BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe

Poznań

Opinie o BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe

nowa 7

Prezes naszej firmy chcial wymienic sluzbowe auto i byl zainteresowany ale sprawdzil nowe pod wzgledem szkod transportowych w firmie CAT ( przewoznik) i sie rozmyslil, cos go wystraszylo. kupi Audi albo Lexusa ale w salonie w Berlinie, nie wiemy dla czego?

xxxxx

koszmar * Ogólnie ciężko się pracuje ... atmosfera bardzo ciężka, a przez to jeden drugiemu wrogiem i jeden drugiego napędza w narzekaniu. Musisz robić dobrą minę do złej gry, pozbyć się kręgosłupa moralnego i mieć dużo WAZELINY żeby wchodzić w d* a jak nie? - "tam są drzwi".

x

no to lepiej niz u Olszowca - tam podobno kiszka

kolega z otoczenia

a ja tam przepracowalem wiele lat. Firma fajna, z szefami mozna sie dogadac. Pracowac trzeba duzo bo jest sie w koncu w pracy :) MInusy - uperdliwa jest dyr.finansowa i wiekszosc ludzi wypala sie wlasnie przez nia (ja rowniez) a gdy walczysz z nia dostajesz wylot. Tak czy siak prace polecam, pare lat da sie wytrzymac a wiedza i kontakty jakie sie tam pozyskuje bezcenne i procentuja na cale zycie. Wynagrodzenie zawsze na czas.

konkurencja

ale wazelina.... no chyba, że napisał to sam pan Wojciech S.

Zostaw opinię o BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe