Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

zainteresowany

widziałem ze szukają kierownika filii tychy. jaka tam jest atmosfera? I ogolnie jak sie pracuje w tej firmie? Bo opinie tutaj rozne czytam ale nic o Tychach. Ogolnie logicznie myslac - czy warto skoro szukaja juz kogos zaraz po otwarciu. Nie bylo tam kierownika czy ktos sie nie sprawdzil?

@zainteresowany

Atmosfera fatalna, pieniądze marne i do tego (usunięte przez administratora)

W fili w Myślenicach to jest parodia, ponoć liczy się człowiek prawda ? , Nic bardziej mylnego. Kierownik krzyczy na pracowników, pracownicy oceniają ludzi podpieprzaja innym, (usunięte przez administratora) czy kebab jak go tam nazywają i taka dziewczyna ze Stróży oboje siebie warci, nagaduja na innych tak dużo że inni mają problemu. To są ludzie typu włazi (usunięte przez administratora) lizo (usunięte przez administratora) Banda (usunięte przez administratora), regionalny obiecuje ale nie wie totalnie co się dzieje w filii w Myślenicach. Pracownik nowy nie jest wspierany nie ma pomocy w nauce nowych rzeczy, istny (usunięte przez administratora)na kółkach.

Pracown...

MJ . Można Ci zarzucić wiele np: pogaduchy na antresoli z dziewczynami gdzie się Ciebie nie spotka tam stoisz i bajerujesz . Ostatnio wypadła Ci zapalniczka którą odpalasz papierosy wychodząc na dwór zapalić w czasie godzin pracy które są opłacane z pieniędzy szefa.

MJ
@Pracown...

Koleżanko, to nie są pogaduchy. Do obowiązków lidera należy kontakt z pracownikami. Zadają nam pytania, a my odpowiadamy. Czasami my mamy jakąś sprawę. Taka praca. To nie była zapalniczka, tylko wisiorek przy kluczach. Ja słyszałem że nie radzisz sobie w życiu, więc piszesz idiotyczne komentarze w internetach. Prosiłem o konkrety, a nie wysrywy.

@MJ

Pracuje się od 06:30 do 14:30 a nie goworku odpisuje się w czasie pracy .

Pracownik 5
@MJ

O panu MJ już dużo jest napisane, ale czy to coś wniesie a padają ciężkie słowa jak molestowanie.Pan MJ sam się wypowiada broniąc swojej osoby. Murem za Sebą

AlaX

A może by o panu napalonym liderze opowiedzieć pani z HR, chyba raz w tygodniu jest w magazynie w słynne dni z działem HR i ona będzie chyba musiała poruszyć taki temat z właściwym kierownikiem bo nie może być tak że nie można się schylić bo ci jaśnie pan lider zagląda do tyłka w dekolt i się ślini a swoją nieocenioną pomoc oferuje jak mu się twoje krocze spodoba bez względu na to czy jej potrzebujesz czy nie

Bp
@AlaX

To co wypisujecie o MJ to czysty cyrk. Popatrzcie na siebie. Ten magazyn to siedlisko plotek i fałszerstwa. Mam nadzieję, że karma wróci do tych osób. Gorzej niż dzieci w przedszkolu.

Bp
@Pracownik 5

Co to znaczy murem za Sebą?

Mag

Moim zdaniem fają jest czlowiek ktory wypisuje takie prywatne rzeczy na forum o pracodawcy czyli ty... A pan napalony lider nie zostal wyssany z palca, chociaz oatatnio cos go nie widac w pracy...

Seba
@Bp

Jestem pustakiem i lubię stawiać ludzi pod ścianą. Ja i grono moich wąhoworów szkalujemy tych co są przeciwko nam ;)

Palec
@Mag

Zaprzeczam! To o czym namiętnie wszystkim opowiadasz, wyssałeś z mych jelit.

Marcinosisiorek
@Seba

Niestety prawda boli, opinia na magazynie powstaje na podstawie zachowania danego osobnika, latajac za (usunięte przez administratora) w pracy ciezko pozbyc sie latki napalenca, takim jak ty zycze duzo dobrego i mam nadzieje że to wszystko bylo warte swieczki

Majka
@Palec

Człowieku m.j miej godność i przystań wpisywać te bzdury z różnych nicków, a swoje analne fantazje zostaw dla siebie..

Golum

Opinia która nie ma znaczenia pod kątem pracodawcy

Jola

BHP w tej firmie to jakiś żart! Hydranty i wyjścia ewakuacyjne pozastawiane towarem! Apteczki puste. Osoby odpowiedzialej za pierwszą pomoc brak. Tylko czekać aż jakaś tragedia się wydarzy. Po nowym roku czas znaleźć coś innego.

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
dw

Słyszałem ze za jakis czas ma nie byc wgl sobót a jak bedą to za dzien wolny do wybrania,prawda?...

Nik
@dw

Tak, na pewno nad tym rozmyślają

Helena
@Nik

Wczuwam w tym sarkaz albo mi się wydaje ? Było tak, że tydzień w tydzień były pracujące soboty czy sporadycznie?

@Helena

Można powiedzieć tydzień w tydzien ,ale jak w styczniu wzrasta średnia krajowa to na czymś musza cięcia zrobić dlatego system sobota-dzien wolny... z miesiaca na miesiąc cos zabieraja. W dodatku ci śmieszni liderzy którzy karaja za głupoty bo taki maja kaprys a sami nie dają przykładu.

Nik
@Helena

(usunięte przez administratora) Od jakiegoś czasu na niektórych działach wprowadzili max 1-2 soboty na miesiąc. Docelowo myślą nad tym, żeby tych sobót nie było lub bylo jak najmniej, bądź tez sobota za dzień do wybrania.

@dw

To prawda, ze kwartalne 500 zł tez ma zniknąć?

Roberto Cavalli
@Ivi

W styczniu masz nie wiele więcej niż obecnie dopiero w lipcu 2023 będzie minimalna na poziomie 2850 zł netto czyli na rękę. ale patrząc że dostaniemy taka kwotę za byle co jest plusem. Duże firmy muszą się przygotować za minimum 3200 na rękę żeby znaleźć jakichkolwiek pracowników.

Oblech
@dw

Bo za duzo byscie chcieli zarabic

Stary pracownik

Ludzie, po prostu porażka, pracuje w firmie już X Lat...i co z tego? Zero awansu, za pewne nawet mnie nie zauważyli, nowo-przyjeci są liderami, a starych pracowników mają głęboko. Niestety, korpo...raz że nie dadzą zarobić, a ino kary za wszystko

Zosia
@Stary pracownik

Sama prawda !

Łukasz

Pracuje w tej firmie ładnych parę lat. Praca sama w sobie nie jest zła jednak poszanowania dla pracownika to tutaj nie ma za grosz. Na początku było całkiem dobrze z czasem jednak kiedy firma zaczęła zatrudniać pracowników z zagranicy zrobił się istny cyrk. Mają w tej firmie większe prawa jak my rodacy. Robią co chcą łamią wszystkie możliwe zakazy no ale cóż nie można ich karać bo firma czerpie z nich korzyści. Pomijam już to że praca która ty masz zrobić w 8h oni robią w 12h taka polityka tej firmy. Socjal w tej firmie nie istnieje. Podstawa po kilku latach pracy taka sama jak u nowo przyjętego. Im więcej potrafisz tym bardziej mają cię gdzieś. Strasznie to przykre ale niestety prawdziwe. Na dzień dzisiejszy szukają tylko oszczędności chociaż firma z miesiąca na miesiąc ma coraz większy zysk. Podsumowując jeśli chcesz przyjść do AP zrobić to nie masz po co.

