Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Grzegorz

Witam, Jak wyglada rekrutacja na stanowisko konsultanta do obslugi klienta niemieckojezycznego?? Macie jakies doswiadczenie w tej kategorii??

Trollo

słyszeliście o nowych warunkach tam? dla ludzi z niemieckim płacą bardzo wysokie stawki, mam tam koleżanke która już pracuje od jakiegoś czasu, zglosilem się do procesu, w przyszłym tygodniu rozmowa. podobno fajna atmosfera i praca też spoko a grafik elastyczny - można robic caly tydzień. możecie powiedzieć coś wiecje?

KBrom

Ja też się podpisuję - bardzo porządny pracodawca i nie rozumiem tego hejtu wcześniejszego. Wręcz rodzinna atmosfera, umowa o pracę, kasa na czas. Nie ma na co narzekać, wręcz chwialić

A ja jestem zadowolona. Trzeba spróbować i samodzielnie się przekonać. Nigdzie nie ma idealnie. A zarobki i warunki są obecnie bardzo fajne. Zobaczymy co dalej, ale polecam!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services

szmulc

aaaa i dzisiaj była PIZZA na koszt TP (coraz czesciej sie zdarza :P )

jklm

Zgadzam się, Teleperformance to dobry pracodawca, mieli trochę zawirowań ale ogólnie - nie ma na co narzekać. Biuro Ok, ludzie super, kasa na czas i umowa o prace.

Katro

Ja też się przeniosłem do Groupona i powiem szczerze - w teleperformance wcale nie było tak źle :) Tu mają ładne biuro i kuszą benefitami ale praca wcale nie wygląda tak różowo. Na początku fajnie wiadomo ale w tp przynjamniej była spoko atmosfera i fajni ludzie. A finansowo - jak sie dostało bonus (co miesiąc) wychodziło lepiej niż tu. warto sprawdzić bo chyba faktycznie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, a jednak tam był luz.

agggi

ja tam strasznie narzekalam... a teraz przenioslam sie do groupona i doceniam Telepele :) ehhhh

KRRRRk

Moi zdaniem w tej firmie ostatnio trochę się zmienia, na lepsze. Zespół, który tu pracuje to ludzie, którzy siedzą już długo i nie narzekają :) Jak ktoś chce mieć stabilną pracę w kontakcie z językiem to Teleperformance daje te wszystkie możliwości. Elastyczny grafik nie jest fikcją - po prostu trzeba umieć zagadać z przełożonymi ;) A jak się zostanie agentem z najelepszymi wynikami kolejny miesiąc pracuje się w takim grafiku jak się chce. Polecam spróbować, mają teraz otwarte rekrutacje dla prestiżowych klientów - to fajnie wygląda w CV i można się czegoś nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.