Opinie o Secondo Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Secondo Silesia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Secondo Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Dżony

Czy w Silesia papers na umowie o prace piszom stanowisko?

Krajewski
@Romcio

A płacą dniówki czy tygodniówki? aha i cvzy wysyłajom bliczkiem ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Maniek

Pensje są wyliczane na podstawie odbitej karty, chyba że się zepsuje to piszemy czas na kartce. Na podstawie tych kartek jesteśmy rozliczani i tak rozliczamy pit.

Mira Nowy wpis

Parę lat temu firma szukała inżyniera budowy, czy od tamtej pory trwała jeszcze rekrutacja? Chłopak chciałby złożyć cv w ciemno, ale proszę pomóżcie ocenić realne szanse. Wtedy podawano pensję od 6k, więc jak teraz to wygląda i jaka jest maksymalna kwota?

Dżony

Czy w Silesia papers na umowie o prace piszom stanowisko?

Romcio
@Dżony

Zadzwoń do kadrowej, napewno się dogadasz. Teraz trwa nabur 26 osup do magazynu. Płacom w ejro

Maryśka
@Romcio

To ile tak mniej więcej tej płacy wyjdzie na magazynie na osobę? Orientujesz się może? Biorą każdego na magazyn czy trzeba mieć w tym doświadczenie?

Romcio
@Maryśka

Płacom 14,20 ojro za godzine i morzna pracować po 10, dodatkowo dajom ubrania robocze i buty z noskiem co 3 miesiące i rękawiczki jedne na dzień. Tszeba umieć dobrze jeździć i codziennie podawać szefowi renke.

XYZ
@Romcio

A te ubrania, to jest jeden komplet? Czy więcej? Chodzi mi, jak trzeba te ubrania uprać, to wtedy jest jakieś inne ubranie na zmianę? Firma pierze czy każdy sam sobie robi pranie ubrań firmowych?

Sprzątaczka Genowefa Nowy wpis
@XYZ

W odziale Kamienna Góra pracownicy majom dwa kąplety ubrań i są prane co czwartek przez firme lyreco. Szkoda, że nie piorom podkoszulkuw, bo niekturzy hodzom w jednym caly tydzień

Krajewski Nowy wpis
@Romcio

A płacą dniówki czy tygodniówki? aha i cvzy wysyłajom bliczkiem ?

Patryk Nowy wpis

w kturym kantorze wymieniacie euro? gdzie są najleprze ceny? muwie o kantorze stacjonarnym bo liczy sie tu i teraz!

Władysław Kolanko

W tamtym roku była wycieczka do Berlina.W tym dadzą tylko bony turystyczne :(

Pati
@Władysław Kolanko

I pokrywali cały koszt tej wycieczki czy tylko część? Wiesz może na jakie kwoty mają być bony? Trzeba je wykorzystać w tym roku?

Gabriela
@Pati

Bony turystyczne były wydawane na 473 euro, morzna było je przeznaczyć na paliwo, hotel i lokalne atrakcje. Warzne są do końca roku.

@Gabriela

Zawsze jakiś dodatek, dobrze wiedzieć, że jest coś takiego. A wynagrodzenie jest jak wyliczane? Powiedz, czy masz jakieś dodatki takie czysto finansowe. Są jakieś solidne premie? Czy tylko taka "sucha" pensja podstawowa?

Maniek

Operator Wózka Widłowego

Rozmowa ok, Brygadzista Zbyszek ps.Jurand, mówi że wszystko jest ok. 26 zł za godz. Umowa z firmą GMBH wypłacajom w euro, infiltacja nie dotyczy. ładujemy bele paieru z Kostrzyna , wszystko do niemniec idzie. Fajnike bo zapewniajom obiady

czy firma daje ubrania robocze, daje kamizelki i kurtnki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Alicja

Siemka, czyli nigdy nie było żadnych problemów z pieniędzmi? To chciałabym się tylko upewnić, czy tak jest w każdym przypadku. Pracownikom normalnie na czas wpływają pensje w umówionej kwocie?

@Alicja

Nie wiem mi płacom regularnie, na czas i to nie najniższą krajową. Pracuje w sekretariacie administracyjnym.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Secondo Silesia Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Karolina z Działu HR

Witam ADMINISTRATORA gowork.pl :D, w Silesia Paper Gmbh są trzy etapy rekrutacji.Zapraszamy do wysłania CV. W obecnym czasie poszukujemy pracowników do działów: Magazyn - Konserwator Paper, Biuro-Zgorzelec/Gorlitz Asystentka Księgowej . admin@silesiapaper.de, zapraszamy :)

Maja
@Karolina z Działu HR

Czy wszystkie są w siedzibie firmy prowadzone czy można po prostu przejść je online też? W ramach oszczędności czasu. I czy stawkę się poznaje na początku?

Paper Silesia HR
@Maja

Pierwszy etap rekrutacji, odbywa się na video streem. Proszę o kontakt: 515 234 233 umówimy spotkanie pierwsze etapowo spotkanie z Kierownikiem Działu HR Agnieszką. Zapraszamy do kontaktu email. CV mile widziane. UWAGA,UWAGA: Aktualnie poszukujemy ok.30-40 osób Magazyn Silesia Paper Gorlitz. Wysyłamy/opłacamy kurs na wózki widłowe.

@Paper Silesia HR

Czy w przypadku pracy na magazynie również jest więcej, niż jeden etap rekrutacji? I czy obowiązuje jakaś forma umowy lojalnościowej, gdy wysyłacie na kurs UDT?

Owca

Pracuję w Silesia paper od 2 lat. Nigdy nie słyszałam od pracowników złej opinii. Wynagrodzenia i premie na czas. Negatywne opinie to oszczerstwa i pomówienia ze strony konkurencji. Zapraszam do biura oraz do pracy! Pozdrawiam Owca.

@Owca

Dziękuję za te pozytywne informacje.Racja firma bardzo rzetelna Silesia Secondo Paper. Wypłacajom pieniąszki na czas. Mi wypłacajom. Dzisiaj na szkoleniu Szef mnie pochwalił.A na tym szkoleniu było prawie 30 osóp.

Maja
@Barbara

Poważnie wszystko ok, jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy? Jak możesz, to podaj dokładne kwoty, ile tam można wyciągnąć. A szkolenia to z czego, jakieś początkowe czy rozwojowe?

@Maja

no miałam ostantnio szkolenie z mejla i ogulnie informatyki. Bardzo polecam, szczególnie Panią Halinkę kierownik z Wrocławia.

Norbert B

Mam pytanko szukam pracy , chciałabym się dowiedzieć czy potrzebują fachowców jak coś to jakie są stanowiska wolne?

Wózkowy widłowy
@Norbert B

Szukaja pracowników, pobór dotyczy nowego magazynu Paper w Dąbrowie Górniczej. W kadrach słyszałem, że chca zatrudnic ok. 60 osób i ok.40 juz majom.Polecam. mamy wolne łikendy.

Norbi
@Wózkowy widłowy

A jak płacą. Firma legalna? Jest możliwość kwaterunku?

Kadrowa
@Norbi

Norbi, zapraszam do przesłania CV. Aktualnie pracuję w firmie Secondo Silesia Paper ok.67 osób na magazynie. Zapraszam do kontaktu, firma poszukuje zatrudnienia na nowym magazynie w Strefie Ekonomicznej Zgorzelec, po stronie DE. Kwatera , dojazd firma zapewnia. Firma ma siedzibę w biurze w Gorlitz w DE, język niemiecki preferowany.ZAPRASZAMY zarobki w euro.

@Wózkowy widłowy

A możesz się wypowiedzieć co poza wolnymi weekendami wpływa na to, że polecasz pracodawcę? W twoim przypadku wynagrodzenie zawsze na czas? Bo widzę w komentarzach jakieś zamieszanie odnośnie jednej osoby i jego wynagrodzenia

Merlo

Pewnie dali za te komentarze w łape aby nie pójść siedzieć. Sprawy sądowe idą co? Bronimy się jak możemy. Cud kpin te po wypłacane ludzie.

@Merlo

Pracowałem na wielu budowach, byłem, Kierownikiem. Nie znam nikogo takiego jak Merlo. Wszystkie pieniądze wypłacili ty kłamco Merlo, podaj swoje prawdziwe dane osobowe Merlo? Kłamco niektórym dali paczki na wigiliem 2022 . Sam dostalem na 2 dzieci. Merlo jestes klamcom i oszustem intyrnetowym.

Grażyna
@Koń

Strasznie zagmatwane te wasze komentarze. Wypłacają w końcu czy nie? Nie mogę się połapać z tego co tu wyczytałam

Pracowałem tam
@Grażyna

Rzeczywiście pokręcone te komentarze ale firma wypłat nie zapłaciła niestety.

@Grażyna

Wszystko wypłacone, rozliczone wszystkie delegacje. kilkadziesiąt osób to potwierdzi.ka, ale czasem odwiedza nas Grażyna, A Ty Grażyna pracowałaś u nich przy budowie A18 w okolicy Zielonej Góry? Nie pamiętam nikogo takiego, jesteś facetem o ksywie Grażyna z Wrocławia???

Amon Adnmim

Prawdziwy koniu. Jak wspaniale jest pisać głupoty nieprawdziwe (niczym nieudokumentowane) na tym portalu.Pokaż swe oblicze przed swoim Panem, wybaczymy ci twoje grzechy, wybaczymy... MY wiemy kim jesteś, naprawdę wiemy nr IP nie ukryjesz :D:D:D...

Koń

Jeszcze raz przepraszam Tomasza Zdanowicza za moją negatywna opinię, nie jest mi dłużny sporych pieniędzy, ale nie jestem w stanie wykasować mojego postu.Był podyktowany negatywnymi emocjami.Bardzo przepraszam.

gdyż to prawdziwa opinia

Dariusz Idczak
@Koń

Cześć Kierowniku, też to potwierdzam, wszystko wypłacone.Moja opinia jest pozytywna.

Prawdziwy Koń
@Koń

Jest mnie dłużny zaległe pensje. Gość sam siebie przeprasza.

Łukasz

gdzie wrudzie slonskiej kupie grabie? podrzebuje je na nastempny w torek.

Zbrojarz Kamieńsk
@Łukasz

hejka łukaszu , mam grabie ale w komurce w kamiensku ale s tego co pamientam to można kupic szczotke do zamiatania liści tesz w na paderewie , lisci duzo spadło w tym roku grabic trzeba . a luty ma ???

Mieszkaniec familoku
@Zbrojarz Kamieńsk

@Łukasz a, ile dni ma luty?

@Łukasz
@Mieszkaniec familoku

yyy 27 dni ? czy wiencej????

Sojusznik
@@Łukasz

Chyba 25

Kadrowa Paper GMBH

Dziwne wpisy, w tej firmie wszyscy pracownicy pracują około 5-7 lat. Wszyscy są zadowoleni, otrzymują premie i dodatki. To tylko wysłannicy diabła piszą te negatywne opinie. Szałwioeł 5 księga,ustęp 4,wiersz 45345 Wam odpowie, opinie Wasze będą z Wami na wieki..... Nie lękajcie się.

NIE MOGE UWIERZYĆ

Nawet kontrachent sie podszywa pod nicki z PRZEPROSINAMI że niby wszystko wypłacili. Tak nie jest nie powypłacali.Mydlą oczy widzą.

Rafał B.
@NIE MOGE UWIERZYĆ

Kim jestes chejtnerze internetowy? wszystko nam wuypłacili z nadgodzinami. Podaj swóhj nr telefonu zadzwonimy chetnie.

Kamila

Pracuje na produkcji papieru toaletowego w Papen Silesia na śląsku i jest mi bardzo dobrze nie ukrywam wposzo. Pcham role do maszyny.

Kierownik
@Kamila

Osiągasz duże efekty, zaaprobuję szefom podwyżkę. 7530,00 netto dla Ciebie. Widzimy się jutro o 6.00 w pracy :)

Merlo

Nic nie zapłacili byłym pracownikom. Ktoś tylko żartuje w sensie aby obrócić kota ogonem że są fajni że zapłacili a tak nie jest. Nie przywrócą sobie dobrej reputacji.

Łał
@Merlo

Hejka, podaj swoje dane osobowe, tutaj morzna podawać bo nie ma RODO.

@Merlo

Hej, Merlo kim Ty jesteś, z tego co pamietam nikt taki nie pracował w Secondo Silesia, chyba że tylko hejtujesz to nic mi do tego bo masz pełne prawo. Na tym portalu można wypisywać głupoty bo nikt tego nie weryfikuje. Podaj swój nr telefonu, oddzwonię do Ciebie.Podaj swoje dane osobowe, naprawdę na tym portalu możesz je podać, nie bój sie tu nie ob owiązuje RODO ;)

Koń

Wszystko wypłacone, wszelkie kwestie załatwione merytorycznie.Polecam bardzo rzetelni.

Grześ

Hey drodzy mili kto dziś z forumowiczów ogląda Kevina samego w domu.? Dajcie znać jak spędzacie czas.

Nikomu nie zapłacili Zdanowicz do niczego się nie przyznaje że wszystko prowadził na ludzi słupów. Sam powinien tak naprawdę iść siedzieć za takie przekręty. Bezczelny wiepsz.

Aleksandra

Przykre, że dochodzi do takich sytuacji :( Czy ta firma jeszcze działa? Dużo Ci zalegają?

@Aleksandra

Przykre to jest to że pracownicy pozostali bez wypłat i musieli zaciągnąć kredyty i to grube żeby żyć dalej. Bo non stop słyszeli że pieniądze będą w poniedziałek, środę, czwartek, jutro na pewno, na weekend będą 100%. Taki jest Zdanowicz jedziesz do bióra po pieniądze co zalega przez telefon wszystko ładnie, pieniądze są dla Pana a na miejscu okazuje się że nie ma. Po co te kłamstwa TERAZ OPINIE JAKIE SĄ TAKIE SĄ trza było nie kłamać! Pamiętaj ludzie brali kredyty aby przeżyć PAMIĘTAJ!!!

Zofia
@Xxx

A już te pieniądze są rozliczone czy dalej nie ma wypłat? Strasznie słabe podejście do pracowników z tymi wypłatami..

yyy
@Xxx

Kurcze ale (usunięte przez administratora) , Możesz rozwinąć kwestię ? czyli chodzi o to że pracownicy nie poszli do pracy gdzie indziej tylko zaciągnęli kredyty i teraz żyją z kredytów ?

@Xxx

Wypłat nie ma. Niektórym zalegają ponad dwu cyfrowe tysiaki.

@yyy

Zaległe opłaty musieli porobić nie płacili kilka miesięcy. Ale teraz pracują tylko w innych firmach. A zaległości nie otrzymali w ogóle.

Kucharz z BIENIEK Agro
@Xxx

Hej, zapraszam na weekend Agro do naszej siedziby. Dla pracowników, sobotnia kolacja dla dwóch osób w gratisie. Zapraszam Aleksandra na Priv. :)

Anonim PRZEPRASZAM

Przepraszam bardzo za mój wcześniejszy post, moja wiedza na temat Silesia Paper była nie wystarczająca, przepraszam bardzo Zarząd spółki SILESIA poniosły mnie emocje.Premia świąteczna, którą od Państwa dostałem pozwala jakoś zrobić święta bożego narodzenia w 2022 roku.

Robiłem TU

O co chodzi zapłacili ci Zdanowicz czy pasierb pieniądze bo mnie nie dai znać. Co teraz prowadzą.

@Robiłem TU

Wszystko wypłacili, dodali jeszcze zaległe urlopy i delegacje. Całej naszej brygadzie. Nie mamy żadnych roszczeń wobec tej firmy.

@Robiłem TU

Z tego co ich widziałem ostatnio to wiem ,że prowadzą warzywniaka w Kłobucku. Sklep warzywny "Sałata". Mają w niezłej cenie Karpia polskiego żywego mona wykorzystać bony z kopalni.

Łukasz Janik
@Robiłem TU

Wszystko wypłacili w czerwcu, dawno temu. Super firma!!! Fajny magazyn majom w Dąbrowie Górniczej, wielkie bele papieru na wysyłkę do Niemiec robiom.

Były Pracownik

Hej, byli pracownicy, ja też jestem byłym pracownikiem, dlaczego nic nie piszecie? Boicie się, żę oni mają wasze dane osobowe??? i je tu upublicznią??? I opiszą co robiliście ??? Bardzo proszę o merytoryczną opinię, ponieważ chciałbym wysłać CV

Zostaw merytoryczną opinię o Secondo Silesia Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Secondo Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 25 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Secondo Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Secondo Silesia Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Secondo Silesia Sp. z o.o.

Secondo Silesia Sp. z o.o.