A co to jest
praca?

Rodzic zawodowiec oczami dziecka

Wyślij zgłoszenie konkurs trwa od 01.03.2024 do 30.04.2024
A co to jest praca?
"A co to jest praca?
Rodzic zawodowiec oczami dziecka"

Konkurs stanowi doskonałą okazję zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, by wspólnie dać upust swojej kreatywności i świetnie się bawić, jednocześnie dając sobie możliwość wygrania szeregu atrakcyjnych nagród!

Na czym polega konkurs i co jest jego celem?

W ramach konkursu „A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka”, uczestnicy powinni nakręcić krótki filmik, przedstawiający dziecko naśladujące swojego rodzica w pracy. Ocenie Komisji Konkursowej będzie podlegać kreatywność dziecka (włącznie z wykorzystanymi kostiumami, rekwizytami czy oprawą filmu) oraz jego zaangażowanie w projekt.

Cel konkursu ma wymiar edukacyjno-społeczny. Jego zadaniem jest zainteresowanie dziecka zawodem rodziców, przysparzające mu wiedzy o ekonomicznych i społecznych walorach wykonywania pracy. W jego ramach dzieci będą mogły we właściwy dla siebie sposób zrozumieć sens, wagę oraz cel podejmowania pracy, a także określić pożytek płynący z zadań wykonywanych zawodowo przez ich rodziców.

Udział w konkursie jest przy tym doskonałą formą spędzenia czasu z dzieckiem, łączącą zabawę z edukacją i pobudzającą kreatywność najmłodszych!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, przy czym zachęcamy rodziców dzieci do jak największego zaangażowania w pomoc swoim pociechom! Prace konkursowe będą podlegać ocenie w jednej z czterech kategorii wiekowych:

Ikona odznaki 3 latka Ikona odznaki 4 latka Ikona odznaki 5 latka Ikona odznaki 6 latka
Co można wygrać?

Nagrody w konkursie zostały podzielone na cztery kategorie, zgodnie z wiekiem dzieci biorących udział w zabawie – 3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki. Dla każdej z kategorii przewidziano tożsame nagrody, w postaci Elektronicznej Karty Podarunkowej do wykorzystania w sklepie Smyk, o wartości:

Zdjęcie przedstawiajace nagrody konkursowe Zdjęcie przedstawiajace nagrody konkursowe
Gdzie i do kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Konkurs trwa od 01.03.2024 do 30.04.2024 i właśnie w tym czasie można nadsyłać prace konkursowe. Nagrany film wystarczy udostępnić na platformie YouTube lub Vimeo i prawidłowo wypełnić formularz na stronie konkursowej, akceptując przy tym regulamin konkursu.

Wyślij zgłoszenie konkurs trwa od 01.03.2024 do 30.04.2024
Patroni medialni
Logo patrona 30minut Logo patrona Tużywiec Logo patrona MMTV Logo patrona Moje Jasło Logo patrona Nasze Miasto Wałbrzych