Opinie o Future Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Future Electronics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Future Electronics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Magda

To prawda ze firma sponsoruje naukę języka angielskiego swoim pracownikom?

Odpowiedź
@Magda

Tak to prawda, trzeba tylko podpisać finansową lojalkę

Nowa

Ja też byłam na kilku rozmowach poczytałam opinie chyba muszę podziękować osobą które odeszły z Future bo zwolnili miejsce które zajęłam . Kasa spoko, możliwości awansu benefity jak wszędzie. Duży plus za pozytywną atmosferę począwszy od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Zasady jasne i klarowne i uwaga korpo gdzie jest max target i kto o takich rzeczach mówi na rozmowie rekrutacyjnej a wiem mój nowy pracodawca.

M.
@Nowa

Co znaczy "kasa słaba", "kasa spoko"?

MT
@M.

Kasa jest aktualnie na poziomie stawki kasjerki w Lidlu w 8 godzinnym trybie pracy, czy słaba, czy spoko to zależy od każdego indywidualnych potrzeb .

M.
@MT

Czy za pajdę chleba płacisz 3PLN, czy "dużo" bądź "mało"? Konkretne kwoty to taka tajemnica w innych branżach niż IT?

MT
@M.

Lidl jednoznacznie w swoich ogłoszeniach jasno i czytelnie podaje oferowane stawki, są też dziesiątki artykułów na ten temat w internecie, wystarczy użyć internetu i wyobraźni, przeczytać, porównać i wyciągnąć wnioski.

@MT

Sprawdziłam Lidla i jednak jest znacząca różnica tym bardziej ze w Lidlu po 2 latach można mieć dużo mniej

W

Miło, że sprawdziłaś, podaj zatem proszę linka do artykułu od zarobkach w Lidlu na który się powołujesz pisząc, że zarobki w Future Electronics są znacznie wyższe niż w Lidlu.

Papaj

Po rocznym stażu w Lidlu zarabia się więcej lub porównywalnie względem stawki którą oferuje Future. Stawki z FE były ok 10 lat temu. Myślę, że kariera w Lidlu jest pod tym względem bardziej opłacalna. Można liczyć na przyzwoita podwyżkę a nie stawkę za którą można kupić bilet miesięczny. Dodatkowo dysproporcja płacy podług wymaganych umiejętności i obowiązków w Future to jest żart.

@Papaj

Z tego co wiem stawki są różne w różnych działach i umiejętności też różne są wymagane. Za przeklepywanie danych nie oczekiwałbym za dużo więc jak komuś się nie podoba niech idzie do Lidla robić karierę. Kto komu zabroni realizować się w dziale warzywnym :)

Papaj

Ale po co te uszczypliwosci? Nie dość, że to niekulturalne wyrażać się tak o swoich wspolpracownikach, bądź podwładnych, to jeszcze całkiem nietrafiony komentarz. Sprowadzanie zadań niektórych działów do przeklepywania danych to niesamowite uproszczenie. Myślę, że ten komentarz to najlepsza z najgorszych rekomendacji jaką mógł sam sobie wystawić ten dział.

@W

(usunięte przez administratora) I ustalmy zaznaczyłem że w zależności od działu w jednym nigdy szału nie będzie ale i tak dostają więcej niż w Lidlu ;)

Papaj

Czyli sytuacja jest jasna, w dzialach typowo biurowych sytuacja nigdy sie nie zmieni, pensje pozostaja takie same od zawsze, nie liczac minimalnych podwyzek inflacyjnych. Moze i na start w dzialach biurowych pensja jest wyzsza od oferowanej przez Lidla ale juz po roku Lidl oferuje wieksze wynagrodzenie dzieki realnym podwyzkom. Reasumujac, nie warto. Jak widac pensje nie sa dobre, praca jest wymagajaca a atmosfera wewnatrz oddzialu jest fatalna, co najdobitniej obrazuje wlasnie ta wymiana zdan. Ciagle budowanie podzialow miedzy lepszym a gorszym dzialem (jakbym byla jakakolwiek roznica miedzy nimi) przez osoby z wewnatrz, z tego samego oddzialu, jest ohydne. Jak mozna tak stawiac wlasnych pracownikow przeciw sobie? Dodatkowo, ta histeryczne obrona pracodawcy w sytuacji z ktorej jasno wynika, ze cos jest nie tak, pokazuje jak bardzo toksyczne i zaklamane jest srodowisko w tym oddziale. Na koniec mam tylko mala rade - zamiast prowadzic wojenki w internecie, lepiej skupic sie na polepszeniu warunkow pracy w oddziale bo rynek poszedl do przodu a FE zostalo w miejscu.

Fajni ludzie, fajna firma, fajne warunki nie rozumiem negatywnych komentarzy ale z tego co zdążyłam zauważyć osoby które narzekały odeszły a teraz pewnie narzekają na nowego pracodawcę.

Julia

Tego nie wiemy, jednak możemy skupić się na tym, co wiemy, by pomóc użytkownikom forum. Czy powiesz nam, jak obecnie przedstawia się sytuacja w Future Electronics Polska? Jak się pracuje w firmie? I jak Ty sam oceniasz atmosferę tam panującą? Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Luidzi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponuje firma na początek?

@Luidzi

Już jest wpis na temat warunków, poczytaj

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Irek

Jaką umowę daje firma na początek? Czy coś z socjalu macie?

@Irek

3 mce próbny socjal standard benefit ubezpieczenie prywatne w Swissmedzie lub Medicower dla pracownika i jego rodziny to duży plus .Jest kurs business english co 3 mce jak są chętni

Konrad

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Konrad

Chyba już zakończyli ale myśle że można obserwować skoro wszędzie teraz rotacja

Bekam nanrozmowie w Future I konkurencji, poczytalam komentarze sowie wnioski wyciągnęłam umowę podpisałam z Future. Nie rozumiem komentarzy negatywnych dla mnie wszystko było jasne i wiem czego się spodziewać.

Gutek

W sumie to normalne, że firma mocno pilnuje zysków. Bez tego będzie kicha!!!

Sześć osób odeszło w przeciągu sześciu miesięcy – to chyba mówi samo za siebie.

@6

A w ciągu ostatniego roku z 25% całej załogi już u konkurencji :)

Ja właśnie po rozmowach i dołączam o konkurencji też naczytałam się dużo negatywnych opinii szczególnie jeśli chodzi traktowanie pracowników. Kasę dostałam spoko więc chyba wyciągnęli wnioski z tych odejść

25 % i te 6 osób to jaki duży jest ten oddział bo to robi różnice jak te 6 osób to właśnie 25% to nie tragedia biorąc pod uwagę to co się dzieje na rynku pracy sam teraz wybieram takie czasy.

Abc

Czyli w Arrow jak dobrze rozumiem ? Tylko jak czytałam co ludzie piszą o nich to tez dobrze nie wyglada, ludzie się zwalniają sami albo ich zwalniają wiec rotacja tez bardzo duza. Mam rozmowę w Arrow i Future wiec sama się przekonam co oferują jedni i drudzy a ze mam jeszcze jedna ofertę to może i zapytam ich komentarz na forum zobaczymy co powiedzą :)

Abd
@Abc

Tylko Future to firma ktora w Gdansku zatrudnia kilkadziesiat osob i raczej nie urosnie dlatego szanse na awans czy zmiane marne, a Arrow to duze korpo ktore docelowo do 1000 osob ma zatrudniac wiec ma sie szanse na awans lub zmiane stanowiska wewnatrz firmy. Przy duzych firmach rotacja jest. Wiadomo zalezy od dzialu i ludzi ktorzy tam pracuja. Nie zawsze kazdy z kazdym sie dogaduje. Teraz rynek jest taki ze firmy sobie wyrywaja pracownikow i np w OBC ludzie skacza pomiedzy np. Bayer a Thyssen a Arrow a Staples itp

