Transport Wojtan

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Transport Wojtan

Robert

Super prac musi być w firmie Transport Wojtan skoro nikomu nie chce się pisać

Hanna

Kto z Was jest zatrudniony w Transport Wojtan? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

maciek

a ile proponuja na kierowce i jakie sa warunki? i co ile zjady do bazy

sztock

zniechęcają ci co pracują bojąc się konkurencji innych kierowców lub konkurencyjne firmy. firma jest stabilna rozwija się i warunki godne tyle w temacie.

łysy 2

bzdura i głupoty. Kasa na czas nawet dnia spóźnienia 4200-4800 kraj . pozdrawiam

Katastrofa nikomu nie polecam praca ( usunięte przez administratora )Widze ze juz doswiadczenie 5lat zniklo w ogloszeniu,hahaa.

muniek

uciekać , pracowałem chwil nie polecam,. (usunięte przez administratora)

PW

NIGDY WIĘCEJ SPRZĄTANIE 12 GODZIN BAZY PÓŹNIEJ TRASA 450 KM(usunięte przez administratora)

Wojtan

nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Transport Wojtan - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transport Wojtan