Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Sympatyczna

Cześć . Po 7 latach pracy w Borgu na tym właśnie oddziale TS zostałam zwolniona … bo co ? Bo jedna linia idzie do likwidacji (usunięte przez administratora)prawda . Pozbierali 15 osób ( pracujących po 10, 11 lat ) i pozbyli się nas zostawiajac ludzi z agencji ( pracujących po pare miesięcy ) … tak się właśnie pracuje w Borgu

@Qba

Zlikwidowali Dq500 ( ale tu niespodzianka - ta linia rusza od nowa z zamówieniami )

życzliwy

Dzień dobry Byłem na FDM-ach. Na hali oczywiście dominuje norma, gonią z normą, że nawet chwili wytchnienia nie ma. Co do liderek. Tam gdzie pracowałem były dwie różne. Jedna w porządku - POLKA, druga z Ukrainy oczywiście o wszystko ma pretensje, do tego skłócona z innymi działami np. magazynem. Do tego jest bardzo młoda, a panoszy się jakby pozjadała wszystkie rozumy tego świata. Zalecam powrót do swojego ojczystego kraju.

Jeśli już jakieś zalecenie powrotu się pojawiło to zastanawiam się jak często zdarza się by byli pracownicy mimo wszystko powracali do firmy? wtedy można obejść się bez procesu rekrutacyjnego? Na których stanowiskach jest teraz największa rotacja? na automatyka chciałem przyjść, warto?

życzliwy Nowy wpis

Czy firma BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy o rozwoju możecie mi napisać cos więcej? ostatnio nie ma zbyt wielu aktualnych komentarzy a mnie przypadła do gustu ta oferta dla stażysty elektroniki. Czy jest tu ktoś kto ma już staż za sobą? Jakie ścieżki kariery w firmie są dzięki niemu otwarte? i czego się w praktyce już nauczę?

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

Leszno
Chaos

Generalnie patrząc teraz po paru przepracowanych latach w BW Rzeszów na hali 50 żeby się utrzymać trzeba mieć układy i układziki bez tego ani rusz. Liderki mają swoich pupilków którzy są nie do ruszenia niby jest lider od liderowania ale za jego decyzjami stoją kolezaneczki. Najwięcej problemów robią starsze babki 45+ nic im nigdy nie pasuje. Mistrz hali to ma ego ponad swój wzrost i tworzy dziwne czarne listy jak sam to nazywa śmiejącci się prosto w twarz. Dyrektor oszczędza po ludziach zatrudniają tylko na agencję żeby Po prawie 2 latach cię wywalić bo nie chcą ludzi zatrudnić na umowę z samym samym borgiem. Ludzie z lino to zależy są mega przyjaźnie i mega nienawiśc. Jeśli lubisz adrenalinkę dzień w dzień i ciągły stres o własny (usunięte przez administratora) w tej imitacji rodzinnej atmosfery to zapraszamy

Cześć, nie widzę by o stażu ostatnio ktokolwiek pisał a jest właśnie na niego opcja, która od jakiegoś czasu już reflektuję. O dział zakupów mi chodzi. nie pisaliście o nim chyba ostatnio, wiec proszę o informacje dotyczące atmosfery przede wszystkim. Po takim stażu ludzie zostają na dłużej? Opiszecie mi przebieg z własnego doświadczenia?

na szczęście nie BW

Firma wygląda lepiej na zewnątrz niż jest w środku. Ogólnie przeciętne warunki pracy dla inżyniera, atmosfera powiedziałbym że dużo gorsza niż w obecnej pracy, ludzie chodzą jakoś dziwnie nerwowi. Natomiast warunki płacowe jak patrzę teraz z perspektywy pracy w innym regionie Polski to ogarnia mnie smutek, że Podkarpacie jak i pozostała część wschodnia jeszcze długo będzie szarym ogonem w kraju jeśli chodzi o poziom płac i ogólną dostępność (łatwość) w zmianie pracy. Do HR-ów: zmieńcie trochę nastawienie do kandydatów bo za chwilę nikt konkretny już nawet nie przyjdzie do Was na rozmowę, będzie jak na zachodzie, nie przychodzą żadne cv, a pracownicy są podkupywani poprzez head hunterów. I przede wszystkim dostosujcie wymagania do swojej oferty płacowej, zresztą absolutnie nieatrakcyjnej może oprócz ludzi dopiero co po szkole.

Pp

Ja mam pytanie gdzie przy wytrawianiu ja są prysznice dla pracowników?

@Pp

Tylko tam ich nie ma? a co z innymi działami? Magazyn chociażby? Szukają właśnie do niego. Jest przypis, że „praca od zaraz” a widzę ze oferta od ponad dwóch tygodni widnieje. Są większe braki w ludziach? Dawno tu o pracy nie pisali a ciekaw jestem czy są rotacje

Nowa hala

Upał jak w piekle ludzie pracujący oo 12 h w czepkach i fartucha ledwo chodzą.Nikt nie reaguje na to że jest gorąco może jak ktoś dostanie udaru wtedy zrozumieją.Atmosfera coraz bardziej napięta się robi nie wiem z czego to wynika wypłaty są mylone nie wypłacane w całości ogólnie dziwna sytuacja panuje

@Nowa hala

To klimy tam nie ma w ogóle? Mówisz, że nikt nie reaguje, czyli było zgłaszane? A w ogóle to czemu twierdzisz, że napięta atmosfera bo nie kumam zbytnio? Będą może przyjęcia niedługo do was? Roboty potrzebuje a tak srednio na rynku teraz.

Nh

Ciągle ludzie informują ,zgłaszają że jest gorąco zdarzają się zawrotny głowy ludzie wychodzą na pole żeby nie zasłabnąć Klimatyzacja podobno jest ale ciuchy robocze do tego fartuchy czepki i ciągły ruch a stojąc w miejscu pot kapie po (usunięte przez administratora)..nie mówiąc o pracy.Przyjecia ciągle są ludzie przychodzą i odchodzą rotacja dość duża.Gdyby nie ten upał i humorki liderek i mistrzni nie jest źle jak wszędzie są jakieś tam plusy i minusy.Jak szukasz pracy warto przyjść zobaczyć...

Sonia
@Nh

Te plusy możesz wymienić?:) Jest jakiś dodatek za pracę w takich warunkach czy nie bardzo? Tych humorów liderek nie da się gdzieś zgłosić wyżej? Aż tak utrudniają prace, nie da się tego zignorować i robić swojej roboty?

@ tery

Dzień dobry, proszę o opinie na Borgwagner na magazynie produkcji. Czy prawda ze praca jest po 8 god? I jakie są warunki pracy? Czy opłaca się tam iść?

Czy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Staż?

Nikolas

W borgu to już chyba wszystkim na tak zwanych stołkach się w głowach poprzewracało. Ostatnim hitem jaki wymyślili mistrzowie jest pozabieranie wszystkich krzeseł z produkcji nawet tych przy stanowisku komputerowym jak i pomiarowym. Zaczyna się robić (usunięte przez administratora) że nawet jeśli maszyny pracują to operator nie może usiąść na 2-3 minuty tylko pracując w systemie 4 brygadowym ma być przez 12 godzin na nogach. (usunięte przez administratora) wymysły nowych, młodych, ambitnych mistrzów którzy chcą się wykazać przed kierownikiem chyba tym kto bardziej dopiecze operatorom.

Qba
@Sympatyczna

Jaką linie zlikwidowano?Na jakim oddziale Borga?

@Sympatyczna

Ano też ciekawa jestem jaka o linia ale bardziej tego, czemu tych najstarszych? Tak po prostu się trafiło, że na niej wszyscy robiliście, ona była najstarsza i faktycznie zdawała się być zbędna? Po przeniesieniu na inną mniej wydajnie byście robili niż osoby z agencji?

@Qba

Stefan

Gdzie może być gorzej teraz niż w BW Rz dts i jest coraz jeszcze gorzej.? Nie ważne czy open space, produkcja, logistyka... (usunięte przez administratora)i zgnilizna. Chcesz zobaczyć jak nie powinno się prowadzić firmy i pracownika w niej pracującego idź.

@borg

Po niezbyt długiej przygodzie z tą firmą zauważyłem kilka rzeczy.Za wszystko obrywa produkcja a wynagrodzenie ledwo odbiega od najniższej krajowej. Jak jest dużo pracy to oczekują że jedna osoba będzie pracować na kilku stanowiskach. Zero sprawiedliwości. Osoby biurowe w tym logistyka, kierownicy nie mają pojęcia jak wygląda praca na produkcji tworzą wymagania których realnie nie da się zrealizować i oczywiście nie ponoszą za to żadnych konsekwencji i znowu za ich błąd obrywa produkcja.zero organizacji, jedno dnia mówią jedno na drugi jest zupełnie inaczej. Nie znają swojej sytuacji na rynku,w jeden dzień obiecują że nie będzie zwolnień a na drugim dzień dają wypowiedzenia.nie polecam

Rafalek
@@borg

Heh, nieźle was rypią na tej produkcji. Na stanowiskach umysłowych płacę dwa razy tyle, stawki zaczynają się od 6000 zł brutto. Wystarczy znać angielski i mieć skończone studia techniczne i już się jest inżynierem w Borgu. Niektóre dziewczyny z kontroli jakości nie wiedzą w którą stronę przykręca się śrubę, a trzepią sporą kasę w Borgu.

SQS
@@borg

Prawda. Nie przedłużyli mi umowy. A jak poszłam do podwykonawcy BW, zarabiam więcej, robię mniej i nikt na mnie w końcu nie krzyczy....

Kiki
@@borg

Ponieważ jestem byłym pracownikiem i tak to właśnie wygląda.Do dziś się nic nie zmieniło mi polepszyło, pracują same (usunięte przez administratora) w tej firmie .Dziwi mnie fakt że jeszcze nie upadł ten zakład (usunięte przez administratora)

Mirosław
@SQS

Hej, rozumiem, że pracowałaś na produkcji? To na podstawie jakiej umowy byłaś zatrudniona, że Ci nie przedłużyli? Zlecenie czy UoP na czas określony? A można wiedzieć jaki powód?

@Rafalek

Z tymi śrubkami to jak zweryfikowałeś sprawę? I na tej kontroli to ile się zarabia? Chyba, że różne stawki mają, widełki dasz?

nika1331
@SQS

Gdzie jest lepiej? Gdzie teraz pracujesz?

Hyhy

Dzień dobry proszę opowiedziec o pracy na nowej hali produkcyjnych. Czy jest to umowa agencyjna czy przez borga jaka stawka na początek i na ile jest umowa. Czy można chodzić tylko na nocki ?

E
@Hyhy

Montaz 3800 brutto przez agencję Obrobka 4000 brutto przez firmę

@E

Zaraz, czyli na montażu nie można być przez firmę? Czy oni te w to wchodzą? można także poznać powód tego, że gdzie indziej są rozlokowani?

Pp
@Lidia

Jeżeli składasz CV do firmy lub z polecenia to jesteś przez firmę a jak przez ogłoszenia na necie to agencja. I tu przez agencję umowa co miesiąc na miesiąc a przez firmę na 6 miesięcy. A i zarobki co ktoś napisał 4000 to zarabiają ci którzy już chwilę pracują a nowi będą mieć na pewno mniej.

@Pp

Będą mieć na pewno mniej ale w sumie nie wiadomo ile? chodzi mi o to że nie ma w takim razie konkretnej kwoty tylko tak czy siak się negocjuje? i ta chwila o której piszesz to ile trwa żeby te 4000 już sobie zarabiać?

NoName
@Lidia

Na firmę dają 3900 brutto a na agencje 3600-3700 brutto na produkcji montażu.

@NoName

Dziękuję. I po jakim stażu jest perspektywa na więcej? to co przytaczasz to dla nowego, tak? oprócz samego czasu pracy na coś jeszcze zwrócą uwagę, żeby sobie tę podwyżkę nabić? wyniki jak badają?

Poziom0

Poszukując pracy moje zainteresowanie wzbudziła oferta pracy na stanowisko biurowe w firmie BorgWarner. Zaproszono mnie w sumie na 3 etapy. Dwa razy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy w obecności (usunięte przez administratora) Sam fakt, iż nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej,po przebyciu 3 rozmów kwalifikacyjnych !!!!!(to już jest kpina), chociaż taka była mi obiecana przez pana (usunięte przez administratora), co więcej zadzwoniłam do(usunięte przez administratora) jednakże ta nie odebrała ani nie oddzwoniła, chociaż w trakcie procesu rekrutacyjnego odpowiadała na telefony. Szczerze nie polecam tej firmy ponieważ traktują kandydatów bez szacunku, zwyczajnie arogancko, doprowadzając do czystej niechęci. Jeśli tak wygląda praca w BorgWarner jak rozmowy kwalifikacyjne a biorąc pod uwagę liczne niepochlebne opinie pracowników,jest tam jak w kołchozie to lepiej się trzymać od nich z daleka , tym bardziej, że opinia na temat firmy odbija się szerokim echem nawet w agencjach rekrutacyjnych do których trafiają pracownicy którzy zdecydowali się odejść z firmy .Pozdrawiam

UR

Do Borga zwozi się maszyny które nadają się przeważnie na wywóz jako elektrośmieci. Praca na tych maszynach jak to praca na słabo działającym sprzęcie po prostu jakoś średnio idzie. Awaria goni awarie. Pracownicy produkcji rzadko wracają do tej firmy bo wiedzą już co się tam dzieje, dlatego ostatnimi czasy pcha się ludzi z agencji by załatać braki w operatorach. Prośby o ulepszenie danej linii skutkuje przytaknięciem i przeważnie na tym się kończy ;) Atmosfera na produkcji jest niezbyt ciekawa. Chcą zarabiać więcej jako firma jednocześnie nie dając nic od siebie. Jeżeli zastanawiasz się dalej nad przyjściem do tej "FiRmy" po przeczytaniu tego to ja serdecznie odradzam.

pyk pyk

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie myślę że wypadłem w miarę dobrze. Miła atmosfera, w miarę merytoryczne pytania (chociaż nie wszystkie). Nie wiem jakie oczekiwania finansowe dla nowych osób przewidział dział HR aczkolwiek pytanie w stylu czy jest to moja minimalna stawka za którą będę pracować i czy gdy zaproponują mniej to nie będę (gdzie była naprawdę relatywnie niska w stosunku do tego ile mogłem "żądać") odebrałem za lekką zniewagę :) Dodatkowo, pomimo tego, że sami zadeklarowali, że poinformują o wyniku rekrutacji niezależnie od tego czy będzie odpowiedź pozytywna czy negatywna, to nadal nie otrzymałem żadnej wiadomości ani telefonu. Także średnio i zraziłem się trochę do firmy...

Morse System

Z najlepszej dywizji zszedł na samo (usunięte przez administratora), rotacja pracowników olbrzymia. Układy kto kogo lubi to jest kryty a reszta musi (usunięte przez administratora) Brakuje tylko żeby mistrzowie stali z batem nad pracownikiem a sami śpią w mistrzówce całą zmianę. Kiedyś miałem przekonanie że taka duża firma musi być "poważna" ale dość szybko przekonałem się że ogólnie to wielka ściema, decyzje niekiedy tak idiotyczne że głowa boli, ale to chyba charakteryzuje korporacje, oczywiście za te decyzje operator musi (usunięte przez administratora) bo se ktoś coś wymyślił, BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, jak to mówią w Morsie dobrze to już było.

