Ciesielski Konrad Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Poznań

Opinie o Ciesielski Konrad Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Jur19

Cóż,Tak bywa,że zanim dobiorą się jemu do dupy to minie kupę lat,aż wszystko pójdzie w zapomnienie,przedawni się,to prawo dżungli a nie jak powinno być kraju praworządności,Nowa nowelizacja K K.JaK i po problemie.

Baaron

Czy istnieje jedna potwierdzona informacja że ten komornik coś Ukradł? jesteście jasnowidzami? Na razie czytam że został odwołany bo nie wpuszczał jakiejś kontroli. Nie lubie ogólnie prawników a szczególnie komorników, ale akurat o tym gościu były dobre opinie.

kicha stolcowa
@Baaron 25.09.2016 22:00

tak istnieje w jednym z artykulow prosze sie doczytac a nie bronic zlodziejskie nasienie i to pracownik dobra publicznegho rzeczywiscie tej kraj juz dawno zszedl na psy

Tomasz

Oszust

kicha

Złodziej,zlodziej i jeszcze raZ zlodziej w morde bym mu napluł

kicha stolcowa
@Justice 23.09.2016 14:00
To dawaj frajerze. Anonimowa zakompleksiona cioto. Ten człowiek uratował mi i wielu innym życie, przede wszystkim był człowieki...

justice nie ma problemu moge obic mu kiche tylko ciota sie chowa i jest potwierdzone w jwdnym z artykułow ze brakuje pieniedzyw jego kancelarii i zlodziej i to najgorszego sortu bo okradal bniednych a ja zamiescilem artykul tylko go nie ma oco tutaj chodzi

oszukana
@Justice 23.09.2016 14:00

przecież to oszust kretynko ... wbij to sobie w głowę , a nie innych ludzi w ziemię .

Zostaw opinię o Ciesielski Konrad Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciesielski Konrad Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym