REM-POL Resources
2 180 278 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jak szefostwo w REM-POL Resources? Spoko traktują ludzi?

To tylko Ja

straszne jest to że się jedzie do pracy do Norwegii niby bardzo rozwiniętego kraju a na miejscu zauważasz że może tam funkcjonować taka firma jak Rem-Pol Resources totalne dno dna wymienie wszystko w podpunktach : a) Jedziesz na własny koszt i na własnym wyżywieniu b) warunki mieszkalne niby pokoje jedno osobowe ale w dramatycznych warunkach niekiedy 1 prysznic i 2xwc na 7-8 osób dwa palniki do gotownia ,a to wszystko w dodatku 30 min od stoczni jazdy autobusem! c)W biurze kłamstwo i obłuda cos wyjaśnić ? zapomnij syzyfowe prace! Pieniądze w terminie ? zapomnij!!! nawet jeśli masz konto w NO. d) Jeśli masz wypadek to bądź pewny że będą mieć cię głęboko w 4 literach. zapomnij o jakiej kolwiek pomocy z ich strony odrazu bierz adwokata lub kumatą osobe wiem to z doświadczenia kolegów. e) no i ta praca za GROSZE niby każdy wie za ile jedze ale jak sobie to uświadomi to dopiero na miejsu lub inni to zrobią to płakać się chce . Ta firma żeruje albo na takich co i tak niemają pojecia o pracy lub na takich co mają w pip długów i wiedza że u nich praca jest zawsze . Teraz słucham kogoś z biura że to wszystko nie prawda ;)))))))

Tak5Nie1
Wesoły robek
@To tylko Ja

A ja pracuję z tą firmą już 2 lata i mam ogólnie pozytywne doświadczenia, ale rozpisywać mi się nie chce, bo teraz lece na urlop. Jest praca i jest socjal OK. jak w innych firmach. Ja skupiam się na robocie, a jak mi nie pasuje, to idę gdzie indziej, a nie trace czas na pieniaczenie w necie. To chore. Cóż pieniactwo to polski folklor narodowy.

To tylko ja
@Wesoły robek

Ale ja nie narzekam bo już dawno tam nie pracuje zrobiłem tam kontrakt i wystarczy . Tylko przestrzegam ludzi przed tą beznadziejna firmą i tyle. Chcesz to pracujesz twoja sprawa. Ale mi nie napiszesz że składałem w którejś z kwestii!

Hubert Nowy wpis
@To tylko ja

Pewnie jesteś zwykłym menelem co co drugi dzień walił bimber i siedział na kampie i szczał pod siebie. Dla takich nie ma miejsca w tej firmie

Menel Nowy wpis
@To tylko Ja

Człowieku, byłeś na jednym kontrakcie bo pewnie na rauszu chodziłeś bo Twoim planem na weekend był bimber. Ja kasę zawsze miałem na czas, do biura się dodzwanialem a jak ktoś z firmy spadł z drabiny to firma zachowała się wzorowo mimo iż nie wiem, czy to wina pracownika czy złego zabezpieczenia. Jeśli nie chlejesz, masz IQ większe niż wanna, nie zostawiasz po sobie chlewu i przyjechałeś pracować a nie pic to sobie poradzisz. A jeśli chcesz zarabiać wiecej to zrób dsb i stawka nie różni się od innych firm w okolicy. Nie masz diety? Ojeju i skąd Ty weźmiesz na alkohol. Lotow nie opłacają? A to jakiś wymóg? Mogliby to robic ale nie muszą. Kolega niżej dobrze napisał, lamentują tylko alkoholicy i Ci, którym żona od 50lat gotuje a za granicą wielki fachura, który przy kasie w sklepie przy pytaniu po angielsku co najwyżej się smieje, że nic nie rozumie ;)

Maria Nowy wpis
@Menel

Unikajmy obrażania innych użytkowników forum. To niezgodne z regulaminem GoWork.pl. Mógłbyś napisać, jakie Twoim zdaniem są wady i zalety pracy w REM-POL Resources? Będę wdzięczna za jakieś informacje, dziękuję.

Yw
Nazwa działu: Produkcja

Jeżdżę od początku roku, kasa zawsze na czas, chyba że 10ty w weekend to się zdarzy że przyjdzie 12stego. Mieszkałem na dwóch lokacjach, warunki mieszkalne spoko, nie ma co narzekać, na Gursken niestety jest tylko jedna Pani do ogarnięcia tylu pokojów a i tak nie jest najgorzej. Godziny zawsze mam od pierwszego do ostatniego dnia. Do biura zawsze się dodawaniem jak coś, głowni prowadzący spoko. Mogliby dokładać tylko do tych lotow, nawet jakąś tam sume na rotację bo już mało która firma tego nie robi. Jeśli nie jesteś alkoholikiem to wszystko będzie git. Młodzi wiedzą jak się zachować, szanują porządek jak i innych. Do złych opinii przyczyniają się tylko biedne pijaczyny (zreszta pewnie większość komentarzy tutaj jest napisana przez nich). Wywalają bez powodu? No jak walisz 2 promile w alkomat to się nie dziw że wysyłają Cię do domu. Z 24 dni pracowałeś 10 i Dziwisz się że nie jedziesz na kolejny kontrakt? Jesteś starym cwaniakiem, który uważa że czegoś nie musi bo 40 lat już pracuje na stoczni to też się zegnasz :) Robisz swoje, zarabiasz 12k i wszystko gra. Wszystko git ale tak jak wszędzie, meneliska się znajdą co syfia i narzekają że (usunięte przez administratora) :)

Jan

Mówta co chceta, ludziska, a ja tam swoje wiem - chłopaki się starają i o ludzi dbają. A obsuwy są wszędzie, chyba tylko tam nie ma, gdzie nic się robi.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
mecenas golab

firma jest konkretna dba o pracownikow wszystko profesjonalnie diety pokoje jednoosobowe podroz oplaca firma a tak na marginesie byly juz wyplaty?

