Cezary Potocki Cezak

Adres: Jana Skrzetuskiego 13, 30-441 Kraków

NIP: 5470206776 REGON: 120374124

Cezary Potocki Cezak

Opinie o Cezary Potocki Cezak

anonymous

kurde sory pomylkowo komentarza nie do tego pana. prosze usunac

anonymous

gbur, robi wały nie wystawia faktur, ma pozniej pretensje do calego swiata za swoje bledy nie polecam, jest wieeeele innych sklepow, odradzam, zero szacunku do klienta

Zostaw opinię o Cezary Potocki Cezak - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cezary Potocki Cezak