Opinie o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flavourtec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flavourtec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavourtec Sp. z o.o. w Gdańsk

ORMO

A jakie jest wynagrodzenie? Bo w ogłoszeniu piszą, że "atrakcyjne".

@ORMO

Najniższa krajowa

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Flavourtec Sp. z o.o.?

Były

Na jakim stanowisku?

Nie polecam

Żadne ????

Bartosz

@Ale Skoro jest tak jak napisałeś/aś to zmień firmę i nie psuj opinii dobremu pracodawcy ani atmosfery w pracy!

zatrudnienie

jest przez nich czy przez agencje?

@zatrudnienie

Przez agencje , praca fajna, spokojna, czysta, fajni ludzi, mlodzi

@ja

Nadgodziny nic więcej niepłatne.. No super, firmę tylko polecić znajomym. Krzyki o normy, organizacja pracy do niczego.. Tragedia

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flavourtec Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technolog produkcji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Yyy

O jeszcze dodam komentarz na temat czyjeś odpowiedzi, ze praca jest spoko i trzeba tulko robić normę. W tej pracy nie wystarczy chodzić pd pn do pt, od 6 do 14. tak jak podpisywaliście w umowie. Kierowniczka wymaga zostawania po godzinach gdzie nawet nie są lepiej płatne oraz oczekuję przychodzenia w soboty również za tą samą stawkę, a jesli ktos nie przychodzi to są pretensje, później krzyki a potem zwolnienia . Zero szacunku do pracownika jaki i poszanowania do jego czasu. Każdy tam się stara, ale ile można jedna przychodzi z kontroli, mówi jedno a zaraz przychodzi inna mówi , że źle... Zaraz przychodzi również PR i mówi jeszcze inaczej i jeszcze każdy dostaje opierdziel.

@Yyy

Tak właśnie jest.. Dokładnie. Gdyby płacili za nadgodziny, nie mieli by problemu, ludzie by zostawali dłużej i pracowaliby w soboty.

Czy w Flavourtec Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ale

Umowa zlecenie ciagnie się i ciągnie... Nie tylko na okresie próbnym.

Yyy

Praca sama w sobie jest okej, ale to co sie tam dzieje... Hm zwykla żenada. Ludzie którzy są zmuszani do nadgodzin bo inaczej są zwalniani wielce przestraszeni Pani R. Każdy tam robi sobie pod górkę, ludzie którzy się starają są najmniej doceniani, a ci którzy strugają wielce pracujących podlizujących się najbardziej nagradzani i to z jakim podejściem kierownictwo traktuje tam ludzi jeszcze raz żenada. Jest naprawdę wiele innych prac lepiej płatnych gdzie dostanie sie również więcej szacunku od pracodawcy. A co do 2 hali ludzie ma stanowiskach wyższych totalna pomyłka. Szlachta ktora wychodzi osobno na papieroska przez magazyn. A o Monice, Iwonie czyta prawda... Zero pasznowania, a niech przyjdzie tylko do pracy jakaś ładna dziewczyna. Nie polecam. Pozdrawiam

Alexx

Tragedia... ta praca to pomyłka i Ci ludzie.

@Alexx

Iwona mogłaś się wziąć za prace zamiast gdakać 8 godzin o bzdurach. Sama jesteś pomyłka

Ty

Dokładnie tak! Nie mam pojęcia kto zarządził, aby ta osoba zyskała takie stanowisko - to właśnie ona jest w tej firmie największą POMYŁKĄ...

Ono
@Ty

Zgodzę się z tym! Niczego nie nauczy, a wtedy ma do ma do nas pretensje że niczego nie umiemy. Gdy zaczynaliśmy nic nam nie powiedzieli że to na akord a teraz mas ciągle pospiesza. Nie polecam wcale nie szanuje ludzi!!

she
@Ono

ale o kim piszesz?

Osa

Iwona Monika i cała reszta co tam pracuje to tylko żeby obgadać poniżyć opieprzyć i to tak co by pani R słyszała ale same zapomniały jak gaciami trzęsły ze wylecą z pracy . Praca tam to masakra????

kolo
@Osa

najgorsza to jest "piekna"Gosia , az zadyszki dostaje jak opowiada i w slowo nie wejdziesz, tylko ona ma racje . meskie zachowanie i ton glosu.zenada

Zniesmaczona

Generalnie opinia dotyczy drugiej hali tak zwanej ,,pakowalni,, agencje na prośbę firmy (usunięte przez administratora) ludzi na temat pracy w pięknych godzinach tymczasem prawda jest inna zmuszanie do nadgodzin pod groźbą zwolnienia . osoby z Ukrainy pracują po 12 h dziennie od poniedziałku do piątku czasem soboty ... Aż mdleją na hali. Jest parę osób nie pełnosprawnych którzy są tam źle traktowani,krzyczą na nich wykorzystują sprawa tej firmy już dawno powinna być gdzieś skierowana . Osoby na stanowiskach kierowniczych na których wogole nie powinny być chyba po znajomości bo zero klasy i inteligencji !

Pytanko

Jak teraz wygląda praca w flavourtec są jakieś normy? Jak to wygląda

Czy w Flavourtec Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

ghost

nie ma

kry

Pracuję w firmie już prawie 2 lata i nie zostałam w żaden sposób poniżona.Kierownictwo jest spoko a jak komuś nie pasuje to niech znajdzie sobie inną pracę,pracować trzeba wszędzie a to że trzeba zrobić swoją normę to wiadomo pracodawca musi mieć zyski i za darmo nikomu nie będzie płacić .A co do Iwony nie widziałam żeby jaka osoba tak była za angażowana w to co robi, a już nie jedno widziałam.A jak komu się nie podoba to dowidzenia.

@kry

Zainwestuj w słownik

Damian

Czy firma gwarantuje za dopłata multisporta?

@Damian

nie

Niza

Pare lat temu tam pracowałam. Nie wiem jak jest teraz, czy dalej kierowniczką jest Pani R, ale wtedy było strasznie. Pozostali pracownicy tej firmy byli ok, dało się z nimi dogadać. Jednak ja wytrzymałam trzy miesiące i odeszłam, bo nie dawałam rady psychicznie przez kierowniczkę.Już raz pisałam tutaj komentarz o niej i widziałam takich więcej, ale widzę, że zostały skasowane zatem napiszę jeszcze raz..jeśli tam nadal kierowniczką jest pani R. to szczerze nie polecam.

Kkkk

Mialam "przyjemność" pracować w tej firmie kilka lat temu i z całą pewnoscia odradzam! Pani Kierowniczka jest straszna, drze się, nie słucha osób pracujących na każdym kroku nic jej nie pasuje A cała firma zachowuje się tak jakby sie jej bali.... Zresztą ze względu na nią odeszłam z Pracy mówiąc jej to prosto w twarz. Jeżeli ktoś chce iść do pracy w której chce mieć minimum spokoju i szacunku to napewno nie tutaj.

Roman
@Kkkk

Nie można wykorzystywać swojego stanowiska do gorszego traktowania podwładnych. Odejście z firmy to dość radykalny krok. Czy nie było możliwości poprawy relacji z przełożoną, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Wiktoria

Nie wiem czy te wszystkie komentarze są spowodowane leniwymi osobistościami które zostały wyrzucone za siedzenie i nic nie robienie. Praca może to lekka rutyna, ale ludzie są wspaniali... To, że nowemu nic nie wyjaśnią z miną babyjagi na zadane pytanie to nie prawda... Każdy pracownik jest mile traktowany przez innych wiadomo wszędzie się znajdzie ktos z innej bajki który nie splecie warkocza z każdym. Kierowniczka produkcji bardzo fantastyczna nie zawsze miła i spokojna, ale wiadomo czasem trzeba pokrzyczec na obijających się ????‍♀️ polecam bardzo flavourteca. Fajny klimat w pracy :) ludzie jednak są zawistni komentując nieprawdę z anonimowego konta :)

AWOKADO

Pracując tu czuje się jak Big Brother. Nic nie rozumiem. Bez przerwy ktoś dzwoni i coś chce ale nikt nic nie wie, wszyscy są tu chyba z przypadku.

Józek

@Ona27 Wystarczy robić swoje to nie będzie powodu do narzekania na kierownictwo.

Zastraszony

Osobą która psuje całą firmę i przez nią wszystkie plusy tracą znaczenie jest pani kierownik produkcji. Każdy pracownik związany nawet w najmniejszym stopniu z produkcją na pewno kiedyś stanie się ofiarą jej krzyków, poniżania słownego przy innych pracownikach i ciągłego narzekania, że się wszystko źle robi. To już nie jest „upierdliwość”, to mobbing w czystej postaci. Ciekawe, że jeszcze nigdzie to nie zostało zgłoszone... w innej firmie już dawno kroś taki wyleciałby na zbity... oczywiście z prokuraturą na karku. No ale jasne.. jak się ma całą rodzinę w zarządzie spółki to rzeczywistość może być piękna, a człowiek pozostaje bezkarny jak ta pani

Ona27

Najgorsze co może być-firma rodzinna. Brak jakiegokolwiek poszanowania do pracownika, więcej tam "kierowników" niz pracownikow. A awansować można tylko przez znajomości. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Flavourtec Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flavourtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flavourtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flavourtec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flavourtec Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Geodetów 28
    80-298 Gdańsk