Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Pracownik-były_83

Ja po wielu latach pracy postanowiłem odejść, głównie przez atmosferę w firmie. Zostało mi już tylko parę tygodni w tej montażowni. Kiedyś było dużo lepiej. Obecnie praca wykańcza psychicznie. Ciągle jest coś źle i zawsze jest za późno. Pracowałem jako inżynier jakości, gdzie były stawiane duże wymagania, praca pod ciągłą presją czasu i często trzeba było samemu podejmować trudne decyzje, bo nikt nie pomógł. Współczuję nowym pracownikom, na starcie stawiane są im od razu duże wymagania i nikt nie chce im pomóc. W dodatku często inni lubią jeszcze podkładać przysłowiową świnię, lub donosić do kierownictwa. Bo nowo zatrudnieni, często dostają większe pieniądze, od starszych pracowników. Borg kusi nowych dużą stawką na początek, a potem ich testuje. Często nowi nie wytrzymują nawet okresu próbnego, lub dostają kopa po miesiącu, jak ten chłopak z kontroli. Ale to może moja subiektywna ocena, bo są tacy, co pracują od początku i nie chcą zmieniać pracy. Dużo zależy od stanowiska, ciepłe posadki są już obsadzone. Radzę się zastanowić przyszłym pracownikom czy warto tu przychodzić. Może czasem lepiej zarobić te parę stówek mniej, ale lepiej przychodzić do pracy z przyjemnością, niż pracować w ciągłym stresie i zostać zwolnionym w każdej chwili.

Turban
@Pracownik-były_83

jaka dywizja?

Aplikowałem na stanowisko magazyniera. Moim zdaniem spełniałem wszystkie oczekiwania, jednak kandydatura została odrzucona. Jak widać Borg Warner nie potrzebuje pracowników. Więc szkoda wysyłać nawet CV

Dziwne
@Kandydat

Też aplikowałem na stanowisko magazyniera. Przeszedłem pierwsza rozmowę z rekruterką, potem druga już z mistrzem zmiany. Po kilku dniach otrzymałem propozycje pracy. Było to w połowie marca. Może źle wypadłeś.

Shl
@Kandydat

Może, problem leżał w klauzuli. Chodzi o to, że musi być " wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firme (i tu dokładna firma)" bez tego odkładają od razu bogate CV.

Uciekajacie

Zatrudniłam się w borgwarner z myślą że to super firma, znana itd. Wcześniej pracowałam 6 lat za granicą ale z czasem trzeba było zjechać, dom wybudować i poszukać coś na miejscu. Z początku byłam zadowolona, wszystko ładnie, pięknie wyglądało, i te linie technologiczne i to by było na tyle. Powiem szczerze że nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem ludzi, Z takim donoszeniem, podwalaniem. Jak to z początku wszystkiego trzeba się nauczyć ale żeby ktoś pomógł jak coś nie idzie to nikogo nie ma, tylko zaraz leci się do lidera że się nie wyrabia i normy nie będzie. Myślałam że to normalne jak jest nowa osoba to potrzebuje chwilkę czasu żeby nadazac za reszta starszych pracowników. Ogólnie dużo by można pisać ale w głowie mi się to nie mieści. Dodam że z urlopami zawsze problem, zarobki marne jak na taki rygor i zakład produkcyjny, brak szacunku dla pracownika. Zauważyłam że też że ludzi ściągają z obróbki żeby szli na montaż bo ludzi brakuje, więcej ludzi się zwalnia jak zatrudnia, linie puste stoją , borgwarner ogłasza się przez radio z nadzieją że znajdą głupi.go który będzie tam pracował. Ciężko dac nawet 1 gwiazdkę jako ocenę firmy, bo dalabym mniej niż 0. Oby to był pierwszy i ostatnio raz gdzie spotykam się z takim poniżaniem pracowników, operatorów turbo.

Katarzyna
@Uciekajacie

Z Twojej opinii wynika, że atmosfera jaka panuje w BorgWarner Rzeszów kompletnie nie przypadła Ci do gustu. Masz rację, aby komuś dobrze się pracowało trzeba się dogadywać ze swoimi współpracownikami. Poruszyłaś również kwestię zarobków, ktore Twoim zdaniem są niskie, a to kwestia względna. Czy rzeczywiście jednak nie masz do powiedzenia niczego pozytywnego na temat tej firmy? Z pewnością muszą być też jakieś plusy.

_Rozczarowana_
@Uciekajacie

Zgdadzam się z Tobą w 100%. Pracuję tu od ponad roku i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Trzeba uciekać i to jak najszybciej. Też parę ładnych lat byłam za granicą i to, co się tu wyprawia to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Pseudo kadra pseudo zarządzająca jest kompletną prażką, ale tak to jest kiedy na wyższe stanowiska przyjmuje się swoich kolesi, a nie choćby w najmniejszym stopniu wykwalifikowanych pracowników. Operator nie ma żadnych szans na rozwój, bo ta banda idiotów wie, że bez problemu mógłby ich wygryźć, bo jedyne co umieją to klepać formułki i poniżać innych. Jedyna droga awansu to kolesiostwo, znajomości w psudo HR (te to są dopiero dobre), albo donoszenie i lizodupstwo. Ludzi z produkcji i magazynu odchodzą masowo, a oni zachowują się tak, jakby się nic nie działo. Jak tylko coś znajdę spadam stąd i nawet się nie obejrzę. Dlaczego wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego? Bo ten pierwszy myśli, że nie jest idiotą...Cała kwintesencja tej pseudo firmy.

Anulka92
@Uciekajacie

Hej, właśnie też wróciłam z zagranicy po 4 latach i podobnie jak Ty... szukam pracy w okolicach jasionki mogłabyś mi podpowiedzieć jakie są najlepsze oferty pracy w tamtych okolicach i jakie wynagrodzenie ? Proszę o odpowiedź nie tylko Twojej ale także każdej innej osoby która coś na ten temat wie i mogłaby podpowiedzieć.. pozdrawiam

Janusz
@Katarzyna

3200 brutto To kwestia sporna ?

@Katarzyna

Jak wszędzie są plusy i minusy. Jednak w tej firmie zdecydowanie przeważają minusy. Minusy dotyczące najważniejszych dla pracownika kwestii atmosfery w pracy, wynagrodzenia i BHP. Te aspekty należy zmienić i poprawić. Proszę sprawdzić jak wygląda rekrutacja nowych pracowników w czasach epidemi koronawirusa. O dobrą, satysfakcjonującą pracę jest trudno. Bardzo trudno. A jednak BorgWarner, na portalu Pracuj Pl zamieszcza oferty pracy. Szukają pracowników. Już długo szukają. Czyżby nie było chętnych? Powodzenia.

Viola G.
@Ton

Teraz do Borga nie przyjmują już zwykłych pracowników. Podobno są już tylko rekrutacje na aktorów, ale takich rrrodem z hollywood pod przykrywką różnych zawodów. Czy to prawda? Podobno robią to tak aby nikt się nie domyślił. Znajomi opowiadali, ze główna profesja Broswarnera to teraz kręcenie filmów propagandowych o niesamowitych zdolnościach managerskich i przywódczych szefów Borga. Kilka miesięcy temu kolega był tam też na remontach i widział jak jakiś teatr nagrywali kamerami. Wszyscy pracownicy kręcili jakieś filmiki zamiast pracować. Oj. W prywatnej firmie to by długo miejsca nie zagrzali. Ja w każdym razie nie chciałabym tam pracować. Obecnie prowadzę mały sklepik z odzierzą roboczą i czasem nawet nie chce mi sie wierzyć w to co ludzie opowiadają o korporacjach. Okropne. Z drugiej strony jak sie można bawić w najlepsze za nie swoje pieniądze i wydawać majątek na zabawy propagandowe to czemu nie.

Tola Malińska
@Uciekajacie

Tak jest w całym Borgu podobno. Koleżanka opowiadała, ze w jakimś RTC chyba jest jakiś manager z WSK, który najpierw robi rekrutacje na teamlidera wśród starszych doświadczonych pracowników a od 4-ech miesięcy wie, że i tak zatrudni kolegę z wsk. Ale tam mają wartości i szacunek do innych. Straszne, Takie podchody korporacyjne. Ktoś tu dobrze podsumował, ze firma amerykańska ale managment już POLSKI. Atmosfera tam musi być nieciekawa. Współczuje

Danio
@Tola Malińska

O kogo chodzi? Bo sytuacja o której piszesz jest chyba jakaś stara. W RTC jest pełno ludzi z WSK. A manager z WSK chyba już dawno w Borgu nie pracuje. Jest za granicą chyba od paru lat.

Tola Malińska
@Danio

Koleżanka, która mi to opowiadała pracowała kiedyś na turbo. I było to jakieś kilka miesięcy temu podobno. Więc może i jest to prawda, że sytuacja dotyczy osób, które już nie pracują w Borgu. Pamiętam ze mówiła coś o dziale na R ale to chyba faktycznie nie był RND. Teraz jest szczęśliwa ze pracuje "za miedzą". W każdym razie jak twierdzi też wyszło jej to na dobre, tak samo zresztą jak i mi. Tyle ze ja odeszłam z tamtąd kilka miesięcy wcześniej niż ona.

Sebass
@Uciekajacie

Mój drogi/droga, jeśli chcesz być z rana dymana, to zapraszam naaa Remana, tam wdzięczności nie doświadczysz, a skwaszony ryj kierownika uświadczysz. Pracuj w pocie czoła i jak wicherek karze, a i tak(usunięte przez administratora) dostaniesz w darze. Bo to (usunięte przez administratora) i burak proszę pana, ktorego kultura jest (usunięte przez administratora)

Vip
@Uciekajacie

Pierniczysz głupoty, zapraszam cie na Reman, tu donoszenie jest bytem codziennym, tu wszyscy z inzynieringu, planowania, i kierownictwa donoszą na siebie, a że sobie bezpośrednio nie mogą zrobić krzywdy to wykorzystują takie szczury z produkcji jak my!!!

Nowy Pracownik

O co chodzi z tymi zwolnieniami? Sama przyjąłam się niedawno, czyli mam umowę na okres próbny, więc boję się o zwolnienie. Ale Borg ciągle szuka nowych pracowników, niektórzy dopiero co zaczęli pracę. Więc o co kaman?

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

yh

skąd wiesz że tak mają? na kanwie własnych doświadczeń?

Kajetan

Pracowałem w tej firmie 6 lat i po tylu latach, mogę śmiało powiedzieć że w tej firmie jest dużo konfidentów którzy lubią donosić bo mają coś za to obiecane bo lizostwo im nie wystarcza by coś osiągnąć. Są też i fajne osoby z którymi pracowałem, ale z tego co mi mówili przez takich konfidentów właśnie cierpieli, sam osobiście też zostałem podwalony do szefostwa o byle gówienko. Obecnie pracuję w innej firmie, można by powiedzieć w takiej gdzie każdy sobie pomaga i nikt nie bawi się w konfidenta.

Hej, ile trzeba czekać na odzew na aplikacje ?

