Opinie o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko ślusarza remontowego. System pracy jest dwuzmianowy. W jakich godzinach mają one miejsce? Jeśli chodzi o okolicznościowe nagrody pieniężne, to najczęściej z jakiej okazji się je dostaje? Chcę aplikować na to stanowisko.

B

AB został wysłany na zaległy urlop i zastraszony, że go zwolnią jak wróci. Prezes postawił na RH i ten szukał haków na AB. Na każdego coś można znaleźć, ale A to porządny, sprawiedliwy i mądry człowiek. Nie świruje, a to ważne. Po wyborach sytuacja uległa radykalnej zmianie, a politycznego prezesa z doradczynią za ogromne pieniądze pogonią za max 3 miesiące i AB będzie mógł wrócić. Poseł W i jego (usunięte przez administratora) wrócą na swoje miejsca, a najlepiej jak odejdą wogóle z firmy, bo nie ma z nich żadnego pożytku. Wytrzymajmy jeszcze trochę a wróci normalność.

@Analiza
@B

Oczywiście AB jest dobrym człowiekiem ci dyrektorem, ale RH chce się pozbyć już nie pierwszy raz bo czuję zagrozenie, RH zawsze na wszystkich szuka haków, najpierw się wyślizgnie jak wąż, będzie pięknie mydlił oczy, w białych rękawiczkach swoje zrobi żeby osiągnąć cel, a potem (usunięte przez administratora) w twarz, ten marny karierowicz. Jeśli ktoś jest lojalny wobec niego dostaje premie i przywileje, zapytać mozna Jego najbardziej lojalnego (usunięte przez administratora) K, jak przewoził części do prywatnego auta Rh, służbowym samochodem w czasie pracy z punktu A do punktu B, A jak ktoś jest lojalny wobec firmy dostaje po (usunięte przez administratora) Może w końcu ktoś się przyjrzeć na jego sposoby działania i postępowania, i w końcu z RH zrobić porządek. Niech sobie rządzi gdzie indziej. Ale cóż cała Polska kolejowa na trasach gdzie jeżdżą pociągi JSWL. Zna RH, i większość nie chce mieć z tym człowiekiem do czynienia wskoczył w lipcu na dyrektora, Może jeszcze szybciej upadnie i koszmar tej firmy się skończy.

Do JSWL Władzy
@@Analiza

Witam Wiemy że czytacie te komentarze tak RH mówił zrobić porządek z Alkoholikiem z Łaz obecnie kierownik ds rejonów oraz z ludźmi którzy jedzą bez uprawnień!!!! Nasza odwaga Panowie może wkoncu poskutkuje!!!! Czołem brygady!!!

Maszynista DG

Proszę zosatwić dyrektora jest bardzo w porządku działa dla dobra firmy szacun .

@Maszynista DG

Zgadzam się całkowicie z kolegą, zmiany uważam na plus, ale chyba wiem dlaczego taka nagonka i nie każdemu się to podoba - bo kilka osób znowu musi nauczyć się pracować, ściema w pracy już nie przejdzie.

Teresa

Widziałam podane widełki płacowe 5500 - 6000 zł brutto jak pracuje się jako Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa. Czy wiecie, czy to jest pensja na okres próbny tylko? I czy potem okresie rośnie ta pensja? I jeszcze jestem ciekawa, o co chodzi z tym wpisem, że benefitem jest fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny. Jak to działa, i co realnie pracownik z tego ma?

Pracownik JSWl
@Teresa

Trzeba zapytać 13 go na 2 brygadzie lub w Łazach na rondzie ;) wkoncu zamówienia zbiera dla firmy syna i rejonami rządzi on Pani wytłumaczy wszystko;) a tak serio pytać w kadrach pensja zależy od doświadczenia i znajomości. Np taki kierownik rejonów jedzi do pracy za darmo z synem a inni pracownicy płacą za dojazd ;)

Ilona

Na stronie firmy widziałam, że jest jakieś postępowanie kwalifikacyjne na nowego prezesa. Czemu szukają kogoś nowego? I powiedzcie mi czy jakaś osoba z zewnątrz ma jakieś realne szanse na objęcie tej funkcji? Czy raczej są już jacyś kandydaci związani z firmą?

Yyyyy
@Ilona

Prezes to już jest wybrany dawno konkurs itp musi być takie są przepisy

Ciotka Ziutka
@Yyyyy

Napewno o wyskich kompetencjach. Bo przecież będzie prezesem w firmie dynamicznie się rozwijającej.

@Ilona

Nikt nie chce wziąć na klate podwyżek to zdecydowali, że będą sobie teraz krzesełka zmieniać.

Christoff
@Ilona

Szukali nowego, bo stary miał was dość i zrezygnował. W ciągu 3 lat płace wzrosły o 30% i ciągle było mało. Pisanie donosów na niego średnio raz na miesiąc w końcu go zmęczyło.

Magdalena

Czy jakoś źle ci się kojarzy ta profesja czy właściwie jaki jest twój problem z nim? Jeśli źle się zachowuje wobec pracowników, to oczywiście chciałabym to wiedzieć, ale interesują mnie tylko informacje, które mają jakieś podstawy, nie plotki… coś się zmieniło po zmianie prezesa w ogóle?

Doubiny
@Magdalena

Czy coś się zmieniło po zmianie prezesa ? Teraz po kilku miesiącach można dopiero coś powiedzieć. Obecny prezes jest z ręki posła W i zrobił to co poseł oczekiwał. Poprzedni prezes był odporny na polityczne naciski, więc musiał odejść. Prezesi tak jak wszyscy ludzie, są z charakterem i bez. Jedni są usłużni politykom, a drudzy nie. Tych pierwszych po zmianie władzy zawsze się usuwa. Tak będzie i tym razem. Daję 3 miesiące.

Ruda
@Doubiny

Dokładnie, właśnie takie zachowania partii spowodowały masowy udział wyborach i przegrana (usunięte przez administratora) Mamy dość wtrącania się polityków w sprawy kadrowe naszej spółki i wciskanie, niebranżowych prezesów, gdzieś że środka Polski. O awansach powinny decydować tylko doświadczenie, wiedza, wyksztalcenie i cechy osobiste. Nigdy zasługi dla lokalnych posłów, związków zawodowych czy radnych. Każdy taki przypadek będziemy zgłaszać do wolnej prasy. Trzeba to nagłaśniać, bo inaczej tego nie zmienimy. Mamy już lokalną niezależną gazetkę samorządową, i tam są odważni ludzie i temat napewno podejmą. Działajmy, w grupie siła.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
@Analiza

Proszę Państwa, Wszyscy którzy dali się nabrać na Gadane i "empatię RH, maja przez... A którzy byli w porządku sami się zwolnili, RH wprowadza niepotrzebny haos, każdego ustawiacza traktował jak złodzieja, wydzielał i jeszcze z oretensjsmi, a jak jego (usunięte przez administratora) rozwali Skodę, zostawił następnej zmianie, h zadzwonił do pani dyspozytor miała kupić flaszkę dowarszyati i zagadać. Bardzo proszę zająć się w końcu tym (usunięte przez administratora), Bo się ta firma rozjeździe i nie będzie co zbierać. Polecam poczytać o (usunięte przez administratora)

Widziałam ogłoszenie dotyczące pracy jako specjalista w zespole zamówień i sprzedaży. Firma oferuje umowę o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń, nagrody okazjonalne i premie kwartalne. Jak to wygląda w praktyce? Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Nie znalazłam żadnych widełek.

Czy w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik JSWl

Są szkolenia w pokoju kierowników i przy tablicy prowadzi szkolenie alkoholik z Łaz obecnie kierownik ds. rejonów.

Nowy Pracownik JSWl
@Pracownik JSWl

Czy to jest ten kierownik od rejonów co wszystko wie oraz dojedza młodych pracowników i chodzi non stop na górę? Pracuje z nim dobrze że gość przeszedł na inną brygadę bo wpadł w RUTYNE ;)

Karolcia

W ofercie dla ustawiacza, pojawiła się wzmianka na temat motywującego wynagrodzenia, jest ktoś w stanie przedstawić realne zarobki w pierwszych msc zatrudnienia? Umowa o pracę o której mowa w ogłoszeniu jest już od początku zatrudnienia? Jest w ogóle jakiś okres próbny bo nie ma takiego info?

@Karolcia

To sprawa wygląda następująco; umowa o pracę na czas określony zazwyczaj jest to 3 miesiące, praca ciężka za ok 5 tys zł system pracy 12/24-12/48 brak możliwości awansu zawodowego chyba że masz znajomości. Premia kwartalna jest w wysokości 500 zł wczasy pod gruszą 2500 . (usunięte przez administratora)jest kierownik od rejonów tzn (usunięte przez administratora)którego wozi prawdziwy kierownik z Łaz do pracy a on ustala pracę gdzie kto ma robić, jest też jego synek który ma firmę sprzątająca i tatuś załatwi sprzątanie obok biura tzn mycie wejścia i koszenie trawników grabienie liści itp. Ogólnie odeszło dużo chłopaków z pracy i nikt nie chce do nas wrócić zdecydowanie nie polecam sam po nowym roku szukam pracy . Pozdrawiam Dąbrowa Górnicza i nie dajmy się slepemu z Łaz !!!! Pozdrawiam serdecznie z wywrotu ;)

Magdalena

Kontaktował się już ktoś w sprawie tej oferty ze strony na specjalistę ds. Analiz ekonomicznych? Chciałam coś więcej wiedzieć o stawce i tych świadczeniach, co tam wymieniają w ogłoszeniu. Co konkretnie oferują?

@Magdalena

Na tego specjalistę już znaleziono człowieka ma nią pozostać asystent kierownika ds rejonów i słupków ma doświadczenie człowiek!

Lara
@Schody do kariery

Hm to może szukają kogoś zamiast asystenta? Wiadomo, czy tutaj będzie lub jest rekrutacja, skoro będzie wakat?

@Lara

Syn asystenta od rejonów ma objąć funkcję teraz asystent kierownika rejonów;) Posiada on również firme która w Łazach myje kostkę brukową może tatuś załatwi mycie wejścia i kostki przed wejściem do budynku w Dąbrowie;)

Gigi
@Schody do kariery

To nie rozumiem, można się w ogóle dostać do pracy nie po znajomości? Bo z tego co piszesz, wszystkie stanowiska tak zostają obejmowane...Sporo wiesz na temat firmy, jak określisz atmosferę, pozytywnie pod tym względem?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Elektromechanik? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

the frame

mimo podwyżek z "groszami" - które rzekomo były na max równe angaże, wczoraj posypały się indywidualne na wielu filiach ale jednego związku. (usunięte przez administratora)

Witastfosz

Witajcie kompania. Czemu jako jedyna grupa JSW nie mamy dostępu do karty multisport ? Czy nasza dowodząca gwardia jest już tak leniwa, aby ten temat poruszyć?

......
@Witastfosz

Temat kart Multisport był poruszany jeszcze przed Pandemia po analizie finansowej prezes powiedzieć że może dać na Multisport ale wczasy pod gruszą wtedy będą duuuzo mniejsze więc ludzie już nie chcą kart;)

Edward
@......

A jaką macie obecnie dopłatę do wypoczynku? I czy coś jeszcze jest z Funduszu Socjalnego, choćby na Święta?

Ktoś co wie

Absolutnie bez żartów na dyspozytora w tej firmie mogą przyjść zadowolone tylko osoby bez żadnego doświadczenia w ogólnie pracy. Naprawdę odradzam osobą będącym na stanowisku dyspozytora w PKP Cargo czy jakiejkolwiek innej firmie, bo tutaj praca wygląda całkiem inaczej. Sprzątaczka ma zakres swoich obowiązków, a tu robisz za 4 osoby i masz najniższą. Tym bardziej teraz jak zastępca wspaniałego kierownika "poszedł" na emeryturę i jego obowiązki robią dyspozytorzy. Dziękujemy wspaniałemu upadłemu dyrektorowi!! Firma milczy ale dlaczego?

Emerytura
@Ktoś co wie

No zastępca dyrektora to był gość choć też miał odpały ale był w porządku. Milo go wspominam w przeciwieństwie do Kierownika "upadłego"

White Rabbit

Firma daje naprawdę sporo możliwość rozwoju osób zaangażowanych w swoją pracę. Niestety wypowiadają się tutaj osoby, które już nie pracują lub piszą zwyczajnie z zazdrości . Ktoś zarzuca ,że trzeba mieć znajomości w biurze by tam pracować, co nie jest prawdą - proszę zobaczcie ile czasu szukają dyspozytora, czy ktoś z wypowiadających się spróbował chociaż aplikować na to stanowisko ?

Yyyyy
@White Rabbit

A dlaczego szukają dlaczego jest taka rotacja na stanowisku dyspozytora??? Dlaczego " dyrektor" dyspozytorów został zdegradowany i opisany w pewnym portalu na O.... Dlaczego nikt tam nie chce pracować??????

@Yyyyy

Czyli jednak znajomości do biura nie są potrzebne ? Tylko może praca niewdzięczna bo "sama się nie zrobi".

Ewelina
@White Rabbit

Masa pytań się nasuwa czytając te komentarze. Ten dyrektor, co pisali, że został zdegradowany to kim teraz jest? W sensie bardziej mnie ciekawi za co można zostać tak zdegradowanym i czy to częste tutaj?

@Ewelina

Pisałem o firmie jakie daje możliwości oraz,że wcale nie są potrzebne znajomości aby przenieść się lub zatrudnić do biura. Nie mam zamiaru o nikim się wypowiadać. Nasuwa się za to pytanie, czy ciągłe atakowanie w sieci kogoś to już nie jest już może nękanie ?

@White Rabbit

Wygląda to tak był " dyrektorem" jest kierownikiem robi to samo tylko inaczej ma napisane nie pracuje już w tej firmie ale tak było jeszcze nie dawno , człowiek ma szacunek tylko do ustawiaczy resztą ma gdzieś !

@Ewelina

Ten "dyrektor" dalej jest tym kim był tylko przed nazwiskiem ma teraz Kierownik oraz ma takie same kompetencje i nic się nie zmieniło oprócz nazwy stanowiska. Odnośnie dyspozytora to właśnie może czas się zastanowić dlaczego tak długo wisi to na rekrutacji i co jest powodem, że ludzie którzy przychodzą na to stanowisko i tak nagle odchodzą po miesiącu? Przypadek?

Elax

(usunięte przez administratora) Mnie interesuje kiedy będą podwyżki pensji ? Kiedy zaczną wypłacać premie kwartalne ? I kiedy w końcu wszystkie związki zawodowe zaczną robić to za co biorą od LUDZI PIENIĄDZE !!! Ktoś tu pisał że firma nie ma pieniędzy ? Tak na prawdę , czyli co wszyscy pracownicy mają dokładać do interesu ? A co my z KARITASU ???

DBsciak
@Elax

Czego ty oczekujesz po tej firmie? Zamiast zastanawiać się nad dobrem pracownika to oni teraz będą debatować kto tutaj takie rzeczy wypisuje. Znowu zaczną straszyć policja i zwolnieniami. Tak to jest jak firma zarządzają leśne dziadki i dobro pracownika jest na ostatnim miejscu. Tyle juz na tym portalu tematów było poruszanych i na żadne nie odpowiedzieli. To samo, ponoc firma przynosi ogromne straty i nie ma z czego wypłacić premi kwwrtanlej ( w normalnej formie osoby, które dopuściły się do zadluzenia zostałyby wywalone na zbity pysk a tutaj piąteczki sobie przybijają)

BEATA

Oh

Pracownicy z Radlina

Drodzy koledzy i koleżanki. Z okazji naszego święta, chcielibyśmy wam złożyć życzenia: Bezpiecznej pracy, ciepłej zimy, aby kierownictwo i mistrzowie koksowni poszli po rozum do głowy, dużo satysfakcji z pracy, mało pracy w deszczu, oświetlonej bocznicy, sprawnych radiotelefonów, wygrania Polaków na mistrzostawch świata w Katarze, zaufania do kolegów. I co najważniejsze to, zdrowia i jeszcze raz bezpiecznej pracy. CZOŁEM BRYGADA

Kamila
@Pracownicy z Radlina

Jakie to miłe, że taka jest atmosfera, że ludzie składają sobie życzenia. Dacie znać co sobie cenicie ogólnie w pracy? Atmosferę, zarobki czy może coś innego? Sama myślę aby wysłać cv, ale pierw chciałabym zasięgnac opinii.

@Kamila

Swą prace :) a problemami bystrzy przełożeni ;)

@Kamila

Jak masz plecy to do biura zapraszamy

Dominika
@Schody do kariery

Bez tego się nie da? Nie zatrudniają nikogo z zewnątrz? Ile w ogóle osób w biurze pracuje i jak często zmieniają się tam pracownicy?

@Dominika

Do biura nie ma innej opcji . W tory to owszem każdy ;)

Agnieszka
@Schody do kariery

a tak z ciekawości jak te plecy można sobie wyrobić? w sensie wystarczy, że znam nawet osobę świeżą która dopiero co się dostała czy coś większego macie tu na myśli? to jakie tam stawki są, że trudno byłoby trafić?

@Agnieszka

Pracując tam to u góry siedzą Córka Syn Stryj wójka Ciotki itp wszyscy są bardzo przepracowani;) a na dole robi Synowie ludzi którzy pracują również na dole ;) teraz ogólnie już na dół biorą każdego bo tak jest " super"

Agnieszka
@Schody do kariery

super mówisz? a tam na dole chociaż warunki może jakoś się zmieniają? chociażby teraz z nowym rokiem czy w firmie czegoś takiego to się nie praktykuje? np podwyżki?

Ktoś z dołu
@Agnieszka

No podwyżki sa w sklepie xD nie ma nic oprócz roboty

Edward
@Ktoś z dołu

Praca cały czas na zewnątrz? Co Wam zapewniają jeśli idzie o ubiór roboczy, i czy jest gdzie zjeść gorącą zupę lub wypić kubek herbaty?

Ktoś z dołu
@Edward

Chyba sobie (usunięte przez administratora) robisz z takimi pytaniami? Telefon od kierownika weź się pospiesz bo słupki muszą być zrobione i już masz ciepło pracowałem wiem jak było

Czy jest możliwość pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na część etatu?

Emeryt

To co przyjmujecie czy nie

Stylu

Ten Piotr to jakiś wybitny ekonomista jak pewien nasz dyrektor zna wszystkie odpowiedzi

Sznupacz

Ja się pytam co ma wybuch w Koksowni Przyjaźń do wypłat premii pracownikom JSW Logistic...Teraz ktoś by się musiał spytać związkowców dlaczego taka duża firma nie jest ubezpieczona od wypadków... bo nie jest skoro musi się ratować pieniędzmi przeznaczonymi na premie dla spółek-córek

ROW RYBNIK
@Sznupacz

A ja się zapytam jak Pan prezes i Pan dyrektor mogli się na to zgodzić ? Jak bardzo trzeba mieć swoich pracowników głęboko w (usunięte przez administratora) żeby uszczęśliwiać inną firmą ? Przypominam tylko, że KOKSY ZNOWU WYPŁACAJĄ NAGRODĘ SWOIM PRACOWNIKOM (I TO NIE MAŁA), KTÓRĄ MOGĄ POŚWIĘCIĆ NA ODBUDOWANIE, ale nie... my jako czarni robotnicy znowu musimy biedować i ratować innych naszym kosztem... Co to jest 15% nagrody dla pracowników ? Dla firmy to jest mała kwota a dla pracownika (który uczciwie na to zapracować) jest duża. Brawo dla związków za nic nierobienie i pozwalanie na takie działania CZAPKI Z GŁÓW!

@Sznupacz

A czy istnieje ubezpieczenie od braku produkcji i towaru do przewozu?

Sznupacz

A czy ja mówię o jakichś brakach towarów? Ja mówię o tym wybuchu na Przyjaźni. Brak premii kwartalnej został uzasadniony właśnie tym zdarzeniem. Więc dlaczego pieniądze z jednej firmy są potrzebne do ratowania innej? Co zawinił pracownik JSW Logistic?

@Sznupacz

Premia jest płacona zgodnie z ZUZP. Jak nie ma zysku za kwartał, to nie ma i tyle w temacie. Sam wybuch ma wpływ na wynik taki, że mniej się wozi w Dąbrówie i maleją przychody. Przy stałych kosztach bocznica idzie na straty. Głupio to przyznać, ale wyniku kwartalnego nie ma właśnie przez Dąbrowę. Inni plany wykonali i też kasy nie dostali. Czy to sprawiedliwe ?

@Piotr

Przyjedź i zobacz jak się robi mniej w Dąbrowie był tydzień że było mniej roboty wszystko wróciło do normy . Jest ambitny kierownik odprawy co dba o to aby wszystko się na maxa kręciło

@Schody do kariery

Chłopie, przewiezione tony się liczą, a tych znacznie jest mniej. Do wakacji było miesięcznie ponad 500 tys, a od września poniżej 400. Czyli jakieś 20 procent mniej, a wybuch tylko utrwalił ten trend.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Koksownicza 1
    42-523 Dąbrowa Górnicza