Opinie o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Załoga

Serdeczne gratulacje dla naszego dyrektora arkadiusza za ukończenie 3 semestru online na Wsb zarządzanie i marketing w końcu nie przyjazny związek pana Sz. Przestanie się czepiać ze nie ma pan odpowiednich kwalifikacji i wykształcenia jeszcze Andrzej zapisuje się do szkoły bo kierownik z zawodówka jest słaby

Andrzej .Z.
@Załoga

Szanowni opiniotwórcy przykro mi, że nie macie odwagi i nie wystepujęcie z nazwiska i imienia- gratuluję odwagi. Jako osoba nieznana możecie wypisywać głypoty i pisać nieprawdę i co się wam podoba. Ja należę do osób, którzy potrafią w oczy powiedzieć prawdę i jeżeli coś obiecuję to staram się dotrzymać słowa - tak mnie wychowano.Jestem wstanie z każdym rozsądnym i myślącym spotkać się twarza w twarz i podyskutować na argumenty, które można zweryfikować i tym róznię się z wiekszością. Widocznie nadeszły takie czasy, że podaję sie nieprawdę i powiela sie ją bez żadnych konsekwencji ciesząc się, że właśnie jakimś gównem i kłamstwem dotkneło sie jakiegoś człowieka. A gdyby tak to dotyczyło CIEBIE i było kłamstwem -To jak ZAŁOGO czułbyś się. A tak do informacji posiadam wykształcenie średnie techniczne, skończyłem Technikum w Śląskich Zakładach Naukowych, Na stydia się nie dostałem bo od (usunięte przez administratora) miałem WILCZY BILET za działalność ANTYKOMUNISTYCZNĄ. Ale dobra wiadomośc na koniec w tym roku kończy się kadencja i w NSZZ Solidarność JSW Logistics odbędą się wybory i naprawdę głęboko zastanawiam się czy warto wystartować - zawsze lepiej z boku opluwać , ktrytykować i żądać . Sprubuj ZAŁOGO coś załatwić dla wszystkich nie tylko patrz przez pryzmat swojej OSOBY. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego przedewszystkim spokoju , zdrowia i na końcu kasy -bo to także ważne.. Andrzej Zasucha.

Waldemar J
@Andrzej .Z.

PANIE ANDRZEJU Z.!!!! PAN DLACZEGO Z IMIENIA I Z NAZWISKA SIE NIE PODPISAŁ?! Łatwo się wypowiadać w internecie prawda? Co Oan robi Panie "Kierowniku Floty Samochodowej" oprócz zwiazków i ww. stucznego stanowiska co Pan robi? Naprawdę ciężko jest się wziąść za swoją robotę i tych kierowców do Excela wpisywać? W związkach są najważniejsze śląskie szlagiery itp. TAKI PRZYWÓDCA

Mikre

Brak szacunku do pracownika, zamiast porozumieć się z wieloletnimi dobrymi pracownikami, którzy rezygnują z pracy z powodu niskich stawek, to wola zatrudniać najemników z innych firm po wyższych kosztach.

Witam koledzy. Potrzebuje kontak telefoniczny na dobrego przedstawiciela związkowego. Chcę się zapisać, ale nie wiem jakie związki działają i do którego warto

Miro
@Anonim

Generalnie to słabo z tymi związkami ale jeśli koniecznie chcesz to osobiście polecił bym Solidarność.

Pracownik JSW LOGISTICS

Witam wolne wakaty do zatrudnienia na Koksownie Jadwigę w Zabrzu stabilne zatrudnienie .PS super social .Pozdrawiam

@Pracownik JSW LOGISTICS

Dzień dobry, jestem zainteresowany, proszę mi napisać coś więcej o tym super socjalu

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

A jak z pracą maszynisty przewozów zewnętrznych, czy są przyjęcia?

Maszyniści DB

Tam się zainteresujcie tym manewrowym z Radlina bo rychtych doprowadzi do nieszczęścia.

Maszynista 2
@Maszyniści DB

Ponoć to rodzina, a z rodziną lepiej żyć w zgodzie. Trzeba naszego kierownika atakować, niech wyżej uderza.

Stary Pracownik
@Maszynista 2

Pacjent doprowadził prawie do zderzenia dwóch składów manewrowych. Gdzie konsekwencje ? KPINA

@Stary Pracownik

Proszę zmienić lekarza i pozdrawiam starszego pracownika który ma problemy a pacjent jest w szpitalu .Proszę pracowników tego portalu o weryfikację tego Pana .

Truskawkowy Jarek
@Stary Pracownik

Ale jak to karać rodzinę ? Czy Pan jest poważny ? Jak później się opłatkiem przy wigilijnym stole będą dzielić ?. To już nie pierwszy incydent tego manewrowego i też nie drugi, trzeci czy nawet czwarty... Brak odpowiedzialności, brak rozwagi, brak myślenia. brak czegokolwiek. Manewrowy, który ostatni zaczyna robotę a pierwszy kończy (typowy lewus) skarga już nie jedna poszła do kierownika i nie tylko od przetoku, a co Pan kierownik zrobił ? pogłaskał po głowie i obiecał, że będzie lepiej. Pamiętacie jeszcze czasy ja Skiba był kierownikiem ? TEN TO CHOCIAŻ POTRAFIŁ WZIĄŚĆ PROBLEM NA SWOJE BARKI I GO ROZWIĄZAĆ. (usunięte przez administratora) I KASZANA !. Najlepiej teraz szukać winnego co udziela się na forum? bo co ? afera rozdmuchana i teraz w gaciach wilgotniej ? WEŹCIE SIĘ ZA WERYFIKOWANIE PRACONIKÓW A NIE KARANIE BOGAWINNYCH USTAWIACZY, CZY NASZYSCH MASZYNISTÓW. Z PANEM BOGIEM

Truskawkowy Jarek
@Truskawkowy Jarek

Może ukarać kierownika manewrów że źle tłumaczy prace teraz sam odpowiadam ale czad proszę pisać z PANEM BOGIEM

Francus

Wszyscy wiedzą że to W.K.

Truskawkowy Janusz
@Francus

Proszę zakonczyć pisać dobranoc Panie.Wiem kto pisze pozdrawiam kolegów

Kargul
@Francus

A czemu winny jest W.K ? Za ręke ma chodzić z ustawiaczem ? Egzaminy zdane ma ? Ma. Więc to tylko świadczy o poziomie szkolenia i egzaminowania.

zmondzolech to zem byly
@Maszyniści DB

ojciec go uratuje waha se podzieli

Schizofrenik

Z okazji zblimzającego się dnia kolejarza zarząd firmy postanowił przyznać załodze wysoką nagrodę pieniężną, do tego z okazji 10 lecia firmy każdy pracownik otrzyma kartę przedpłaconą w wysokości 5000 zł. którą to można wykorzystać na zakupy lub np. zapłacić za wycieczkę lub wczasy, Żartowałem :)

@Schizofrenik

Miało być z okazji 20 lecia. W sumie przez te 20 lat niewiele się zmieniło, te same lokomotywy z tym że o 20 lat starsze.

@Schizofrenik

Masz rację nic się nie zmieniło jest gorzej jak było

Jakie narzędzia pracy zapewnia ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jan

Tak motorower marki komar,ewentualnie dają motorynke e to już trzeba zasłużyć.

Bemben

Ma ofertę od stycznia na knurów na jakie zarobki można liczyć

Witam jest oferta na magazyniera do Knurowa, na jakie zarobki można liczyć na czysto? Ale szczerze proszę. Czy jest to praca na zmiany lub w systemie czterobrygadowym ?

Schizofrenik

Nagrody o których wspomniałem będą pomniejszane o frekwencję spowodowaną L4 no i dobrze ja nie choruje. Dzisiaj mnie trochę dusi i mam sporą gorączkę, ale przed wyjściem dziś na noc do pracy lykne ze 3 aspiryny żeby na bramie mieć temperaturę w normie, przecież nie pozwolę pozbawić się nagrody.

@Schizofrenik

Jak ci tak źle to idź pracować do biedronki dowiesz się jak trzeba szanować co się ma.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak oczywiście

Olaw

Przecież tej firmy już nie ma! Nie ma spedkoksu w Dąbrowie Górniczej to o czym Wy piszecie?

No
@Olaw

Firma tylko zmieniła nazwę

Yes
@No

Nie ma tej firmy w Dąbrowie Górniczej?

Ol

Witam, co tym razem wymyślili ze nie ma premi za trzeci kwartał?

Kto to jest ? .

Xxx

Wiela dostol od endriego?

Dąbrowa
@Xxx

Bardzo fajny pracownik nasz człowiek należy się. Pozdrawiam Radlin

Solidarność

Poszedł tam gdzie mu będzie lepiej i bedzie mógł wiecej. Kto sie sprzedał, a może zapytaj ,kto kogo. Co zapomniałeś jak wszyscy dookoła w 2019 mieli załatwianą kasę , premie nagrody, kartę kokownika, kupa szmalu szła do pracowników Koksowni , A twój przewodniczący i nie tylko bo wszyscy związkowcy zapomnieli o swoich członkach w JSW Logistics. co nie jest tak. Jeśli jest inaczej to niech pokaże Pan Przewodniczący chociaż jedną notatkę ze spotkania , gdzie tylko się upomniał wtedy aby pracownikom JSW L dać cokolwiek.A jeśli chodzi o bieżącą działalnośc związkową to tylko Solidarność jeszcze w tej spółce cokolwiek załatwia i widzi ciężką pracę ludzi którzy wypracowują zysk tej Spólki . Bo przeszeregowania indywidualne oczywiście były w 90% w grupach zawodowych takich jak maszynista,ustawiacz manewrowy czy rewident dla najniżej uposażonych , w celu likwidacji kominów płacowych. A tak wogóle to dzieki dla Solidarności i Z(usunięte przez administratora) Ludzi poznaje sie po czynach więć zadaj sobie pytanie co załatwił Pan Przewodniczący dla spółki i ciebie Szczęść Boże.

Solidarność

A tak jeszcze na marginesie ,kto bronił Panu przewodniczacemu aby on był incjatorem podwyzek indywidualnych w spółce . Szczena opadła w momęcie podjecia takiej informacji ,informacji ,ktora podał przedstawiciel Zarzadu. No to miejcie jeszcze pretensje i to nie poraz pierwszy ,że Solidarność wynegocjowała z Zarządami te podwyżki, premie i nagrody .Heja dostaliśmy kasę ale jest kogoś rypac to rypmy, nie sprawdzając faktów. Tak na pewno Winien gość bo zapisał się do Solidarności i tylko jemu poprzedni przewodniczący załatwił po cichu na Radlinie podwyżke , proszę sprawdzić jest jedszcze paru po drodze Pan przewodniczący sie nie pochwalił. A tak może czasami warto sprawdzić wiadomości, które są przekazywane bo przecież poprzednie Zarzady miały być niedwoływane to tylko przykład!A ciekawe czy będzie teraz premia, kto mówi prawdę i kto podejmuje obecnie kroki ww. temacie no kto!Liczy się skuteczność, Szczęść Boże

Związkowiec

Każdy związkowiec dbo o siebie pamiętejta o tym. Głupi lud wybroł to niech głupi lud cierpi.

Bemben

Na jakie zarobki można liczyć na start

poszuującypracy

witam. a jak zarobki? i na jakie dodatki można liczyć? czy są bony żywnościowe?

Serpentia

Ojciec pracował od samego początku ale ostatnie lata bardzo zły był co się dzieje i jak się dzieje w firmie.A nie działo się dobrze.

Jaki jest wkład kierownictwa ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dąbrowa

BARRDO DOBRY. Na każdym kroku myślą jak cie uwalić, wszystkie sprawy załatwiają krzykiem, ludzie bez wiedzy i doświadczenia zostali kierownikami i po mimo x lat pracy dalej nie ogarniają pracy biurowej (głupie rozliczanie bonów - wieczny problem tej firmy). Nie wiemy jak sprawa wygląda na innych bocznicach ale u nas krzyk i wyzwiska...

Zostaw merytoryczną opinię o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Koksownicza 1
    42-523 Dąbrowa Górnicza