Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Nie polecam

Na prawdę strasznie się tam pracuje . Wolą masowo zatrudniać nowych pracowników niż skupiać większą uwagę na tych , którzy już tam pracują i ewentualnie ich doszkalać - jeżeli po paru miesiącach nie umiesz tego to wypad ( nawet jeśli coś się zmieniło w systemie pracy) na prawdę współczuje tym klientom którzy dzwonią aby dowiedzieć się czegoś konkretnego, krótko mówiąc nie dowiedzą się niczego bo masa nowych pracowników która zatrudniana jest co miesiąc nie umie konkretnie odpowiedzieć klientowi i rozwiązać sytuacje. Nic wiec dziwnego, ze klienci są tacy jacy są . Jestem chociaż wdzięczna za to że wiadomo mi do jakiej bazy obsługi klienta nie dzwonić jeżeli chcę coś rozwiązać :) Wspomnę również, że osoby wybierane na SV są randomowe bez żadnej wiedzy o tym jak zarządzać pracownikami . Jednen wielki (usunięte przez administratora)

Alberciooo
@Nie polecam

Może szukają geniuszy… a tak na serio to jak tak dalej pójdzie ta firma legnie w gruzach bo nikt nie będzie tam chciał pracować

Ronaldo
@Alberciooo

Może szukają!

@Alberciooo

A może taniej ich to wychodzi po prostu? Doświadczeni pracownicy to pewnie dużo sobie życzą wypłaty?

@Joanna

To zależy czy ktoś lubi swoją pracę. Jeżeli pracownik lubi swoją pracę (bo jest doświadczony) to pieniądze nie grają swojej roli. Jest takie powiedzenie "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”, Konfucjusz. Gdzie Rzym, a gdzie Krym. Gdzie Chiny, a gdzie Polska ????

@Joanna

Gdzie Rzym, a gdzie Krym. Gdzie Chiny, a gdzie Polska ???? - Chodziło mi gdzie przysłowie nabiera innego znaczenia w zależności od kraju wykonywanej pracy haha

Arek
@Kubuś

Oj wątpię żeby ktoś kochał w tej firmie swoją prace . Może zależy od projektu , ale słyszałem ze na każdym jest lipnie

Arek
@Joanna

I to jest wytłumaczenie ?

@Arek

Na pewno praca miła i przyjemna, to zależy czy na kimś robią wrażenie skórzane kanapy i złote poręcze. Jak chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom mówi się

@Arek

Trudno mi powiedzieć o innych projektach, ale całkiem to możliwe co piszesz. Warto być byłym kilentem danej firmy, któremu się ona przejadła lub zjadł na niej zęby ze względu na problemy i obsługę klienta, ale takich pracowników brakuje poza Wrocławiem, Warszawą czy Krakowem. Poza tymi dużymi miastami, ludzi nie stać na codzienna jazdę Uberem czy Boltem albo zamawianiem jedzenia jak przy Glovo (mówię codziennie). Co do Apple to nigdy nie było mnie stać na sprzęt tej firmy więc trudno mi powiedzieć. Strasznie ta firma jest przereklamowana dla mnie. Nie mam ulubionej firmy. Trudna sytuacja na polskim rynku dla tych firm teraz. Nie wiem co się teraz może kręcić przy inflacji i drogich źródłach energii. Tauron i Tesla?

Mia
@Nie polecam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Preferowany? Przez kogo? Brzmi jakbyś pytał pracodawcę o to jaką umowę preferuje

AntyTelepele

Umowa zrywana niespodziewanie nawet z pracownikiem oddanym i zaangażowanym.

@AntyTelepele

Ale jak to? Jak argumentują to zrywanie umów w takim razie skoro do niektórych nie ma zastrzeżeń?

Były pracownik v1
@Joanna

Nie argumentują. Na pytanie o powód odpowiadają, że nie muszą go podawać. Niestety wiele umów w Teleperformance jest tak skonstruowanych, że w każdej chwili mają prawo do zwolnienia pracownika bez podania przyczyny.

Halina

Hej, czy ktoś mógłby napisać mi dokładniej jak jest ze stabilnością zatrudnienia oraz z umowami w Teleperformance? Zwróciłam uwagę na wpis @123456, który napisał, że dostaje się umowę zlecenie a po 3 miesiącach zwalniają... - ktoś się do tego odniesie, jak to jest faktycznie?

Hanka
@Halina

Obiecują po 3 miesiącach umowę o prace , po czym okazuje się ze najpierw trzeba mieć super wyniki i starać się kolejne 3 miesiące żeby w końcu umowę o prace dostać …

as

bardzo niestabilnie

@Halina

Nawet mając umowę o pracę nie masz pewności, czy jej nie wypowiedzą, a korzystają z tego chętnie, bo wypo umowy na czas określony nie wymaga uzasadnienia.

była pracownica

Hej, ile czasu musi upłynąć żeby ponownie ubiegać się o przyjęcie do pracy w Teleperformance przy wcześniejszym zatrudnieniu na okres próbny?

@była pracownica

Najpierw skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Masochizm się leczy.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
AntyTelepele

Rok przed podjęciem pracy w Teleperformance uległam wypadkowi samochodowemu, skutkiem czego była konieczność odbywania co roku turnusów rehabilitacyjnych. Uprzedzilam o tym przyszłą przełożoną jeszcze na etapie rekrutacji. Po upływie ponad roku dostałam skierowanie z ZUS na rehabilitację leczniczą trwającą 21 dni. Zważywszy że termin turnusu miał zbiec się z terminem obowiązywania dotychczasiwej umowy o pracę na czas określony poprosiłam przełożoną o rozmowę w tej sprawie. Zadeklarowałam, że odwołam wyjazd, jeśli nie będzie innej możliwości, aby przedłużyć współpracę. Otrzymałam jednak potwierdzenie, że mogę załatwiać wyjazd i nie martwić się o umowę. Ku mojemu przerażeniu dzień przed zaplanowanym wyjazdem zaproszono mnie na spotkanie z supervisorka i jej zwierzchniczką i wręczono wypowiedzenie. PROSZĘ NIE UFAĆ NIKOMU W TEJ FIRMIE I TRZYMAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE DEKLARACJI NA PIŚMIE.

exTPG

Jeśli spotkaliście się z określeniem *ucz korporacyjna - to taka na Konduktrorskiej jest. Włosy ciemne & długie. Wypisz, wymaluj, Urodziwa kobieta o duszy, która zaprzedała diabłu, to jest korporacji. Nie da się w tak ustawionych warunkach pracować.

Ewelina

To był pisane jedynie w formie jakiegoś żartu czy jednak coś było na rzeczy? Jest się czym przejmować?

Lubiłem tam pracować dopóty nie zmienił mi się sv

Joanna

Czemu? Jak jest po tej zmianie?

Milly

Pracował może ktoś z j.rosyjskim? Jakieś opinie?

Nie dobrze
@Milly

Pracowałem, jeżeli jesteś Polakiem pracującym z obywatelami Ukrainy lub Rosji to nie licz na to że nosiciele tego języka i obywatele innego kraju coś będą wiedzieli o Polskim systemie. Z jakichś dziwnych założeń nie mogłem omówić się z lekarzem na wizytę. Ludzie w tej grupie w jakiej byłem nie lubią Polaków i Polskę, nie raz słyszałem siebie jako przedmiot kpiny a przełożony groteskowo wystawiał literę „ł” jako nieporozumienie, wymawia ją jako uy. Nie pozwolił na używanie Polskiego imienia co ja uznałem za ucisk mojego prawa do suwerenności. Powiedział bym wszystko transliterował. Przełożeni go popierali z powodu drogiego projektu. Wszystko odbywało się pod czas Rosyjskiej inwazji i początku wojny, ludziska zrobili się agresywni i rzucali się na mnie z byle jakiego powodu. Pomimo tego faktu nie zbieram się uznawać to za normalne, mi przykro że jakoś tak i nieprzyjemnie z powodu ostrego hejtu. Pragnę zaznaczyć że szkoda obywateli Ukrainy które muszą mieć takie problemy, to pomimo wszystko, nawet pomimo ich własnego hejtu.

Grażyna
@Nie dobrze

Naprawdę nie pozwolono używać ci swojego imienia? :/ a oprócz tego zauważyłeś w firmie jakieś inne minusy?

@Nie dobrze

A na jakim projekcie pracowałeś?

wyjątkowo niemiły typo jesteś
@Nie dobrze

Tak jak nosiciele polskiego języka znają system mieszkając w Niemczech, Francji czy Anglii co nie? (a tak poważnie to serio trzymają tam ludzi z takimi poglądami?)

Zaczynając od zabezpieczenia technicznego po relacje jest jeszcze nie tragedia całkiem ale źle. Nie chciało się mi więcej współpracować w strukturach firmy przez złe nastroje w środku teamu, złe zabezpieczenie techniczne, nerwowość przełożonego pod czas robienia uwag i odseparowanie od innych. Uwagi robiono w sposób nie rozsądny nie chciało się słuchać tego przełożonego a jego kolega który również długo pracuje mówił bym go nie brać pod uwagę. Atmosfera toksyczna, trudności z porozumiewaniem się jest jedynie twoją winą, przełożony stara się naciskać na poczucie winy za co go nie chce się słuchać. Ciężko nauczyć się w takiej atmosferze. Pozytywne nastawienie jest czymś syntetycznym, „obym było”, fałszywe. Widać że firma nie daje sobie rady w czasie COVID. Nie chce się wymieniać więcej tak jak firma nie preferuje umowy o pracę, więc może nie wszyscy są aż tak źli w tej firmie ale trafiłem na naprawdę służbistę, który nie umie dogadać się. Dopytuje szczegółów które do niego nie należą, więc zarządzałem bym nie przetwarzał moich danych osobowych. Co do klientów, to biorąc pod uwagę ludzi z bloku wschodniego mogę powiedzieć wprost: ludzie są agresywni, stygmatyzują personel i przeklinają lub krzyczą czasem. Nie da się znieść tej atmosfery jak zewnętrznej i wewnętrznej. W trakcie dnia cały czas panuje narażenie na ostry stres. Nie polecam.

służbista-talmudysta

taki synonim znalazłem, a o co dokładnie chodziło faktycznie trudno powiedzieć. Czyli wolisz żeby pracownicy nie wykazywali zainteresowania pracą? Typowo polskie. Powiedz, że zadawali pytania - a Ty nie znałeś na nie odpowiedzi...

Też Były pracownik

Zgadzam się to cała prawda

Rose

Firma ma dwa oddzialy w Katowicach. Nie wiem jak jest na obu ale moge powiedziec o KTW. Dla mnie wazne byly relacje z przelozonymi. Pracuje ponad 2 lata, roznych ludzi tu przezylam. Ale nigdy nie spotkalo mnie tu nic przykrego. Z reka na sercu moge powiedziec ze chcialabym tu pracowac ile sie da. Mam duzo obowiazkow i praca jest specyficzna ale jestem usatysfakcjonowana tym co robie. Zaloze sie ze zaraz mi ktos powie ze wymyslam bo az dziwie sie kto pisze te komentarze. Moze konkurencja? Nie wiem. Ale jesli sie nie sprawdzi samemu, nie pojdzie na rozmowe bo sie poczytalo opinie kilku frustratow... no coz

Excel-Tabele
@Rose

Tylko dlatego bo nie poznałaś nic innego, jak Cię wywalą stamtąd i trafisz gdzieś indziej to zrozumiesz o czym pisze 8-)

Krystyna
@Excel-Tabele

A Ciebie w takim razie coś przykrego tu spotkało? Jeśli tak, to jaka to była sytuacja?

Jak dużo osób pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

ona

500+

@ona

Sporo... A jak szefostwu idzie zarządzanie tak dużą grupą? Bo to na pewno nie jest proste.

asdf
@Edward

Jest sporo szczebli zarządu w organizacji, jako agent ("startowa" pozycja) Twoim bezpośrednim przełożonym jest supervisor, on zarządza kilkunastoosobowym zespołem (zależnie od projektu), do tego są działy wspierające (trenerzy, quality, workforce management), nie ma raczej sytuacji gdy przełożony nie ma dla Ciebie czasu ze względu na nawał pracy.

@asdf

Super, dzięki za wyjaśnienie. A jak z awansami tu to wygląda? Jest jasna ścieżka kariery?

Wiktoria

Właśnie dostałam prace w tej firmie, rekrutacja przebiegła sprawnie, miła atmosfera. Poki co szkolenie tez jest ok.

@Wiktoria

A ile ci zaproponowali na początek w Teleperformance Germany? I czego się tu wymaga od kandydata? Możesz też powiedzieć jakie pytania były na rozmowie, chętnie się tego dowiem. :D Trzeba znać język?

Kornak

Ja już tu trochę jestem i jakos nie narzekam. Najlepszy jest grafik, bo sobie tak ustawiam, ze piątki mam wolne :)

Waleria

Dla mnie firma jest ok, doceniam prace zdalna, nikt nie robi problemów z grafikami, spoko ludzie pracują. Nie mogę narzekać :)

Łukasz

Świetna oferta dla ludzi lubiących kontakt z językami obcymi.

Zaczelam dwa tyg temu. Bałam się trochę bo te opinie tu są niefajne. Jednak mogę stwierdzić, ze poki co jest naprawdę spoko. Bardzo fajna atmosfera.

Gabriela

Przeczytałam informację dotyczącą tego, że firma Teleperformance oferuje możliwość pracy w pełni zdalnej na okres trwania pandemii, ale nie jestem pewna, jak to wygląda w przypadku procesu rekrutacyjnego. Czy rozmowy również są przeprowadzane w formie zdalnej?

@Gabriela

Obiecują umowę o pracę a dostaje się zlecenie i po 3 miesiącach zwalniają i szkoła nowych

Hi
@Gabriela

Z tego co wiem to tylko zdalnie

Rocky

Nie dawno zaczęłam i miałam obawy czytając opinie tu. Na rekrutacji jednak była fajna atmosfera i postanowiłam spróbować. Nie żałuje, poki co jest naprawdę spoko, plus pracuje z domu na czym mi zależało.

Thomas

Pracowalem w tej firmie 3 miesiace bo wracalem na studia. Jesli nic sie nie zmienilo to zastanawiam sie skad komentarze pelne az takiego jadu. Czy ktokolwiek kto napisal te komentarze jest nadal pracownikiem czy tylko wylewa zale? Moim zdanie fajnie sie tam pracowalo. Jednepu zasady pasuja innemu nie. Pewnie bym sie tu nie wypowiadal gdybym przez przypadek tu nie trafil. Ludzie ktorzy sa z czegos zadowoleni nie trabia o tym w internecie. Moze warto popytac znajomych i dostac info o firmie od obecnych pracownikow a nie ludzi ktorzy pisza tylko po to zeby sie zemscic. No ludzie...

Mogę polecić TPG na pierwszą pracę w korporacji, dobra płaca, elastyczne godziny pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.