Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Sadam

Ta firma może na początku była fajna, potrafiła zarazić do siebie wiele pracowników, ale niestety wkoncu te dobre czasy się skończyły i wszystko zeszło na psy. Wcześniej ludzi tam w miarę szanowano a teraz to najlepiej wykorzystać, ponizyc i traktować jak smiecia..... ta firma dopiero wtedy zacznie doceniać ludzi jak ich straci, tam już jest więcej zwolnień niż zadrudnien.... Ludzi uciekają bo mają dość złego traktowania,. Niektórzy mistrzowie, liderzy i kierownik maja do oczywiście w (usunięte przez administratora) ale przyjdzie dzień piękny dzień że zaplacza.

Życzliwy

Powiem tak, pracuje w tej firmę już trochę i zaczynam popadać w skrajna niechęć oglądając mordę mistrza, kierownika i paru liderów. Panosza się jak kogutvpo kurniku i tylko poganiaja.... Gdzie tu kultura i dobroć.... Nic dziwnego że ludzie uciekają z tej firmy..... Po paru latach pracy dostrzegam już tylko same negatywne strony tej firmy.... Jeden na drugiego kabluje i obrabia (usunięte przez administratora) Nepotyzm w tej firmie również panuje, tak samo jak mobbing, nawet wśród pracowników panuje mobbing, ktoś Ciebie nie lubi masz przerabane tym bardziej jak ta osoba ma znajomości.... Ludzi traktują tam jak śmieci, a niektórzy mistrzowie i liderzy nawet nie mają kompetencji by nimi zostać, nieuki bez studiów, ogólnie (usunięte przez administratora) mogiła.

OLA

Za 2 miesiące o ile atmosferę wytrzymasz w (usunięte przez administratora).

Jakie narzędzia pracy zapewnia BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

mortem

Liczyć można...ale nie dostaniesz. Najwyżej laptop i ajfona.

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

Renia

Czy z firmy zewnętrznej można przejść na produkcję ? Czy robią jakieś problemy?

Skowronek, Bondeki i Gosia S.
@Renia

Żadnych, wystarczy przepustka. Wstajesz z krzesła i idziesz, jak się nie wywrócisz to bardzo łatwo dojdziesz. Jakbyś szła przez magazyn to potrzebujesz kamizelki. No i pamiętaj drogę żeby wrócić i się nie pogubić.

@Renia

Trzeba pytać tych z firmy zewnetrznej

@..

@.. A mógłbyś mi napisać na jakiej kwocie klarują się zarobki w BorgWarner? Będę wdzięczna.

Xd
@Katarzyna

Ok 4000 netto

taa
@Xd

na dwa miesiące chyba:)

Magazynier

Siemka. Jak wygląda Praca magazyniera. Rekrutacja jest przez jakąś agencje pracy. Ktoś coś Podpowie.?? Konkretnie magazyn

Mgr
@Magazynier

Podpinam się pod pytanie.

Całkiem nowy
@Magazynier

Jest całkiem przyjemna i nie napracujesz się, chociaż ludzie ciągle narzekają na tym forum, ale im się zwyczajnie nie chce w ogóle pracować. Na początek zostaniesz zatrudniony przez agencję pracy, dostaniesz 3000 brutto plus dodatki to wyjdzie między 2500, a 3200 zł netto w zależności od tego czy jesteś w systemie na 2 zmiany, 3 zmiany lub 4-brygadówkę. Jeśli dobrze pracujesz to po 4 miesiącach przejdziesz bezpośrednio pod firmę z podwyżką do 3200 brutto podstawy(wychodzi maximum jakieś 3500 netto). Jak widać dodatków jest sporo bo zarobki netto wychodzą wyższe niż podstawa brutto. Maksymalnie bodajże 1,5 roku przez agencję możesz być zatrudniony, później mają obowiązek zatrudnić cię bezpośrednio. Pierwsza umowa bezpośrednio pod firmą dostajesz na 2 lata. Do tego nie ma problemu z nadgodzinami, jeśli masz taką potrzebę. Nie jest super, ale źle też nie jest, a co do możliwości rozwoju osobistego i awansu to mogę napisać za kilka lat jeśli czegoś takiego doświadczę:D

Nie zadowolony
@Całkiem nowy

Trochę się myślisz kolego bo praca na magazynie turbo to porażka. Pracowałem i wiem co mówię teraz jeszcze zakaz rozmów na produkcji, liczenie czasu ile schodzi ci zasilić linie. Dostaniesz 2.5 lini i ciężko się na skuter załadować, tylko buraki zaraz z linii dzwonią że im coś brakuje a jeszcze mają komponenty na linii

ona

Witam zostałem zaproszony na rozmowe do Borg Warner na stanowisko operator produkcji na wydział Morse System wie ktos jak wyglada tam praca i jakie zarobki sa??

xsddd

Mariusz

Pani, która prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne jest osobą niekompetentną, zero szacunku do osób po rozmowie. Mówi, że zadzwoni a potem cisza. Nie potrafi nawet dać zwrotnej informacji o wyniku rekrutacji. Widać cała firma taka...

@Mariusz

Rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji do BorgWarner Rzeszów i odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym, żebyś rozwinął ten temat i podzielił się z nami swoim doświadczeniem. Jakie mniej więcej pytania podczas niej padły i na co należy się przygotować?

Witam. Pracuje w tej firmie już prawie rok, na rozmowie wyglądało to kolorowo niestety po przyjęciu okazało się z czasem że jest co raz gorzej, ludzie sami składają wypowiedzenia bo to co robią kierownicy to masakra... Do wszystkiego się czepiaja masz zapier.... I tyle maszyny działają coraz gorzej a normy idą do góry. Tak jak piszą wyżej, z zewnątrz firma wygląda bardzo ładnie niestety w środku jest do kitu tylko operatorzy w porządku, każdy jest dla siebie miły. Szczerze? Jakbym miał bliżej jakiś zakład to bym tutaj nie pracował, dla tych ludzi co aplikuj... Zastanówcie się dobrze, jeśli macie szansę pójść do pracy gdzie indziej to tak bym wybrał. Firma 4/10 czwórka za poznanie fajnych ludzi

Katarzyna

Dziękuję za Twoją opinię. Piszesz, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej praca w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa wydawała Ci się lepsza niż jest w rzeczywistości. Czy warunki zaproponowane Ci na umowie są takie jak same jak w rzeczywistości? Zgadza się kwestia wynagrodzenia, benefity?

Prott

To i ja przedstawię swoją opinię. Dział TS , dwie hale stażu. To co ludzie tu piszą to w 95% prawda , mistrzowie to pogniacze kierownika , liderzy byli by spoko ale jak kierownik ich opierd.. to oni muszą naciskać na pracownika , ciągle mało i mało, później nagle wywalaja ludzi na inne linie bo za dużo narobione , to później na odwrót czyli KAŻĄ przychodzic w soboty ... Czepiają się o wszystko.. co z tego ze ma sie wydajność i maszyny działają, usiąść nie wolno jak kierwnictwo spaceruje po hali polujac kogo złapać ze siedzi , ze wyjął tel aby tylko spojrzeć.. Byli by zadowoleni gdyby lało sie z Ciebie na ich oczach , chociaż o to nie trudno jak pamietam lato w BW hala tarcz , ponad 30 stopni , to jest patologia ..dali ludziom wiatraczki , 12h w takim czyms to jest chore , tak sie chwalą ze firma amerykańska, standardy JAKOŚĆ....mhm taaa , nic nie podbite nie zgodne , ma iść! Nie ma czasu ! To jest na wczoraj ! Nie ma nic bardziej ważnego niz Bezpieczeństwo pracownika .. później jakość, a atmosfera ? Zalezy gdzie . Ale kazdy każdego p(usunięte przez administratora) czy to do lidera czy mistrza , sa wyjątki co latają to kierownika , aby mieć tylko lepiej i dostać tą stowke ... na temat pieniędzy sie nie wypowiem ... przyjeżdżając na 2 zm , 14.30 nie ma miejsca , zaparkuj sobie na lotnisku albo w lesie , nie wiem jak ta firma funkcjonuje ... , audyty to papiery i czystość bo przecież nie jakość, na zebraniach mowa o tym ile pracownik zezlomowal , ile popsul ,, nie chwalą sie jaki zysk i co dostana ludzie bo jedynie usłyszą ze nic nie robią. Jedyna firma która sie ogłasza w radiu i baner wisi na ogłoszeniu, to tylko świadczy jak oni sa zdesperowani . Borg sie skończył w 2014/2015 teraz zaczął sie (usunięte przez administratora) jak wielu ludzi mówi. Następna sprawa , ogloszenie o prace , smiech ...awans hahah , armosfera hahah , i opis stanowiska porażka! Jak mozna pisac ogłoszenie i OPERATOR PRODUKCJI ?!?! , ktos kto sklada cv nie wiem gdzie trafi ... czy bedzie mial spokojną prace czy bedzie (usunięte przez administratora).czy klikal całe 12h zielony przycisk ..niech opisza dokładnie dane stanwisko ... no ludzie.. . Widziałem osoby ktore po wejściu pierwszy raz na hale natychmiast zrezygnowały, dziwię sie ludziom którzy dają sie wykorzystywać za te pieniadzei siedząc ponad 2 lub 3 lata w tym cudownym BW bo gdzie oni pojda ... to nie lata 2000/2009 ze bezrobocie ..teraz jest tyle zakładów..no masa , ogłoszenia itp , naprawde nie wiem co ludziom tam pasuje , czy liczą ze sie poprawi czy co (.nie nie poprawi ) robienie psudo ankiet hahah i później w śmieci, to co sie nasluchalem przez okres pracy tam to bylem zszokowany .. . Jedynie moge polecieć to osobom kompletnie bez doświadczenia aby je zdobyc tam na ,, produkcji ,, czyt.(usunięte przez administratora)chmastwa i UCIEC stamtąd! Cieszę sie ze juz tam nie pracuje!

@Prott

Też tam pracowałam. Podpisuje się pod każdym słowem tej opinii. Firma z zewnątrz ładnie wygląda a to co dzieje się w środku to tragedia. Jak się zwolniłam to kamień z serca, całkiem inny człowiek - w końcu odzylam. Nikomu nie polecam, szkoda zdrowia, nerwów, nocy nie przespanych za śmieszne pieniądze!

Danio
@Prott

Potwierdzam w 100%. Byłem pracowałem uciekłem i nie polecam nikomu. To nie zakład pracy. To cyrk a występują tam ludzie, który są gonieni poniżani przez "mistrza i kierownictwo".(usunięte przez administratora)Nie macie szacunku do klasy pracującej? Kto na Was robi? Produkcja. Dopoki nie zmienia kierownika i mistrzow produkcji firma bedzie miec rotacje pracownikow co tydzien. Hala tarcz to porażka. Nie i jeszcze raz duże NIE dla tej firmy

rzen77
@Prott

Wszystko się zgadza oprócz temperatury na hali w tamtym roku termometr pokazywał nie 30 stopni a 36 w tym to co ja widziałem to 34

@Prott

Piszesz, że atmosfera pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. nie zawsze jest zła. Wiadomo, że praca fizyczna nie należy do najłatwiejszych. Naprawdę uważasz, że nie opłaca się tam aplikować?

Kruch

Kochani. Ktoś pracuje na wydziale montażu turbosprężarek? Myślałem by tam złożyć aplikację, ale te opinie wywołują u mnie duże wątpliwości. Jak wygląda to od kuchni?

gusto
@Kruch

W poniedziałki podajemy to co zostało po łikendzie. W kuchni dużo zbywa. Wtorek, środa itd to już zależy od cen na rynku. Może się zdarzyć że ktoś się rypnie i poda łososia. Najlepiej liczyć na swoje. A w wolnej chwili można stanąć na montażu za 500+ do najniższej krajowej. Zwrócić nie można, musi się przyjąć. W soutko, gudridżu i emteu lepiej płacą. Tylko nie idź tam bo tu masz jeszcze gratis dumę. I jeśli jesteś z RZE to najbliżej d Borga.

Karola

Jak przejeżdża się koło tej filmy ,każdy sobie myśli to jest moje marzenie żeby tam pracowac, pewnie nielicznym się to udaje. Ale rzeczywistość jest inna. Nie bez powodu robią reklamy w radiu i wyrabiaja sobie renomę. W realu jak mają zapotrzebowania na produkcję biorą każdego kto się zgodzi i zatrudniają przez agencję pracy . Nie wspominając o wyższych stanowiskach. Ciągle nabor na staż ???? Bo przecież amerykańską firmę nie stać na etatowego pracownika. A później stażysta orientuje się że nie ma możliwości zatrudnienia bo nie ma etatu i kolejny staż. Pracownika produkcji mydli się oczy o benefitach zatrudnienia w tej firmie ale zwykły pracownik wolał by dostać 300wiecej bez tych pseudo benefitow

Patryk

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Ostatecznie każdy może zmienić pracę!

Maciej
@Patryk

To prawda, ale zawsze można spróbować poprawić warunki zatrudnienia w tej, w które się pracuje, żeby były lepsze. Czy według Ciebie praca w BorgWarner ma pozytywne strony, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/borgwarner-poland-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,13298/oferty-pracy jest dużo interesujących ofert rekrutacyjnych, które może kogoś zaciekawią.

śpioszek pindzioszek
@Maciej

Spółka jest jak najbardziej z ograniczoną odpowiedzialnością! Prawa pracownicze średnio się liczą. Przełożeni kłamią żeby zmanipulować człowieka i przekonać że miejsce w którym pracuje jest idealne. Idąc z wypowiedzeniem będziesz nakłaniany żeby zostać i obiecują ci dwie stówki wiency. Później okaże się że jednak to był blef i popełniłeś błądek godząc się na te warunki. Jest mnóstwo innych nieprawidłowości ale te kwestie już nie na forum.

Maciej
@śpioszek pindzioszek

Skoro masz doświadczenia związane z pracą w spółce BorgWarner, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Chciałbym wiedzieć, czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę oraz, czy można liczyć na ewentualne premie bądź dodatki? Liczę na Twoją odpowiedź.

śpioszek pindzioszek
@Maciej

Liczyć można na wszystko, to co dostaniesz to inna matematyka. W regulaminie zapisy a w życiu gemba, i nie chodzi tu o japońskie standardy. Amerykańska firma, Polska dyrekcja. Premia jest dla wszystkich. Niekoniecznie równa. Raz jeden jełop przebąkiwał o wyrównaniu fizycznych do elit, chyba jednak coś poszło nie tak i nadal wszyscy maja tak samo, czyli nierówno. Ryczko udaje że panuje nad sytuacją, Dżirelli to akceptuje, a udziałowcy dopiero się dowiedzą jak stracą. Bondek dekoruje wnętrza, Martin von jurgen bladego pojęcia nie ma ,w co się wjechał. Tetela leczy girę a kciuk tęskni. Zabielski tylko wyszedł na tym, bo wziął i kojtnął.

może new

Jak wygląda praca na morse system?? Jakie zarobki ?? ATMOSFERA?? Ciekawi mnie też umowa, jest przez agencje czy bezpośrednio przez firmę?? Pytam bo idę na rozmowę i nie wiem czy warto??

tymon
@może new

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku operator produkcji?? Pytam bo jestem spoza Jasionki i za najniższą krajową nie bede sobie głowy zawracać.

najniższa średnia krajowa
@tymon

A na ile się zgodzisz?

Tymon
@najniższa średnia krajowa

2500 netto da radę zarobić?

Myszaaaa

Cześć. W borgu pracowałam prawie rok na dziale montażu turbosprężarek. Wszystko zależy od atmosfery jaka panuje w pracy. Każdy pracownik narzeka, że chodzi na nadgodziny ale jak przyszło co do czego to te osoby, które najbardziej mówiły że nie chcą chodzić pierwsze się zapisywały. Na początku chodzi się na lżejsze stanowiska w później coraz cięższe, gdzie na prawdę trzeba zasuwać. Ludziom, którzy tam pracują wydaje się że złapali Pana Boga za nogi a to jest (usunięte przez administratora) prawda. NIE POLECAM!!!!!

Gal anonim

Witajcie...hmm przeczytałem dużo komentarzy z ciekawosci jak tam jest teraz. Pracowałem w transmission na każdej hali. Z góry mówię nie ma co psioczyc na borga bo w większości prac jest to samo lub gorzej. Naprawdę jest mało firm gdzie jest lepiej. Pracowałem dwa lata prawie zaczynając od zarobków miałem na START 2100 brutto a po 20 miesiącach i kilku podwyzkach 3180 brutto plus jakieś tam premie z reguły 150 200 na rękę plus dodatek brygadowy około 600 zł ale wtedy pracujesz po 12h dwa dni przerwa i 12h dwie noce większości to odpowiada ale pracujesz bez względu na dzień ja spędziłem tam dwie wigilię dwa sylwestry weekendy majowe trochę pechowo ale się na to chodziłem zauważyłem od razu że atmosfera zarobki jak prawie wszędzie mało kiedy zależy od wydajności. Chodzi o znajomości podpiprzanie układy nie lubię tego ale od razu wiedziałem że inaczej się nie da i musiałem robić tak samo miałem wtedy lekko i chodziłem się przychodzić kiedy im się zamazylo po półtora roku miałem naprawdę dość jak kasy krecilem obgadywalem non stop na tańce prawie nie pracowałem a tu nowe umowy podwyżki zero opiera od kierownictwa powaga wszystko zmieniło się w sumie w dwa miesiące miałem totalnie dość tego fałszerstwa wiedziałem że karma wróci ale nie tak szybko przestałem gadać o innych podpisywać się rzuciłem fajki kompletna odmiana juz jak kierownictwo pytali nie kablowalem nawet chlopakow chronilen i co karma z dnia na dzien coraz gorzej robilem dokladniej nie zawyzalem norm ale zamiast gadania pracowałem coraz to nowe aluzje coś źle coraz rzadziej ktoś że mną rozmawiał a znajomi z cygara juz wcale a prawie dwa lata pracowałem nagle nagana za źle sortowanie odpadów po raz drugi wyć nie takie cyrki się tam działy i nagle w grudniu 5 dni przed końcem umowy i dwa dni przed bokami na święta po 500 zł i marcowym 13 pensjami i podwyzkami dostałem wypowiedzenie z dnia na dzień podejrzewałem że do tego to zmierzą ale żeby tak zaoszczedzic na 1 osobie szkoda że urlopu juz nie było zarzuty tak banalne że szkoda pisać ale za to całą masą gdzieś brudno źle odpady wyrzucone za dużo rękawiczek zużytych w tym podejrzenie o ich pobieranie no ręce opadają ale jak jesteś taki jak większość to będzie Ci dobrze kantuj obgaduj kłam mają szkolenia premie doświadczenie ale z perspektywy czasu dobrze się stało. Nie hejtuje zatem borga pomimo zwolnienia wszędzie to jest mniej lub więcej a do pracy miałem 60 km z Przeworska.. teraz pracuje na miejscu i wszędzie jest podobnie praca doświadczenie kultura jako tako jak najbardziej na plus zarobki średnie i musisz być albo genialnym kretaczem albo tytanem pracy i posłuszeństwa to dacie radę pozdrawiam

Rzeszowiak

Czytam i oczom nie wierzę... Ja pracuję w Transmission od 1,5 roku i to co miałem obiecane na początku w 100% się potwierdza. Patrząc na kolegów, którzy startowali z karierą w tym samym momencie co ja to Borg dał mi dużo większe możliwości niż np. Pratt. Jedyne co ostatnio się popsuło to odeszło trochę osób i przez to ludzie się nakręcają.. Tylko, że już koledzy, którzy odeszli mówią że w innych firmach wcale nie jest lepiej. Benefity, premie, szkolenia techniczne jak najbardziej na plus. Ja polecam.

ojjjjej

Nie polecam firmy Borg!! Już na wstępie, przy rekrutacji panie pracujące w Kadrach pokazują brak poszanowania dla osoby zainteresowaniem pracą. Kilkakrotnie próbowałam skontaktować się na podane wcześniej dwa nr komórkowe. Po co Paniom w takim razie telefony komórkowe??? Wstyd! Jak na taką firmę, to uważam, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Po drugie po co Państwo dodajecie nowe oferty pracy skoro twierdzicie, że na obecną chwilę nie przyjmujecie nowych pracowników? Pozostawię resztę rozmyśleń dla siebie. Panie z działu HR serdecznie nie pozdrawiam!

Cnc

Witam. Jak wygląda praca na CNC? Normy do wyrobienia?? Jakie są dostępne zmiany? Ilość czy jakość? I ile na rękę?

Jak z himalajów
@Cnc

s.rakie normy nie od osiągnięcia, zmiany narzucone i liczy się przede wszystkim ilość a najbardziej jakość . Ile masz rąk?

Żal
@Jak z himalajów

pANU podziękuje za taka odpowiedż..... móģłby ktoś normalnie odppwiedzieć??

Kamil
@Żal

ok 2000 zł netto nic więcej

Hdjd
@Cnc

Idac do borga wcześniej przeczytałam sobie opinie o tej firmie. Myślałam że ludzie sobie wymyślają pisząc jak tam jest beznadziejnie... Myślałam że to są ludzie którzy lubią nic nie robić... że wymyślają itd... jestem pracowita osoba ale faktycznie sama na własnej skórze przekonałam się jak tam jest ciężko pod każdym względem psychicznym jak i fizycznym. (Mówię o montazu) nie polecam tej pracy żadnemu wrogowi. Pracownik jest traktowany jak śmieć kto tylko może ucieka stamtąd... zostają osoby które musza, które mają ciężką sytuację materialną . Co miesiąc jest przyjmowanych po ok 30 osób. Z czego prawie wszyscy uciekają w przeciągu miesiąca lub dwóch jak się skapną już o co w tym wszystkim chodzi.... z początku nowe osoby są przeważnie dawane na najlepsze stanowiska dopiero później na te najcięższe gdzie trzeba dźwigać po ok 10 kg na 200 sztuk albo 300,a podobno i 400 turbosprężarek . ODRADZAM

idąc, myślałam, wymyślałam
@Hdjd

Hajdi, czy jak ci tam. Popatrz, tyle myślałaś i nic z tego nie wyszło. A podobno cośtam cośtam, wymyślają.

Marzena
@idąc, myślałam, wymyślałam

Każdy ma prawo wystosować swoją opinię. Ważne, by była ona zgodna z regulaminem forum GoWork.pl. Nie oceniamy wypowiedzi innych użytkowników forum i proszę byś o tym pamiętał. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie, zrób to w sposób merytoryczny.

Hajdi
@idąc, myślałam, wymyślałam

No i nic z tego mojego myślenia nie wyszło

Marzena
@Hajdi

Co chcesz przez to powiedzieć? Co dokładnie chciałam przekazać nam poprzez swój komentarz? Każda merytoryczna opinia na temat pracy w BorgWarnerze jest bardzo istotna pod warunkiem, że użytkownicy mogą zrozumieć jej treść.

Safran
@Cnc

Ilość kolego zarobki marne lepiej składają cv do mtu na tą firmę szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka