Opinie o Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w Warszawa

Pracowałam w Poczcie Kwiatowej i zostałam oszukana. Na rozmowie niby wszystko ok, a potem zaczeło się, problemy przy umowie- obnizanie kwoty brutto na rzecz ''premii'' która jest zależna od niczego, czyt. masz ją jak przychodzisz do pracy, przy każdej wypłacie, tylko po to aby ci obnizyc kwote brutto. Jak to prezes mawiał '' Ludzie którzy chodzą na L4 SĄ BEZNADZIEJNI I BEZUŻYTECZNI'' - dlatego rozdziela pensje na brutto i premie, aby przy L4 uciąć Ci premię, nikt tu nie chodzi na L4, czy umeirasz, masz gorączke, cokolwiek- masz być w pracy. Praca po godzinach, nie ważne na jakim stanowisku jesteś, jak jest święto kwiatowe czyt np. wigilia, pracujesz 8 -24 a nawet 3 nad ranem, nie masz nic za to, nikt ci za to nie płaci, po prostu nie zostaniesz zwolniony :D bo jak odmówisz dostaniesz wypowiedzenie, pracownicy pracują na czarno/umowy o dzieło/ zlecenie - nie liczni mają UOP, a jeśli mają to za bardzo niskie stawki. Prezes ma przeświadczenie że ludzie są rozszczeniowi i powinni się cieszyć że w ogóle mają prace, PRL, brak wody dla pracowników i kawy, chyba że promka w biedronce, ludzie rozliczani są z wypitego mleka do kawy, dramat, jeśli chcesz popaść w depresje, albo nie mieć na życie to zapraszam do Poczty Kwiatowej xd (usunięte przez administratora) Płace minimalne, a prezes szczęśliwy bo tylko to się dla niego liczy :) stara gwardia dalej tu pracuje i daje sie wykorzystywac, bo pewnie maja juz tak spaczone głowy że ciezko im się bedzie wydostać z sideł pana Prezesa.. niestety, bardzo smutno, jak się wchodzi do firmy czuć ten smutek i toksyczność.. NIE POLECAM, NAJGORSZY PRACODAWCA

@były pracownik

W pełni się zgadzam , wiele rzeczy podchodzi pod PIP i mam zamiar złożyć zawiadomienie

Pomimo zamieszczenia poprzedniej opinii przymusowo ponownie ją wystawić przyszło ponieważ pracodawca postarał się o usunięcie poprzedniej i będę to robić i monitorować bez końca aby więcej osób nie zostało pokrzywdzonych przez tego pracodawcę. Opinia jest oczywiście negatywna! A jest ona związana z traktowaniem przez prezesa oraz jego partnerkę osób zatrudnionych. Poniżanie, krytykowanie i zastraszanie to ich sposób na trzymanie ludzi w pionie. Chociaż niewiadomo jakbyś się starał zawsze będziesz tym najgorszym. Płacą oczywiście minimum tego co powinni a i tak na plecach czuć ich oddech że to za dużo, że nie zasługujesz. Atmosferą w tej firmie jest potworna, przytłaczająca. Ludzie tracą wiarę w siebie i w swoje możliwości. Cieszę się, że ten horror jest już za mną i trzymam kciuki za ludzi którzy tam zostali aby odważyli się pójść po swoje.

Dhk

"jak jest święto kwiatowe czyt np. wigilia, pracujesz 8 -24 a nawet 3 nad ranem, nie masz nic za to, nikt ci za to nie płaci, po prostu nie zostaniesz zwolniony :" Zatem należy po prostu zmienić pracę. Przy okazji nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takim poziomem braku kultury i agresji ze strony obsługi klienta jak w poczcie kwiatowej. Skarga z opisem powtarzających się sytuacji oraz z imionami i nazwiskami nie została tylko przekazana właścicielowi firmy ze względu na opinie, które właśnie tutaj przeczytałem. Teraz rozumiem, że pracownicy traktują klientów prawdopodobne w ten sam sposób w jaki są traktowani przez swojego szefa. Niemniej poziom reprezentowany przez pracowników jest po prostu skandaliczny i nie obroni się w żadnej firmie.

Czy firma Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia? Nie dają nawet wszystkich niezbędnych rzeczy do pracy. Chcesz żeby było Ci dobrze sam sobie zapłacić musisz oni dają od siebie minimum

Były pracownik Nowy wpis

Polecam omijać tego pracodawcę. Płacą najniższą krajową i obiecują do tego gruszki na wierzbie w postaci premii, które niestety nie są zależne od Twojej ciężkiej pracy a nastroju osób kierujących firmą. Właściciele Poczty Kwiatowej myślą że ludzie podwładni to (usunięte przez administratora) Niestety czasy się zmieniły a ich podejście stoi w miejscu nie idą z duchem czasu, skąpią nawet na podstawowe potrzeby pracowników (np.brak wody pitnej w biurze ) Rozmowa o podwyżce czy rozwoju zawsze kończy się brakiem czasu lub „zobaczymy” Nie polecam czuję że cofnęłam się w rozwoju po kilku latach pracy w tym miejscu.

Dhk Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tym miejscu. Płacą minimum, a wymagają aby podporządkować całe życie pod firmę. Standardem jest umawianie się na coś, a potem wypieranie się i kombinowanie jak nie zapłacić za dodatkową pracę. Idealny pracownik Poczty Kwiatowej to ktoś kto ma już tak zaniżone poczucie wartości, że jest gotowy zgodzić się na wszystko, bo boi się zmian. (usunięte przez administratora) i poniżanie to codzienność. Zarząd jest tak skąpy, że żałują nawet kawy pracownikom xD w upały kazali sobie płacić za wodę xD Nikt nie słucha pracowników, a potem mają pretensje, że firma ma dużo reklamacji. Poczta Kwiatowa miałaby potencjał gdyby zmienił się zarząd. W obecnej sytuacji z roku na rok jest coraz gorzej i nie widać perspektyw rozwoju.

Nie chce mowic Nowy wpis

Pracowala tam dlugo ale to nie praca tylko (usunięte przez administratora). Bardzo zle doswiadczenia bardzo zla atmosfera. Wlasciciel chodzi po firmie i straszy ludzi Mimo ze pracowala i starala sie z caly serca to wieczna pretensja. Teraz chodzi do nowa praca i sie usmiecha nie wiem czemu tak dlugo czekala z decyzja. Poczta (usunięte przez administratora) pracownika i klienta. Robia (usunięte przez administratora) ciagly. Nie idz tam pracowac jezeli jestes godny bo dla nich jestes jak smiec

Firma Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Informatyk - Serwisant IT. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.

Beata

ZDECYDOWANIE ODRADZAM I KU PRZESTRODZE NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH NICZEGO!!!!!! Mąż chciał mi zrobić niespodziankę i odpowiednio wcześniej przed Walentynkami (09.02.) złożył zamówienie na bukiet walentynkowy, niestety bukiet w Walentynki nie dojechał i już nie dojedzie. Kurier kontaktował się ze mną, kiedy byłam w pracy, poinformowałam od której godziny będę dostępna pod adresem domowym, kurier już nie dojechał, kwiaty nie dojechały - chociaż dostawy są do godz. 22.00. Reklamacja wniesiona, ale odpowiedzi są takie: 1. "Przykro mi, ale takie zamówienie traktujemy jako zrealizowane"... 2. "Przykro mi, ale nie możemy być za to odpowiedzialni, kwiaciarnia również"... ZDECYDOWANIE NEGATYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niezadowolony klient

Szkoda, że na czas i zgodnie z umową nie dostarczacie przesyłek - zwłaszcza zamówień w Walentynki (zamówienia opłacone z góry kilka dni wcześniej z dokładnymi informacjami). Reklamujecie się w kampaniach reklamowych m.in. Google, że dostarczacie nawet do 2h, a nie potraficie dosłać kwiatów, na które zamówienie dostaliście z kilku dniowym wyprzedzeniem). Biuro Obsługi Klienta - to jakiś dramat. Wczoraj jeszcze pisałem do Pańśtwa czy na pewno doślą Państwo w KONTRETNYCH godzinach - zależało mi na porannych godzinach i pisałem o tym przy zakładaniu zamówienia jako warunek konieczny ( 8.00 - 10.00 czyli porannych godzinach - kiedy dana osoba będzie w domu, a później wychodzi do pracy, wiec nie byłoby sensu dosyłać kwiatów + Państwa usługa miała być formą zaskoczenia i niespodzianki) Słabe to jest. Naprawdę się zawiodłem. Nigdy więcej nie skorzystam z Państwa usług. Normalnie by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że to Walentynki ????????????????

byly pracownik

Jakie szkolenia? tu nie ma szkolen, kazdy pracuje za najnizsza krajowa, nie dba sie o szkolenia pracownikow ani ich rozwoj - masz pracowac za (usunięte przez administratora), a Pan prezes bedzie sie plawil w majatku. Ludzie przyjezdzaja do pracy gruchotami, a prezes codziennie inną Mazdą i narzeka na brak pieniedzy zwyklym szarym pracownikom, ktorzy nie ciągną nawet od 10 do 10 tylko moze starcza im na opłaty o ile starcza xd chyba najwiecej w firmie zarabia osoba ktora tam pracuje 12 lat i ma 8 brutto XD

Grzes
@byly pracownik

Pani z którą rozmawiałem przez telefon i chciałem złożyć reklamację, nie znała nawet imienia i nazwiska osoby nad Nią a wraz z tym telefonu kontaktowego bądź maila. Z tego co zrozumiałem to zatrudniają tam osoby by pracowały z domu, taka dodatkowa robótka, które nie mają doświadczenia jak rozmawiać czy negocjować z klientem. Pani mnie przepraszała i szczerze mowiac nie wiedziala jak ma wyjść z sytuacji, obiecała że jej przełożona się ze mną skontaktuje ze mam czekac na telefon ale pani ta nigdy do mnie nie zadzwoniła by omówić sprawę, a przecież reprezentuje firmę i jej opinie na rynku.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant.

AgnieszkaZ.

Zamówiłam bukiet 'Letni Pocałunek' /168,-pln/ na urodziny Córki 02.10.23(Kraków) wraz z życzeniami - z gwarancją dostawy po godz.19. ZAMÓWIENIE NIE ZOSTAŁO ZREALIZOWANE !!! ja nie otrzymałam telefonu zwrotnego, pomimo podanego nr kontaktowego ! W dniu dostawy kurier 1x spróbował się skontaktować z Córką ok.19.30 - niestety nie odebrała telefonu. Oddzwoniła 20-20.15 . Kurier poinformował że podjął próbę kontaktu i w tym dniu nie ma już możliwości zrealizowania zamówienia. Poinformował, że zadzwoni 03.10.23 po południu by umówić się na realizację zamówienia. Niestety to się już nie wydarzyło !! o całej sytuacji dowiedziałam się dzisiaj 06.10. rozmawiając z Córką !. Oczywiście skontaktowałam się z Kwiatową Przesyłką telefonicznie. W odpowiedzi na złożoną telefonicznie reklamację zostałam poinformowana przez konsultantkę p. Klaudię Adamczyk, że jeśli dopłacę 25,- pln zamówienie może zostać dostarczone w dniu jutrzejszym 07.10.23. lub też mogę osobiście odebrać zamówienie w lokalnej kwiaciarni. Natomiast jeśli mam jakieś zastrzeżenia mogę wysłać mail z reklamacją. Moja uwaga że w ten sposób traci się klientów - a odzyskać jest bardzo trudno wyraźnie rozbawiła panią konsultantkę . Żenada i niesmak. Brak szacunku !! Ponieważ było to kolejne ze składanych przeze mnie kilkakrotnie w każdym roku zamówień, z których każde pozostawiało wiele do życzenia zarówno co do jakości kwiatów jak i wykonania bukietu - w stosunku do opłaconej oferty , tym razem BRAK REALIZACJI ZAMÓWIENIA w połączeniu z BRAKKIEM KONTAKTU przelał czarę goryczy. NIE POLECAM firmy KwiatowaPrzesyłka i z całego serca odradzam !! są na rynku inne , profesjonalnie działające firmy o tym samym profilu, które z dbałością o klienta realizują zamówienia !

Magda

Ta firma obiecuje coś, czego nie może zrealizować. Zamówiłam kwiaty na pogrzeb, miały być dostarczone tak, jak prosiłam. Niestety nie zrobili tego mimo gwarancji. Napisali, że 3 dni później mogą dostarczyć lub zwrócą mi pieniądze. Pieniędzy jeszcze nie mam, a kwiatów też nie dostarczyli. Już nigdy nie zamówię przez tę firmę.

Arthure

Firma jak najbardziej dba o klientów dając różnego rodzaju gifty m.in w postaci fetoru ogarniającego całe pomieszczenie zgniłych truskawek czy artystycznych wręcz pęknięć czekolady. Proponuję przebranżowić się na kabaret bo póki co jest to tragikomedia pokrywana z pieniędzy klientów.

W mieście Warszawa poszukiwano osób na stanowisko Serwisant. Złożyłeś tam swoją aplikację?

(usunięte przez administratora) na kółkach, chaos i dezorganizacja. Ściemniane umowy, niby zlecenie ale okazuje się być umową o dzieło, która i tak dostaniesz do rąk jak się naprosisz, naprzypominasz i generalnie będziesz męczyć bułę. Brak szans na jakikolwiek rozwój, stawki stoją w miejscu od lat a prezes firmy szczyci się tym,że ludzie u niego "latami pracują na umowę zlecenie". Jak ktoś lubi mieć nieadekwatnie do wykonywanej pracy dużo stresu związanego z beznadziejnym zarządzaniem zasobami ludzkimi i wszelakimi to idealnie trafiłeś. Jak lubisz wypić to też dobrze, tylko alkoholicy czują się dobrze w tej firmie. A jak jeszcze nie pijesz, to pewnie po kilku miesiącach tutaj zaczniesz. ODRADZAM, SZKODA NERWÓW, ZDROWIA I ŻYCIA NA TYCH KRWIOPIJCÓW.

@były pracownik

dokładnie, praca po godzinach przy pakowaniu prezentów, nie ważne jakie masz stanowisko MUSISZ i już, nikt ci za to nie płaci, podwyzki czy rozwój? nie licz na to! jesli przyszedles tu za najnizsza krajowa w 2013 roku to w 2021 nadal masz tyle samo, nic sie nie zmienia, pan prezes tylko na tym korzysta nikt inny, on szuka (usunięte przez administratora) nie współpracowników, obrazony na caly swiat i niezadowolony smutny czlowiek, powinien sprzedac ta firme komus kto bedzie potrafil pokierować ją w inna strone, bo firma ma potencjał jak i ludzie tam, niestety jest tragicznie zarządzana..

@były pracownik

W pełni się zgadzam… ale ja jeszcze walczę

Niestety firma nie jest dobrym pracodawca. Płaca najniżej jak to jest możliwe a od pracownika wymagają wiele, dokładają obowiązków nie płacąc dodatkowych pieniędzy. Jak się upomnisz ucinają Ci na przyszłej premii. Nieuczciwi, zachłanni, niestety dopóki nie znajdę innej pracy jestem zmuszony nadal tam pracować. Jeżeli szukasz szukaj dalej bo tu Cię tylko okradną z pieniędzy jakie Ci się należą i Twojej godności…

Ola

Na 8 marca otrzymała bukiet starych zgniłych kwiatów. Przestrzegam przed zamawianiem przyszłych klientów . Lepiej zadzwonić do wybranej pewnej kwiaciarni i zamówić swierzy bukiet kwiatów

pp

Bardzo dużo u nich zamawiałem, ale dziś kolejny raz - zupełnie inne kolory kwiatów niż w zamówieniu. Czas na zmiany :((

Nie polecam współpracy

Firma jest bardzo nieuczciwa w kwestii wypłat wynagrodzeń, pracownicy wykonujący dokładnie tą samą pracę dostają różne stawki godzinowe, niezależnie nawet od efektywności pracy, kierownik w tej firmie jest osobą nieuczciwą i niesłowną, zwykłe (usunięte przez administratora) Nie polecam współpracy!

Renata
@Nie polecam współpracy

Ja tak sobie myślę, że może po prostu to co sobie kandydat na rozmowie wynegocjuje, to potem ma na umowie? To musi od razu oznaczać nieuczciwość? O jakich różnicach w stawkach mowa tak w ogóle?

19.05 złożyłam zamówienie na bukiet i wino dla mamy oczywiście z realizacją na dzień Matki. Wszystko opłacone i wielki (usunięte przez administratora) !!! Bukiet nie dojechał tylko jest w sortowni DHL od godziny 18.50, bo wtedy otrzymałam SMS. To są jakieś jaja!! Drugi raz zamawiam na tej stronie kwiaty I o ile pierwszy raz był udany tak po tej sytuacji NIGDY więcej nie zamówię juz kwiatów od was. Jesteście nieprofesjonalni i dla zarobienia więcej oglaszacie na stronie, że jeszcze tego samego dnia dostarczycie kwiaty. Mam nadzieję, że ta firma upadnie i nie będzie istnieć na rynku

Renata
@Anna

Spokojnie, kobieto. Nie widzisz że wina może tutaj stać po stronie kuriera a nie poczty kwiatowej? :P Chyba nie tu ta opinia powinna być.

Szymon

Przeczytałem, że pracownicy pracują tutaj na różnych umowach. jedni na zleceniu, drudzy na umowie o dzieło, a jeszcze inni na czarno. Tylko niektórzy mają umowę o pracę. Z czego to wynika? Ktoś wie?

@Szymon

Jak wejdziesz do firmy to zrozumiesz XD A jak poznasz Pana Prezesa to wszystko stanie sie jasne :P

Beata
@byly pracownik

A c w tej firmie takiego się dzieje? Wolałabym wiedzieć zanim wejdę do środka :P bo mogę sobie też oszczędzić pewnie pewnych kwestii

@Beata

to znaczy, że spotkasz się ze wzrokiem nieprzyjemnych ludzi, wszyscy są tam niezadowoleni, jakbym miała to opisać hmmmm ludzie po czasie pracy w takim miejscu stają się nieprzyjemni, wredni, panuje tam cisza jak w grobie, kazdy sie boi odezwac, wszedzie sa kamery z podsluchami, prezes potem przy spotkaniu np. 1 na 1 cytuje twoje słowa których nie miał prawa naprzykład słyszeć np prywane sprawy kiedy odebrałaś telefon powiedzmy od chłopaka, prezes przychodzi o 13/14 a i tak wie wszystko. Wszyscy którzy tam pracują to pracują tam bo np nie mają wyjscia, albo boja sie bo maja kredyty cokolwiek, nikt tam nie pracuje bo jest szczesliwy.

@Szymon

wszyscy pracuja na czarno i na zleceniach, jak sie naklocisz i pan prezes nie bedzie mial wyjscia to moze da ci uop ale na najnizsza krajowa, na wiecej nie licz, chyba nikt tam nie zarabia wiecej niz 2500 tysiaca, ewentualnie stara gwardia czyt jakies 3 osoby xd

Dorota
@były pracownik

To w końcu na czarno czy na zleceniach? Trochę tutaj mieszasz w mojej opinii

@Dorota

Idź tam do pracy to zobaczysz :D i daj znac potem ile wytrzymalas :P

Halina
@byly pracownik

Nie no, jeśli już ostrzegasz to weź ludziom nie mieszaj i nie proponuj takiego ryzyka. ;p Ale ma rację w sensie niektórym tu na czarno się trafia a innym a zlecenie i tyle? A to ile na to uop trzeba się nakłócić, jak długo ktoś się o to prosił?

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.
  • Corazziego 2
    00-087 Warszawa

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.