera jest nie zafajna nie polecam nikomu tej firmy szkoda gadać na ten temat skandal co tam się dzieje

@Glm

A czemu atmosfera niefajna? Kto ją psuje?

Imn

Tak naprawdę teraz tylko i wyłącznie liczą się Ukraińcy a my nabój to jest nie fer pani Wioletta powinna wtesz wszystkich traktować jednakowo a nie tamci lepsi a my gorsi nie powinno tak być przez Ukraińców musimy wszysko poprawiać bo wszysko mieszają Ukraińcy

@Imn

Dokładnie na produkcji większość osób jest wymieniana na Ukraińców którzy nie znają polskiego. Non stop popełniają błędy i wszystko mieszaja. Nie można też się z nimi normalnie porozumieć i wytłumaczyć jak mają pracować.

@123

A co na to kierownicy? Pasuje im to że tak psują pracę? :/

Wątpię by pasowało
@Wiktoria

Kierownicy nie mają nic do powiedzenia, o wszystkim decyduje Pani prezes... Na produkcji większość osób zatrudniona jest przez agencję pracy przez co są okresy kiedy to jest wylęgarnia chorób bo nikt nie może sobie pozwolić na L4 i wszystkich wokół zarażają. Jest ciągła rotacja pracowników

Roman
@Wątpię by pasowało

Jak zatrudnienie przez agencje to ludzie pracują na zleceniu czy dostają normalną umowę? Bo może rotacja jest z powodu słabej umowy czy jest inna przyczyna?

Maciek

Najlepsza firma na świecie

ktos
@Maciek

najlepsza praca

Czy w firmie Flavourtec Sp. z o.o. da się zarobić 12000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy?

Haha

Nie ma szans byz zarobić 12 tys

@Haha

A na jakie realne zarobki jest szansa?

Xyzz

Odradzam ta pracę. Przyszłam tam z agencji. Nie przeszkolili mnie w niczym. Po 3 dniach zostałam zwolniona ponieważ jak mi powiedziano nie sprawdziłam się. Jak ktoś przyjdzie tam do pracy to uważajcie na panią S. Co rusz ci (usunięte przez administratora) zawraca i sama tłumaczy, a brygadzistka to nie wiem od czego jest.

@Xyzz

Tak naprawdę oni myślą że nowy pracownik wszysko umnie wniwej pracy a tak naprawdę to ich zakochany obowiązek jest podejść i pokazać nawet kilka razy a jak czegoś nie zalapiesz to cię obgadują i dowodzenia to jest zachowanie skandaliczne .A jak dziewczyny przyszły nie będę wymieniała imion to same nie umiały ateraz uważają się za wielkie gwiazdy

Abc

Nagminne jest wyśmiewanie się z osób niepełnosprawnych. Raz że oni w swoim gronie tylko i wyłącznie siedzą, dwa to że mają proste prace czego inni zazdroszczą.

Weronika
@Abc

Kto się w tej firmie wyśmiewa z osób niepełnosprawnych?

Abc
@Weronika

Tam tak jest. Odradzam ta pracę. Toksyczna atmosfera. Nie zdziw się jak ktoś świnie ci podłoży

Dm
@Weronika

No nie powinno tak być i niektóre osoby tego nie rozumieją

Zostaw merytoryczną opinię o Flavourtec Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flavourtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flavourtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flavourtec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flavourtec Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Geodetów 28
    80-298 Gdańsk