Thomas

Robię tutaj i robię w tej firmie w dziale transmission i stopniowo ta robota zaczyna mi się nie podobać, to już nie to samo co kiedyś jak przyjeżdżałem do pracy zadowolony i pełny entuzjazmu i nie chodziło tu już tylko o pieniądze, a teraz to się tylko przyjeżdża by zarobić zrobić swoje i szybko do domu z dala od tego syfu który tu panuje i nie mówię tu głównie o warunkach pracy tylko o niektórych ludziach którzy donoszą, podlizują się kierownictwu bo myślą że coś zyskają.... Tutaj większość ludzi bez znajomości zostaje podpierdzielana przez tych którzy mają znajomości, nie każdy lider jest tutaj dobry i sam też potrafi podkablowac. Sam zostałem podkablowany więc wiem co mówię.

Malarka

Byłam na praktykach w oddziale IT, bieda straszna, szef żałował licencję na podstawowe programy :(

Kasan

No co do Dariusza Z remana, nikt nie powinien czuć rozczarowania że ma gdzieś podległych sobie pracowników, harakter buraka taki jest, a na pytanie czy pod skrzydłami tego pseudo kierownika można osiągnąć to = 0. wstrzymuje transfer i awans każdego pracownika, nawet jak ten (usunięte przez administratora) wie że nie może mu nic zaoferować, alllleee jest zachłannym burakiem z wiochy, i lepiej mieć w nadmiarze oby tylko dla siebie, bo zawsze pojętny człowiek może mu się przydać!!

Nasak
@Kasan

Wiesz że za ten wpis ,pan Darek z remana może Ci zrobić koło pióra : Art. 216. Znieważanie osoby Dz.U.2020.0.1444 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Czasem emocje trzeba mieć na wodzy :)pisz do admina go work by to skasował :)

obserwator
@Nasak

w MTU jeden typ tak jechał po swoich kierownikach i po 9 miesiącach doszli do niego po IP potem sprawa poszła do sadu :)musiał publicznie przeprosić na go work imieniem i nazwiskiem :) wstyd. jak nic a czy dalej pracuje nie wiadomo

@Nasak

Super prawnik się znalazł, nie zarobiłeś na studia czy rodzice zauważyli ze szkoda w ciebie inwestować, a takie teksty z goog każdy skopiuje...

Sii
@obserwator

Bo był idiotą, są przeglądarki o zmiennym IP, gdzie nawet można użyć przeglądarki Tor, to dla pojętnego człowieka nie będę tłumaczył co to potrafi, a mniej pojętny niech poszuka w internetach ;)

Nasak
@Tomek

Ty raczej byś nie potrafił skopiwiać a tym bardziej nie masz elementarnej wiedzy o świecie, trzeba być odpowiedzialnym za słowa które się pisze, nie sztuka jest oblewać pomyjami na przełożonych sztuką jest to udowodnić :) w W sieci każdy jest cwany a na żywo raczej nikt tego kierownika nie pojedzie bo się go boicie tylko wylewacie brudy w sieci. Nikt w sieci nie jest anonimowy, zawsze możesz to sprawdzić pisząc konkretny komentarz o pracodawcy. P.S Jak Ci nie pasuje to się zwolnij. minusujcie 3...2...1...

sii
@Sii

zapewne się o tym dowiedział po fakcie :)

Wolny

Ta firma to jak dla mnie (usunięte przez administratora) w której nie można się realizować zawodowo, zwolniłem się z tej firmy bo już po 2 latach pracy zaczęło mnie irytować szefostwo i niektórzy ludzie którzy donosili na Ciebie jak służby bezpieczeństwa SB..... Niektórzy pracownicy byli tam spoko nawet dostałem cynk od jednego ze zostałem podkablowany. Nie polecam tej firmy chyba że lubisz pracować z adrenalina a nie ze spokojem.

bylymagazynier

Pracowalem na magazynie transmision jakiś czas. Przez kryzys zostalem zwolniony to znaczy ktos musial poleciec wiec zostałem wytypowany do odstrzalu. Praca nawet spoczko gdyby nie liderzy, w sumie dwoch bo jeden jest nawet ok. Jeden to tylko ludzi gnembi sciga do roboty, stanac na chwile nie mozna, a sam nic nie robi albo udaje ze robi, a ten drugi to tesz nic nie robi tylko przy komputerze siedzi caly czas. Chlopaki na magazynie wiekszosci spoko mam nadzieje ze w koncu zdobenda sie na odwage i pojda do kiero ze skarga. Wrocilbym tam do pracy ale gdyby liderzy sie zmienili.

Czakson
@bylymagazynier

Przytakuje tym słowom w 100 %.

Czesio
@bylymagazynier

Jak wygląda praca na Produkcji mianowicie na Trasmisiom. Występują substancje szkodliwe , atmosfera wporzadku, liderzy,? Warunki szkodliwe są płacone proszę o informację?

raper
@Czesio

Warunki szkodliwe występują nikt ich nie płaci, Liderzy poganiacze zależy na kogo się trafi. A Atmosfey niestety niema, najlepiej niczym się nie Przejmować. ????

XxxX
@Czesio

Chemia,gorąc na hali,słabe pieniądze, atmosfery nie ma tyle w temacie.

Xx
@XxxX

Niestety cała prawda

Janusz
@XxxX

Gdzie to pracujesz ? Jaką dywizja ?

Janek
@bylymagazynier

Chyba wiem o jakich dwóch liderów Ci chodzi, jeden to gruby misio a drugi leniowanty pozorant z 6 odnóżami

XXXX

Zgadzam się

Sebastian
@bylymagazynier

Najlepsze jest Trasmision ponoć przyjmuja na zlecenie bo nikt nie chce pracować tam. Oto USA firma Polacy za zysk sprowadzają na (usunięte przez administratora)

Robercik

Trafiłem na polerki robota nawet spoko, ale chyba zostałem podpierdolony {podkablowany) bo mają mnie wywalić na jakieś kwasy a tam z tego co słyszałem ciężko i śmierdzi.... Chyba się zwolnię.

BadBoy
@Robercik

Zgadza się - śmierdzi, praca ciężka bo trzeba schylać się po tarcze z kontenterów w pozycji wymuszonej, przewalasz dziennie kilkset kg tarcz, jak nie ton. Dodatkowo w lecie upał na hali ponad 30 stopni a zakładowe termometry nie przekraczają 30 :D zaskakujące

Zbyszek
@Robercik

Podpierdolenie to norma,a każdy lider łyka to jak pelikan ! Odradzam Firmy bo idzie tam zachorować !

Przyszły pracownik

Witam dostałem propozycję pracy w firmie borg warner i mam parę pytań ; Czy w tej firmie panuje mobbing? Czy są tu konfidenci którzy chodzą na skargi do kierownika i liderów, mistrzów? Ile się dostaje kasy na start?

Czesio
@Przyszły pracownik

Szału niema sam zobaczysz, zależy jaka hala oddział

XxX
@Przyszły pracownik

Trzeba było pytać na jaka linie trafisz,chociaż obawiam się że i tak byś się nie dowiedział,tajemnica jak wszystko w tej firmie,nic masz nie wiedzieć o nic nie pytać tylko (usunięte przez administratora) i tak zawsze będzie malo a jeśli jest jakiś problem to zawsze wina operatora,konfident za konfidentem zwłaszcza wśród liderów ale i też (kolegów)

Benef
@Przyszły pracownik

Mobbing jest jak cholera. Do tego stopnia że istnieje cichy zakaz używa ia tego słowa. Jeśli to zrobisz zostaniesz wyśmiany i skrytykowany. Normalności tam nie znajdziesz.

Luigi
@Przyszły pracownik

Każdy lider to konfident.

Nieznajomy
@Przyszły pracownik

Nawet nie myśl o tej firmie bo ludzie wykończą cię psychicznie !

Xxxx

Dla tych, którzy dostali propozycję pracy. Jedna Rada, nawet nie zaczynajcie.. Część z was po okresie próbnym, w celu cytuje "zmotywowana i poprawy wyników", dostanie kolejną umowę i tu uwaga na czas określony na 3 mięsiące. Żeby było ciekawiej, to nawet nie chodzi o Twoje wyniki, tylko czy spodobasz się technikowi który wystawia ocenę, także bywa i ona niesprawiedliwa. Nigdy nie spotkałem się z zakładem, który daje tak beznadziejną umowę. A i jeśli chodzi o stawkę, na początek na próbnej jest 3000 brutto, na kolejnej na określony na 3 miesiące jest nadal 3 brutto, na takiej na 2 lata - 3300, także kolejna kpina

XXXX
@Xxxx

Czysta prawda :)

Ton

Komentarze mówią same za siebie. Ja również zatrudniłem się w Borgwarner z myślą że trafiam do firmy o najwyższych standardach jakości pod każdym względem. Największym jednak rozczarowaniem byli ludzie z którymi przyszło mi pracować oraz atmosfera jaką tworzyli. Przyzwolenie kierownictwa na mobbing, wyzwiska, obraźliwe traktowanie. Zauważyłem że niewiele osób się tam uśmiecha a życzliwe traktowanie i serdeczność jest przyjmowane przez pracowników ze zdziwieniem i niepokojem jak coś nienormalnego. Tam nawet czyste ubrania z pralni nie trafiają do szafek pracowników lecz trzeba za nimi chodzić i szukać po całym zakładzie. To zadanie przerasta możliwości BHP :) Jak to ma być amerykański sen to ja się ewakuuję. I tak zrobiłem czego i Tobie życzę.

Bazyl

Witam znalazłem ofertę pracy do Borg Warner i mam utamie do osób którzy tam pracują i mają większe rozeznanie z tą firmą ; jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

@Bazyl

Z plusów nie wątpliwie to że jest wypłata w terminie.

Prasowiec

Witam niedawno dostałem się do tej firmy na maszyny i jak narazie nie narzekam, ale czytając te wszystkie opinie zastanawiam się czy to co tu ludzie piszą to chociaż 50 procent prawdy. No zobaczymy co mnie tu jeszcze czeka. Z tego co mi mówiono ta robota jaka mam nie jest taka zła najgorzej mają chyba Ci na wytrawianiu, trafiają tam za karę albo dlatego że dają się wydymac goniąc i popychając jakieś haki jak (usunięte przez administratora).

Meloman

Kierownik z transmission to nawet spoko gość można z nim wódkę wypić bo napewno lubi co widać po jego twarzy, ale niestety w życiu zawodowym to (usunięte przez administratora) manipulator któremy się źle patrzy z oczu, ale w sumie to nie dziwne bo sam też ma nad sobą ludzi od których otrzymuje rozkazy i sam pewnie dostaje opieprz.

@Meloman

Kierownik wybiera sobie pracowników do siebie podobnych to pewnie same pijaki tam pracują.

Meloman
@Ton

Tak pewnie jest, ale coś mi się wydaje że ty musiał byś postawić za swoje ta (usunięte przez administratora)

Student

Witam. Dostałem propozycję pracy w dziale utrzymania ruchu, praca biurowa. Jak wygląda tam praca? Aktualnie studiuje zaocznie i jestem dość młody mam szansę sobie poradzić? Jaka panuje atmosfera w firmie? Lubią stawiać na młodych czy jak to wszędzie liczą się znajomości

stary grzyb
@Student

idź i sprawdź - inaczej wyrobisz sobie opinię bazując na zdaniu innych, w ogóle obcych Ci ludzi.

@Student

Jak jest praca stawiają na młodych Jak niema to aut dobrze ze jeszcze śmieciowek nie dają umów. Gdyby nie wirus nie miałby kto robić w tej firmie.

Luigi
@Student

W ur atmosfera jest nieprzyjemna. Nie licz na szacunek i przyjazne traktowanie. Szukaj sobie normalnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka