Opinie o biuro usług turystycznych Korsarz w Poznań

biuro usług turystycznych Korsarz
counter
3 8 4 5 1
Radek Nowy wpis

Ale to jest forum dla pracowników a wszelkie uwagi do firmy powinny być skierowane na inny adres.

zadowolona turystka Nowy wpis

Byłam na wycieczce w Pradze 12 października 2018. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu, profesjonalna wiedza pana pilota Przemka Ć. oraz wspaniała organizacja i wiedza pilota pozwoliła na zwiedzenie wielu ciekawych mniejsc. Będę polecała każdemu tego rodzaju wyjazd z tym biurem.

Poznań Nowy wpis

Polecam wycieczkę p.n. "Polska, BIESZCZADY - 7 DNI". Byliśmy, zwiedzaliśmy i było fajnie! Jest to wycieczka dość intensywna! Codziennie nocleg w innym hotelu, śniadanko, zwiedzanie różnych miejsc a pod wieczór obiadokolacja. Przewodnik, opiekun z Poznania pierwsza klasa ! :) (pozdrawiamy p. Edzia !). Hotele czy pensjonaty dobre, jedzenie w każdym z miejsc też dobre czasami mało jak na faceta. Mam tylko jedną uwagę do organizatorów. Wycieczka do Lwowa winna być dwudniowa! Dużo czasu spędziliśmy tam na naszej granicy w tą i w drugą stronę. Zwiedziliśmy przez to we Lwowie mniej niż mieliśmy !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie biuro usług turystycznych Korsarz w mieście Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat biuro usług turystycznych Korsarz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o biuro usług turystycznych Korsarz - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

biuro usług turystycznych Korsarz