O.S.K. PIOTR DONIEC SILESIA

Opinie o O.S.K. PIOTR DONIEC SILESIA

UWAGA NA TEGO NACIĄGACZA. JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM WYZYSKIEM. PRACOWAŁEM DLA TEGO PANA NA JEGO BUDOWIE W MYSLOWICACH. OSZUST I ZŁODZIEJ!!!!

Roro
@pracownik 19.10.2014 23:37

Potwierdzam to

Zofia
@pracownik 19.10.2014 23:37

Pomimo tego, że dodałeś swoją opinię jakiś czas temu, chciałabym zwrócić Tobie uwagę. Każdy może mieć różne doświadczenia czy odczucia związane z firmą O.S.K. PIOTR DONIEC SILESIA. Jednak pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych. Proszę na przyszłość o unikanie takich sformułowań.

jolo

Podpisuję się pod powyższym - podobnie było w OSK SILESIA - kręt jakich mało. Wiem gdzie mieszka.

Zostaw opinię o O.S.K. PIOTR DONIEC SILESIA - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.K. PIOTR DONIEC SILESIA