Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Rita

No Darku Wietrzny, szef się zmienił i trzeba znów (usunięte przez administratora) lizać i udowadniać ze jesteś mniejszym (usunięte przez administratora)na jakiego wyglądasz. Kiedyś się ktoś na tobie pozna i zrozumie że nie warto takiego (usunięte przez administratora) opłacać

Bob budowniczy

Nowa hala w marcu 2022 a zostać oddana a tu ....Bum! Chętnych brak do roboty ....

@Bob budowniczy

Witam A jak oni tam płacą ?

Tommi Vercetti
@Bob budowniczy

To proste zachęcą nowych darmowymi porcjami z kantyny przez tydzień i dla najlepszych "operatorów" profil na netflix przez miesiąc i bon do biedry na 50zł w ramach nagrody gratyfikacyjnej. Ludzie ze wsie będą walczyć i pracować dowykoczenia

ewzkk
@Bob budowniczy

serio nie maja chetnych ludzi do pracy?? nie chce mi sie wierzyc jakie warunki zatrudnienia oferuja?

Marzena
@Bob budowniczy

Ja jestem chętna do pracy. Czy są już prowadzone rekrutacje do pracy na nową hale ? Na jakie zarobki można liczyć ?

fds
@Marzena

Poczytaj opinie wszytko masz jak na tacy,zarobki atmosfera

Fila
@Bob budowniczy

Chłopie za 2300 sam że rób ,czemu ludzie co chwilę odchodzą bo się przez agencję robi i umowy o zlecenie ,a nie przez Borga na umowę i pracę

Man123

Witam. A może powie mi ktoś cis na temat logistyki pracy na magazynie .

Magazyn
@Man123

Jeśli masz oferty gdzie indziej to nie wybieraj magazynu. Duża rotacja wśród pracowników była jakiś czasemu z tego co wiem teraz też wcale nie lepiej. Ogólnie z tego co wiem to jest problem ze znalezieniem kogokolwiek do pracy za takie pieniadze jak proponują. Nowych podobno zatrudniają dalej bez uprawnień na wózki widłowe. Wymania duże, dużo do nauczenia, przyswojenia - oczywiście nie adekwatne do wynagrodzenia jakie proponują. Sprzęt przestarzały, jak ja tam robilem to byl nawet problem z paleciakiem recznym. Atmosfera rózna w zależności od zmiany, lidera. Jedni są ok, drudzy to cwaniacy byle by zrobić twoimi rekami. Nikt nic nie powie, wszystkiego dowiadujesz sie jak juz cos zle zrobisz i bedzie trzeba zwalic wine na Ciebie. Brak czasu na szkolenia, rzucany jesteś na głęboką wodę, rzucany jestes na najcięższe stanowiska gdzie nie wiesz w co ręce włożyć i nie wiesz przede wszystkim co masz robic i jak bo nikt Ci nie powie. Z tego co wiem to teraz najwiecej pracy na nowej hali, za moich czasów było tam ok. Liderzy udają, że coś robią. Cały czas siedza przy komputerach, sprawdzając te same emaile, pliki excel co chwilę udając zainteresowanych, ale jak chcesz cos sie spytać to wielki problem. A jak jest druga lub nocna zmiana i nie ma kierownictwa to ich praca polega na oglądaniu (usunięte przez administratora) oglądaniu meczów, filmów. Nie którzy to nawet na pierwszej zmienianie się nie boją i siedżą na internecie. Dziwie się, że kierownik na to przyzwala. Jesli przychodzisz z nadzieją na jakąś scięzkę rozwoju to też nie licz na to. W tej firmie nie da sie rozwijać.

Ciuciek
@Magazyn

Robiłem na tzw. jebaku i musiałem się zwolnić, za ciężka robota, i ludzi non stop brak. Szacunek , że niektóre kobiety tak wytrzymują. Ja bym swojej do takiej pracy nie wysłał. Liderzy różni, jest paru cwaniaków ale są też goście ok. Co do magazynierów to połowa ma dwie lewe ręce. I walą w (usunięte przez administratora) nie lepiej niż niektórzy liderzy. Także wszędzie są takie jednostki i dotyczy to każdego stanowiska.

MIX

Witam mam negatywną opinie odnośnie tej firmy. Ogłaszali że zatrudniają nowe osoby jako robotników przy montażu, to wysłałem swoje dane, dostałem informację żeby przyjść do zakładu osobiście, po czym powiedzieli mi że skontaktują się telefoniczne. Po jakimś czasie dostałem odpowiedz że nie są zainteresowani.

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

Zainteresowana

Witam Jak wyglada praca w dziale logistyki transmision? Jak atmosfera i jakie widełki można liczyć?

Employee
@Zainteresowana

Z atmosferą w tym dziale bywa różnie. Jak się wszystko układa to jest ok, jak zacznie się coś sypać to już nie jest kolorowo. Jeśli jesteś osobą przyswajającą szybko wiedzę i samodzielną to może dasz sobie radę. Na pewno przygotuj się na nadmiar obowiązków, prace po godzinach ( nie platnych a do odbioru), gotowość do odbieranie telefonów/zaglądania na emaila w domu i weekendy, stres, korporacyjne standardy, problemy na kazdym kroku, brak odpowiedniej komunikacji po między działami. Co do widełek to różnie, zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale kokosów nie ma, patrząc na to ile obowiązków ma się na głowie. Około 4k brutto na start.

Daniel

Witam. Aplikowałem na posadę stażysty w jednym z działów firmy, do biura i dostałem informację zwrotna z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Czego mam się spodziewać? Jak się przygotować? Wiecie może jakie mogę dostać pytania na owej rozmowie? Czy rozmowa będzie w języku angielskim?

Norby
@Daniel

Do jakiego działu dostałeś zaproszenie? Nazwa stanowiska jest kluczowa …

Elektromechanik

Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę na stanowisko elektromechanik utrzymania ruchu, chciałbym się dowiedzieć czego się spodziewać. Czy warto się tym zainteresować oraz oczywiście coś odnośnie zarobków jakich oczekiwać. Pozdrawiam PS pytam bo przeczytałem bardzo dużo negatywnych opinii o firmie

Krzysiek
@Elektromechanik

Jak będziesz czytał te brednie to nigdzie się nie zatrudnisz. Przyjdź, porozmawiaj i zobaczysz jak jest. Pracuję i nie narzekam

Kazik z Remana

Dariuszu, kariera oparta na trupach do celu, może się skończyć tym że Twoja kariera padnie pierwsza trupem, więcej pokory i szacunku dla tych co pracują na Twój sukces, i nie bądź na spotkaniach z pracownikami aroganckim gnojem, bo my pracujemy na Twój mało zasłużony awans, premie i uznanie twoich przelozonych. (usunięte przez administratora)

@Kazik z Remana

Nie stety się tu trzeba pochylić i zapłakać, kierownik który otwarcie traktuje pracowników jak drugi gatunek jest (usunięte przez administratora) wart, wspolczoje wam sczeze koledzy

Kermit
@Kazik z Remana

Szkoda ze widzę Dariusza jak biega do kościoła co niedzielę, chyba już za późno abo jesteś człowiekiem albo ostatnią (usunięte przez administratora)

Ad
@Kazik z Remana

Mam nadzieję że ten człowiek odejdzie z tej firmy, skoro mówi otwarcie że ma pracowników za nic to jest kompletnym dnem

123 bezrobotny to ty

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda możliwość pracy zdalnej na stanowisku technik obsługi stanowisk testowych? Taka oferta sie ukazala, wiec jestem bardzo ciekaw czy mozna obslugiwac stanowiska będąc na zdalnej?

Słonik Dambo
@123 bezrobotny to ty

Haha nie napalaj się na cokolwiek zdalnego w tej firmie jako osoba chodząca w niebieskiej koszulce. Niebieski jest od roboty, tylko administracyjni na czele z kierownikami i inżynierami ma przyzwolenie na pracę zdalną. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że chodzą sobie na zdalne kiedy im sie podoba bez podania sensownego argumentu, rzekomo chroniąc niebieskich przed pandemią ???? Przykładowo pracownik administracji chodzi od poniedziałku do środy normalnie na stanowisko pracy po czym w czwartek nagle budzi się w nim samarytanin i w myśl nie zarażania bierze pracę zdalną po czym w piątek znowu normalnie przychodzi. Ogólnie w Borgu jak bierzesz pracę zdalną to po to aby pozałatwiać swoje sprawy jak budowa domu, naprawa samochodu itd..

@Słonik Dambo

Nie napalam się. Tak opisali oferte wiec tak sobie napisalem hehehehe, logczne że maszyny lub narzędzi nie weźmie nikt ze sobą do domu zeby pracować, jak sie jest na samym dole.

Operator

Witam pracowałem tam po 2 miesiącach mnie i kilka nowych osób zwolnili bo kryzys a za tydzień szukają nowych bo są zamówienia. Firma porażka nowy zarabia około 2500 netto praca na 3 zmiany i ciężka. Kierownictwo porażka. Teraz przez kryzys z półprzewodnikami też moja zwalniać. Liczą się tylko wykresy . Kierownik twierdzi że robili jest dużo ma w czym wybierać.lepiej poszukać pracy w małym zakładzie i pracować spokojnie

Operator

Witam i nie polecam praca ciężka kasa mała i presją

BylyPracownik

Pracowałem na hali 51, nie jest łatwo trudne wyzwania, ciężkie osoby do pracy... dużo by o tym gadać. Te 4 brygady to luksus dla człowieka. Dodatek premia wypłata, normalnie klasa. Za wypłatę i dodatek szkoda się męczyć! Chyba ze nóż na gardle

Koko

Witam, złożyłem aplikację na operatora produkcji, ktoś mógłby opisać co i jak na tym stanowisku? Atmosfera? Ile zmian? Nie jest to praca marzeń, ale ciężko z pracą ostatnio. Pozdrawiam

Zbyszku14
@Koko

Wpisz w Google: Opinie o Borg Warner Turbo System Poland w Jasionka go work Tam jest ponad 750 komentarzy,ale to tylko komentarze. Najlepiej jak sam się nie przekonasz ,mogę tylko tyle powiedzieć że praca bardziej Cię wykończy psychicznie,jak fizycznie. Co do czasu pracy są 3zmiany i 4 brygadówki czyli dwa dni od 7 do 19 ,dwa dni wolnego i kolejno dwa dni od 19 do 7. Kasa nie ma co negocjować podstawa na start to 3000 brutto i umowa o prace tymczasową ,potem przechodzisz na borg i kasa 3200 brutto,jak dostaniesz 4 brygadówke to jakieś 600PLN więcej

Luzik
@Koko

Zależy gdzie trafisz. 3 zmiany lub 4 brygadowka. Atmosfera również różnie. Dużo zależy od lidera na którego trafisz. Jedni są spoko a inni to nie wiadomo co tam robią. Dawniej było lepiej.

Jasionka Lotnisko OPINIE

obsługa klienta na lotnisku Jasionka jest okropna pracownicy przy odprawach byli tak wredni i mieli tak złe nastawienie do nas, nie wiedzieli, co robić, gdy poprosiliśmy o pomoc ich odpowiedź brzmiała: nie wiemy, jak wam pomóc ich ust usłyszeliśmy my tego nie robimy. mówili nam również, że nie mają czasu i że muszą się zamknąć, a inny pracownik czekał na nas ale był wredny. chcą tylko zabrać pieniądze ludziom, którzy mówią ludziom, że spóźniają się na lot i każą im kupić kolejny bilet na następny dzień

Wasabi

Jeśli chodzi o nadgodziny, każdy szef wychodzi przed ludzi i z nimi rozmawia i tłumaczy im że będą musieli poświęcić więcej swojego czasu na pracę bo musimy zrealizować plan, ale Dariusz burak z brzózy krzyczy na całe biuro “że go to pie. rdo. li a nadgodziny mają być" ja tego człowieka klasyfikuje jako gniota i najgorszą ku. rw.ę która nie wiadomo czemu piastuje takie stanowisko

Czarna

Muszę przeprosić swą kierowniczkę za te słowa !!! W realu !!! Miesza się i się pier dol

@Wasabi

Sklasyfikuj jego "pieska" jak tu już o nim pisali, (usunięte przez administratora) nie mistrz, kompletny idiotą, chcesz mu coś wytłumaczyć to szczęka na ciebie z podniesionym głosem bo myśli że jak podniesie ton to ma rację, Tomasz Żurek, takie teksty do klientów w barze co ci napiwków nie dali, tu pracujesz z trzeźwymi ludźmi buraku

Kazek
@Marek

Kierownik mało kiedy bierze madzejszego od siebie na swojego pomagiera, ale żeby kompletnego idio.tę??? Zresztą wiater to idiotą to jego pomocnik musi być kompletnym idiotą ;)

Czy pracownicy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lolita

A co to jest integracja? W Borgu? Nie ma czegoś takiego.

Nieznajomy

Nie ma żadnych tu integracji! Pomyliłeś firmy.

Hola No.

Gdybym była managerką to bym w życiu nie pozwoliła na jakąś integrację, fuj. Jeszcze by mi się pracownicy zintegrowali i co bym wtedy zrobiła?. Przestali by donosić, polubieliby się wzajemnie i zaczęli by lepiej ze sobą współpracować. Co to to nie. Ooo na to nigdy bym nie pozwoliła. Zresztą teraz mamy covida więc miałabym usprawiedliwienie,

Ho ho
@Hola No.

To kiepska byłaby z Ciebie kierowniczka.

Wielki
@Lolita

W tej firmie nie ma żadnej integracji. Tutaj ludzie przychodzą, zapierdzielaja, podpierdzielaja, sztuczne rozmowy, dziwne spojrzenia, ogólnie atmosfera (usunięte przez administratora), w kantynie większość patrzy tylko w te telefoniki. Integracja temat nieznany, a przydałaby się dla większości pracowników!!! Pozdr.

Sidewinder
@Hola No.

Dlatego wchodzisz pod biurko a na menadżera za pustą jesteś

Jok

Nie

Kinia

Tu każdy ma każdego w (usunięte przez administratora) integracja niepotrzebna

Mam pracować jako kontroler jakości tarcz do skrzyni biegów (zatrudnienie przez agencje pracy), jak wygląda ta praca jest ciężko? Jak zarobki i atmosfera?

Leo
@Monika

Praca może nie jest zła kwestia umowy jaka warunki na te czasy w miarę ok

@Leo

Pracujesz tam?

Leo

Kiedyś pracowałem

Ona22
@Monika

Hej Monika dostałaś tą pracę?

Kasakov

Mam pytanie, jaka jest stawała na okresie próbnym, a jaka po okresie próbnym?, chodzi mi o stanowisko na produkcji w dziale transmission.

Shl
@Kasakov

Na okres próbny dostajesz 3k brutto po 3-mc 3,3k brutto. Plus różne dodatki.

Były
@Shl

I to praca na 3 zmianach śmieszne pieniądze chyba sobie żarty robią

Rafal

Dzień dobry, Jakie zarobki borgwarner oferuje na stanowisku inżynier konstruktor?

Mateusz

Dzień dobry czy ktoś się orientuje jakie są widełki płacowe na stanowisko inżynier designer? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka