Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

T.

Zatrudniają pracowników z zagranicy, a swoich doświadczonych będą zwalniać .. Gratuluję polityki naczelnemu kierownictwu.

Dziobak

Witam, zauważyłem rekrutację na stanowisko zastępca lidera magazynu , jaki obowiązuje tam wymiar pracy? Jest jedna zmiana , dwie trzy czy 4 brygadówka ?

@Dziobak

3 zmiany

...

Chyba tylko na zadupiu schowanym na magazynie są (usunięte przez administratora) Gdzie indziej pracują ludzie, nie bydło ze wsi ????

Sks
@...

W normalnych warunkach w zakładzie pracy jedna osoba nie donosi na drugą. Nie mają z tego żadnej korzyści osoby donoszące wykorzystują to k. I c. Co niewiele wnoszą do tego zakładu a utrzymują się długimi miesiącami dlatego prośbą wrzucajcie prośby do skrzynki ktoś to przeczyta. I zrobi porządek np. Pseudo koordynatorami pseudo inż. Liderami co są dwulicowi. Wykorzystując swoje cele. Chociaż i tak są tylko pionkami w tej grze A mniemanie mają osobie za duże A Oraz cała reszta co nic nie wnosi a spędza miło dzień i obiadek od 11 do 14.

nikt

bądźmy szczerzy - praca jest ok, naprawdę istnieją zakłady z gorszymi warunkami, gdzie trzeba 10 razy bardziej zapieprzać po łokcie. tu jest o tyle niefajnie, że zakres obowiązków na 1 osobę jest przytłaczający. najlepiej to 1 osobą wszystko robić za wszystkich a płacić 1 marną wypłatę. nie wierzę, że jest w pobliżu zakład, w którym zarabia się mniejsze pieniądze jak tutaj. co to jest 2,500 żeby rodzinę utrzymać... taką wypłatę wydajesz tego samego dnia, co pieniążki na konto przychodzą.

De

To właśnie bez Grzesia będzie gorzej. Jedyny mądry koleś. A Tobie żal Ci (usunięte przez administratora) ściska,ze Ty się nie nadajesz na inż???

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Pracownikkk

Dagmara z Aiertronica jak i cała reszta jest żenujaca piszczy krzyczy śmieje się tak że słychać ja na końcu hali przepraszam ale jestesmy w pracy A nie na boisku i chcemy normalnie pracować i skupić się na swojej pracy .

D ;)
@Pracownikkk

Bardzo trafna uwaga dotycząca tego, że nie jesteśmy na boisku, lecz jeśli masz już jakiś problem z tym jak ktoś się zachowuje, a wiesz gdzie go szukać i wiesz jak się nazywa to następnym razem radziłabym podejść i zwrócić uwagę. Nie martw się jestem z wami tylko do końca roku.(Wierzę, że wytrzymasz! ;*) ;) Skupić się w tej pracy nie wiem na czym, bo nawet małpy pewnie lepiej od nas skręcałyby te nagrzewnice i nie było by tyle błędów (pozdro dla inżynierów). Na koniec jeszcze taka mała rada ode mnie dla Ciebie misiu kolorowy. :) Jeśli już chcesz się wypowiedzieć w internecie lub na każdym innym forum, to używaj poprawnych form i nazewnictwa bo pracuje na projekcie Airtronic. :) Dla zastanawiajacych się czy przyjść do Eber, powiem tyle, praca jak praca tylko ludzie (usunięte przez administratora). :)

Felek
@Pracownikkk

Ooooo z tym się zgodzę bo to bardzo żenujące wystarczy zgłosić do Kierownika

Gabriela

Czy chcąc pracować należy znać język niemiecki? Jeśli tak, to jaki poziom będzie ok?

@Gabriela

Nie trzeba, nie jest to wymagane. Tu sami polacy

monter

praca w porządku raczej lekka, ale trzeba się przyzwyczaić. pieniążki raczej przeciętne - jako opertor można w pobliskich firmach zarobić więcej (chociaż może tam praca jest bardziej wymagająca). ludzie zależy jak się trafi - jak wszędzie - jest sporo fajnych osób ale i parę "ciężkich" egzemplarzy (o niektórych wspominano nawet tu). ciężko się pracuje z biurem, bo albo nikt nic nie wie albo jak wie to nie ma na nic czasu, a jak kogoś nie ma to go nie ma i nie wiadomo do kogo pójść, a liderzy rozkładają ręce. niektóre sytuacje to nie wiadomo nawet jak nazwać bo np. ostatnio w firmie w której pracuje 500 osób brakuje papieru a4 ... firma dostała nowy projekt i z tego co wiem tylko na tym się skupia, a reszta musi sobie radzić z brakami, oby się opłaciło takie podejście. ze względu na koleżanki życzę firmie dobrze, ale sama raczej poszukam czegoś innego.

Klepacki

Mam pytanie czy są przyjęcia na magazyn i jaka stawka?

ula
@Klepacki

chłopie, nikt ci nie odpisze, bo tam już nikt nie pracuje. pół osób się pozwalnialo, pieniędzy dla pracowników brakuje, a jeszcze kary lecą za jakieś wysyłki, a jak ktoś odważy się powiedzieć chociaż słowo to dostaje zakaz rozmawiania z dyrektorem

Klepacki
@ula

Nie sądziłem że jest tak źle , dzięki za odp

dziki
@ula

kary są tylko dla tych co nie potrafią wykonać swojej roboty i przez nich przychozdą reklamacje. wiecznie tylko jęczenie wszedzie

Defer

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

H

Umowa o prace na okres próbny 3 miesiące . Przyjmują tez za pośrednikami

Niki

Dają od początku o prace

Zbigniew
@H

Zdarzają się przypadki, gdzie osoby pracujące w trakcie okresu próbnego nie dostają przedłużenia umowy? Ciekawi mnie, czy trudno jest zostać na stałe w tej firmie.

@Zbigniew

Pracuje tu ponad 2 lata i nie słyszałam o takim przypadku

N. L
@Zbigniew

Zależy czy osoba na okresie próbnym będzie pracować czy będzie lecieć w kulki albo przyjdzie jest się na okresie próbnym siedzi się na l4 to wtedy nie ma mowy że się dostanie umowe na czas nieokreślony

Dlaczego zmienia się koordynator magazynu?

Nik

Podobno tamten dostał kolejna stertę obowiązków , zaczął się buntować to go zwolnili. Tak się szanuje pracowników w eber!

Ziom

Na magazynie ciągle się ktoś zmienia ... no może z jednym wyjątkiem, ale jakoś specjalnie nie zastanawia to już nikogo. Śmiem twierdzić, że zwalniając tego Pana wyświadczono mu przysługę. Na szczęście dzięki oszczędnościom niedługo problem z magazynem się skończy, bo jak nie będzie wcale komu robić to skończą się też problemy! Może to nowy sposób na rozwiązywanie problemów w tej firmie ..

To....sz

Jest coraz gorzej!!! Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Ludzie zwalniają się na potęgę. Na magazynie nie będzie zaraz komu pracować. Nowy Dyrektor musi się wykazać że się opłaca i tnie wszystko jak leci.

@To....sz

Trochę zdziwił mnie Twój komentarz. Myślałam bowiem, że w Eberspächer Climate Control Systems dobrze się dzieje. Nadmieniłeś coś o oszczędnościach w firmie. Mam przez to rozumieć, że w ostatnim czasie można tam zarobić nieco mniej?

Elonora
@Ilona

Dobrze że było kiedyś

Elonora
@Elonora

To*

Nieznajoma

Robiłam w tym zakładzie i napoczątku było super zmienii liderke na hydronicu z miana N i zrobiła sie h...nia nietraktuje ludzi jednakowo ma swoich pupilków którzy (usunięte przez administratora) jej liżą a ludzie też sie zmienili zrobili sie chamowaci niepolecam tego zakładu nieszanują ludzi

Bzdury!
@Nieznajoma

Co Ty za bzdury wypisujesz? Po zmianie lidera zrobiło się dużo lepiej. Właśnie teraz każdy pracownik jest traktowany na równi i nie ma wyjątków, nikt nikomu nie musi wchodzić do tyłka. Atmosfera w końcu jest świetna! A Ty dobrze, że nie pracujesz, może wykorzystaj wolny czas na słownik ortograficzny lub szkole, bo błąd za błędem. Cieszymy się, że taka osoba już z nami nie pracuje jeśli piszesz tutaj takie głupoty. Miłego dnia i pozdrawiam zmianę niebieską:)

Pracująca
@Nieznajoma

Na poczatku zawsze jest super;) Nie wydaje mi się że są pupilki każdy pracuje tak samo jest spoko atmosfera to że są jakies kłótnie czy powie się parę słów to nie znaczy że zaraz się nie szanuje ludzi

Tom

Jak z transportem? Czy jeździ jakiś bus ?

Hyyyy

Nie ma nic

@Hyyyy

A jest szansa że będzie? Planują coś?

@Tom

Z tego co mi wiadomo, to nie planują

@123

Ok,dzięki

N.l
@Tom

Ale dużo ludzi jeździ z Brzegu Olawy Grodkowa zawsze można się zabierać;)

Kasunia
@Tom

Nie ma szans na autobus chyba za dla biurowców bo jest ich naprawdę dużo za dużo.... Na produkcji ludzi brak i jeszcze zwalniają... ciekawa polityka... tylko w tym zakładzie wszytko jest robione odwrotnie. Zapewne dlatego, że dużo ludzi z biur przyjęta została po znajomości i trzymają się stolkow tak mocno, że ciężko jest się od nich oderwać...

@Hyyyy

Niepolecam tego zakładu napoczatku było fajnie puzniej zmienili dyrektora i zaczeła robic sie h...nia brak dojazdu do pracy

@Tom

Niema dojazdu obiecali busa i natym sie skonczyło

f10

pieniądze słabe monter na poczatek najnizsza krajowa potem dorzucą 100zł stażowego. Po 3 latach może 2200złna reke wyciagniesz . Lider nie ma 3tys nawet. Nadgodziny zabronione w całym zakladzie nie dorobisz!!!

Edzio
@f10

Słowa Pana Derektora sobota jest dla rodziny

tak tylko
@Edzio

fajnie tylko że rodzina za coś musi żyć

@tak tylko

To są jeszcze inne zakłady pracy, gdzie wręcz narzucają, żeby przychodzić w soboty. Więc zawsze można zmienić pracę

@123

To daj namiary

@5555

Electrolux. Na chwilę obecną nie dość, że w tygodniu masz nadgodziny, to jeszcze soboty. Także daleko szukać nie musisz

Marlena

I kompletacje też pozdrawiamy :) niebieską kometacje!

@Marlena

@Marlena, jesteś pracownikiem Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.? Powiedz coś o tym, jak wygląda ta praca. Na forum brakuje trochę konkretnych wypowiedzi.

Magazyn

Jesli chodzi o warunki pracy to jest spoko, porownujac to np do electroluxa czy autolivu. Magazyn jest oddzielony od produkcji, jest cisza, czysto i jest klimatyzacja. Obecnie firma wprowadza jakies mega oszczednosci co odbija sie na nas pracownikach.. jesli chodzi o pieniazki, pracuje juz tutaj sporo czasu a podwyzki co roku to smiech na sali Dyrektor magazynu bardziej sugeruje sie slupkami z kompa niz tym co mu ludzie mowia, jesli ludzi na magazynie jest za malo- on twierdzi, ze slupki sie zgadzaja i jest git, wywalmy jeszcze kilku :)

DSAasdda

Kolejna GWIAZDA na L4 :D Plecki bolą, rączka boli... Śmiechu warte. Pewnym osobą robić się nie chce i tyle... Dla nich L4=Urlop i tyle

Kwas
@DSAasdda

Zapewnie na weekend będzie można ją spotkać na mieście albo w strefie...

Velorek
@DSAasdda

Warto poczytać Art.212 . Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Ela
@Kwas

o kim konkretnie mowa?

Fedrigo

Ta firma to kołhoz ludzie stąd uciekają! Wracasz do domu i nie masz sił i tak cały czas nie masz czasu wziąść oddechu bo norma norma . Podnoszą normy A pieniądze te same . Jedni zapiera... Na wszystkich maszynach A drudzy ledwo potrafią robić na dwóch. A pieniądze te same

...

Pracuję na Hydroniku zm.zielona prawie dwa lata i nie przypominam sobie aby ktokolwiek zwolnił się z pracy przez złą atmosferę. Odkąd pamiętam jest cały czas ten sam skład.

Xxxxx

Jeśli czyta to ktokolwiek z działu hr, to wszystko niestety prawda. I żadne zebrania i żadne pogadanki nic tu nie zdziałają. Ludzie mają dość, ale nie powiedzą nic, bo boja się właśnie tego, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a oni sami poniosą konsekwencje właściwie PRAWDY.(usunięte przez administratora)

@...

. Jest tragicznie tylko to jest ukrywane. Wszytko ukrywają koleżanki Anety.zreszta one mają lepiej bo mało pracują przy niej. Mechanicy w sumie jeden jest kumasty i koleżenski reszta to tumany siedzą schowami za tablicami nic nie robiąc. Jeden to nieudany mechanik samochodowy próbuje coś zrobić często nieudacznie i po omacku nie potrafi wytłumaczy i często jest arogancki

Bartosz
@Xxxxx

Niepokojące jest to, co piszecie. Rzeczywiście w firmie mają miejsce sytuacje, które można sklasyfikować jako (usunięte przez administratora) Jest to poważne przestępstwo, więc tego typu wypowiedzi powinny być odpowiednio uzasadnione. Mam nadzieję, że podacie przykłady, które potwierdzą to zjawisko bądź je zdementują.

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.