Grzesiek

W Bolesławcu jest duży problem z Parobkami, Mądrzejsi się już zwolnili, ale na szczęście zostali Ci co nigdzie pracy nie znajdą.

Ali
@Grzesiek

A co się dziwisz tam nawet Paweł nie chce pracować ! Może Łysy się pochwali jakie ma wykształcenie ? Jakie predyspozycje, umiejętności czy doświadczenie żeby kierować filią ? Żeby zarządzać zasobami Ludzkimi. Ale jak widać to mało istotne dla takiej Firmy jak AP..

Apolon

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, panują tutaj same układy na każdym stanowisku "kierownik" po znajomości nie liczący się wgl że zdaniem pracowników wszystko wiedzą najlepiej ( a nawet na na danym dziale nie przerobili ani jednego dnia) o liderach nie ma co się rozpisywać są tylko od tego aby cię sprawdzić czy aby nie masz telefonu w ręce a broń boże odbij się 30 sekund przed czasem. Jeśli chodzi o premie również jest ciekawie na niektórych działach przykładowo dwie osoby robią to samo pracują taka sama ilość czasu a premia różni się nawet o 200 zł. Stażowe po 2 latach stówka a po 10 uwaga następna stówka . Tak więc np po 8 latach pracy będziesz mieć 100 więcej niż nowa osoba ( chyba że będzie miała więcej bo tak też jest ) . Soboòt również nie będzie za jakiś czas . Podsumując jeśli chcesz sobie niszczyć zdrowie za 2700-2900 to ta praca jest do tego idealna .

@Apolon

Najlepszym przykładem na ten (usunięte przez administratora) jest pani lider K,G która wiecznie siedzi na telefonie,plotkuje, i robi 10razy dziennie herbatke????przykładu Zero bo nic nawet nie potrafi a do karania i płotek życia prywatnego pierwsza.

Naa
@Apolon

W firmie panuje zasada „co wolno wojewodzie, to nie Tobie, smrodzie” wszyscy dobrze wiedza, ze nie ma się co tu starać bo nie ma żadnej motywacji, zrobić swoje i iść do domu, im więcej zrobisz tym bardziej będziesz wykorzystywany bez profitów dla Ciebie. Liderami w większości zostają osoby z zewnątrz, bez doświadczenia na magazynie, co później wychodzi gdy idzie się do nich z problemem. Premie co prawda wprowadzili kwartalne 500 zł za brak l4, ale na święta i na wakacje nie ma co liczyć.

Apalon
@Ivi

Najlepszym przykładem jest praca owej pani na drugiej zmianie, myślę że jej herbaty braknie jak ma na15.

@Apalon

Wielka pani kierownik całego magazynu a spi po kątach przyłapana wielokrotnie.

Kotek
@Ivi

Albo śpi albo spaceruje po magazynie plotkujac u swoich zadufano- zaufanych koleżanek. Byle do 14:15 wtedy już stoi przed magazynem paląc fajkę

Amwb
@Kotek

Palenie to już osobna bajka , palic nie wolno ,palarni brak a mimo to " kierownicy" co chwilę na fajeczke chodzą od jednej rampy do drugiej.

Bonzo

Pan lider D.C. nie ogarnia AX niestety zbyt mnie gdy poprosiłem o pomoc, tłumacząc się, że za kwadrans zaczyna przerwę

Lopez
@Bonzo

Jedyne co oni potrafią to patrzeć na zegary kto ile ma postoju i dawać wpisy za byle co . A nie tak dawno sami wykładali towar czy sortowali ale cóż , zapomnieli jak to było. Najważniejsze im nikt premi nie zabierze.

Ciepłota

Słyszałam dziś że każda dziewczyna z dostaw ma się szkolić na kontroli? Czyżby jakaś łapanka znów? Ktoś coś wie?

Powiem sama dziś widziałam jak liderka z poziomu 1 z dostaw stała u raportowców szczególnie rozmawiała z płcią przeciwna Panem M.W i D.C bardzo musiała mieć dużo do powiedzenia bo aż jej to zajęło z godzinkę gadania i śmiania się .Swoich obowiązków w tym czasie nie wykonywała ino na dole siedziała i się śmiała .Jedynie dziewczyny które tam siedziały z raportów robiły swoje i słuchały jej głupiego gadania z chłopakami .

Wkurzona

Dlaczego została usunieta negatywna opinia dotycząca Liderek z jednego poziomu ?

Ooo
@Wkurzona

Tak działa autopartner niewygodną prawdę się usuwa lub zamiata pod dywan byle prezes się nie dowiedział o złym zarządzaniu magazynem jak dla mnie nawet bardzo złym. Ludzie odchodzą chyba nie z przyczyn, że niechcą pracować albo nie mają dojazdu. Ludzie odchodzą bo są wykorzystywani za nie całe 3 tysiące przerzucać kilka ton dziennie być pilnowanym z każdej strony przez osoby które same powinny być pilnowane . Powinni stałe premie znieść niestety Ludzie na tych stanowiskach robią co chcą, przespaceruja całe dniówki, jedna kierowniczka na pierwszym poziomie gra sobie na telefonie przyjmując kolegów z pracy drugą kierowniczka śpi w robocie albo spaceruje po magazynie w poszukiwaniu świeżych ploteczek, liderzy kompletacji na poziomie zero siedzą sobie na bujanym fotelu na poziomie 1. Kiedy ja zbieram klienta w pocie czoła żeby zarobić chociaż 15 zł na chleb.

Olololo
@Ooo

3 tysiące? Jak masz mniej niż 26 lat i cała premie.

rokki
@Ooo

Bez przesady, chleb nie kosztuje 15 zł, ale dużo taniej. Poza tym można jeść buraki albo szczaw.

Marko

Firma w Bieruniu olbrzymia, codziennie robi się pewnie po kilkanaście kilometrów w magazynie, do tego w miesiącu leci lekko kilkanaście ton przerzuconego żelastwa. Najciężej jest na MaxGear, inni lżej nie mają, bo muszą wyrobić normy, jak ktoś robi wolno, to skaner to pokazuje i taki delikwent jest wzywany na dywanik, co chwilę są komunikaty, podaje się nazwiska kto i gdzie ma się zgłosić. I leci się po premii albo po wypłacie, gdy premia już zabrana. To jest tyralnia. Nikt się nie zastanawia nad tym, dopóki nie przekona się na własnych plecach jaka to jest praca. Zarobki bez nadgodzin oscylują poniżej 3 tys na rękę, a żeby zarobić ok 4000 tys, to trzeba zastawać po godzinach i to prawie codziennie, często z sobotami. Większość to ludzie w wieku do 25 lat, młodzi, więc głupi. Proste chłopaki i proste dziewczyny. Nie zastanawiają się, że dźwiganie żelastwa rujnuje im stawy, prędzej czy później, to da o sobie znać, ale pewnie to będzie później niż prędzej i za późno, żeby to spieprzone zdrowie naprawić. I to wszystko w spiekocie niesamowitej, gdzie strugi potu leją się z góry na dół, po twarzy, plecach, po całym ciele. Po godzinie takiej harówki majtki, koszulka, spodnie są mokre od potu. I człowiek ma dość. Jak ktoś chce się przekonać, jak wygląda wyzysk w 21 wieku w PL, to polecam. Wtedy może docenicie to, co macie. Nawet, gdy są to jakieś prace nieciekawe, ale spokojne, np przy kompie lub jako kierowca - to o wiele lepsze, niż ta tyralnia.

@Marko

Po żadnej wypłacie się nie leci nie masz premii i tyle w temacie .A podaj komu zabrali wypłatę za błędy . Nie oczerniaj firmy jak jeszcze nie dostałeś wypłaty .

