Soma Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Soma Sp. z o.o.

niezadowolona

Jestem klientem, klientem NIEZADOWOLONYM z obsługi a raczej jej braku. Na ucięcie płyt czekam już 5 dni i za nic nie można się skontaktować z tą firmą, aby się dowiedzieć ile to jeszcze potrwa. Zamówienie poszło w innym mieście, bo rzekomo miało być od ręki, a u nas trzeba było czekać ponad tydzień a teraz nie można się dodzwonić, na maile też nikt nie reaguje. Za to pieniądze biorą z góry a potem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają klienta. Jestem bardzo rozczarowana.

KLIENT

Nie polecam porażka chciałem zamówić trzy szafy z czego jedna pilna zależało mi na czasie jeden z sprzedawców zrobił mi nadzieję, jak się póżniej okazało poszedł po kolegę (ogolonego inaczej łysego) a ten z marszu odpowiedział ze nie ma takiej możliwości nawet nie spróbował zadzwonić jeden z drugim. Więc podjechałem do konkurencji Piekary Śl. podmiejska Zestaw polecam termin realizacji na drzwi pierwsze osiem dni następne dziesięć kilka drobiazgów i zostawiłem tam 4.800 zł. Na do widzenia usłyszałem zapraszamy ponownie a zrobimy rabat

arecass

Witam jestem Klientem SOMA moim zdaniem wszystko zależy od polityki we firmie ja muszę przyznać że chłopaki z którymi współpracuje są naprawdę w porządku i najważniejsze jest polityka między nimi wtedy fajnie się pracuje . Rób podejrzewam jak w każdej pracy jeden się nadaje drugi nie a tak po za tematem jak ktoś jest z okolic to Soma Oświęcim polecam oraz zapraszam na moją stronę www.poznanskimeble.pl

Rób.

Czy ktoś wie co się dzieje w tej firmie bo ja osobiście nie nadąźam za tempem tej firmy co trochę nowe twarze chyba coś tam jest nie tak. Ludzie odchodzą i przychodzą a potem znów odchodzą

olk
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że taka branża związana z nieruchomościami nie należy do najprostszych, ale przynajmniej oprócz wypłaty dorzucają jakieś jeszcze premie.

Stary klient

Wielce Pokrzywdzony Kliencie. Podaj proszę trochę więcej szczegółów lamania przepisów kodeksu pracy przez pana kierownika, ponieważ to co napisałeś jest totalnie śmiechu warte. Masz pretensje ze ktoś w sklepie ma Internet? Jak długie trasy robią magazynierzy bez prawa jazdy kat C? Czy to aby nie jest tylko wprowadzanie samochodu do hali ( z czym ty masz odwieczny problem)? Przez takich flustratow jak ty firma ma takie lipne opinie. Człowieku koncz juz i wstydu oszczędź. Masz problem bo musisz dzwigac towar w magazynie? Dostajesz za to pieniądze!!!!#

P.
@Stary klient 07.08.2016, 19:07

Coś się komuś tu nieźle popiepszylo widzę , po prostu nie którzy magazynierzy potrafią porozmawiać w przeciwieństwie do niektórych

Pokrzywdzony klient

Jak długo będzie Pan kierownik łamał kodeks pracy chlopaki na magazynie ciężko pracują jeżdżą ciężarówkami niemajac prawajazdy kat.c na Pana polecenie bo kierowcy wychodzą o szesnastej, zaś na sklepie maja czas przeglądać internet samochody motory inne pierdoly. Czy przypadkiem nie naraźa pan na niebezpieczeństwo magazynierów świadomie każąc prowadzić ciężarówkę co do zapylenia też mam wątpliwości ALE PIP Z TAKIMI JAK PAN DAJE SOBIE RADĘ raz już był PIP w innej sprawie jak Pan myśli jak teraz zareagują

Pokrzywdzony klient

Jak długo jeszcze pan kierownik zamierza łamać kodeks pracy, chlopaki na sklepie jak pączki się mają internet sobie przeglądają a to samochody motory inne pierdoly. A magazyn widzę jest przez Pana gnębiony pan jesteś niezorganizowany świadczy to o tym ZE PANOWIE NA MAGAZYNIE NIE MAJĄ PRAWOJAZDY kat.c a mimo tego pan im każe jeździć ciężarówkami czy przypadkiem Pan ich nie naraźa na pewne niebezpieczeństwo NA TAKICH JAK PAN PIP DA SOBIE RADĘ, co do zapylenia też mam wątpliwości nie wspomnę o noszeniu towaru przez cały dzień