@Abd

Dokładnie :) dlatego każdy wybiera co dla niego dobre. Plus taki ze dzięki Arrow we FUTURE kasa poszła do góry :) tez słyszałem o 1000 a nawet więcej miejscach pracy ale tez słyszałem ze nie idzie jak miało. Bo miała być tania siła robocza z PL i spokój a są rotacje i problemy z zamknięciem oddziałów które mieli przenosić do GD znając Arrow nie zdziwię się jak za kilka miesięcy zamkną ten oddział i wyniosą się gdzie indziej. W przypadku Arrow już tak było w przeszłości nie mieli z tym problemu kiedyś wiec teraz tez nie będą mieli. Liczy się zysk a oddział w Gdańsku na razie generuje tylko straty a to się akcjonariuszom nie podoba. Ludzie z branży wiedza ze Arrow zawsze płacił więcej ale tez i nie miał problemu z tym żeby podzekowac pracownikowi X jak firma zmieniła plany.

Abd

Czyli jak kazde korpo nastawione na kase. Nie bedzie zysku to przeniosa na rumunie lub ukraine. Nie zdziwil bym sie jakby Future tez zamkmeli jak im wiecej ludzi poodchodzi bo nie tak latwo teraz o sensownych pracownikow nie zachowujacych sie jak ksiezniczki ze swoimi wymaganiami ;)

@Abd

Jak był kryzys kilka lat temu tylko Futute nie zwalniał pracowników a Arrow robił czystki to jednak daje do myślenia. Mi na pewno bo jestem z branży, propozycja z Arrow dostałem teraz się zastanawiam i właściwie tak trafiłem na to forum. Plus taki ze w Gdańsku na pewno się ruszyło i z miejscami pracy i zarobkami to jest super! Pewnie ze mogą zamknąć oddział Future w Gdańsku tylko czy jakby mieli takie plany to by szukali ludzi ? Chyba jednak nie. Rozważam zmianę pracodawcy dlatego wszystkie za i przeciw są ważne. Co do przenosin to raczej Azja jak to zrobiła większość dystrybutorów a na pewno większość zaczęła :)

Nowa w Future

Ja zaczynam w lipcu, biuro fajne ludzie wyglądają na spoko, wynagrodzenie dostałam wyższe niż chciałam na pierwszej rozmowie. To chyba zależy kto czego szuka ja fajnej atmosfery i spokoju już przerabiałam niedzielny stres związany z pójściem do pracy a tam wyglada na to ze tego nie ma. Czytałam opinie i wyglada na to ze ludzie narzekają tylko na wynagrodzenie resztę chwalą. Ja na wynagrodzenie nie narzekam czekam jak reszta na której tez mi zależy. Jak nie zapomnę dam znać za kilka tygodni ;)

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Jerzy

Zdaje się ze szukają na miejsce tych co poszli do konkurencji :)

Nelka

Dobre doswiadczenie na początek i fajni ludzie, ale na rozwoj kariery nie ma co liczyc. Praca bardzo powtarzalna az do znudzenia.

TerazJa
@Nelka

Jaki dział ?

HardRockCafee

A ja jestem zadowolony takie korpo nie korpo atmosfera fajna, można się dogadać co do nudy w pracy zależy jaki dział faktycznie w jednym wieje nudą ale nie wszędzie a zarobki na start równo później w zależności od wyników jak pracujesz to i dostajesz. Nie wiem kto pisał komentarze ale najwidoczniej się nie wykazał. Co do możliwości rozwoju są ale nie dla wszystkich tych co podwyżki na poziomie minimalnym dostają raczej też nie awansują. Ja jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Future Electronics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Future Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Future Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Electronics Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Future Electronics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Future Electronics Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Future Electronics Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 63 ocen.

Future Electronics Polska Sp. z o.o.