Elektro-Futura Jacek Fiutka

Poznań

Opinie o Elektro-Futura Jacek Fiutka

Weronika

Pan Jacek zawsze dbał o swoich pracowników i dawał im możliwości rozwoju co procentuje. Są to rzeczy których po odejściu z firmy nie zabierze nikt. Moce 5+

lucky

Firma już nie istnieje, a jako pracownik kasę odzyskałem, złóż papiery do FGŚS, pan .... daje zaświadczenia o braku zdolności uregulowania nalzeności. Ogólnie gość jest spoko, teraz z perspektywy czasu widzę, że nieźle go życie sponiewierało, ale jakoś sobie daje radę, ja trzymam kciuki

lekko monter

Klimat rzeczywiscie jest niepowtarzalny. Wypłana nigdy nie jest na czas i prawie zawsze wratach. Ale to co sie dzieje ostatnio to wogole absurd. Na wypłate 1000 zl. i reszty nie widac a zaraz nastepna wyplata... Omijajcie tą firme szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Elektro-Futura Jacek Fiutka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Futura Jacek Fiutka