GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.

Wiolka Nowy wpis

witam. interesuję się pracą jako asystent biura i administracji. Nie mam jeszcze szczególnego doświadczenia ale nie zostało ono wskazane jako konieczne. jak w późniejszym czasie może wyglądać kwestia awansów? Na jakie stanowiska jest szansa?

Kierowca CE zawodowy Nowy wpis

Firma wygląda interesująco, jednak niezależnie od tego, ile razy wysyłam tam swoje CV, nie ma odpowiedzi, pomimo 3 lat doświadczenia na terenie całej Europy. Zadzwoniłem i powiedzieli, że nie ma już wolnych stanowisk, i ponownie opublikowali ogłoszenie. Widocznie nie chcą zatrudniać obcokrajowców.

A czemu dyspozytor nie może być na B2B? wczesnej napisano, że tylko manager sprzedaży ma taka możliwość i ciekawi mnie argument. teraz także widnieje aktualna oferta. możecie wiec ustosunkować się co do warunków pracy? jakie są średnie zarobki dyspozytorów?

Czy w GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracodawca Nowy wpis

Tak, jest taka możliwość. Jednak tylko w przypadku managerów sprzedaży.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Greenways Logistyka Sp. z o.o.?

GWL

Po wnikliwej analizie nadesłanych dokumentów aplikacyjnych - wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę wstępną. Podczas rozmowy kadra zarządcza wraz z kierownikiem działu operacyjnego sprawdzają predyspozycje zawodowe kandydata oraz weryfikuje jego wiedzę i zdobyte doświadczenie. Po pomyślnej weryfikacji - kandydat jest zapraszany do drugiego etapu rekrutacji lub w przypadku kierowców przedstawiona zostaje oferta pracy i omówienie szczegółów oraz terminu rozpoczęcia pracy.

ron
@GWL

Co za bzdura, pozorowanie rekrutacji w takich firmach kierowców potrzeba przez cały czas, jedni odchodzą drudzy przychodzą ze wzgledu na takie sobie warunki pracy.

@ron

Szanowny Panie Kierowco! Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszej firmy… Dzięki temu mamy okazję dowiedzieć się czegoś nowego na nasz temat. W minionym 2022 roku podwoiliśmy naszą dotychczasową flotę. Ciągniki siodłowe odbieramy zazwyczaj w dwóch okresach w trakcie roku, na wiosnę oraz na jesień. I na te okresy przeprowadzamy rekrutację na stanowiska kierowców międzynarodowych. W trakcie roku pozwalamy sobie także na „research” obecnie pracujących u nas kierowców. Bierzemy „ pod lupę” takie parametry jak : spalanie auta, czystość, kulturę osobistą, reprezentatywność… jeśli któreś z powyższych nam nie odpowiada przedstawiamy problem Kierowcy. Gdy nie odnotowujemy zmian na lepsze, wówczas jesteśmy zmuszeni podziękować za dalszą współpracę. Jeśli dotyczyło Pana któreś z powyższych, bardzo nam przykro….

Przewoźnik

Greenways Logistyka to firma, z którą współpracuje od 5 lat i z tej współpracy jestem bardzo zadowolony, dlatego moja ocena jest jak najbardziej pozytywna!! Niektóre z licznych zalet współpracy z firmą Greenways Logistyka to przede wszystkim: -wysoko wyspecjalizowany, pomocny i kompetentny TEAM - bez wątpienia znający się na branży (chciałbym w tym podkreślić rolę spedytorów, dyspozytorów i samego zarządu firmy) - po prostu widać, że znają się na robocie i nie ma lipy... potocznie mówiąc :) -oczywiście terminowość płatności za wykonane usługi transportowe to kolejna bardzo ważna zaleta, która cechuje firmę Greenways Logistyka, Pozdrawiam cały Zespół GWL

Małgosia

Greenways świadczy dla nas międzynarodowe usługi transportowe. Firmę charakteryzuje terminowość, profesjonalizm, niesamowite zaangażowanie pracowników oraz wielka troska o nas jako klienta. Kontakt jest rewelacyjny, ekspresowe wyceny tras i podstawienie aut. Ze swojej strony mogę jedynie polecać i ocenić pozytywnie. Duży szacunek dla całego teamu!

Tommy Lee Jones

Mogę jedynie rekomendować pozytywnie - fajna i porządna firma. Obsada na truckach i w biurze do rany przyłóż.

Kierowca

Drogi adminie,proszę o skasowanie powyższego komentarza, ponieważ zaczyna wyglądać to nie ładnie. Co niektórzy przypisują w tym winę, osobom nie mającym z tym nic wspólnego. Dziękuję i pozdrawiam.

Customer automotiv

Wielokrotnie miałam okazję korzystać z usług transportowych Greenways. Bardzo kompetentny team - doświadczeni spedytorzy, dotrzymują danego słowa - ładunki zawsze na czas. Kilka razy dokonali niemożliwego i uratowali mnie z opresji. Wielki szacunek dla nich. Serdecznie i pozytywnie rekomenduję tą firmę.

Mariusz

Wreszcie normalna firma! A to w dzisiejszych czasach rzadkość. Dobre maszyny, poukładana robota, pieniądze zawsze na czas. Szacunek do kierowcy i jego czasu pracy. Polecam szczerze!!!

Mc Gregor

Profesjonalna obsługa, kompetentna kadra - transporty realizowane zawsze na czas. Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.?

GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.