Opinie o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dąbrowa Górnicza

Ale

Przeczytałem wypociny naszego wspaniałego dyrektora pana O napisał że dojdzie do zubożenia polskich rodzin i że mamy się z tym pogodzić i nic nie żądać panie O niech pańska rodzina ubożeje bo my na zubożenie swoich rodzin nie pozwolimy

@Ale

To ty na prawdę uważasz, że 20 % inflacja wzbogaci twoją rodzinę ? Rada - Nie oglądaj TVP info, bo przestajesz myśleć.

Xyz

Jakie zarobki na stanowisku ustawiacz/manewrowy?

@Xyz

Ok 4 tys na rękę ja pracowałem w tej spółce nie polecam chyba że podpierdalaniem i gonieniem ludzi karierę chcesz zrobić

Przecież jak tak źle to można gdzie indziej pracować, a nie wypisywać i obrażać ludzi w internecie, anonimowo. Jesteście bandą niezadowolonych z życia pracowników, którzy uważają że za samo wstanie i przyjście do pracy należą się premię, nagrody, zyski. Koksownia nie daleko - życzę powodzenia. W innych spółkach kolejowych nie ma nawet połowy takich dodatków.

Zabrze

@Nick I tutaj mamy idealny przykład hipokryzji. Kolejny bezsensowny Pana wpis broniący firmę ? Tak Pan bardzo wytyka wszystkim anonimowość a sam nawet nie zaszczycił się przedstawić. Czemu Pan bardziej nie rozwinie swojej wypowiedzi. czy Pana słownik jest ograniczony i nie potrafi Pan złożyć i przedstawić swoje argumenty?. To jest żałosne co tutaj się wyprawie, ale niestety za długo to się gromadziło w ludziach. Już dawno było widać, że w firmie panuje chaos i brak organizacji (widać to na Zabrzu, Knurowie, Radlinie i na Dąbrowie), Tutaj jeszcze zdam pytanie do wszystkich kierowników: 1).Czemu blokujecie i uniemożliwiacie dostęp do regulaminów danej stacji/bocznicy ? 2).Czemu dostęp do "ZUZP" jest niemożliwy ? 3).Czemu już po mimo lat walki o odzież ochronną dalej ten temat się ciągnie ? 4).Jak się skończyła afera paliwowa ? i czemu osoby zamieszane w nią dalej pracują ? 5).Czemu przed wypłatą zawsze dowiadujemy się, czy będzie premia czy też nie? (to jest logiczne, że powinno się prowadzić jakiś plan finansowy i wiedzieć na jakie kosza będzie narażona firma w danym kwartale) 6).Co z latarkami i rękawicami ? Czemu pracownik musi sobie wszystko z własnej kieszeni kupować? 7).Jak to jest, że osoby które chcą się rozwijać i mają ogromną wiedzę są potępiani a pupilków wysyła się na kursy ? Czy musze cierpieć na ból kręgosłupa, żeby mnie firma na maszynistę posłała ? 8.No i najważniejsze pytanie. Jak to jest, że mistrz z Zabrza nie ma kompletnie pojęcia o swojej pracy ? za każdym razem dostajemy sprzeczne informacje i za każdym razem jest głupie tłumaczenie ? Widać odpowiedzialność tyczy się tylko robotników fizycznych a kierownictwo może hasać. @tem 288 Trochę Pan przesadził, ze swoją wypowiedzią. Mam nadzieje, że po Pana wypowiedzi coś się zacznie dziać na lepsze. A co do premii kwartalnej ewidentnie widać, że coś tutaj nie gra.

RADLIN Koksownicza 1
@Zabrze

Człowieku to się zwolnij idź pracować do biedronki a od Radlina się odpieprz.

Minisznupacz
@RADLIN Koksownicza 1

Co się rzucasz? Prawdę pisze. W Radlinie tak samo jak gdzie indziej jest chaos organizacyjny. Jeden na drugiego nadaje, szczują się nawzajem, wiecznie któryś dziobak u kierownika ustawia grafik i zmiany w obsadzie pod siebie... Ale najlepiej się wielce oburzać - lepiej udawać, że nic się nie dzieje.

Wojt
@Minisznupacz

Chaos o czym ty piszesz ? ?Chaos to był za Skiby i mistrza który okazał sie porażką przez którego był najwiekszy chaos w stawkach i premiach które dawał swoim dupolizom! Naszczęście te czasy już minęły i mamy nadzieję jako załoga że nigdy już sie nie powtórzą! To była prawdziwa poRażka! Teraz to jest Eldorado! INO RUCH

Andrzej.K

Witam chciałbym się dowiedzieć jak dostać pracę u was CV na Radlin wysłane ale cisza ?.Wpisy chyba wysane z palca .Pozdrawiam

Andrzej .Z.

Szanowny Panie brak odwagi w wypisywaniu kłamstw i pomówienień widać nie jest Pana mocną stroną i na pewno ewidentnym tchórzostwem z Pana strony, żę się Pan nie podpisał z imienia i nazwiska. Ale niech się Pan nie martwi PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA. Nikogo nie będę oblewał żadnym gównem ale proszę wiedzieć, że zwracam sie do Właściciela portalu o wyjawienie informacji z jakiego komputera ta opinia została nadana. Dość Łamania prawa i naruszania dóbr osobistych Mojej osoby bo takowe zostało naruszone.Policja już została powiadomiona a gwarantuję Panu, że spotkamy się w Sądzie. Znam swoją wartość i wiem co robię dla załogi i tej Spółki, nie mam sobie nic do zarzucenia. Szanowni Pracownicy nie jesteście zadowoleni z wypłaty I transzy nagrody inflacyjnej i podwyżek ogólnozakładowych, trudno! Jestem jedyną organizacją co ww. tematy załatwiła w porozumieniu z Zarządem i WŁascicielem. To, że do okoła JSW S.A i JSW KOKS S.A wypłaca olbrzymie pieniądze to na to nie mamy wpływu, mają miljardowe zyski. Wszyscy pomimo trwania w jednej grupie kapitałowej każda Spólka jest odrebnym Zakładem rządzącym się PRAWEM HANDLOWM. Sami sobie mósimy zapracować na swoje nagrody. Na planowaną nagrodę inflacyjną mieliśmy tylko1/3 potrzebnej kwoty mil zł. Jak widać jakoś trzeba zarobić na resztę . Przez dwa miesiące trwały negocjacje podwyzszenia stawek w końcu w Pażdzierniku się udało, ale jeszcze trzeba przewieź odpowiedni tonaż, bo tak zarabiamy w naszej spółce. Jeszcze jedno w całej historii będąc przewodniczacym związku nie otrzymałem innej podwyżki niż te ogólnozakładowe także jako pracownik nie otrzymałem dodatkowej premi poza oczywiście tymi, które także się wszystkim należało i to jest do weryfikacji, sprawdzenia. A co zrobiłem dla pracowników lub Spólki to wszyscy wiedzą lub mogą się dowiedzieć, jeżeli chcą. Tak jeszcze na koniec na 23 zakłady z grupy Kapitałowej tylko 9 miało podwyżki i nagrody,Apeluję do właściciela portalu aby przekazaqł mi dobrowolnie informację z czyjego komputera została nadana ta opinia, bedzie to odczytane jako dobra wola Pana Właściciela.Jezeli nie to i tak zajmie się tym Policja . Wszystkiego dobrego i zdrowia życzę całej załodze JSWL. Pozdrawiam

Schizofrenik

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczają, dla naszej firmy, szefowie naszej niedocenianej JSW Logistyka ukochanej firmy. Ciągle pracują! Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Ja najlepszy Pracownik

Pracownik JSW
@Andrzej .Z.

Panie Andrzeju Z.a czy może pan coś opisać na temat tego zdarzenia co miało kiedyś miejsce na naszej bocznicy gdy dwie lokomotywy zderzyły się!!!maszynista i ustawiacz byli pijani.a kierownik został o tym poinformowany i wszystko uciszył bo ty byli jego koledzy.i na kogo koszt zostały naprawione lokomotywy??bo już ktoś opisywał to na tym forum a nikt nie udzielił odpowiedzi.moze pan coś powie??chyba że najprościej jest napisać ja nic o tym nie wiem.....Pozdrawiam i zycze dużo zdrowia.

Witam Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile zarobię będąc na stanowisku ustawiacz/manewrowy

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista w zespole systemów zarządzania i bezpieczeństwa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Koń

Tem 288 czytać tępak który ciągnął 288 razy pobijając rekord JSW czytam i myślę że to jakiś AA wkoło widzi tylko alkoholików jak się napiles po latach i w alkoholowym szale wziąłeś się za pisanie to pisz prawdę a nie oczerniają naszej firmy i ludzi tu uczciwie pracujących na tym forum

Nowy związek progresuje, bardzo dobra praca pana Grzegorza wypracował kontakty z władzami naszego właściciela, transparentnie i rzeczowo Życzę sukcesów

Andrzej .Z.

I co z tego wynika dla konkretnego pracownika lub Naszej Spólki. Pozrawiam

Maniek

A ja mam pytanie ...jak skończyła się afera paliwowa w jsw?? Bo było w gazecie a teraz cisza.jeden skruszony maszynista szejk paliwowy wrócił .i to tyle chyba z tej afery??

Kamila
@Maniek

Jaka afera paliwowa? Powiesz o co chodzi? Nie jestem w temacie.

!??

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start jako czyściciel wagonów

Schizofrenik

Ostatnio dwa poważne związki zawodowe licytowały się który więcej załatwił podwyżek dla pracowników w 2020 roku, podobno było ich 30% oczywiście nikt z załogi przyznać się nie chce, ja się mogę przyznać że w 2020r. dostałem coś w firmie a mianowicie dostałem covid 19.

Tytus
@Schizofrenik

Szkoda, że wypowiedzenia nie dostałeś... jednego mniej dzbana byłoby w firma ;-)

@Tytus

Gratuluję ciętej riposty, myślałem że jedyne co potraficie to: " jak się nie podoba to do Biedronki". Ps. Jednego dzbana mniej nikt by nie zauważył w tym składzie ceramiki :)

Legia Warszawa
@Schizofrenik

Nie podoba się ? To proszę iść do konkurencji... DB, PKP Cargo szuka taniej siły roboczej, więc idealnie się Pan tam odnajdzie. Jak Pan tylko potrafi marudzić, a nie potrafi działać i zmienić swoje życie na lepsze przez różne kursy, jakie firma oferuje lub też na własną rękę się rozwijać to proszę się nie dziwić... To nie firma Pana (usunięte przez administratora) w tyłeczek tylko sam Pan ten tyłeczek nastawia na cały świat prawda ? Proponuje usiąść przy kawie i na spokojnie porozmyślać i skupić się nad zmianami. Pozdrawiam Michał Pazdan

Z boku
@Legia Warszawa

Rozumiem że te pracownice opisywany w pewnym portalu internetowym dostały od was taką samą radę.

Magdalena
@Legia Warszawa

Ooo, a jakie są te kursy, co firma oferuje? I czy każdy pracownik ma możliwość odbycia ich? Proszę o więcej info

Kolprem
@Legia Warszawa

zapraszamy do nas. niedaleko. chyba nawet stalownie widac z bramy nr 4.

@Kolprem

I faktycznie tak ludzie przechodzą?

Co jaki czas w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ można ubiegać się o podwyżkę?

Wojt

Co tydzień mozesz sie ubiegać o podwyżkę!

@Wojt

A z jakim efektem? ;)

Cześć widze żw jest oferta" Pracownik fizyczny do konserwacji i utrzymania linociągów" powiedzcue mi jakie jest średnie wynagrodzenie na czym praca polega czy to praca na zmiany czy w wekendy i jakie są dodatki tylko prosze nie piszcie hamskich głupot i odpowiedzi. Dzięki

Jak się zakończyła sprawa z (usunięte przez administratora) paliwowa??wielka afera a nic nikt nie ukradł a dwa lata temu w święta Bożego Narodzenia zostały rozwalone dwie lokomotywy pracownicy pijani ale pan Paweł z Olkusza wielce kierownik nie ukara swojego pupila z łaz i z sosnowca..wkoncu przyjął też jego syna...a kto pokrył naprawę lokomotyw??czekamy na odpowiedź

Bez nicka

Kolega zapomniał tylko dodać, że na stanowisku dyspozytora dochodzi jeszcze etat (bezpłatny) byciem taksówkarzem. Auto tzw. służbowe, ktore masz szczęście jak jest. Nie raz będzie trzeba jechać zawieść, czy przywieść papiery badz ludzi swoim autem (akurat ktoś wziął), a wspaniały kierownik "poprosi" żebyś jechał i nawet złamanego grosza nie dostaniesz.

Kolo

Jsw w Dąbrowie to dramat do biura przyjmują albo synusia albo córeczkę zawsze mamusia albo tatuś pracują w biurze...a w torach nie ma kto robić .wcześniej (usunięte przez administratora) afera że dyrektor molestoju pracowników później afera paliwowa ale jak ustawiacz z maszynista rozwalili lokomotywę po pijanemu to wszystko zamiecione pod dywan bo kolega kierownik z Olkusza wszystko uciszył...tak jest w tej naszej firmie

@Kolo

4500 złotych na NA TORACH ? Takie stawki chyba płacone są tylko tym, którzy wpisują tak niedorzeczne komentarze dot. zatrudniania po znajomości, rzekomych układów, braku informacji. Podawanie zarobków brutto na umowie próbnej a praca na produkcji w spółce to dwie różne rzeczy. Dopóki trolling i fake newsy nie będą karane osoby źle życzące Naszej gospodarce będą wspisywać taką "radosną twórczość bez końca". Na szczęście coraz mniej osób wierzy w anonimowe wpisy a coraz częśćiej sprawdza się informacje u źrodła - innych pracowników lub osoby, które zajmują się rekrutacją. Fakt, to ciężka praca, ale też zarobki, które bądźmy szczerzy, trudno uzyskać w innych zakładach.Zapraszamy do Dąbrowy Pozdrawiam internetowych JSW LOGISTICS którzy nie "powąchaii" nawet koksu.

Maja

to ile w takim razie można faktycznie tutaj zarobić skoro podana kwota według Ciebie nie jest prawdziwa?

@Maja

Ok 4 tys zl

Stefan

Na jakiej umowie?

@Stefan

O pracę teraz się dużo ludzi zwolniło firma zewnętrzna robią ustawiacze

Dramat
@Kolo

Ludzie !!! Co się z wami dzieje !?, strony tego typu miały zupełnie czemu innemu służyć teraz przeistoczyły się w strony trollingowe, dla ludzi kierowanych niskim instynktem, zakompleksionych, same kłamstwa i hejt. Prawdy nikt się tutaj nie dowie !!! Proszę samemu przyjść porozmawiać, spróbować okresu próbnego, poznać te wszystkie pseudoafery, zapewniam ze wnioski będą się różniły z tymi „Opiniami pracowników” w większości już nie pracujących, oczywiście na własne życzenie bo firma nikogo nie zwolniła !!!!! ZAPRASZAMY w nasze szeregi

@Dramat

To jeszcze napisz żeby swoje ciuchy mieli bo to co dają to jest dramat!

Ilona
@Schody do kariery

A co dają? Jakies zużyte ubranie robocze?

Walduś
@Kolo

Tak jest i się nie zmieni dopóki śmiertelnego nie będzie...

@Schody do kariery

Z jakiego powodu się dużo ludzi zwolniło? Zarobki? Czy coś innego?

Ulubieniec

Szanowni Państwo Może mi ktoś wytlumaczy jak można zrobic szkolenie na rewideta Z tego co wiem trzeba przepracować rok na warsztacie wagonowym. To na jakiej podstawie Pan Grzegorz B. Kierownik warsztatu wystawił zaświadczenie Panu Rafałowi Hhhh.Ulubiencowi zalogi O przepracowaniu jednego roku. Kiedy to było

Agnieszka

A to na 100% pewnie info? A nawet jakby miał to nie mógłby tak robić?

Bemben

Gdzie można złożyć CV

Yut

Pracownik fizyczny do konserwacji i utrzymania linociągów na czym polega robota ?

faraon

A myślisz, że w przetoku jest lepiej? Zapraszamy na Zabrze, gdzie na robotę nie będziesz narzekał, ale na kierownika już owszem. Wcześniej był Daniel to ogarniał bez problemu najprostszą robotę, a ten matoł wszystko gubi, ludzi wprowadza w błąd, a o pracy na kolei totalnie zielony. To musi być jakaś rodzina, bo jest to niemożliwe, żeby firma pozwoliła sobie na zatrudnienie takiego pracownika i powierzenie mu funkcji kierowniczej…

cichy

zgadzam sie z Tobą w 100%

@faraon

Ten co to pisał Panowie powinien zmienić pracę bo ktopisz na swojego szefa nie nadaj się powini bardzej dokrecić srubę wtedy by nie było czasu na pisanie kolego ,my wiemy kto pisze .

Jo NesbO

Teraz czytam ja pracuje i proszę nie straszyć ,nas jest wiecej a na Radlinie co gadam z pracownikami z przetoku jest dużo pracy ale atmosfera jest rodzina i mistrz ma szacunek od swoich pracowników chciałbym tam pracowac pozdrawiam Radlin .

Pracownik anonim
@faraon

Widać że nic nie wiesz o zakładzie.. Po pierwsze 2 formularze jeden o rodo a 2 to CV. Jeśli komuś się tego nie chce drukować wiadac jakim jest leserem i jak mu zależy na pracy. Po drugie proszę nie wprowadzać w błąd bo są wystawiane różne oferty pracy na Koksownie w Zabrzu tylko trzeba jeszcze umieć czytać gdzie się chce pracować.... A co zatrudnienia to uwierz że znajomości nie są potrzebne....dobro popłaca koledzy teraz kasa do ustawiaczy i manewrowych należy siężka praca oprócz koksowni Jadwiga tam zapraszam na odpoczynek a do pracy na Radlin i Dąbrowę

Pracownik JSW LOGISTICS

Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany Świętem Pracy lub po prostu 1 Maja – międzynarodowe święto klasy robotniczej, obchodzone od 1890 corocznie 1 maja. W Polsce Święto Pracy jest świętem państwowym od 1950[1]. Proszę pisać prawdę gamonie szukaj pracyw DB gupi człowieku my jestesmy silni

Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

Zapraszam wszystkich do aplikowania na stanowisko dyspozytora przewozów zewnętrznych!!!! Super praca, dosłownie nic się nie robi, maszyniści sami za nas robią robotę, przychodzi i zakładasz papucie i czekasz na zmianę... A tak poważnie to przedewszystkim to naprawdę lepiej, zeby przyszły tylko i wyłącznie osoby, które tyle co skończyły szkole i nie mają planów na potomstwo (nie wspominając o Żonie czy też dziewczynie) I jest to ich pierwsza praca, osoby które rozumieją to że Kierownik zawsze ma racje, mieć za to płacone najniższą w spółce i ogólnie być kimś według reszty który nic nie robi... Jeśli komuś pasuje taka praca jako dyspozytor i chodzenie po torach i sprawdzanie wagonów na bocznicy oraz byciem jednoczesnie odprawiaczem pociągów i kadrową maszynistów oraz rewidentów, piaskowanie lokomotyw i być popychadłem oraz dostawać zjebkensy na każdym kroku, bo tylko JSW jeździ na torach PLK to jest to wymarzona praca!!!!

@Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

Proszę pisać prawdę pozdrawiam autora tego kłamstwa.

Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

Przepraszam skoro kogoś uraziłem. Jestem od paru tygodni szczęśliwym byłym pracownikiem tej firmy i napisalem co słyszałem od kolegów, którzy jeszcze tam pracują. Być może oni kłamią a być może nic się nie zmieniło od czasu pożegnania sie z firmą. Pozdrawiam szczęśliwego pracownika oraz wszystkich ustawiaczy:)

@Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

Dobrze że już nie pracuje taka zakała słaby człowiek .

Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

No bardzo dobrze ze już nie pracuje! Masz rację! Szczęśliwy pracowniku Ty jesteś odklejony od rzeczywistości? Trochę w swoim życiu przepracowałem i jak była poprzednia firma zanim została wchłonięta przez JSW to bylo dobrze i tego nie ukrywam. Nie łatwo bylo mi zmienić pracę w moim wieku ale tego nie żałuję. Być słaby czlowiekiem i nie mieć jaj to dalej tam pracować...

@Szczęśliwy Nowy Dyspozytor

No i jak tam szczęśliwy pracowniku? Argumentów zabrakło? Jednak może ćwiczysz dysgrafie wcieloną patrząc po tych Twoich komentarzach? Albo jednak może dałeś sobie spokój, bo ktoś z firmy ci powiedział, że i tak nie wygrasz z chłopem, który od jakiegoś czasu już nie pracuje w tej firmie? Ciekawi mnie to zjawisko, że jak ją się przyjmowałem to na spokojnie rejony sobie robiłem. Podobno teraz jest inaczej, bo już prawie 2 brygad nie ma.

A jaka jest prawda? Może to Ty coś opowiesz

Tamara z gara
@Maja

Proszę Pani.. Przecież ten "Pracownik" nie odpiszę Pani prawdy, ponieważ jest to sam UPADŁY dyrektor (obecnie kierownik przewozów), bądź jego bękart Kamilek (tzw. Ucho prezesa) Ps. Upadły niczego się nie nauczył odnośnie ostatniej afery i dziwi mnie to!!! (każdy w jsw logistics wie i...)

Jurij Tamara
@Tamara z gara

Haha Bękart upadłego!!! Haha prawdy coś w tym jest, bo bękarta w firmie tak lubią i szanują jak upadłego. Takie wały i pociąg seksualny na firmę co Pan Szanowny Upadły robi to tylko w Państwowej przejdzie;)

Zostaw merytoryczną opinię o JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Koksownicza 1
    42-523 Dąbrowa Górnicza