SQS

Było dobrze gdy szefem był Włoch F.... później tylko gorzej

Fred
@Morse System

Tych co spali to już nie ma. Z decyzjami z góry to różnie bywa ale czy są słuszne czy nie to trzeba je wykonywać a nie rozmyślać jak chcesz mieć wpływ na nie to awansuj wyżej. Piszesz o braku szacunku a raczej chodzi o brak podwyżek bo jakoś tego nie widać żeby ktoś kogoś nie szanował. Zawsze po postoju atmosfera się psuje bo ludzie chcą kasy i tak jest co roku celowe nie wyrabianie norm i buntowanie pracowników i hasło mi za to nie płacą

Greevel
@Fred

Pracownikiem na produkcji Pan pewnie nie jest ponieważ czytając tą opinie odnoszę wrażenie że żyje pan gdzieś wysoko pośród chmur razem z całą kadrą kierowniczą tego cyrku. Awansują w tej placówce ludzie dokładnie tacy jak Pan opisuje którzy nie myślą tylko wykonują wszystkie bezsensowne decyzje przełożonych nie mając pewnie nawet szacunku do samego siebie i odwagi by zakwestionować nie logiczne polecenie przełożonego. Oczywistym jest iż ludzie na ,,podłodze" pracują dla pieniędzy wiec polityka okradania ludzi w Borgu którzy pracują za tak zwaną podstawę plus bonus i premie które można w każdej chwili obniżyć psuje nastroje pracowników. Na starość będą mogli liczyć na najniższą emeryturę. Nie jest to sprawiedliwe. Co do wyrabiania norm i hasła za to mi nie płaca - park maszynowy to jeden wielki szrot starych i zużytych zaniedbanych maszyn a próby ich usprawnienia kończą się na dołożeniu kilku zabezpieczeń ,nie trafnych prób ich usprawnienia które nie są nawet konsekwentnie przemyślane i doprowadzone do końca co obniża produktywność ,, Hasło'' za to mi nie płacą - jak za to mi nie płaca bądź nie mam tego w umowie lub nie jest to moim obowiązkiem na stanowisku pracy,nie wykonuje tego bo nie jest to coś czego oczekuje ode mnie pracodawca a jeśli tak , to należy mi się za to ekstra wynagrodzenie ale nie błądźmy nikt w tej korporacji nie zapłaci mi za to moje ,, nad''. Pozdrawiam

Samiswoi
@Morse System

Dobrze, że już nie pracujesz, takich ludzi w Morse nie potrzebujemy. Pracuję, robię co jest wymagane i tyle. Wszędzie jest tak samo bo pracowałam w wielu firmach. Tutaj chociaż są wymagania to widać przyszłość.

Fred
@Greevel

I tu się mylisz bo na produkcji pracuję ponad 4 lata. Były rekrutacje na technika to trzeba było złożyć cv to byłby pierwszy krok do przeciwstawienia się bezsensownym decyzją przełożonych a tak z ciekawości co byś zrobił na ich miejscu oflagował się i wywiesił postulaty że nie i (usunięte przez administratora) Zdarzają się sytuację śmieszne typu praca w sobotę albo ściąganie ludzi na 3 w nocy a tu komponentów nie ma albo w ostatniej chwili jakość zablokowała. A co do kasy to przecież nikt na siłę cie nie trzyma zawsze można coś znaleźć lepszego. A co do końcowego wpisu o umowie to mieli ci napisać punkt po punkcie co będziesz wykonywał albo na jakiej linii pracował i tylko na tej a za pracę na innej extra płacili. Ja na swojej mam tylko napisane operator procukcji vct. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka