Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Tytus

Witam dostałem propozycję pracy na transmission i mam do wyboru wytrawianiu i jakieś polerki, powiedzcie mi gdzie jest lepiej i jak ta praca wygląda i jacy są tam ludzie?

Odpowiedź
@Tytus

Nie idz na wytrawianie, tam jest mega rotacja i zaraz będziesz chciał z tamtad uciec. Lepiej polerki

Splinter
@Odpowiedź

Racja tam jest duża rotacja, ta robota na wytrawianiu nie każdemu się podoba, ogólnie jest ciężka i fizyczna, mało kto tam zostaje dłużej.

Lovelas

Pracowałem kiedyś w tej firmie w transmission na vbs robota nie była tam taka zła, potem dali mnie na nową hale na brla, u tam zaczęły się problem... Robota może była gorsza ale i tak nie brakowało mi chęci do pracy.... wiadomo praca jak praca można przywyknąć.....Najgorsze było to że ludzie na nowej hali byli jakby gorzej traktowani, obserwowani, nie można było telefonu wyciągnąć nawet na chwilę... trzeba było się ukrywać z telefonem, nawet usiąść nie można było jak szefostwo szło na czele z kierownikiem. Człowiek się czuł tam ograniczony.... Za głupie telefony ludzi wywalali, kinfidentów tam też nie brakowało, niektórzy trzymali z szefostwem sztame i donosili, poprostu masakra.... Jeden mistrzu to ponoć został mistrzem tylko po znajomości... nieuk bez studiów, mało kompetentny..... Najgorsza robota ponoć była na wytrawianiu, ludzi tam traktują jak śmieci i poganiają do roboty w tym smrodzie. Na pracuj ok co chwila są jakieś ogłoszenia w sprawie pracy w borgu, widać że ludzie się zwalniają co chwila bo mają dość.... Ogólnie ta firma to porażka, ciężko się tam realizować i awansować chyba że masz znajomości.... Powiem tak ta praca jest dobra dla takich osób bez doświadczenia którzy chcą je uzyskać, bardziej ambitnym osoba odradzam tam pracy.

Odpowiedź
@Lovelas

Czyżby mowa o niejakim Tomku B.?

Lovelas
@Odpowiedź

Tak zgadza się, takie plotki krążyły po całej hali że to o niego chodzi

Arek

@lolek a mógłbyś podać jakieś przykłady, sytuacje?

Lolek

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem,ogolnie całe to szefostwo jest dwulicowe i ma w głowie tylko jedno aby był zysk target, procenty... dobro pracownika mało co się tam liczy.

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

Rasterkowiec

Dla przyszłych pracowników.... Idźcie wszędzie tylko nie na wytrafianie tam śmierdzi od żywicy, tam jest kwas, w powietrzu unosi się mgła olejowa, robota ciężka, fizyczna, nowi pracownicy są poganiani przez starszych, nie radzisz sobie tam to ci powiedzą abyś się zwolnił, zero skruchy ty masz poprostu (usunięte przez administratora) bo ma być norma i procenty, pracowałem kiedyś na sąsiedniej lini obok wytrawiania i sam też nie miałem lekko bo jak nie coś się psuło to liderzy i mistrzowie wchodzili do tyłka.. A po to tamto a bo to to i takie rozmowy były, tam jest zero szacunku i zrozumienia.

Łysy z brazers

Nie polecam tej firmy kobietom i facetom, chyba że ktos lubię być wyd....many przez szefostwo na czele z kierownikiem. Transmission brzmi nagannie i jak dla mnie jest zboczona nazwa tak samo jak to jak tam się traktuje ludzi, czyli bez szacunku jak typowa szmate ????

Luigi
@Łysy z brazers

Łysy. Ty podobnie traktowałeś nowych pracowników. Cudze winy masz na oku a własne za plecami.

Leń

BHP. Ludzie pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i innych pracowników. Kiedy wreszcie znajdziecie narzędzia do wykrywania i usuwania z pracy ludzi pod wpływem narkotyków i zaczniecie je stosować? Mam odpowiedzialną i niebezpieczną pracę i strach pracować z ćpunami tym bardziej jeśli są moimi przełożonymi. Żądam by się tym zająć wreszcie. Nie czekać aż komuś stanie się krzywda.

Benef

Witam. Pracowałem 2 lata na transmissions. Jedna z gorszych firm w jakich mi przyszło pracować. Dodam że pracowałem w wielu firmach i posiadam wiedzę na temat ich funkcjonowania, zarobków, atmosfery panującej wśród załogi. W Borg Warner nie przywiązuje się większej wagi do dbałości o dobre relacje między pracownikami. BHP leży, nie wchodzi na hale z obawy o swoje zdrowie. W Borgu im ktoś głupszy, bardziej głośny i agresywny tym większą ma szansę zostać docenionym przez przełożonych. Tacy tam są liderzy, prawda? Jeśli lubisz haos, nieprzychylnie nastawionych, złośliwych ludzi wokół to ta praca jest dla Ciebie.

