Opinie o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flavourtec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flavourtec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Flavourtec Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. obsługi klienta, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 20 lutego.

Xyz

Taki aspekt nie istnieje. Ludzi maja za nic.

Haha

Benefitów jakichkolwiek brak. Multisport, Medicover, PZU życie - coś takiego nie istnieje. Brak nagród, brak szkoleń, kursów czy dofinansowania do nauki. W flavourtec czekają jedynie krzyki Pani W. która traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) O normalnym urlopie też można zapomnieć. Ciągła rotacja pracowników. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.

Haha
@Haha

Widzę administrator usunął to jak Pani W traktuje ludzi, więc napiszę inaczej - całkowity brak szacunku do pracowników.

Iaou
@Haha

Potwierdzam! Brak szacunku dla pracowników. Najlepiej trzymać się jak najdalej od tej firmy

Franciszek
@Iaou

Dlaczego godzicie się na takie traktowanie? Skoro pracodawca nie ma do Was szacunku to może trzeba zacząć od jakiejś rozmowy z przełożonymi, a jak to nie pomoże to iść jeszcze wyżej? Wydaje mi się że szacunek dla pracownika jest podstawą...

Ooo
@Iaou

To prawda zgadzam sie

Julia
@Ooo

No i co Ci z takiego zgadzania się z tym? Może najwyższy czas na jakąś reakcję? Chyba, że aż tak Ci to nie wadzi, bo po podpisie rozumiem, że dalej jesteś tu pracownikiem, tak?

Nieznajomy

Ogromne wyrazy uznania należą się firme Flavourtec za zatrudnianie obywateli z Ukrainy w każdej ilości, ale póki kierowniczki nie nauczą się ukraińskiego to nie będzie miało to sensu. Dobra rada dla wszystkich Polaków: Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy!

Mmm

Skandal co teraz tam się dzieje dramat nie ma co się dziwić że ludzie odchodzą z firmy

Iwona
@Mmm

A co takiego się dzieje? Opisz sytuację bo chciałam się zatrudnić ale szczerze mówiąc po przeczytaniu opinii to mam dosyć.

Lllllll
@Iwona

Zgadzam się stą opinia i unas jest coraz gorzej

Ona
@Lllllll

Tylko czekać na rewolucje. Ile osób z dłuższym stażem zamierza odejść w styczniu :)

Dm
@Ona

No zobaczymy jaja będą jak sami Ukraińcy zostaną i wtedy zobaczą jak to jest przez taką atmosferę jaka jest

Joanna
@Dm

Już luty za pasem, i były te masowe odejścia? Czasem takie namawiania się są na forach, ale potem się okazuje, że trzeba płacić rachunki, i jednak bunt pada.

Dziwnie
@Mmm

A zapomnieli ze fundamentem są ludzie. Ludzie, którzy nieustannie rezygnują z pracy

Ads

Ilu zmianowa jest praca ?

@Ads

Nie długo będą już 3 zmiany

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flavourtec Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technolog produkcji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Flavourtec Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Dyrektor?

Tu

Pracownicy mają robić testy na covida z własnej kieszeni inaczej wyrzucają z pracy jeśli nie przyniesiesz to do domu

Iwona
@Tu

Chyba jakiś żart. Czy pracodawca może czegoś takiego żądać od pracowników? Jest na to jakiś przepis prawny?

Twm
@Iwona

To wszysko to jest nie normalne co tam się dzieje dobrze że ludzie odchodzą bo to jest skandal jeszcze trochę to nikogo nie będzie w firmie i kolejnych ludzi będą szukać i po pierwszym dniu będą mieli dość

Vicky

Cześć, planuje zacząć pracę od poniedziałku.. ale opinie są mało zachęcające :) Mam podpisać umowę na 3msc czy ktoś się orientuje czy jest możliwość przedłużenia min. Na rok ?

Wwdm

Dziewczyny z kontroli tesz takie gwiazdy że szkoda gadać jak wołam kontrola przychodzą z wielką łaską księżniczki

Aha
@Wwdm

Hej, mam nadzieję że jutro w pracy mi to powiesz. Pozdrowienia ????

ahaaa
@Aha

Nie pracuję w tej firmie, czytałem opinie aby wyrobić sobie jakąś opinię. Czy warto , czy też nie warto aplikować do tego zakładu pracy. Takie odpowiedzi jak twoja mówią mi wyraźnie, że nie warto. Już byłem w takim zakładzie pracy. Ci co siedzą troszeczkę dalej niż produkcja, są zawsze głupio mądrzy i to był idealny przykład takiej odpowiedzi. Nie pozdrawiam

@ahaaa

Masz rację takie osoby uważają sie za nie wiadomo kogo i myślą że oni mogą wszysko a to guzik prawda

Odmk

P. Iwona tesz wiecznie chodzi nadąsana i krzywo patrzy na po racowników

@Odmk

No nie stetety zgadzam się stym

Olo
@Odmk

To prawda zgadzam się stą opinią że wiecznie chodzi nadąsana dla nie których osób to taka milutka a dla nie których to niestety ale jakby coś w panią (usunięte przez administratora)wstąpiło no niestety taka jest prawda

Sarenka

Witam was wszystkich serdecznie. Chciałabym zacząć pracę w tej firmie. Ze względu na różnorodność opinii mam sceptyczne nastawienie. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat firmy, kierowników i ogólnego funkcjonowania Flavourtecu ? Głównie chodzi mi o zarobki, atmosferę w pracy i zachowanie kierowników wobec pracowników. A może są jakieś kursy doszkalające? Czy można liczyć na jakieś bony albo karty Multisport ? Super byłaby też zniżka na olejki nikotynowe. Pozdrawiam serdecznie i oby do zobaczenia już w pracy????

Wdm
@Sarenka

Nie polecam tej firmy zła atmosfera

Blabla

Czy na ten moment poleca ktoś pracę tam?

Xx
@Blabla

Pewnie ze tak ;)

Xxx

Dziewczyny dają Patrycji taką pracę jaką ona chce bo wymusza płaczem albo krzykiem a dziewczyny na to się godzą żeby mieć święty spokój i później obgadują i głupio się śmieją . A kierownik powinien zwrócić uwagę dziewczyną jak one traktóją co nie któreosoby . Gdyby tak traktowano moje dziecko to ja bym zgłosiła do odpowinch służb i bym nie pozwoliła na to A kierownik powinien stanąć wobronie co do niektórych osób to jest zachowanie skandaliczne i niektóre dziewczy nie powinny pracować w takim miejscu nie będę wymieniała które bo to wszystko jasnea. Asz przykro NATO patrzeć ????

Xxxx
@Xxx

A może porozmawiać z kierownikiem ? Może akurat wniesie to coś dobrego , pisanie tutaj wątpię czy coś da. Może tego nie widzi ? Może trzeba mu naświetlić temat.

@Xxxx

Zostaw Kierownika wspokoju on jest super i bardzo mi się tam miło pracowało i cały zespół był super .

Xd
@Xxx

To jest okropne co jest napisane przykro to się czyta ludzie są niektórzy okropni

Zaczęłam pracę w tej firmie jakiś czas temu I jestem zaskoczona brakiem jakichkolwiek warunków sanitarnych w tym miejscu. Odkąd przyszłam nie zostałam przeszkolona na nic. Stali pracownicy oczekują od nowych osób że od razu po przyjściu będą wiedzieć dosłownie wszystko co I gdzie się znajduje oraz jak się to robi. Jeśli ktoś czegoś nie wie to w odpowiedzi na pytanie dostaje przewracanie oczami. Kierowniczką wraz ze swoją świtą chodzi co chwila na papieroska,a jedną z przełożonych czepia się nawet o to że zamiast kuwety z liquidami na kolanach trzymam karton. Panie z kontroli również niezadowolone z niczego przychodzą z wielkim fochem zawiedzione że muszą cokolwiek tu robić. Nie polecam pracy w tym miejscu,ludzie szanujcie się.

LQP

Tyczy się to hali na Geodetów 6 czy 28?

Czy dalej utrzymuje się tak zła atmosfera w firmie na produkcji

@Gość

Niestety ale jeszcze gorsza atmosfera jak była

Były

Adi i Ty na to pozwalasz ? Nie byłeś taką osobą !

Dawny pracownik

Praca tam to jakaś pomyłka z kilku powodów chyba największym powodem to ludzie, którzy tam pracują... Zwłaszcza taka Patrycja poprostu masakra nie polecam i odradzam tam pracy.

Pakownia olejków

W tej firmie nie zmieni się nigdy atmosfera - jeśli „kierowniczki” nadal będą pomiatać wszystkimi i będą myśleć ze wszystko im wolno . Ciagłe wyśmiewanie , ubliżanie i bezczelność .

?
@Pakownia olejków

O jakich kierowniczkach piszesz ?

Oliwia

Wykorzystywanie wyśmiewanie się z osób niepełnosprawnych albo zimnych pracownikó

WW.
@Oliwia

To prawda

Lolo

Wcale się nie dzieje że pracownicy odchodzą przez kierownictwo brak kultury do drugiego człowieka oraz zero organizacji masakra jakaś nie polecam nikomu takiej firmy

Nick..

Praca ogólnie jest OK, atmosfera nie za fajna .. Brak kultury od osób na wyższym stanowisku .

Niestety nie da się wytrzymać w atmosferze, która panuje w tej firmie.

Na jakie benefity można liczyć w Flavourtec Sp. z o.o.?

Qk

Na żadne

Serniknacieplo

"Praca w młodym, dynamicznym zespole"

Zostaw merytoryczną opinię o Flavourtec Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flavourtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flavourtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flavourtec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flavourtec Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Geodetów 28
    80-298 Gdańsk