Opinie o Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał w Łódź

filomena Nowy wpis

@S.Bazarnik sbaz@op.pl Ale to forum pracownicze więc niewłaściwie została skierowana opinia!

S.Bazarnik sbaz@op.pl Nowy wpis

Od roku 2016 używam fluidu przeciwzmarszczkowego Firmy Monika i Marek Gocał. Jest to świetny kosmetyk, który nie uczula, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Mam już 73 lata, a moja twarz wciąż wygląda młodo, bez zmarszczek, bez przebarwień, jak u osoby w tym wieku. Bardzo chciałabym nadal używać tego kosmetyku, ale niestety nigdzie nie można go kupić. Ja w 2016 roku zakupiłam go bezpośrednio w Łodzi u producenta drogą wysyłkową ( 2 opakowania, po 3 x 30 ml) . Na opakowaniu obok daty produkcji znajduje się kod SO22. W chwili obecnej kończę używać ostatni flakonik tego świetnego kosmetyku liftingującego. Proszę o wskazanie adresu gdzie można by go kupić, i czy nadal jest produkowany. Z pozdrowieniami Stanisława Bazarnik Po raz pierwszy dokonałam zakupu w Rossmannie w Krakowie.

Justyna Nowy wpis

Zaskakująca jest ta opinia. Słyszałam, że to bardzo dobra firma, miałam zamiar aplikować. Może ktoś ma bieżące informacje?

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał?

ja Nowy wpis
@Administrator

Firma nie ma pieniędzy. Nie płaci swoich zobowiązań terminowo. Na wpłatę trzeba niestety czekać miesiącami. Zła kondycja finansowa ma pewnie przełożenie na wynagrodzenia pracowników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

łodzianka

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Małe zarobki, żadnych szans rozwoju i żadnej przyszłości. Wszystko co zostało napisane jest prawdą. (usunięte przez administratora) Chcesz tam pracować, to zostaw swoją godność w domu. Tam nie ma na nią miejsca... (usunięte przez administratora) Podsumowują: uciekaj jak najdalej od tego pracodawcy! Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!!!!

doda

rację ma niestety koleżanka (usunięte przez administratora)

Jagoda

Myślę że tą opinie pisał sam pracodawca. Firma mała bez możliwości rozwoju, płaca najniższa krajowa (usunięte przez administratora)wielkie wymagania bez narzędzi pracy. Nie polecam!!!! wystarczy zobaczyć (usunięte przez administratora)pracodawców!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.
Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał