Opinie o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska w Katowice

Alicja Nowy wpis
Inne

od waszych komentarzy o problemach firmy troche czasu mienelo, wg googla firma nadal działa wiec jakos musiala sobie poradzic z problemami. Czy ktos moglby potwierdzic ze juz tych opisywanych problemow nie ma ?

Były pracownik Nowy wpis
Inne
@Alicja

Dalej są, wiadomo mi o sprawie w sądzie.

Marek Nowy wpis
Inne

Widzę że firmę zamierza ktoś zgłosić do sądu.. aż tak jest tam źle? Nie ma żadnych pozytywów? Myślałem że to fajna branża, napiszcie rzetelną opinę bo jestem ciekawy

Pracownik
Były pracownik

Jakos były pracownik firmy Jet-Clean nie polecam współpracy z ta firma jak i z ta osoba. P.Bianka przyjmując do pracy oferuj umowę o prace oraz najniższe wynagrodzenie ale umowę dostaniemy dopiero po upływie okresu próbnego (3 miesiące ) a po tym czasie dostajemy wiadomość że nie jesteśmy już pracownikiem firmy, jesteśmy złodziejami i nie dostajemy wypłaty. Usługi : jeśli klientowi nie spodoba sie lub nie jest usatysfakcjonowany z usługi firmy może tylko pomarzyć o zwrocie pieniędzy jak i o pieniądza odszkodowani w razie zniszczenia samochodu lub tapicerki.

1
Jet Clean
Pracownik
@Pracownik

Prosze Pana ,trzeba wykonywać usługi w Mojej Firmie na najwyższym poziomie jaki reprezentujemy od 6 lat,umiejętność ta u Pana jest bardzo płytka i ciężka do wyegzekwowania.Najwidoczniej na okresie próbnym nie spełnił Sz.P oczekiwań Naszej Bazy klientow.Stad podziękowania za współpracę .

Jet Clean
Pracownik
@Pracownik

Najwidoczniej nie spełnił Sz.P oczekiwań Naszych klientow.Dysponujemy wysokim poziomem wykonywania usług i w Należytym porządku przeprowadza się powierzone prace .Jesli ktoś odbiega od wyznaczonej jakości pozostaje podziękować za współpracę.

Jet clean Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

A jeśli wspomniec o wypłacie poniósł Pan koszta z tytułu zniszczenia tapicerki mianowicie Nasza firma poniosła duże koszta odszkodowania wzgledem klienta z Pana winy.

Pracownik
Były pracownik

Niestety P. Bianka nie wypłaca pieniędzy, (usunięte przez administratora) ludzi twierdząc, że samochód zostanie wymyty lub wyczyszczony parowo, gdzie maszyna parowa jest niesprawna. Kiedy proszę o wypłacenie pieniędzy, usłyszałem tylko "Nie mamy o czym rozmawiać". Umowy także nie uraczymy, ponieważ codzień "zapomina jej z domu", lub "nie trafia do księgowej, bo jest bardzo zajęta". Sprawa będzie zgłoszona do sądu.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lotos
Były pracownik

Zaleganie z wypłatami i duża rotacja pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska?

  Zobacz opinie na temat firmy Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szarych Szeregów 23
  40-750 Katowice
 • NIP: 9542752267 REGON: 360542883
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Myjnia Parowa Jet-Clean Bianka Mikulska
Przejdź do nowych opinii