2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 18 29 5 1

Opinie o Wojtan Transport sp.j.

ALFIK

Miałem okazję pracować w tej firmie i mogę smiało powiedzieć że jest to jedna z najlepszych firm w których pracowałem. Pan Łukasz jak i jego tata pan Jerzy zawsze szanowali pracownika i dbali zeby nasza współpraca była w jak najlepszym porządku,auta były zadbane,naprawiane na czas a wyposażenia ich mogłaby pozazdrościć nie jedna firma. Mycie auta po każdym tygodniu pracy było niczym dziwnym poprostu wizerunek firmy to podstawa dlatego życzę firmie "WOJTAN "dalszych sukcesów pozdrawiam.

Marzena Nowy wpis
@ALFIK

Cześć, mogłabyś zdradzić na jakiej pozycji byłaś zatrudniona w Wojtanie i przez jaki okres czasu? Powiedz też dlaczego zrezygnowałaś - Twoja opinia będzie dla mnie bardzo pomocna, z góry dziękuję.

Marzena Nowy wpis

Cześć ma pytanie dotyczące Wojtan Transport: czy wypłaty wpływają zawsze na czas, a nadgodziny są sprawiedliwie rozliczane? Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj jakiś pracownik firmy:)

Bogdan Nowy wpis

Witam. Nie pojawiły się jeszcze w roku 2021 żadne nowe wpisy związane z tym pracodawcą, dlatego też pozwolę sobie zapytać, czy poszukują może oni aktualnie nowych pracowników? Szukam informacji w tym zakresie i nie ukrywam, że dobrze by było dowiedzieć się czegoś szczegółowo. Może dzięki Wam mi się to uda? Liczę, że ten wątek będzie prawdziwym źródłem wiedzy o tym pracodawcy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Wojtan Transport sp.j.?

ALFIK

Ja miałem okazję pracować w tej firmie i powiem szczerze że to była jedna z najporządniejszych firm w której miałem okazję pracować. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem ,pan Łukasz jak i jego tata pan Jerzy zawsze szanowali pracownika i dbali o to żeby współpraca była na najwyższym poziomie,auta były zawsze zadbane,naprawiane na czas i myte co tydzień to świadczy tylko o tym jak poważna to firma dbająca o swój wizerunek ,gdyby nie wyjazd z kraju pracował bym tam do dziś dlatego życzę tej firmioe dalszych sukcesów i niech się rozwija pozdeawiam .

Magda

@marcin a jak myślisz, z czego wynika tak duża rotacja pracowników ?

Slawek

Witam byłem już chwilę temu jako kierowca na bazie u Wojtanow odbieralismy naczepe od nich ,rozmawiałem z synami jak i również z Ojcem, bardzo dobrzy ludzie, szczerze mówiąc dla mnie firma numer 1 dla pracownika sprzęt 1 klasa baza i najwazniejsze kasa jak i atmosfera myślę że jest w porządku, wiadomo jednym pasuje drugim nie... Dla mnie na pierwszy rzut oka firma i prowadzący godni polecenia! Jak będę w przyszłości zmienial girme napewno jestem na rozmowie u Wojtanow pozdrawiam.,)

Wojciech

Dowiem się czegoś więcej od was na temat zarobków (widełki) w firmie? Idzie się spokojnie porozumieć z przełożonym? Atmosfera zachęca do pracy? Będę wdzięczy za odp.

Marcin

Wieczna rotacja pracowników, nie polecam nikomu uciekać jak najdalej. Kiedyś jeszcze łapal kierowców na nowe ciągniki, ale teraz w porządnych firmach na kraju same euro 6 i zarobki od 6000tys. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Marcin

Szanowny Panie Marcinie. Rotacja pracowników w obecnych czasach jest w każdej firmie w każdej branży począwszy od fryzjerek, kucharzy, budowlańców , kierowców itd. Pański nick pojawia się regularnie, wychodzi na to że z różnych powodów bardzo się Pan interesuje naszym przedsiębiorstwem. Jeżeli Pan nie był zatrudniony więc proszę się nie wypowiadać na temat warunków panujących u nas. Każdy ma przy rozmowie przedstawiane warunki i obowiązujące zasady. Wówczas osoba albo się decyduje albo nie. „Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: nic nie rób, nic nie mów, nikim nie bądź.” Arystoteles

Byly

12godzin sprzatania placu, później trasa 500km (usunięte przez administratora)zjazd piątek wieczór lub sobota rano. Po zjeździe obowiązkowo mycie auta, mycie na bazie zawsze kolejka.(usunięte przez administratora)

obecny
@Byly

a kiedy tam pracowałeś?

Laser

Super odpowiedź czasami zastanawiam się po co ci ludzie przychodzą do pracy dajesz im pracę powierza majątek w postaci samochodu to jeszcze źle bo musi go umyć.

Józek

Dodaje ze Mnie też rozliczał z choinek zapachowych,stare czasy ale tak bylo zresztą. Zapraszam wszystkich byłych kierowców o dodanie komentarza na tym forum :) pozdrawiam

Hanys
@Laser

(usunięte przez administratora) jak sie wypnie to oko tez my szorujesz:) haha. Teraz w wiekszosci firm sa nowe auta, ale tam jedzie sie na myjnie:) dac (usunięte przez administratora)nowe auto i juz szaleje haha

Marcin

Jakie warunki na ta chwilę są w firmie Łukasza....moze coś więcej ktoś się wypowie jak tam ogólnie wygląda Pozdrawia Marcin

Hanna

@Laser, Twoja wypowiedź nie jest do końca jasna. Rozumiem, że wiesz coś więcej na temat pracy w firmie, możesz powiedzieć, czy jesteś tam zatrudniony? Może w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Jakie warunki są oferowane? Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie w tym miejscu?

Hanna

Znajdą się na forum osoby, które w rzetelny sposób odpowiedzą na pytania użytkownika @Zainteresowany? Wasze komentarze będą cenne także dla innych osób. Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na premie i benefity pozapłacowe?

Zainteresowany

Czesc. Mogl by ktos napisac jakie sa realia w tej firmie? Jezdze juz 10 lat na międzynarodowe chetnie przeszedł bym na kraj ini jie chce isc z deszczu pod rynnę wiadomo. Bede wdzieczny za kazde info. Pozdrawiam

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Transport Wojtan? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dąbrowa Górnicza.

Robert

Super prac musi być w firmie Transport Wojtan skoro nikomu nie chce się pisać

Hanna

Kto z Was jest zatrudniony w Transport Wojtan? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

maciek

a ile proponuja na kierowce i jakie sa warunki? i co ile zjady do bazy

sztock

zniechęcają ci co pracują bojąc się konkurencji innych kierowców lub konkurencyjne firmy. firma jest stabilna rozwija się i warunki godne tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojtan Transport sp.j. - Dąbrowa Górnicza