BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa

Jasionka

Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa

yahel

witam, na jakie zarobki moze liczyc specjalista logistyki w firmie ?

Jason

Witam zostałem zaproszony na rozmowe do Borg Warner na stanowisko operator produkcji na wydział Morse System wie ktos jak wyglada tam praca i jakie zarobki sa??

~Krystek~

W tym zakładzie robi się co raz to gorzej, ludzie przychodzą i zaraz odchodzą , powodem może być natłok pracy i odpowiedzialności nie współgrający z odpowiednim wynagrodzeniem jakim jest średnio 2300-2400 brutto. Co prawda premie miesięczne są, jednakże co raz to nie ma pełnej premii poniewaz któryś z czynników został niespełniony , a nie ma się co dziwić, jak masa tylu nowych pracowników którzy się dopiero szkolą i popełniają błędy. Włodarze zamiast dbać o starych i doświadczonych pracowników wolą zatrudnić nowych którzy będą pracować za grosze, ale co raz to trudniej o takich.

Odyniec
@~~niezapominajka~~ 23.08.2017 18:57

To niech wasz kierownik odda wam swoją pensję a wy mu zapwnijcie atmosferę

~~niezapominajka~~
@Odyniec 29.08.2017 20:31

Też jestem tego zdania. W ogóle jak beszczelnym trzeba być, żeby coś takiego powiedzieć.

JarekJ

Zgadzam się z bajabongo. Praca w tej firmie nie jest rozwojowa. Jesli jesteś ambitny i liczysz na awanse to na pewno nie w tym zakładzie. Z tego zakładu zrobił się już obóz pracy. Jedni przychodzą drudzy odchodza, z tym ze coraz gorzej utrzymać pracownika. Rekordzisci pracują po kilka dni/godzin i odchodzą. To musi w koncu o czymś swiadczyć. Zamiast poszanować pracownika który pracuje juz długi czas w firmie to wolą zatrudniać nowych bo przeciez nowy przyjdzie za nisza kase.

Oliwia

bajabongo - czy możesz cos wiecej napisać o dziale księgowaości / analityków ? Bardzo bym prosiła o odpowiedz na adres : plicholiwia@wp.pl

bajabongo

Szkoda gadać. Na zewnątrz wszytko wygląda ok ale nie polecam pracy tam najgorszemu wrogowi. Kadra managerska żałosna, typowi przytakiwacze i wazeliniarze , uaktywniają się tylko wtedy gdy dyrektor coś chce. Burdel nad którym nikt nie panuje, miliardowe transfery produkcji z Niemiec ale nie wiem jak to sie uda bo każdy ciągnie w swoją stronę. Gierki personalne tylko po to żeby przypiąć sobie order zasługi są na porządku dziennym. Praca w logistyce jest najgorsza, zresztą w księgowości, zakupach czy stanowiskach inżynieryjnych niewiele lepsza. Wytrzymałem rok i pomimo że zarabiam teraz mniej to jestem szczęśliwszym i spokojniejszym człowiekiem Jedynie co na plus to pakiet socjalny

JarekJ

Witam wszystkim. Zapraszam do udzielania się na temat firmy Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o.

Zostaw opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa