Opinie o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Cezar

Radlin, co to się tam u was wydarzyło ? Wszyscy w firmie się śmieją z kierownictwa :D

@Cezar

Cezar zbadaj sobie głowę i nie Pisz informacji nie prawdziwych .pozostawiamy

szef
@Cezar

A możesz napisać szczegóły o co chodzi?

Woj

Michał dostałes juz odpowiedz na pismo z JSW? Napisz co napisali!

Licealista

Juz nawet wypłaty się nie zgadzaja... za przepracowany caly miesiąc mam mniej niż jak bylem na l4 WTF

Synech

Taki kryzys że nawet już tydzień nie ma rękawic nie ma ciepłej wody a premia poszła do biednego lekarza grocykiego tylko ludzie zapierda..jak dziki niech dadzą ludziom pługi to będą orać.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Hej. Co się stało z premiami kwartalnymi ? ma ktoś jakieś informację ? nikt nie potrafi mi udzielić odpowiedzi na to pytanie.

Ciotka Ziutka
@Michał

Zwiazkowcy znowu chcą coś ugrać i dla tego zgodzili się żeby nie wypłacili. Do czasu aż ich nie wywalą poza bramę to tak będzie.

Łosioł
@Michał

Niestety ale wygląda to tak że związek (jeden) ułożył się dobrze z obecnym zarządem. Grają dla siebie nie dla nas. Firma za chwilę klęknie ale nikogo to nie obchodzi.

@Łosioł

Napisalem oficialne pismo do spółki JSW O wyjaśnienie sprawy oraz zglosilem sytuacje do pipu. Jak dostane odpowiedź podziele się z wami. Teraz zostaje nam czekać i mieć nadzieje, ze coś sie poprawi.

@Łosioł

Ps. Dodam tez, ze uwalili nam grusze o 1000zloty. Jest coraz gorzej.

Wędkarz

U nas na Zabrzu sytuacja się poprawiła :) nadgodziny są, kartki na czas są, nikt się już Nas nie czepia. Kierownika mamy super :) co nie pójdziemy do niego, to zawsze nam załatwi jakieś nadgodziny. Wracają czasy starego dobrego Spedkoksu

@Wędkarz

Proszę pisać prawdę i nie nabijać się z kolegów ps. z ciebie wędkarz łajza .

SM 42

Nie polecam tej firmy, za niedługo bardziej będzie się opłacać pracować w biedronce. My na Zabrzu już pojedynczo robimy, ledwo koniec z końcem załatwiamy, powoli z przemęczenia ludzie na l4 uciekają A to dopiero początek... (usunięte przez administratora)

Magdalena
@SM 42

A gdzie po tym przejęciu Spedkoksa składać CV? Do JSW? Czy jak to teraz wszystko funkcjonuje?

Ramzes
@SM 42

Łukasz czemu piszesz takie bzdury? Bony dostajemy w okresie zimowym i nie ma z tym problemu. Fakt faktem nadgodzin nie ma, masz rację. Kolejna bzdura jest ze ludzie ze zmęczenia na l4 chodzą. Zamiast wylewac łzy publicznie idź na pogawędke do kierownika.

Zabrze Jadwiga

Cześć na Zabrzu mamy nowego i starego szefa znowu zacznie się problem z nadgodzinami bo na Radlinie mówią ze jest super .

Witam firma się rozwija teraz JSW LOGISTICS najepszą firmą kolejową na rynku ,proszę składać CV .

Witam A na Zabrzu jest ok .Was Czeba zbadać co za (usunięte przez administratora) piszecie

Czeba

Przebadani! Tutaj wszystko w porządku ale pracy co nie miara... Non toper sztyjc

1922

Co wy macie tam za jazdy? Biercie po pół, a jak nie to się podzielcie. PS: Mięso jest fajne a Spedkoks fajna firma, przewozy na czas!

xxx
@1922

Hahaha twój fajter zamiast premii mo krankol na święta, normalnie fajter trza go docenic! Góra godo ze swietojebliwy blokuje innych i tatcza o nim fest, te opinie tutaj to nic w porównaniu do mp3 nagran z budy :D

Gomola

Nalepszy je wegan - chodzi plakac o wieksza premia bo kludzi, wypina bez tawotu, drugie kolano do endoprotezy z kelczenia - taki fajter :D:D:D

Firma wyszła z dużego kryzysu jaki miał miejsce w 2018 roku. Obecnie Zarząd dzieli się zyskami z załogą poprzez premie kwartalne, dodatkowe premie z tytułu Świąt, dnia kolejarza itp.

Schizofrenik

Z kryzysu powiadasz? A z kąd ten kryzys? przecież branża przewozów kolejowych w tamym czasie miała się świetnie i wszystkie liczące się firmy inwestowały w tabor.

Schizofrenik

Na pytanie czy warto tam pracować opisze pewne zdarzenia w czasie "wysłuchań" pracowników których zarząd podejrzewa o kradzieże a są to prawie wszyscy pracownicy fizyczni jak też duża część dozoru. Jedno z zadawanych pytań brzmi " czy pracuje pan w godzinach nadliczbowych? " Wniosek jest jeden że aby w miarę godnie żyć według obbecnego zarządu tej firmy, trzeba pracować na drugi etat, pracować w dużych ilościach nadliczbowo ( choć tych jest niewiele ) a jeśli nie, jesteś potencjalnym (usunięte przez administratora)

Barabasz

Przy całej debacie nad tym, czy spedkoks jest żywy czy martwy, nasuwa się wniosek, że jeśli faktycznie żyje, lepiej by dla niego było, aby wyzdrowiał!

Anioł stróż

Ludu kolejowy! Święta Katarzyna napomina, że nie gryzie się ręki, która Was karmi! W imię Jezusa Chrystusa przeżyjcie adwent w miłosierdziu. Nie ma większej miłości niż oddać życie za Przyjaciela - ON to zrobił dla nas wszystkich. "ON TO DLA NAS GRZECHEM UCZYNIŁ TEGO, KTÓRY NIE ZNAŁ GRZECHU, ABYŚMY SIĘ STALI W NIM SPRAWIEDLIWOŚCIĄ BOŻĄ" - 2 Kor 5, 21

Konus

Tak dla LGBT - najlepsze kucharze - wybitny duet masterchefa królik i rowerzysta, razem gotują, razem łążą po lasach na patykach i razem strzelają - wszystko razem...

Obserwator

Chcialem przyjac sie do spedkoksu ale po co jak zwolnili bez podstawy 5 praxownikow z paragrafem 52 za kradzież a nie zostali zlapani dobrze ze wszyscy oddali sprawe do sadu bo maja wygrana sprawe w db schenker mojego kolege na podstawie gps zwalniali 3 razy i 3 razy wygral sprawe. Poprostu zarzad chcial zrobic popis ze co oni to nie sa(usunięte przez administratora)

Szewczyk Dratewka
@Obserwator

Chłopie my pracujemy u nimca i doimy ich krowy równo! Zabieramy bogatym dajemy biednym (polakom).

Pacjent

Taka firma, że koty z Radlina jadą do Francji bawić się Tarzana i zrywać owoce z krzaków :D Tyn ciul o nicku Pracownik to związkowiec - co ma pisać jak rów dawno przetkany.. Ciekawe kiedy Piter w końcu włoży makuwy :D:D:D

Mały

To już db Schenker nie obsluguje koksy Radlin a kiedyś składałem papiery u nich to miałbym blisko to db już niema bocznic

Zostaw merytoryczną opinię o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Koksownicza 1
    42-523 Dąbrowa Górnicza