Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

pozytywy gosc

Ta firma to porażka......zwalniali ludzi z umowa na czas nie okreslony i dawali wyprawki dwumiesieczne.......obiecywali ze jak ruszy robota beda dzwonili do kazdego zwolnionego z taka umowa......niestety o niektorych albo zpomnieli albo było im szkoda ze dali wyprawki na odchodne wiec pewnie woleli zatrudnic nowych za mniejsze pieniadze ....ten kierownik z transmision to dziad i fałszywy dran buraczany.

Drodzy, praca jak praca do każdej trzeba się przyzwyczaić, jeśli ktoś szuka po prostu pracy to może być, szczególnie młodzi, jeśli mówimy o dziale turbo, ja robiłem na BMW, ale z racji tej że byłem nowy to skakalem po wszystkich działach. Praca nie trudna bo wszystko pisze co trzeba zrobić, ale to samemu trzeba do tego dojść bo coś takiego jak szkolenie nie istnieje, a szkoda, oogólnie trzeba mieć tempo, żółwie nie mają czego tam szukać, praca polega na zamontowaniu na pewnym etapie części do turbosprężarki, ogólnie to po 2ch tygodniach można robić to z zamkniętymi oczami, dosłownie to małpa by rade sobie dala, najgorsze jest to że ciężko zagaic do innych pracowników bo każdy sobie... Jeśli chodzi o liderów to ja trafiłam akurat na dwóch ale byli spoko Adrian i Wiktor. Z racji koronawirusa zostałem zwolniony, przepracowalem tam miesiąc, na poczet pracy w borg warner zrezygnowałem z pracy gdzie miałem umowę na czas nieokreślony, po czym (usunięte przez administratora) mnie z dnia na dzień przez sms'a.

Osia

Witam . Na jakie zarobki moge liczyc zaczynajac prace wkrótce w Borgu w dziale Turbo pracujac od poniedzialu do piatki na trzy zminay?

Poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli nagrody, premie bądź inne nagrody uznaniowe. Daj znać, czy można na coś takiego liczyć.

@Osia

3200, może 3300 brutto

Paulina
@Andrzej

Tak są bony świąteczne, wakacyjne i premia efektywnościowa co miesiąc.

Dział renault
@Osia

2100 + premia 200 zl

???

Witam, Powie ktoś coś o stanowisku pracownik produkcji/ wydział montażu- strefa przepakowan ?

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

Me

Witam. Jak wygląda praca w BW operator produkcji wydział montażu stracą przepakowań ?

Babi
@Me

Witam, czy masz jakieś info na temat tego stanowiska? Strefa przepakowania, pakowanie części turbin

leo
@Me

na tym stanowisku może uciągniesz z miesiać lub 2 tam gdzie są oferty szału niema. w dodatku w tych czasach.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Tylewtemacie

Żadne. Pracownik jest tu raczej zbędnym balastem. Skutecznie wypalają każdego starannego pracownika, który musi dodatkowo obsługiwać pełno niepotrzebnych systemów. Zostały one wdrożone tylko po to, aby ktoś zrobił na nich karierę, fajne prezentacje i trampolina w górę po szczeblach kariery. A motłoch? Niech teraz traci czas i obsługuje czyli wklepuje dane... Najlepiej w tzw. Międzyczasie. A jak sie nie wyrobi to sie mu przypisze szkolenie z zarządzania czasem w kolejnym supersystemie. A w tmsie sie wpisze oczywiście że pracownik niespełnia wymogów i wpisuje się 0 % podwyżki. A potem mówi się pracownikom że ja dałem ci podwyżke ale szef poobcinał. No wiesz, nic nie poradze.

Świeżb

W obliczu pandemi pracownicy agencyjni i ci którym się kończy umowa zostają zwalniani, są pracownicy którzy idą na urlop bezpłatny ogólnie duża hujnia przez wielkie (usunięte przez administratora) Najbardziej wkurza to że jesteś tutaj trzymany w niepewności bo ciężko z informacjami na temat czy nadal będziesz pracował.... Lepiej może wyjdą tutaj pracownicy mający umowę na stałe ale w tej firmie wszystko jest możliwe... Jak będą chcieli to i takich wypierdolą na bruk

@Świeżb

Ciekawa jestem czy takie wysyłanie na urlop bezpłatny jest w ogóle legalne, gdy ktoś posiada umowę o pracę. Powinno być postojowe dla takich ludzi bo są gotowi do pracy. No chyba, że mamy doczynienia z zastraszaniem ludzi ze strony zarządu i stawiają ultimatum - na bezpłatny i zdychaj z głodu a później się zobaczy. Jak to długo potrwa to niedługo wszyscy będziemy w takiej sytuacji.

Haha
@Świeżb

Wypier dolą na bruk. Dobre określenie... W tych czasach podobno każdy ma kredyt. I jak tu żyć jak raty trzeba placić a praca nepewna. Pobudowali te śmieszne nowe mieszkania w Rzeszowie... Podobno wszystko na kredyt mieszkania, domy... Wyp ierdolą na bruk a co z rztami ??

Firma nie przedłużyła umowy albo zawiesiła ludzi... z dnia na dzień! Rozumiem, że w obecnych czasach podejmujemy trudne decyzję, ale trzeba nie mieć godności by tak postąpić! Przyjść do pracy i dowiedzieć się, że to jego ostatni dzień. Zero skruchy działu HR, bezduszność i znieczulica! Nawet osobiście się nie pokwapią by ludziom powiedzieć w twarz i wytłumaczyć co się dzieje. Niektórzy zostali z niczym!

arn

nie polecam zakładu pracy

Ciekawy
@arn

Czy mógłbyś rozwinąć troszkę temat ? :)

Jebacz wyborowy

Pracuje w tej firmie i powiem tak, kto jest nauczony pracy i ma chęci będzie pracował, ale Sama praca to nie wszystko jak do tyłka wchodzą ci liderzy i mistrzowie na czele z kierownikiem który czerwieni się jak burak ćwikłowy

wiewiórka

Wytrawiania nie polecam hu..nia jakiej mało .Najgorsi są tam liderzy znają się tylko na podpier....laniu i lizaniu d.. mistrzom.Latem nawet +35 stopni .i chemia w powietrzu także zastanowiłbym sie dwa razy czy warto

Siid

Witam, dostalem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy jako magazynier mógł by ktos napisać jaka panuje tam atmosfera i jakie za sa zarobki?

@Siid

3000 brutto na start. Po 3 miesiącach 150 zł podwyżki chyba. Z tego co słyszałem od znajomych to źle nie jest, ale wymagają zbyt wiele za te pieniądze. No i kwestia gdzie trafisz, lider liderowi nie równy, jeden będzie na ciebie donosił, a drugi łaził za tobą i gdy tylko znajdziesz chwile to nowe zadanie Ci przydzieli. Raczej szukaj gdzie indziej roboty

Filip

Jak wygląda praca na T.S. cały czas się ogłaszają. A Mianowicie na Wytrawianiu, i na modułach skrzynki automatycznej. ?? Pozdrawiam.

@Filip

Skoro cały czas się ogłaszają to znaczy, że ze stanowiskiem cos musi być nie tak, nie dało Ci to do myślenia?? A prawda jest taka, że to chyba najgorsze miejsce dla operatora produkcji. Smród, wdychanie chemii, ciagle na nogach, przewalanie tarcz, a w lecie na hali 31+ stopni i to za niebotyczne 3200 brutto. Powodzenia w rekrutacji

mądrość

Ludzie zrozumcie że w takich firmach liczy się korporacja i zysk. Nie po to inwestują na Podkarpaciu by płacić. Tu jest tania siła robocza i każdy otym wie , narzekanie nic nieda. W Niemczech czy W Stanach pracownik by kosztował 5 x tyle dlatego tak to wygląda. A jeśli Polak rządzi nigdzie niema dobrze. !!!

Andżela

Za czasów Ś.p. prezesa Marka Z. Firma BW była fabryką marzeń i nie musiała się ogłaszać w radiu. Teraz firma zarządzana jest nieudolnie?? „Zasiedzeni” prezesi robiący pod siebie, dla siebie byle fanty spływały??

Abdul

Ludzie jest remedium na wasze bolączki! Załóżmy Pracowniczy Związek Zawodowy!! Wtedy będą się z nami liczyć ! Będą musieli z Nami negocjować!! Wystarczy 10 osób do założenia a myśle ze znajdzie się kilkadziesiąt w zakładzie co zatrudnia setki. Jawny z nazwisk członków jest tylko zarząd który jest chroniony. Wtedy nie będzie zagrywek ze się nie da zarabiać tyle co coniektorzy rozbijający się BMW. Poczytajcie to proste!

Boosss

Czy ktos moze opisac jak wygląda praca na wytrowianiu ?

turbodziad

Połowa tego RTC w BorgWarner to po prostu zakres pracy taki jak na warsztacie remontującym turbosprężarki. Montaż, testy, demontaż, analiza technicza (czyli opis zużycia poszczególnych części). To samo robi mechanik jak się mu wyśle turbo do regeneracji, tylko taki zakład mechaniczny nie opisuje zużycia w power point'cie żeby Niemiec mógł przeczytać, tylko wymienia części, wyważa wałek i robi test czy turbo działa - w RTC jest tylko dodana biurokracja. Praca kompletnie nieciekawa i każdego dnia taka sama.

Napierdalacz

BorgWarner brzmi tylko ładnie z nazwy.... Ogólnie rzecz biorąc tam mogło by się dużo poprawić ale pasowało by paru ludzi na wysokich stanowiskach z tamtad usunąć albo zdegradowac i postawić tam innych doświadczonych kompetentnych ludzi którzy by sumiennie ta firma kierowali i dbali o pracowników. Człowiek już trochę tam pracuje i widzi co jest grane.... Żal mi tych wszystkich ludzi na produkcji ????

CorpoRat
@Napierdalacz

Ależ oni są kompetentni - tylko Ty nie wiesz co jest celem. Celem jest gonić ludzi do pracy i manipulować że to co zarabiają to już max - na produkcji i w biurach też mają takich kierowników. Myślisz, że kierownik będzie coś robił w interesie pracownika? On też ma nad sobą nadzór. Nie do końca to jego wina - nie polscy kierownicy ten system wymyślili, ale do takiej funkcji trzeba charakteru kolaboranta. W Niemczech brakuje kadry inż. i wykwalifikowanych pracowników, a tu są, więc w Polsce nie powinno się konkurować niską ceną/płacą tylko zasobami. Ludzie powinny oczekiwać więcej, ale "wykwalifikowani" kierownicy mają za zadanie manipulować i dyscyplinować - kapo.

Gienek

Pracuje w tej firmie parę lat i jest to moja 3 praca ogólnie polecam, jak ktoś nie jest nauczony pracować to gdzie by nie poszedł będzie narzekał.

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka