Opinie o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

MAJ

Ostatni e-mail AZ do załogi wywołał salwę śmiechu. On i ciężka praca , jak człowiek któremu nie chce się pracować pisze takie kalumnie . Kiedy wreszcie będzie reakcja jego zwierzchnika PG i Zarządu.

Milczący ale myślący

Andrzeju, w dniu twoich imienin w imieniu wielu chcę ci podziękować za to co zrobiłeś i robisz jako Solidarność dla nas. Walczysz za nas i my to widzimy. Większość z nas milczy lub jest tu anonimowa, bo boimy się po prostu zemsty zarządu i W.Ł. Pokazali co potrafią, liczymy że Sąd Pracy przywróci sprawiedliwość. Ale póki co oni są górą i mają władzę. Mamy nadzieję, że najpóźniej w lutym to się zmieni.

Nie ma wolności bez …

Czy prawdą jest, że nasz Prezes nadal zatrudnia zaprzyjaźnioną z nim „doradczynię” z Warszawy za grube pieniądze ? Że korzysta ona z wyposażenia firmy niczym członek zarządu nim nie będąc ? Kto pozwala na taki nepotyzm i prywatę? Czy wiedzą o tym w Jastrzębiu? Czy wie Rada Nadzorcza? Teraz po przegranych wyborach takie zachowania są niedopuszczalne. Należy z całą stanowczością napiętnować takie zachowania. Dość partyjnego nepotyzmu, awansowania działaczy (usunięte przez administratora) i wpływów posła W.

Byk

A do jakiego związku się przepisała w jakim był jak mogę spytać ?

Czytam tu niżej wpisy i to dośc mało kulturalna rozmowa miejscami, a ja chcę jakiś wiadomości o pracy mechanika taboru. Konkretnie to interesuje mnie pensja, bo oferują 6000 - 8000 zł brutto. Czy te widełki to jest sama podstawa, czy wliczona jest w to premia, jakiś dodatek finansowy? Jak tak, to ile ten dodatek wynosi, a ile podstawa.

Bogus
@Andrew

Kolego napisałeś sama prawdę co się z domu wynosi takim się człowiek staję!!!! Co do Braciszków to lepiej się nie wypowiadać gumiarz głupszy od stolarza

Nowy pracownik

Mam takie pytanie do kierownictwa z (pracuje tu od roku dopiero)Dąbrowy Górniczej.od jakiegoś czasu ktoś opisuje że po pijaku rozwalono lokomotywy i pijany był maszynista i ustawiacz i kierownik bocznicy o tym wiedział i nic nie zrobił.dlaczego przełożoni nie udzielą jakiejś informacji??dlaczego to zostało uciszone?? Panie Pawle,panie Andrzeju..puk puk

Rozumiem tym samym, że nikt nie zaprzecza, by była taka akcja powodowana być może %. To w ogóle częste tutaj, by w pracy pojawiał się alkohol? I czy przejęto by mnie tu na ustawiacza, mimo, że nie mam uprawnień i nigdy tego nie robiłem?

Ktoś

Do zarządu tą śmieszną firmą - Czy te No śmieszne wypłaty to będą wcześniej czy trzeba czekać do ostatniej chwili ??

@Ktoś

Trzeba czekać bo gumiorz opony do taczki nam sprzedał i trzeba mu zapłacić żeby Sołtys na niedzielę na tacę miał

Zdzisław co kocha najbardziej Nowy wpis
@4 br

Buhaha i co wieśmaki od sołtysa nie wstyd??? Może gumiarza pierw wychować a później zająć się wychowaniem dzieci w rokit ...IE???? Ile jeszcze za sprzęgi doniesiecie ????

4 br

Zapraszamy posłuchasz jak Antyspolecze ścierwo "pchaj, staj jedz patrzy i kapuje bo sprzęg wisi"

4 br

J...c ścierwo antyspołeczne od sołtysa

Wspolwykowaca
@4 br

Są n...je..ba .nie serio te dwaj bracia od sołtysa jak możecie z takimi ludźmi robić tylko współczuję wam czasem jestem u was ale nigdy do braciszków!!!!!

Kuzniczanin

A ciekawe czy vce dyrektor podstawówki w pewnej wsi obok jest taka antyspołeczna jak jej mąż???

@Kuzniczanin

Nie porównuj chłopa ze wsi gumiorza oderwanego od wideł z (usunięte przez administratora) do wykształconej inteligentnej kobiety

Pan Gałka

Dokładnie !!!!!

Pchacz Nowy wpis
@Pan Gałka

Współczujemy takiego zięcia Antyspołecznego gumiorza od sołtysa!!!!

Andrew Nowy wpis
@Pchacz

Zapomniałeś dodać że antyspołeczny człowiek potrafi kapować jak ktoś np nie podwiesi sprzęgu bo co do stolorza to lepiej nie pisać bo szkoda klawiatury obydwaj panowie są Antyspoleczni. Jak ktoś wyżej napisał że ludzie do sołtysa kapowali to się chłopaki nauczyły ale to prawda co się z domu wynosi takim człowiekiem się staję!!!!!

Bogus Nowy wpis
@Andrew

Właśnie przerażają mnie te opinie. Czy atmosfera w (usunięte przez administratora) jest lepsza niż tutaj na portalu ( między pracownikami)? Interesuje się ofertą (usunięte przez administratora) dla spawacza, która jest dostępna na stronie firmy. Ktoś się orientuje czy ona jest aktualna? Bo widziałem, że dodano ją jeszcze w październiku.

DG

Czy w tej firmie zawsze będzie taki bajzel? ILE DO JASNEJ CHOLERY MOZNA CZEKAC NA PASKI ? Nie dość, że wypłata mi się nie zgadzała to nawet nie mam jak tego sprawdzić co nie pasowało... Weście wy się nieroby za pracę a nie za plotki i kawusie. Z dniem dzisiejszym składam zawiadomienie do Państwowej inspekcji pracy i już nie będę się wiecznie prosił was. Nie pozdrawiam tej firmy.

Karolka
@DG

O jaką kwotę dokładnie Ci się nie zgadzała? Czyli czekasz cały czas z wypłatą? Czy firma często ma opóźnienia we wynagrodzeniach?

Roman
@DG

Chyba Panie DG pomylił Pan Plebanie ze spółka JSWL. Paski po wypłacie są dostępne na indywidualnym koncie pracownika w wersji elektrycznej od 8.09.2023! Szukajcie a Znajdziecie!

Minisznupacz
@Roman

A czytać ze zrozumieniem Pan Roman potrafi? DG się pyta o pasek. Data zapytania 23.08. Czyli chciał zobaczyć pasek za lipcową wypłatę. A Ty piszesz, że paski są dostępne w wersji elektronicznej od 08.09... Czyli tylko potwierdzasz, że przyszły ze sporym opóźnieniem. I potwierdzam - w sierpniu minęło trochę czasu od przelewu do możliwości sprawdzenia paska.

Flip i Flap
@DG

Czemu pracownicy koksowni podobno muszą dorabianić na kopalniach bo nie można tu godnie zarobić i są duże różnice w zarobkach między pracownikami na jednakowych stanowiskach? Co z braćmi Mostowiak i dlaczego tryskają jadem do innych pracowników a władza nic z tym nie robi pomimo zgłoszeń. Już wiele osób musi to mocno denerwować że takie sygnały do mnie docierają. Pewne jest jedno. Żywica na stołach jest mocniejsza od huliganów z jednego jaja “twarzą w twarz”. Jak ludzie mają się tutaj zatrudniać jeśli wszystkie zakłady z okolicy wiedzą jak ta firma działa? Lepiej kłamać na rozmowach o pracę że jeszcze chwilę i będzie średnia hawajska dla każdego. Jak wychodzi? Pracownicy wiedzą i szukają kolejnego pracodawcy.

Adela
@Flip i Flap

Znasz kwoty, o ile różnią się te pensje? Ciekawa jestem czy to jakieś duże kwoty. Do kogo w tej firmie zgłasza się problemy, macie dział HR? Tak w ogóle to takie sytuacje zgłasza się słownie czy trzeba przelać to na papier?

Norek

Polecam korpo dziurę :) takich fachowców brakuje na rynku

To skąd oni biorą ' byle jakich' pracowników? Na wyższych stanowiskach to raczej powinny być osoby kompetentne. Chociaż w sumie ja nic nie wiem na ten tem, dopiero interesuje się pracą w tym miejscu.

Wójt gminy

Mam pytanie czy taczka na której miałbyś wywieziony dyrektor miała oponę od wulkanizatora syna sołtysa byłego wsi z pod Łaz?????

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Klarysa

A firma nie zwolniła tego Pana za takie wykroczenie? Z tego co piszesz to ta osoba odzyskała prawo i tu pracuje. To co robił w międzyczasie, miał inne zajęcia niż kierowca? Firma daje przyzwolenie na takie zachowania?

Czemu uważasz, że to nieistotne? Przecież pracownik miał zakaz pracowania i dokonał wykroczenia. To jest takie byle co? Chyba, że został posądzony nieuczciwie, albo często u Was dzieją się takie rzeczy.

Kajzerko= Robercie K

Mam pytanie Robert do Ciebie bo wolę tutaj zapytać niż później mieć gorszy rejon bo tak ustalasz z sąsiadem. Nasz były kolega ma wznowę Glejaka wpłaciłeś pieniazka czy wolales kupić sobie 0.7 i iść do pracy jak za dawnych lat?????

Nikt taki

Dobrze powiedziane Chłopi są robotni odpowiedzialni za swoją pracę i sumienni zwrócą komuś uwagę i jest ze (usunięte przez administratora) jeden z drugim bo przecież jak można komuś uwagę zwrócić... Poziom co niektórych w tej firmie to (usunięte przez administratora)przyjść wyleżeć się 12h a i tak by marudzili bo roboty nie było jak jest robota też źle najlepiej za siedzenie w domu niech płacą później z nudów (usunięte przez administratora)się do innych tu i robią elegancka reklamę firmie a później dziwią się ze ludzie nie chcą przyjść bo(usunięte przez administratora)tu jest przez leserow na robotnych ludzi... Chłopy macie po 40 lat lekko a dziecko w podstawówce ma więcej krzepy aby wyjaśnić sobie z drugim twarzą w twarz o co chodzi a wy bronicie się że nie będziecie sobie wygarniać bo tylko śmieszne usmieszki będą masz problem idź (usunięte przez administratora) do kierownika wyjaśnij sobie z nim problem jeżeli ktoś ustala sobie rejony tylko ten ktos robi za 2 osoby wiec nie widze problemu skoro chlop robi i sie wykazuje wiec nalezy mu sie czasem odpoczac i tyle jesteśmy w pracy a nie w szkole aby sobie robić pod górkę tu mamy sobie ułatwiać życie a nie uprzykrzać... Nikt nie jest święty ale tu jest praca wasz drugi dom weźcie się ogarnijcie ludzie i skończcie siedzieć w tych pampersach bo myślę że nie jeden wasz dzieciak ma większe jaja od was... A najlepiej to jeszcze jak przyjdą z zewnętrznej firmy ludzie i płakać kierownikowi zmiany aby (usunięte przez administratora) ich w 4 albo na wywrot bo przecież to zleceniowcy tylko oni (usunięte przez administratora)po 5 dni z rzędu a później w pracy jest jacy to koledzy z was nie są a za plecami (usunięte przez administratora) ich jak miło Jednym słowem dno i porażka co wy(usunięte przez administratora) żal macie do kogoś bo robi swoją robotę sumiennie a wam ciężko nawet rączki przełożyć na wagonie albo iść na koniec sprawdzić powietrze w składzie... Jak taka ciężka to praca idzie na produkcję zobaczyć co to znaczy 12h stać i (usunięte przez administratora) za jeszcze gorsze pieniądze albo na ochronę za najniższa krajowa jak tak źle wam tu. Pozdrawiam leserow. A wy bracia i Robert róbta co robicie bo chociaż jest jeszcze ktoś kto wykonuje z pasją i rzetelnością swoją pracę

Czy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ możliwa jest praca na podstawie B2B?

Mnie zaciekawiło ogłoszenie dla kogoś jako specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństw. Myślę, czy nie aplikować, bo widziałem fajna liste benefitów i to jest naprawdę ciekawe, co oferują dodatkowo. Szczególnie to ciekawi mnie to, że dają coś takiego jak fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny. A czy ktoś może opisać, co to właściwie oznacza? Co realnie, wymiernie pracownik z tego ma?

Ojojoj

My już mamy tyłu specjalistów, menadżerow, kierownika ds. rejonów że jeszcze jednego potrzebujemy. Szczegółów udzieli Ci specjalista od rejonów w Łazach na rondzie;)

Radek

Nie ma wyniku kwartalnego, to nie ma premii. Tak wynika z naszego ZUZP. Spytaj prezesa dlaczego, ale raczej ci tu nie odpowie, choć to przeczyta. Ja zaś myślę, że tyle nowych „awansów” i przyjęć w administracji w Katowicach nie było od lat, a nowe pokoje i wyposażenie dla nich przecież sporo kosztują. Dodaj do tego inne wydatki prezesa, np. takie jak te za słynne „doradztwo” i masz efekt. Ps. Są prezesi, którzy pracują na wyniki firmy - podnoszą przychody (nowa bocznica) i pilnują kosztów, jak to robił były Marek G, i są tacy jak obecny, który przejada to co wypracowane - podnosi koszty administracji, o zgrozo przy spadających przychodach. Jak się taka polityka kończy, to wiadomo nie od dziś..

Jan

Marek Od związków trzymam się z daleka nie jestem działaczem ,ale mam pyt dlaczego w firmie jest stosowana odpowiedzialność grupowa -to jest wielce niesprawiedliwe .

F
@Jan

Bo taki mamy ZUZP, podpisały go wszystkie związki. Można zmienić, ale trzeba przekonać wszystkie. Podejmij się tego.

Jurek
@F

Może należny zlikwidować te duże kominy płacowe . Nieroby i rozliczeniowcy tacy jak Ewa ,Mirek , Jan , Krzysiek wspirają Andrzeja bo mają duze pensje wiec blokują co im kaze Andrzej , a wszystko dla naszgo dobra podobno śmiechu warte z takimi zwiazkowcami

Co się wydarzyło tam, że pociągnęli was do odpowiedzialności grupowej? To taka pierwsza sytuacja gdzie premia kwartalna nie została wypłacone? Udało się to jakoś chociaż wyrównać premią świąteczną, jeśli taka w ogóle u was obowiązuje?

Pan Janusz Biznesu z Łaz

Warto zapytać kierownika od rejonów wkoncu ustala on rejony to może się premia zainteresuję też ????

Jan

Ogólnie jest wszystkim dostępne pismo pana związkowca w którym jeat napisane że pani pełnomocik zapowiedziała zablokowanie premii kwartalnej na styczeń , z powodu tego żw w firmie jest spór zbiorowy ze związkami. Ja nie jeatem zwiąskowcem żadne spory mnie nie interesują dlaczego mam też być karany w ten sam sposób co związkowcy ,pytam panią pełnomocnik ?

Włodek
@Jan

Żaden spór zbiorowy nie może być powodem niewypłacania premii kwartalnej, jeśli jest wykonany wynik IV kwartału. ZUZP cały czas obowiązuje i jego zapisy też. Pani „doradczyni” nie może tak twierdzić, to musi być nieporozumienie. Jedynym powodem może być tylko brak wyniku z IV kwartału. Jeśli jest wynik pracodawca musi wypłacić.

Obserwator
@Jan

Związkowiec nic nie robi tylko monci ma największe zarobki to jemu premia zwisa czas na zmiany by on i jego krzykacze pojęli ze mamy już dość chcemy spokojnie pracować bez jego mocenia jemu wszystko przeszkadza

D
@Obserwator

A nie czasem odwrotnie? Największe pensje mają prezes i jego doradczyni i im zwisa premia bo jej nie dostają. Czy czasem nie można raczej powiedzieć, że to oni właśnie mącą odkąd się pojawili w firmie? Andrzej ze swoją pensją jest daleko w tyle za większością osób z administracji w Katowicach.

Żona pracownika

Podwyżki powinni dostać tylko ci zarabiający najmniej a nie wszystkim równo ,zlikwidować te kolosalne różnice w stawkach do których doprowadził Pan Andrzej Z. Jemu zawsze mało wszyscy wiemy dlaczego jego poplecznicy go wspierają bo załatwiał im podwyżki sam o tym opowiadał teraz o tym zapomniał obłudny człowiek

Żona pracownika

A ty myślisz ze wszyscy się nie znają i nie rozmawiają ze sobą tak by chciał Andrzej . Myślisz ze nie nikt nie wie ile kto zarabia to grubo się mylisz sam wielki przewodniczący Andrzej o tym mówi kto i ile zarabia i komu załatwił podwyżkę . Sama byłam świadkiem takiej rozmowy w Olkuszu na osiedlu . Wiec się nie ośmieszaj

@Radek

Przestań opowiadać bzdury tak jak Gralec z Obidzińskim przyjmowali kolesi to nikt tak nie robił ja naliczyłem ich aż 6 . Niepamiętasz listonosza on nawet do pracy nie przychodził . A podwyżki dla kolesi Andrzeja to jak rozdawał Cur... podpisał wniosek w trzech osobach tak dbał o koszty poprzedni Zarząd to były najgorsze czasy dla firmy

Radek
@Tomek

Jesteś zakłamany Tomku. Poprzedni zarząd był 3 lata i ja kojarzę przez ten czas tylko 3 takie osoby (na pewno nie 6) - w tym tego listonosza, którego zatrudniono na okres próbny i po 3 miesiącach chłopa już nie było. Wszyscy wiedzieli, że prezes G dostawał takie polecenia z góry i tego nie ukrywał. Na pewnoi nie byli to kolesie tamtego zarządu, zresztą przy pierwszej okazji jak mógł, to się ich pozbył. Porównaj to Wirtowej, która przez rok przyjęła z 30 nowych osób. Celowo bredzisz i tyle. Mnie wychodzi, że obecny prezes przyjął więcej osób do administracji w pół roku, niż poprzednicy w 3 lata, nie mówiąc już o skandalicznych awansach ludzi posła. Wszyscy to widzimy a cyfr nie zakłamiesz.

To niech prawda wyjdzie raz na zawsze na jaw . Świadkowie czekają w kolejce i zabezpieczone dokumenty . I skończy się ta farsa która rozpowszechniają odbici od koryta . Prócz internetu będą mieli używanie dziennikarze i to przed wyborami super . Były Zarząd i ich promotorzy będą szczęśliwi na pewno wam podziękują .

Pani X już prawie dwa miesiące jak przekazane dowody teraz czekamy na reakcję więcej nie mogę pisać bo z tego co wiem nie tylko ja przekazałem dowody będzie bardzo ciekawie .Jak nie wiesz nawet części co sie dzieje to nie pisz bredni . Traktuje to jako straszenie mojej osoby i tak to tez przekażę dalej

Chciałem zapytać jak wygląda praca jako maszynista na bocznicy w Dąbrowie Górniczej? Czy jest stały grafik, jak wyglądają kwestie finansowe?

Ona

Widać jaka u nas równość Tomeczek tylko na zdalnym a roboty zatrzęsienie a ze zdalnego on tego nie ogarnia . KP jego szefowa mówi ze nic do niego nie dociera żadne uwagi i nie można mu zwrucic uwagi bo ma za soba szfagra któremu zaraz się zali potwierdza to tez nasz gnebiony przewodniczący Taka równość

Pracownik Dąbrowa Górnicza

Wczorajsza zakładowa Wigilia przejdzie do historii Spółki. Wspaniała impreza wielki podziękowanie dla organizatorów . Więcej takich imprez . Od lat nie było takiej imprezy .

Nowy pracownik

Dobra rada
@Nowy pracownik

Jeżeli masz jakieś informacje to proszę iść z tym do działu kontroli, ewentualne do prokuratury, można też zgłosić fakt do UTK, PIP, prezesa firmy lub partii. Jeżeli zrobisz to oficjalnie, przedstawisz im zebrane dowody to masz gwarancję że sprawa zostanie zbadana, no chyba że jesteś zwykłym trollem który z różnych kont próbuje obsmarować kogoś g...m.

@Dobra rada

Dokładnie, to (usunięte przez administratora) anonim - prowokator w jednym. W sumie to już od dawna wiemy, kto to jest… Sytuacja dojrzewa do rozwiązania tej kwestii na drodze prawnej. Szczególnie, że jest to gość spoza firmy. Dla wtajemniczonych - ktoś walną pięścią w stół i powiedział dość. Wreszcie

@Nowy pracownik

A dlaczego pewny maszynista co już tutaj był opisany siedzi na tel a ustawiacz bez uprawnień prowadzi pociąg dlaczego ten maszynista ze swoim kolegą z Łaz nie został ukarany tylko sprawa uciszona dlaczego kierownicy są u góry a nie na dole przecież ślepy może się na schodach przewrócić;( pozdrawiam i dyrektor rób porządek!!!!

Życzliwy

Andrzej zastanów się co piszesz !!! Wszyscy Cię znamy wiemy ze brak ci wykształcenia i ogłady , na litość boską przestań pisać te brednie. Takimi e-mailami ośmieszasz nie tylko siebie ,ale także ludzi tobie przychylnych. Wiemy iż pozbyłeś się z Związku ludzi wykształconych ale przed publikacją takich tekstów poddaj je weryfikacji przez przynajmniej dwie ,trzy osoby by poprawiły twoje przemyślenia które starasz się przelać na papier. Rozmawiamy z tobą o sytuacji panującej w firmie wyciągnij z tego wnioski , przestań tylko opierać się na wypowiedziach klakierów . Nie spodziewaj się w obecnej sytuacji iż ludzie będą wypowiadać się jawnie , doprowadziłeś do niepotrzebnego fermentu i nienawiści . Twoja postawa w obronie twych klakierów coraz bardziej irytuje nasza społeczność pracowniczą . Wyciągnij wreszcie z tego przesłania wnioski , dotyczącej twojej Osoby. Spójrz obiektywnie na pozytywne zmiany zachodzące w firmie , a nie tylko na twą urażoną dumę i ego.

Andrzej Zasucha
@Życzliwy

Panie Piotrze pisze Pan na zlecenie W.Ł czy Zarządu. Miej pan odwagę i podpisz pan swoje wypociny. A tak na marginesie kiedy poprzecie postulaty Solidarności o zwiększonej nagrodzie Świątecznej, podwyżek ogólnozakładowych. Proszę aby pan i pana koledzy także nauczyli się słuchać i umieli liczyć. Bo według przedstawianych planów i założeń przez Zarząd to przy takich zyskach, z których sami jako spółka rezygnujemy ( mowa o stawkach na Szczygłowicach) to do poziomu jaki przedstawia Prezes dojdziemy za 20 lat. Pozdrawiam i proszę pisać prawdę a nie kłamcie i podpisujcie się pod wpisami jak macie odwagę.

Jadwiga
@Andrzej Zasucha

Warto zauważyć, że stawki na ten rok wynegocjował poprzedni zarząd, a nie ten obecny. Stąd obecne dobre wyniki zawdzięczamy poprzednikom i … niższym kosztom paliwa. Prawdą jest, to co pisze Andrzej, że prezes zgodził się natomiast na obniżenie stawek (na Szczygłowicach ), na które zresztą też weszliśmy dzięki poprzedniemu zarządowi i dyrektorom. Tym sposobem nie popisał się. W ciągu roku inne koszty mocno poszły w górę, ale nie te związane z naszymi zarobkami. Zresztą realne podwyżki też dostaliśmy przed przyjściem nowego prezesa. Ostatni zakup lokomotywy okazał się niewypałem, złom totalny. I to jest ten rozwój firmy o którym ciągle dudni W.Ł ? Zobaczymy jakie stawki i wyniki zostawi następcom. Trzeba go teraz przycisnąć i wynegocjować godne podwyżki przed spodziewanym odejściem. I tu nasze związki powinny współpracować.

Szczygłowice pracownik
@Andrzej Zasucha

Andrzej czy to oznacza ze obetną nam pensje , nikt nic nie mówił . Od kiedy to ma nastąpić powiec coś więcej podaj o ile czy podaj kwoty

JSWL AA

AB teraz uciekł na zwolnienie jak za Wirtowej , a taki był wielki tak rządził z Andrzejem tak pomiatali ludźmi dziś jeden chory a drugi siedzi w pokoju i się skarży jak to wszyscy są teraz przeciwko niemu .

MAJ

Pracownik JSWL
@MAJ

Kto to ten zwierzchnik PG

......

Tak bardzo źle płaciłem składki by nierób mógł obrastać tłuszczem .

Milczący ale myślący

Wypowie sie ktoś o pracy u nich jako kierownik zmiany coś? Chciałem się zgłosić w sumie, ale jak tam jest ciekawe? Po 10 latach doświadczenia mam swoje wymagania... Piszą w ofercie, firma się dynamicznie rozwija... a jak często zespół się zmienia, duża rotacja? Tak dla pewności bym chciał wiedzieć, bo dla mnie największa wartość to stały zespół i relacje z ludźmi.

Na ostro

Zwolnili dyscyplinarnie dyrektora podczas jego choroby. Sąd pracy pewny. Ciekawe jak się to skończy. Ps.Swoją drogą może wrócić w innej poważniejszej roli. A wtedy będzie dla niektórych armagedon.

Czy jak się zatrudnię w tej firmie to bez uprawnień będę jedzil pociągiem? Moje marzenie jest prowadzić pociąg , niestety nie posiadam uprawnień ale w JSW można bez prowadzić? Jak(usunięte przez administratora)

Łooo choo chooo...
@Zainteresowany

Może ktoś jest dobry w tym co robi i wykonuje Dobrze swoją pracę ale nie pomyślałeś. Nie tak jak jeden co mu zrobili i przestawił płot i się zwolnił. A był geniuszem za ustawiacza. Widzisz takim się robi uprawnienia a nie takim co się starają o kurs już dosyć długo z tego co wiem. Nie umieją docenić pracownika więc nie komętuj głupio i zastanów się nad tym co piszesz. Nie oceniaj innych tylko pomyśl następnym razem.

Łooo choo chooo...

A dlaczego rzuca rękawicami co on takiego zrobił innym że się stara o kurs i każdy o tym wie. Pracuje Dobrze i nic do tej pory nie odwinoł myśli w pracy i stara się wykonywać swoją pracę Dobrze z tego co widzę. Już Ci powiedziałem nie oceniaj tak kolegów z pracy skoro nie masz pojęcia. A ten co się zwolnił No cuż był jaki był latał na górę błagał na kolanach i dostał i był nieudacznikiem i nawywijał tak to jest jak się ktoś urodzi innym. I nie oceniaj tego kto wykonuje robote dobrze.

Nie ma wolności bez …

Flap
@Nie ma wolności bez …

Nie napisałeś ważnej rzeczy, że prezes zatrudnia tą panią na „umowę o dzieło”, a nie na zwykłą umowę o pracę w celu ominięcia ograniczeń wynikających z kategorii zaszeregowań naszego ZUZP. To takie warszawskie cwaniactwo, doić firmę poza kontrolą kogokolwiek, i to za jakieś „doradztwo”. Jak można nająć się na prezesa i zatrudniać sobie na stałe doradcę. To co, nasi dyrektorzy nie wystarczają, są za głupi? Swoją drogą taki doradca od wszystkiego, najczęściej jest od niczego. Mnie uczyli, że jak się nie ma kompetencji, to się nie pcha na stanowiska, a idzie do szkoły.

Flip

Ciekawski jesteś ???? Jednak aby się konkretnie dowiedzieć to podpytaj naszego prezesa, ale napewno powyżej maksymalnych widełek zaszeregowań w naszym ZUZP.

Byk

A do jakiego związku się przepisała w jakim był jak mogę spytać ?

Wzór pracownik

Co tu u nas się wyprawia w Dąbrowie Gorniczej..wstyd wstyd wstyd.kierownik bocznicy przedstawia ustawiacza jako autorytet że odbija przepustki tak jak się należy ..po 18 i po 6...ale panie kierowniku to ten sam wzór z drugim elementem po pijaku rozwalili lokomotywy..i całą sprawę pan zamiótł pod dywan....i to jest wzór??!!!! Panie kierowniku dlaczego pan wywyższa ludzi co przynoszą straty dla firmy a w nagrodę przyjmuje pan ich synów.wstyd i hańba

Zofia
@Wzór pracownik

Wszelkie informacje dotyczące zdarzeń, nieprawidłowości uwag odnośnie bezpieczeństwa oraz relacji w firmie prosimy przekazywać na adres email jswcontroling@tutanota.com

Ewelina
@Wzór pracownik

Jak to rozwalili lokomotywy? Prowadzili pociąg w takim stanie? Czy jakoś inaczej tego dokonali? To jest takie oficjalne czy tylko pogłoski po zakładzie chodzą?

@Wzór pracownik

Dlaczego pewna osoba zmieniła zwiazki zawodowe i " uczy" się z jedzic lokomotywa oraz wybiera sobie gdzie chce i z kim pracować ???? Wstyd i Hańba!!!! Dlaczego nie ma odpowiedzi co do mycia kostki czyżby Tatuś nie załatwił??? oraz gdzie nagle jest nasza władza !!!! Gdzie są nasze Bony???? Puk puk!!!!

@Pracownik JSWl

Dlaczego nie ma odpowiedzi na pytania? Dlaczego ktoś prowadzi pociąg bez uprawnień i wybiera gdzie i z kim chce pracować lub " rzucę" rekawicami???? Gdzie są nasze Bony????? Puk puk kierowniku!!!!! Gdzie są nasze piniadze!!!!!

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko ślusarza remontowego. System pracy jest dwuzmianowy. W jakich godzinach mają one miejsce? Jeśli chodzi o okolicznościowe nagrody pieniężne, to najczęściej z jakiej okazji się je dostaje? Chcę aplikować na to stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