Opinie o CP RE Sp. z o.o. w Kraków Jasnogórska 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CP RE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CP RE Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP RE Sp. z o.o. w Kraków Jasnogórska 1

Opinia udostępniona dla Ciebie

relacje? buahaha

ludzie stamtąd uciekają, brak jakiejkolwiek wizji zarzadzania. w 2 lata czterech prezesów. stawki nie zgodne z regulaminem. umowy pracy na stanowisku "A" a zakres obowiązkow obejmujący stanowiska "b" i "c" - ukryte dodatkowe etaty. rózne wynagrodzenia za tą sama pracę w róznych lokalizacjach ksiegowosc pracuje po 16godz dziennie. pracownicy liniowi po nocnych zmianach idą na drugą zmiane i tak calymi tygodniami. brak jasnych zasad premiowych. Trzeci rok z rzędu zabrana premia za reklamacje z 2017roku?? Premia uzależniona od eBidy? a co to jest e-bida na Produkcji jest prawdziwa Bida a nie e-bida ethic manager - to w rzeczywistości czlowiek zarzadu od zwolnien ludzi. zatrudniony w kilku firmach jednoczesnie. Z pewnoscia nie reprezentuje interesów pracowników. (konflikt interesów - sędzia w swojej sprawie) trwają zwolnienia masowe zwlaszcza kadry zarzadzajacej w mysl reguły: "zaden Polak nie moze byc dyrektorem lub prezesem" celowo zwalnia sie ludzi przed koncem roku zeby nie wyplacic premii - teraz wiadomo dlaczego przeszli na premie roczne a nie jak dawniej kwartalne. Trwają rozprawy sądowe z poprzednimi zarządami... smród (usunięte przez administratora) i przekroczone wszelkie normy! hałasu, emisji i zanieczyszczenia srodowiska. okolicznym mieszkańcom pękają ściany domów i bloków ponieważ brak jest odpowiednich wyciszeń. Podczas kontrolii organów zewnetrznych przy dokonywaniu pomiarów hałasu mistrzownie wyłączają maszyny, puszcza się tylko puszki po transporterach - osoby z zewnatrz nie znajac technologi mysla ze dokonuja pomiaru pracujacej linii, a w efekcie to tylko szum transporterów. bez pras, pionowych i poziomych.

kupiec Nowy wpis

zaszczucie ludzi to metoda zarządzania w cpre, sporo modnych słów i brak merytoryki. młody (usunięte przez administratora)jest zakompleksionym niemerytorycznym frustratem. generalnie dramat

Nowy wpis

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy” (https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr). Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

Niko Nowy wpis

Dramat. Mlody dostał troche wladzy do reki i sie mu w glowie.... zrobienie kogos szefem nie czyni go fachowcem.!

admin

Jakie są w firmie CP RE Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o CP RE Sp. z o.o. - Kraków

CP RE Sp. z o.o.