GI Worker

Poznań

Opinie o GI Worker

Jan

Nieprofesjonalne podejście dotyczące realizacji procesu rekrutacyjnego. Brak informacji zwrotnej dotyczącej wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, pomimo zapewnienia podczas rozmowy o przekazaniu informacji w okresie tygodnia od zakończenia procesu. Rozmowa odbyła się 200 km od miejsca mojego zamieszkania (oczywiście dojazd na własny koszt), pomimo tego faktu nie otrzymałem jakiejkolwiek informacji. Dopiero po telefonicznej interwencji otrzymałem lakoniczną informację oczywiście negatywną. Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych sukcesów w rekrutacji :(

Zostaw opinię o GI Worker - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GI Worker