Pracownik "były"
@pracownik

To niech firma sie nie oczernia

Tak to ja

Plusy: możliwość pracy na jedną, ranną zmianę. Dziękuję.

Bronisław
@Tak to ja

To innych plusów nie widzisz? A jak z kasą? Nie zaliczasz wypłaty do pozytywów? Powiesz ile można dostać na rękę?

Krajowy
@Bronisław

Najniższa krajowa dostaniesz, czyli po nowym roku podwyżka, kolejna w lipcu :)

Grażyna
@Krajowy

Na każdym stanowisku jest taka stawka? Co z premiami, dodatkami - są jakieś?

Krzychu
@Grażyna

Mniej więcej wszędzie tak samo. Premii masz ok.600zł, ale i tak część z tego stracisz jak dostaniesz wpisy za błędy których nie da się uniknąć.to działa tak aby zawsze cześć wypłaty wróciła do kasy.jak w kasynie.

P
@Tak to ja

Dziś właśnie skończyły się wszystkie plusy . Wprowadzili dwie zmiany.

ddołki
@P

na jakim dziale wprowadzili dwie zmiany ?

Ewelina
@P

O proszę, a wcześniej była tylko jedna? To teraz w jakich godzinach pracujecie? I jak to wygląda? raz pracujecie na jedną, raz na drugą zmianę?

Anymous

Cześć, ostrzeżenie dla tych co chcą pracować w AUTO PARTNERZE!!! Początkiem ta firma wydawała mi się godna polecenia...jako jedyna w naszej okolicy dawała szanse pracy na JEDNĄ ZMIANE (PORANNĄ). Dla wielu to nic takiego ale dla SAMOTNEGO RODZICA to szansa na ŻYCIE, możliwość pogodzenia opieki, wychowywania dzieci z pracą bo tylko w tych godzinach jest czynny żłobek, przedszkole czy szkoła. ! Do sedna, z dnia na dzień postawili osoby pod ścianą, bez możliwości załatwienia jakiekolwiek innej opcji....obiecywana PIERWSZA ZMIANA z DNIA NA DZIEN została zmieniona. Z 3 dniowym wyprzedzeniem poinformowali o drugiej zmianie z brakiem możliwości negocjacji "JEŚLI CI COS NIE PASUJE TO SIE ZWOLNIJ" Firma która ma wyzysk z ludzi, brak jakiegokolwiek socjalu, najniższe wynagrodzenie, " premia" tego tak nazwać się nie do bo to tylko kilka złotówek których nie zawsze da się zdobyć.....Liderzy którzy pozjadali rozumy, kawe piją, chodzą po zakładzie grupowo i ploteczki albo śmieszny podryw, pracownika mają za śmiecia.

Podwyżki

Nikt się nie daje robić w balon tak jak my kochani, w każdej większej korporacji, a do tego nasza firma aspiruje jest coś takiego jak waloryzacja, podwyżka inflacyjna, ale oczywiście nie u nas. Obroty z roku na rok są coraz większe(pracuje parę lat) a nas mają w głębokim poważaniu, jak idziesz się spytać o podwyżkę, to cie czymś zbywają, albo otwarcie mówią, ze nie ma szans, czy wy tam (usunięte przez administratora) na górze nie widzicie jak wszystko w tym kraju drożeje, jak coraz trudniej związać koniec z końcem ? Firma dzięki inflacjii zarabia coraz więcej, dyrektorzy latają sobie na wakacje do egzotycznych krajów za hajs auto partnera, a nas mają w (usunięte przez administratora) Do końca roku tu siedzę i wam kochani również życzę jak najszybciej znikać z tego (usunięte przez administratora)

rexMax
@Podwyżki

Widziałem parę ciot z mega autami, robią za lokalnych bonzów. Ci tzw umysłowi mają się tutaj całkiem dobrze, a ważni jacy są. Przy kompie to i nadgodziny można brać i resztą dyrygować i mieć w głębokim poważaniu, jak oni to robią. Ciekawe, że nikt się nie zburzył do tej pory. jakby załoga była kumata, toby raz dwa się zmówili, odeszli od roboty i przed halą czekami na nowe umowy z podwyżką po 3 koła. Ale nie. to wszystko młode, durne szczyle, co nie potrafią znaleźć innej rozrywki jak potańcówa na lokalnej wsi w remizie albo picie wódki. Prymityw tutaj goni prymitywa i prymitywem pogania. A założę się, że jakby cała załoga wstrzymała się od roboty, to kasa w mig by się znalazła. A tych kierowników vel podpierdalaczy z tytułem brygadzisty czy innego team lidera, to od razu im powiedzieć won, z buta wszystkich i za bramę. Niech poczują gnoje, że (usunięte przez administratora) mają do powiedzenia.

Podwyżki
@rexMax

Oj tak, pięknie to o prymitywach napisałeś, im wyżej w hierarchii tym większy z ciebie cham i (usunięte przez administratora) najzabawniejsze jest to, że te homo erectusy na dyrektorskich i kierowniczych stanowiskach też tyrają za śmieszne pieniądze, ale mają chore poczucie władzy, układziki, ploteczki, wojenki plemienne i podlizywanie się dyrektorom. W każdej porzadnej firmie stanowisko managera to 2x więcej pieniędzy niż tutaj, a wiem co mówię, bo sam jestem kierownikiem ;]

Hajs
@Podwyżki

Jakie podwyżki? Firma ledwo wiąże koniec z końcem brak papieru toaletowego, zlewy pozatykane, klamki pourywane, deska na toalecie uszczyrbana. Szatnie nie spełniające wymogów można by tak wyliczać... firma poza oksystem i ranną zmianą niestety niema nic do zaoferowania.

rumcajs
@Hajs

To prawda, ranna zmiana na 6.30 dla wielu pasuje, bo potem można iść do drugiej roboty, w założeniu wielu tak kombinuje. Tylko, że przychodzi 14.30 i każdy spieprza, ale do domu lub na piwo, bo zwyczajnie nie ma sił po tej harówce. Już od przerwy 20 minutowej w okolicach południa się myśli, żeby wyjść z tego kołchozu. Fakt, że w toaletach jest brudno, sprzęt zdewastowany, kible pozatykane. Jeszcze są tacy, co lecą na te dofinansowane bułki, ale potem po miesiącu ich żarcia, humor spada, jak człowiek się zobaczy w lustrze z wielkim bebzonem od tych bułek. i wtedy żarcie się kończy, zaczyna dieta. Jedynie wiesio z kadr ma się dobrze :)), hudy jak szczyl. Ale on chyba w ogóle nic nie je w myśl zasady "chudy w pasie, dobrze pcha się".

@Podwyżki

Egzotyka opowiadasz... kto, gdzie i kiedy?

Abc
@Podwyżki

(usunięte przez administratora) głupoty jest coraz lepiej! Wnioskowałem raz o podwyżkę usłyszałem że muszę chwilę poczekać po miesiącu się przypomniałem i dostałem od ręki! Mam wrażenie że komentarze piszą tu Ci którzy się do niczego nie nadają dlatego wylewają żale i nie dostają podwyżek...

Spencer

Najlepsi są kierownicy, szefowie. Chodzą w prywatnych ciuchach, bez butów z blachą, pewni siebie, sprawiają wrażenie przestępców, którzy wyszli na przepustkę, jest nawet takich dwóch, którzy chodzą we dwóch, jak pederaści, jeden z wydętym brzuchem, drugi w dziarach.

neutralny
@Spencer

to mnie akurat rozbawilo, ale niestety tak jest - regulamin pracy powinien dotyczyc wszystkich: pracownikow i kierownikow. Bo dyrektor to juz inna sprawa ale fakt faktem-niektorym „palma” odbija bo objeciu stanowiska co swiadczy o tym ze po prostu nie nadaja sie na to i nie przeszli szkolen przede wszystkim wspolpracy z ludzmi moim zdaniem ci ktorzy obejmuja stanowiska wyzsze powinni rowniez przejsc testy, m.in. psychologiczne

Zodiak
@neutralny

Gdyby przeszli takie testy to nie byłoby kogo zatrudnić ani na stanowisku kierownika ani lidera ????

Giskana
@Spencer

Trafione w dychę

wtyczka do moich jajek

zawsze mega klimat, szczególnie w czwartki. sporo owoców, jestem mega najedzony. pozdro Senior!!!

rewelacja !
@wtyczka do moich jajek

U nas w Bieruniu dają w lecie lody 3 smaki do wyboru, w sumie duże 3 gałki, a także 3 piwa schłodzone na zmianę / osobę. Nie można się przypieprzyć do niczego, zarobki w sumie po jakieś 5 koła netto lekką ręką, wszyscy zadowoleni chodzą. W każdą pierwszą sobotę miesiąca jest losowanie 10 samochodów, dla tych, którzy do tej pory nic nie wylosowali - auta nowe, pachnące fabryką, można sobie wybrać kolor. W 2 i czwartą sobotę miesiąca dają bony żywnościowe do zrealizowania w Biedrze na 600 zł, a a w trzecią sobotę bony na ciuchy po 500 zł, żeby się ubrać ładnie na imprezę, do domu, przecież nie tylko pracą człowiek żyje. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i podziwem patrzymy na naszych szefów, my tutaj ich szanujemy i zawsze mogą na nas liczyć.

Stary
@rewelacja !

@rewelacja ! Co Ty gadasz jakie samochody? Jakie bony??

Wtyczka
@rewelacja !

Chyba robimy na innych centralach bo u nas na Bieruniu ciężko o papier w toaletach, mydło w butelkach po napoju. Wiatraki tylko dla wybranych czyli dla dziewczyn z optymalizacji które sobie siedzą w kąciku bez butów na WiFi magazynowym wiejącym na nie dwie wiatrakiem gdzie na innych działach dziewczyny upocone po pachy muszą prosić się o wiatrak na kilkanaście osób. Może te owoce w czwartki też tylko dla wybranych działów?

Pop
@Wtyczka

Jeszcze chwila i aneksy same przyjdą.... Az strach pomyśleć co wówczas powiedzą przełożeni na słowo podwyżka :D

Mateusz.M

Kochani pracownicy, radujmy się, od nowego roku 90% pracowników firmy otrzyma upragnione podwyżki!!!! Nasza wspaniała firma odnosząca same sukcesy, wreszcie się o nas zatroszczy i wszyscy otrzymają podwyżki. Hip hip hurra, niech żyje zarząd, kadra zarządzająca i większa płaca minimalna!!!!

wyzwolony

co sie dzieje z ta firma… centrala: niektorzy po magazynie łażą jakby byli na wczasach, poklepuja pracownice po (usunięte przez administratora), w biurach smiechy chichy a jak chcesz cos zalatwic to poczekaj chwile lub podejdz kiedy indziej bo kolezanka ma urodziny i trzeba dojesc ciasteczko. tychy-na kazdym dziale jakis funfel w postaci rodziny/znajomego kogos wyzej - ogolnie slyszalem ze rowniez nie ciekawie. Oby nie bylo jak w fili czestochowa- jak w komentarzach wczesniej. Panie Aleksandrze-wiem ze ma Pan od tego podwladnych ale milo by bylo gdyby Pan czasem zszedl do apowskich podziemi i porozmawial z normalnymi ludzmi o tym co sie dzieje Pozdrawiam nadal pracujacych w cn- wytrwalosci zycze

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 242, z czego 10 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 370 ocen.

Auto Partner SA