Opinie o Kostuchna Park Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kostuchna Park Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kostuchna Park Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kostuchna Park Sp. z o.o. w Katowice

Julia Nowy wpis
Inne

Nie polecam. Spółka ma obecnie kuratora procesowego powołanego na podstawie art. 69 § 1 k. P. C. ,zakres: do reprezentowania spółki w toczącym się postępowaniu pod sygn. Akt Xxx o zapłatę. Pytanie czy to godny zaufania pracodawca?

@Julia

Deweloper ma obecnie kilku kuratorów :) + prokuraturę na karku. Cud, że ten człowiek i wszyscy ludzie z nim powiązani chodzą jeszcze na wolności

Inne

(usunięte przez administratora) Gdzie są nasze garaże i komórki lokatorskie?! Pieniądze przelane A nic nie ma!!

Irek
Inne

Mieszkania w Kostuchna Park charakteryzują się doskonałą jakością materiałów i starannością wykonania.

@Irek

Mieszkania w kostuchna park jak i cały ten budynek wygląda jak jeden barak. Wszytsko co jest DOBRZE zrobione, robili sami mieszkańcy ze swoich pieniędzy i własnymi rękami!!! Komórki lokatorskie do dziś nie są oddane!! (który to już rok Pani Igo Z. ? Ileż mieszkańcy nasluchali się kłamstw na temat ich oddania?) Garaże nawet fundamentów nie mają!! (ponawiam pytanie: który to już rok Pani Igo, mieszkańcy czekają na swoje WYKUPIONE miejsca garażowe? Jak dobrze liczę to już co najmniej 2 rok oczekiwania się kończy, a tu nawet jednej cegły nie ma). Wieczne przerzucanie odpowiedzialności na ZARZĄD SPÓŁKI z którą nie ma kontaktu!!!!! Mikołowska 100 - miejsce WIDMO. Przyjdzie taki dzień co kiedyś skończy się eldorado i do tych (usunięte przez administratora) ktoś się dobierze. Znajdzie się osoba co opisze działania pana Tomasza M., pani Igi Z. O tym jak oszukiwali ludzi, zachęcali do inwestycji, ostatecznie pobierali pieniądze a później słuch o nich zaginął. Ludzie z zarządu widmo. Komórki lokatorskie widmo, garaże widmo. GDZIE SĄ NASZE PIENIĄDZE?!

Dzień dobry wszystkim. Szukam kogoś kto mógłby mi opowiedzieć na temat warunków współpracy. Czy istnieje szansa pracować na 1/2 etatu? Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy kierownictwo stara się budować dobrą atmosferę w firmie? Dziękuje.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Kostuchna Park Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kostuchna Park Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Kostuchna Park Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii