Opinie o Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka w Łódź

Aga Lady Zgaga

Pracowałam w biurze, oprócz tego, że praca od 8 do 16, ale w sezonie (3 mc w roku) od rana do nocy (od 7-8 do 20-21...nawet niedziele!). Pensja najniższa ale na czas (+parę groszy z nadgodzin, ale słabiutko). To już wszystkie plusy, więcej nic dobrego też nie powiem... Właścicielka z problemami psychicznymi (krzyczy, poniża, krążyły nagrane przez pracowników jej ,,występy''), jej mąż totalny pantoflarz. Zastraszani, mobingowani pracownicy, zaległości urlopowe u większości co dłużej popracowali (po kilkadziesiąt dni). Kierownicy na lekach uspakajających. Obmawianie za plecami (przez szefostwo i koleżanki z biura), podsłuchy, napuszczanie jednych na drugich, biuro wysyłane do ciężkiej pracy na magazyn (się zaoszczędzi + ludzie uciekają z magazynu)... Zero premii, zero szkoleń, zero atrakcji typu wigilia / integracja. Na allegro czytajcie negatywy przed zakupem, a tu byli pracownicy mają sporo racji. Słabe warunki, duża rotacja. To nie miejsce sprzyjające by zostać mamą, o zdolnościach kredytowych należy zapomnieć. Tu zarabiają tylko właściciele (wmawiają ludziom że nic z tego nie ma i jest ciężko xD), reszta biedaków na ,, najtańszy chleb''. Nie zgadzajcie się na hasło ,,czy byś nie pomógł/a'' na reklamacji albo z pakowaniem paczek, bo wylądujesz tam na miesiące. Ciężka, nieciekawa atmosfera, po pierwszych wypłatach każdy ucieka...

Olga
@Aga Lady Zgaga

Ale ogólnie to ile Wam dawali za te nadgodziny? Tyle co stawka podstawowa czy trochę więcej?

Ja Nowy wpis

Cała prawda

Kiki Nowy wpis
@Aga Lady Zgaga

100 % prawda !!! Tak to wygląda.

Zaorientowana Nowy wpis
@Aga Lady Zgaga

Czyli nic się nie zmieniło... Ta firma potrzebuje (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Żenujące było kiwanie biednych ukraińcòw, i polaków na wypłatach... Sama słyszałam jak szefowa kazała zwalniać osoby z magazynu, pakowalni żeby zastraszyć resztę żeby się bali i szybciej tyrali... jeszcze się tym chwaliła...

V1rt73

Firma bez przyszłości, rozwija się ale tylko na wyzysku pracowników i tam tylko właścicielom portfel puchnie. Generalnie firma potrzebuje ze czterech pracowników na stałe, bo ktoś musi to obsługiwać, reszta to pracownicy sezonowi w okresie zwiększonej sprzedaży (gwiazdka i temu podobne okresy). Jedyne co mogą zaoferować to umowa zlecenia i najniższa stawka. A jak już ktoś chce tam się załapać nawet na jakiś okres to niech zwróci uwagę kto tam najdłużej pracuje to będzie wiedział kto jest lizusem, generalnie każdy boi się tam nawet szeptać. To co pisze ZGAGA o właścicielach to czysta prawda, Agnieszka(szefowa) kiedyś w mojej obecności do męża powiedziała o pracowniku, który się zwalniał cyt: "niech sp___ala, co on tu jeszcze robi) dodam, że była to osoba lubiana, szanowana. Po prostu barak szacunku do ludzi i pracowników Nie warto, szkoda czasu.

Agnieszka Nowy wpis
@V1rt73

Nie żeby coś ale to nieistotne raczej czy lubiana czy nie, bo do nikogo nie powinno się w ten sposób zwracać. No a jeśli takie właśnie zapotrzebowanie mają na pracowników to chyba akurat nic złego taka specyfika firmy. Ale tak jak widać traktowanie z tylu opisów serio wydaje się być słabe, mimo to chyba cały czas są chętni skoro firma funkcjonuje?

Piotrek

Unikać, uciekać, omijać! Bida firma. Bardzo kiepskie i słabe warunki ,,pracy''. Stary, obskurny magazyn na Brukowej. Zimno. Jeden sedes na kilkadziesiąt osób. 12 godzin pakowania na stojąco i tyle. Najniższe stawki. Caly czas cie tylko poganiaja. Biuro i sklep w jednym, też słabo. Dziewczyny z biura na papierosku zwierzyły się, że wszyscy z tej firmy odchodzą i same też szukają czegoś innego. Nawet ukraińcy nie chca tam tyrać!! Poczytajcie setki negatywów od klientów o nich na allegro to sami wywnioskujecie jaki bałagan w pracy. adria_pl i toysplanet. Nie polecam! :) PS jakieś wtyczki donosiciele są wśród pracowników bo wiedzą wszystko co się powiedziało...szok...

Gośka
@Piotrek

Ciężko się nie zgodzić. Niestety, wszystko to prawdziwa opinia....

Urszula
@Piotrek

pracuje się po 12h codziennie? czy jak wygląda system pracy tu?

Miś

Prawda

V1rt73
@Piotrek

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś pracowała tam szefowej koleżaneczka, która o wszystkim jej donosiła, jak pracuje to na pewno wiecie o kogo chodzi. A tak w ogóle to każdy tam będzie donosił jak jest g_upi i da się szefom omamić obietnicą wielkiej kariery i dużych zarobków.

Agnieszka

Widzę, że na forum zaczęła się generować spora fala hejtu na firmę. Teksty typu, że właścicieli nie lubią ludzi zdają się być serio niepokojące. :/ Podobno prawie ludziom nie płacą i ogólnie panuje brak szacunku. Ale czy to wgl prawda? Bo przecież gdyby było aż tak źle to firma nie miałaby prawa bytu... Jest tu ktoś kto się z tym nie zgadza lub może napisać o nich coś dobrego?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Uciekać , brak szacunku , płace słabe , umowa na zleceniu, po okresie wzmożonym rotacja. To firma tylko ustawiona na wysyzysk. Brak ciepłej wody, w zależności zimie ludzie siedzą w kurtkach i rękawiczkach. Nie polecam. Uwaga na ich firmy ToysPlanet, Adria, regard.

Si

Prawda

M
@Si

I tak delikatnie wyraziliscie się o tej firmie i pracodawcach.,..

Lila

Brak szacunku kompletny. Właściciele nie lubią ludzi. Sami wszystkich (usunięte przez administratora) (od klientów po pracowników) a najbardziej boją się ze ICH ktoś (usunięte przez administratora). Pseudomili i rokendrolowi. Zbijają kokosy ale ludziom nie płacą za dużo. Wszyscy co tam robią źle mówią o tych tzw. ,,pracodawcach''. (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Lila

Nie płaca za dużo czyli ile? Bo bez konkretów ciężko wywnioskować. Ze 3 tysiące na rękę bym wyciągnął czy bez szans?

krzysiek
@Jarosław

Najniższa z mozliwych płac, (usunięte przez administratora) na sobotach, chca placic 50% zamiast 100% za weekendy itd. Lepiej szukac w dużych firmach gdzie chociaz sa jakies zasady

Agnieszka
@krzysiek

Kurcze troszkę treści niestety Ci jadło... :( Piszesz, że "chcą" płacić, więc ile wychodzi w rzeczywistości?

Miś
@Jarosław

Nie ma szans

Omijać szerokim łukiem. Lepiej iść na magazyn do dużej firmy gdzie są jakieś standardy pracy. (usunięte przez administratora)większy niż w Amazonie czy Media Expert, a stawka najniższa możliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka - Łódź

• Jak się pracuje w Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka?

Zobacz opinie na temat firmy Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka?

Kandydaci do pracy w Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regard s.c. Agnieszka Szymańska-Soberka Grzegorz Soberka
  • Bolesława Limanowskiego 63 lok. 53