Opinie o Fitness Academy Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fitness Academy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fitness Academy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Academy Sp. z o.o. w Wrocław

KamilSG

Drogie fitness academy, po co jesteście takimi chamami i działając trochę jak pewna partia polityczna zabieracie od ludzi dodatkowe pieniądze za jakąś kłódkę. No przepraszam bardzo, już nie można spokojnie pójść, poćwiczyć gdyż ta cena jest taka wysoka, jak chcecie przyciągać ludzi to trochę średnio odwalać taki numer. Nie pozdrawiam :))

anonimmm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

hej, czy rekrutował ktoś na stanowisko pracownika recepcji i mógłby wypowiedzieć się jak wygląda rekrutacja? czy dalej jest bezpłatne 2-tygodniowe szkolenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Na jakie wsparcie w Fitness Academy Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ciekawy Nowy wpis

Część jak wyglądają zmiany w fitness academy jako recepcjonista? Po ile godzin się pracuje i w jakich przedziałach godzinowych? Z góry dzięki za odpowiedź.

Czy w firmie Fitness Academy Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fitness Academy Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
KamilSG

Andrew

The company acting unfair with the clients

Jan

Pracuje jako instruktor fitness. Uwielbiam swoją pracę. Atmosfera między instrukturami również bardzo w porządku i na tym koniec . Ze strony nowego managera P.P. zero szacunku. Komunikacja wewnątrzgrupowa do instruktorów zakrawająca o (usunięte przez administratora). Mam wrażenie że kadra zarządzająca nie jest świadoma tego co się dzieje..

Barbara
@Jan

A jak warunki pracy? Po ile godzin tygodniowo pracujesz? Sam sobie ustalasz grafik, godziny pracy? Czy masz je z góry narzucone?

Jan
@Barbara

Jeżeli lubisz to co robisz to praca super, antastyczni klienci -pomijajac oczywiście fakt totalnego braku szacunku że strony managera fitness.. Po rekrutacji dostaniesz ewentualną propozycje godzin do prowadzenia- akceptujesz lub nie..

@Jan

a ten wspomniany brak szacunku to skąd się bierze i w jaki sposób przejawia? nie da się wobec tego czegoś zrobić, np., po prostu z nim porozmawiać?

Tywiesz

Praca w Pasażu Grunwaldzkim to była najgorsza chwila w moim życiu. Zespół był tragiczny. Wchodził na głowę koordynatorowi. Śmiechy za plecami, pomówienia i gwiazdorzenie 20letnich, pyskatych dziewczynek. Atmosfera okropna, zero nici porozumienia, plotki i wbijanie sobie noży w plecy.

Krzysztof
@Tywiesz

Jak długo pracowałeś w tej firmie? Zastanawiam się, czy ta sieć fitness często zatrudnia trenerów personalnych, którzy świeżo, co ukończyli kursy trenerskie.

Tywiesz
@Krzysztof

Akurat o trenerach mam dobre zdanie. Ich rozmowy były bardzo szczegółowe bo byłam świadkiem. Bardziej chodziło o recepcję.

@Tywiesz

No to słabo jak taką atmosferę tam miałaś. :/ To ogólnie po ile tam osób przy tej recepcji jest, bo raczej z jedną lub dwiema tak by się sytuacja nie kotłowała jak opisujesz... Chyba, że jeszcze o jakieś inne pracownice chodziło?

Ewelina

Serio? a ten "dowód" co go masz to został im okazany? Bo może jakaś informacja nie doszła czy coś. Może któryś z pracowników coś przeoczył?

tYLUTKA

hej ! czy ktos rekrutowal na stanowisko instuktora fitness ?jak wyglada rekrutacja?

Agnieszka

Dziś przeglądająć przypomniała mi się pewna sprawa związana z tą firmą. Dostałam się na szkolenia w ramach rekrutacji. Przeszłam 2 - tygodniowe darmowe szkolenia ! Podpisałam masę dokumentów przyjmujących na stanowisko. Spotkanie odbyło się w Sky Tower. Szkolenia były w Sky Tower oraz w Koronie. Miałam pracować na recepcji. Osobą, którą mnie przyjmowała była Pani Marta O. Około kolejne 2-3 tygodnie czekałam na harmonogram pracy. Miałam zacząć pracę pod koniec miesiąca. Upominałam się codziennie o ten harmonogram, bo potrzebowałam w końcu coś zarobić, po tym jak pracowałam 2 tygodnie jak tania siła robocza. Po tych 3 tygodniach otrzymałam maila: " Cześć, na obecną chwilę nie możemy zaproponować pracy gdyż mamy komplet. Natomiast jak tylko się zwolni miejsce to jesteś pierwszą osobą , z którą się skontaktujemy. --- Z pozdrowieniami," Gdybym wtedy miała taką świadomość jaką mam teraz, nie odpuściłabym tej firmie oraz Pani Reception Manager, z którą miałam OGROMNĄ przyjemność.

dzięki
@Agnieszka

Wielkie dzięki za te informację, Właśnie miałam wysyłać CV. Jednak z tego zrezygnuję.

Nie polecam pracy w dziale obsługi klienta (recepcji). Zarząd tnie koszty na każdym kroku. Coraz mniejsze zarobki, ponieważ poucinali godziny pracownikom. Wielokrotnie kończąc pracę o 23 następnego dnia musisz przyjść na 6 rano. Brak jakichkolwiek benefitów, praca za najniższą krajową. Ciągłe sprawdzanie pracowników - podsyłanie tajemniczych klientów. Często nawet nie można zrobić sobie przerwy, ponieważ są kolejki a Ty pracujesz sam na zmianie ! Bardzo dużo stresu.

pannanikt...

instruktor traktowany bez szacunku, jak maszynka do zdobywania klientów, w zajeciach fitness dla pracodoawcy nie jest ważna jakość zajęć a liczba klientów którzy zmieszcza sie w sali.. wynagrodzenie marne- fitnessowa "biedronka"

Praca w Dziale Obsługi (po połączeniu w jeden dział recepcji i działu handlowego) to prawdziwy wyzysk. Po zmianie ekipy zarządzającej spółką nie ma co liczyć na jakiekolwiek premie, wcześniej były bardzo ciekawe.. Najniższa krajowa, umowa zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę. Automatyczne przedłużanie umów ze zmianą warunków zatrudnienia.. Brak szacunku do pracownika. Zwroty typu "czy wy jesteście upośledzeni?; czy wy jesteście jacyś poje*ani?" na porządku dziennym. Koordynatorzy pozwalają sobie na uwagi, żę ktoś jest nieudacznikiem, przy klientach(?!).. Potwierdzają to opinie na Google. Praca w święta za te same pieniądze, dodatkowo groźby ze strony koordynatorów, że jeśli się nie przyjdzie to koniec współpracy. Zero motywacji do pracy. Nacisk na znajomość wyników sprzedażowych z zeszłych miesięcy.. Nie polecam pracy w tej firmie.

SickMyDuck

Zarobki marne (poniżej minimalnej stawki), praca nierozwijająca, niemotywująca i przede wszystkim nieciekawa. Na szczęście przy tym mało wymagająca. W niektórych punktach zespół to tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Academy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fitness Academy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Academy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Academy Sp. z o.o.?

Fitness Academy Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Sokolnicza 5 lok. 72
    53-676 Wrocław
  • NIP: 8992671054 REGON: 20982306 KRS: 0000330459

Fitness Academy Sp. z o.o.