Klient

Cześć sa jeszcze normalni ludzie w tej firmie nie licząc Leszka i kierowcy który na moich ociach parę dni temu uderzył pracownika deska w głowę to jest jakiś kierat on mniejszy od niego a ten go bije w głowę mam nadzieje ze synkowi nic się nie stało ale moim zdaniem bym to zgłosił i gdzie był wtedy kierownik albo lepiej kierownik magazynu p.Przemysław

@Klient 25.06.2016, 23:24

Drogi kliencie kolega ma tylko wstrząs głowy 10 szwów sine oko i złamany nadgarstek bo się bronił ale ogółem pracuje gdy by Pan zareagował wcześniej to pewnie mniejszy uraz by był a tak sam Pan widzi jakie świry tam pracują :)

@Klient 25.06.2016, 23:24

expracownik

Podzielam opinie kolegi nie polecam firmy SOMA !!! dopóki pracuje tam dotychczasowy pan kierownik. Jego traktowanie nie których pracowników i głupie odzywki, obrażanie a nawet wyzywanie od złodziei ma się daleko do kultury tego Pana. Zastanawiam się kiedy szefostwo przejrzy na oczy. Myślę ze to kwestia czasu kiedy mu się noga powinie a wie o czym piszę. pip itp. Chłopaki zapier.....a on sobie przypisuje zasługi to jest dopiero numer. Jak zawali sprawę to cicho siedzi.Pan kierownik dobrze wie o czym piszę.Wiem też ze krążyła już lista do Sądu Pracy o MOBING parę nazwisk było na liście część z nas już tam nie pracuje, ale jak trzeba to się powie prawdę !!!!

klient

Żal mi chłopaków w tej firmie byłem dziś świadkiem nie miłej rozmowy trzech panów w sumie to jeden tylko mówił a dwóch stało jakby się go bało. Jak później się dowiedziałem podstępem to był sam pan kierownik brawo dla tego pana przydało by się panu krótkie szkolenie na temat szanuj drugiego człowieka

Majki

Ostatnio trochę rozmawiałem z ekipą i wygląda na to że już niedużo brakuje by sam pan kierownik operował wózkiem widłowym na magazynie. Ponieważ główny magazynier powiedział dość a zanim pójdzie reszta kwestia czasu.Ciekawe tylko kiedy właściciele dowiedzą się całej prawdy.Słyszałem ze magazynier nic nie może zaplanować prywatnie bo jak idzie do pracy na ósmą to wychodzi nie wcześniej jak o osiemnastej

użytkownik zarejestrowany

Zgadzam się

expracownik

Nie polecam firmy, atmosfera fatalna, każdy patrzy jak tylko innym zaszkodzić. Niecenzuralne teksty do pracowników to codzienność. Jedena pozytywna strona to mili klienci.

@expracownik 24.02.2015, 07:35

Bo jest coś takiego jak kredyt

@expracownik 24.02.2015, 07:35

Zgadzam się

stały klient

Wystarczy spojrzeć na parking pracowników i można domyślac sie jakie są zarobki. Co do poszanowania ludzi to słyszałem ze ostatnio bardzo sie popsuło, ale ekipa od kilku lat taka sama wienc chyba zle nie mają

Ja mam cos wspolnego z firma Soma - jestem jej pracownikiem, nikomu nie polecam tam pracować - chyba ze traktowac jako prace przejsciową - zeby wogole miec jakis marny grosz. Pracownicy wogole niedoceniani, marnie wynagradzani, jak po kilku latach pracy jest 1500 to sie trzeba cieszyc. Odradzam

moon

zarobki nie są wysokie ale atmosfera w pracy nienajgorsza

A gdzie tak słyszałeś i w jakim mieście się będziesz starał?

gal anonim

tak, tak, staraj sie o ta prace, bo zarobki sa naprawde cool. atmosfera powalajaca...

Zostaw opinię o Soma Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soma Sp. z o.o.