Fatboy

Wchodząc na hale z klejami i kwasami i widząc jednego lidera dostaje fobi a mianowicie arachnofobi i te pajęczyny które są wszędzie.

Napakowany

Witam jestem pracownikiem borg warner pracuje tutaj już 5 lat od tamtej pory dużo się zmieniło w firmie.... Ludzie coraz bardziej narzekają na szefostwo, jest mniej życzliwości i wyrozumiałości, kiedyś było lepiej niestety to się zmieniło. Pracuje obecnie na starej hali, nie chce mówić dokładnie na jakiej Lini bo chce być anonimowy i ogólnie jestem średnio zadowolony. Jesteś obserwowany przez mistrza i liderów którzy są aż zabardzo wymagający. Raz jak nie było pracy na Lini zostałem przeniesiony na parę godzin na nową hale na linie wytrawianiu, dla mnie to było coś nowego, praca była ciężka i wymagała dużej sprawności manualnej. Starsi pracownicy byili nauczenia pracy ale byli wymagający względem tych nowych którzy dopiero co tam przyszli, czasem się czepiali i byli niemili. Cieszę się że akurat byłem tam tylko na parę godzin bo nie wytrzymał bym tam długo, a nawet jakby mi tam kazali zostać to złożył bym wypowiedzenie. Linia wytrawianiu to najgorszy (usunięte przez administratora) jak dla mnie i ta praca która nie daje się człowiekowi realizować bo jest monotonna i ciężka i ten zapach okropny, tam chyba ludzie trafiają za karę.

Okok

Witam. Jwygląda praca w borgwarner transmission systems?

Rogacz
@Okok

Wszędzie dobrze tylko na wytrawianiu kiepsko, smród i gonią Ciebie do pracy.... Praca fizyczna i ciężka...... Pracuje na sekstach i widzę to z daleka masakra

Jarek

Witam dostałem propozycję pracy na wytrawianiu, czy ktoś mi powie jak tam jest?

Murzyn

Te kawasy to jakaś porażka, czasem tam przechodzę to widzę jak ci ludzie tam pracują, ciężkie tarcze które rozwieszają i ten zapach, nie wytrzymał bym tam ani godziny.... Operator pras????

zielony

trafiłem na kleje ,robota nawet spoko, mozna sobie usiasc jak lider nie patrzy , ale najgorszy jest ten (usunięte przez administratora), pozostali liderzy sa nawet spoko.

Dezerter

(usunięte przez administratora) wytrawianie , jeszcze troche i sie z tad zwolnie , ogolnie smrud brud i ubóstwo.

junak

jestem nowym pracownikiem którego wywalili na kwasy i czuje sie tu troche dziwnie , robota jak robota ujdzie jak sie chce zarobic , ale czuje mały niedosyt mianowicie ludzie z ktorymi pracuje troche mnie irytuja , mysla ze robia tutaj juz długo to moga sie popisywac i rozkazywac mi i moim kolega nowoprzyjetym....w tej firmie sa tez osoby ktore maja znajomosci i maja synów i córki , czasem nie wiadomo co do kogo powiedziec .....z tego co wiem to tutaj donosiciele.....czasem mnie az reka swedzi by tu komus (usunięte przez administratora)

silny
@junak

mozna sie zgodzic z tym co piszesz chodz najgorsze jest to ze liderzy sie najbardzie (usunięte przez administratora) w robote a szczegolnie taki jeden (usunięte przez administratora)

Janusz
@junak

Po twojej wypowiedzi już widać że jesteś jakiś (usunięte przez administratora) niepełno sprytny

......

Moim zdaniem, w latach "rządzenia'' dyrektora Marka Z atmosfera pracy była lepsza. Zgadzam się z osobą przede mną "zasiedzeni" prezesi. Jestem świadomy, że jedna osoba nie jest odpowiedzialna za całą firmę + słaba sytuacja ekonomiczna, pandemia itd, ale mam wrażenie niestety, że naprawdę fajna firma w Jasionce zeszła na psy.

Xxxx

Jak wyglądają zarobki, jeśli chodzi o system 4-brygadowy, jest wypłacany dodatek?

Sebix Z BMW

Ta firma jest jak (usunięte przez administratora) a my jestesmy jak prostytutki dajemy sie tutaj (usunięte przez administratora) kierownikowi , mistrzom i liderom. Zobaczycie wkoncu nas tak wyruchaja ze nie bedziemy mieli sił na nic..... prawda jest taka ze w wiekszosci wszyscy sie boimy postawic bo zalezy nam tylko na pieniadzach , a pieniadze to nie wszystko jak chyba kazdy wie.

nowy ziomek

jana cholera trafiłem na jakis Acid i musze (usunięte przez administratora) a ci starsi pracownicy tylko by ciebie gonili , a jak przejdzie kierownik z mistrzem to sami sraja pod siebie , patologia. chodz zbliza sie jesien ciepło jak w piekle a co to bedzie w lecie..... jaja sie upoco tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka