JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak

Będzin

Opinie o JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak

Mam

Wiem, ze do JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak jest akurat trochę chętnych osób, bo rzucili jakieś nowe ogłoszenie, mam nadzieję, ze uda mi się jakoś tam dostać, bo w regionie jedna z najlepszych firm transportowych jednak, zwłaszcza, że płacą od 3000 wi wyżej

Armagedon - 2010-01-15 11:48:01 Jts to banda aroganckich i napuszonych [usunięte przez moderatora]-mam na myśli kierownictwo.Spedytor-porażka poziom ineligencji na poziomie królika doświadczalnego.Zle sie pracuje pod takim zarządem.ogólnie nedza ARMAGEDON -MASZ RACJĘ ,SZCZEGÓLNIE DYSPOZYTOR [usunięte przez moderatora]Z POZDRAWIAM

Armagedon

Jts to banda aroganckich i napuszonych [usunięte przez moderatora] mam na myśli kierownictwo.Spedytor-porażka poziom ineligencji na poziomie królika doświadczalnego.Zle sie pracuje pod takim zarządem.ogólnie nedza

Zostaw opinię o JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak