Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał

Łódź

Opinie o Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał

łodzianka

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Małe zarobki, żadnych szans rozwoju i żadnej przyszłości. Wszystko co zostało napisane jest prawdą. (usunięte przez administratora) Chcesz tam pracować, to zostaw swoją godność w domu. Tam nie ma na nią miejsca... (usunięte przez administratora) Podsumowują: uciekaj jak najdalej od tego pracodawcy! Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!!!!

doda

rację ma niestety koleżanka (usunięte przez administratora)

Jagoda

Myślę że tą opinie pisał sam pracodawca. Firma mała bez możliwości rozwoju, płaca najniższa krajowa (usunięte przez administratora)wielkie wymagania bez narzędzi pracy. Nie polecam!!!! wystarczy zobaczyć (usunięte przez administratora)pracodawców!!!

Zostaw opinię o Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efektima S.C. Monika Gocał Marek Gocał