Gustaw

Firma spoko ale wiadomo, że zawsze jakaś maruda się znajdzie!

Wkurzona

(usunięte przez administratora) i tyle mąż właśnie do nich dzwonił dowiedzieć się ,kiedy dostanie feriepenge za zeszły rok pani księgowa oznajmiła mu , że nie ma czasu z nim rozmawiać po czym rozłączyła się

Biuro Rem - Pol
@Wkurzona

Żono Pana Sebastiana S. - chcielibyśmy poinformować Panią, że zgodnie z przepisami, jeżeli termin płatności przypada na niedzielę to płatność może być wykonana następnego dnia w poniedziałek. Pani mąż w rozmowie z nami zachowywał się wulgarnie, obrażając pracowników biura.

Tak1Nie3
@Biuro Rem - Pol

A nie jest tak ,że jak dobiega końca współpraca to feriepenge powinna być wypłacona z ostatnim wynagrodzeniem?

Tak1Nie1
Joanna
@Wkurzona

Witam. Czy firma wypłaciła Pani te pieniądze? Czy nadal zalegają?

@Joanna

Witam. Niestety,ale pieniędzy jeszcze nie ma .

Joanna
@Wkurzona

Przykre, traktowanie w ten sposób pracowników, daje obraz firmy.

Biuro Rem - Pol
@Joanna

Drogie Panie, wszystkie feriepenger zostały już wypłacone, proszę sprawdzać konto.

@Biuro Rem - Pol

Jeśli dzień wypłaty wypada na dzien wolny to tak wypłata powinna być wypłacona wcześniej nie poznije, w umowie jest napisane że wyplata jest do a nie od - do. Pozdrawiam biuro które pisze coś nie zgodnego z umową jak i nie zgodnego z prawem pracy Norweskim

To tylko ja
@Biuro Rem - Pol

A mi się wydawało że jak mam do 10-tego każdego miesiąca dostawać wypłatę. To jeśli 10 wypada w niedzielę to wypłata powinna leżeć na kącie już w piątek czyli 8 danego miesiąca. To raczej jest zgodne z przepisami.

xxx

(usunięte przez administratora) nie polecam za wszystko kasuja gdzie sa diety nie dosc ze okradacie pracownikow to jeszcze podroz na wlasny koszt niech nikt nawet nie mysli o pracy w tym (usunięte przez administratora) te rury w biurze klamia z automatu szukaja naiwnych frajerow patologia jednym slowem praca dobra dla piekarzy i cukiernikow

Nie zadowolony

Zgodnie z prawem pracy Norweskim, pracodawca ma obowiazek wypłacenia wakacyjnego do ostatniego dnia czerwca. Lub jeśli została zerwana umowa z pracownikiem to wakacyjne musi być mu wypłacone z ostatnią wypłata oczywiście uwzględniając podatek. Pracodawca ma obowiązek również poinformować pracownika że umowa z nim zostanie zerwana i powinien mi dać tak zwany "Warning" jeśli pracodawca tego nie zróbi nie działa zgodnie z prawem pracy w takich sprawach można się zgłaszać do https://www.arbeidstilsynet.no kontakt w języku Pl jest również możliwy. Pozdrawiam

Zal

Ta opinia dotyczy w zasadzie wiekszosci firm. Problemem w wiekszosci firm wysylajacych za granice sa Polacy. Polacy podkladaja sobie wzajemnie swinie, tworza uklady i ukladziki, gnebia podwladnych, chleja na potege i robia (usunięte przez administratora) wokol siebie. Chocby nie wiem jak dobre warunki finansowe i socjalne tworzyla firma patologia spartoli opinie o firmie. W miejsce Polakow wyslijcie Niemcow, Dunczykow, Norwegow itp, a zobaczycie kulture osobista i zdrowe zasady w relacjach pomiedzy przelozonymi i podwladnymi, oraz pomiedzy wspolpracownikami, zobaczycie kulture osobista oraz lad i porzadek w miejscach zakwaterowania. 150 lat zaborow i 50 lat pod radzieckim butem skutecznie zdegenerowalo nasza nacje, drugie tyle trzeba, zeby nas ucywilizowac.

Tak13Nie1
trol58

W KLEVEN I ULSTEIN ZAWSZE BYŁY DZIADOWSKIE FIRMY ŻERUJĄCE NA LUDZIACH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH.PRACOWAŁEM W TYCH KLIMATACH 2004-2008 SAME ŚCIERWA I ZAPEWNE NIC NIE BĘDZIE LEPIEJ.GDYBY BYŁOBY DOBRZE PRACOWAŁBYM DO DZIŚ.SZKODA ŻYCIA I CZASU POZDRO.

Tak19Nie
LelumPolelum
@trol58

Co Ty dajesz koleś! na Ulstein jest normalna praca, normalni ludzie i atmosfera. Tylko na Kleven zapier... trzeba - taka stocznia. Jak nie chlejesz to nie ma tam też problemu!!

Tak12Nie6
xx
@LelumPolelum

tam sie pracuje w parach na torach czy pojedynczo?

@xx

Czy pytasz o to, ponieważ jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia? A może złożyłeś swoją aplikację i niebawem rozpoczniesz pracę? Powiedz nam, co skłoniło Cię do tego, że zainteresowałeś się pracą właśnie w REM-POL Resources? Czy były to pozytywne opinie innych osób? A może przyczyniły się do tego warunki finansowe?

xx
@Maria

tak jestem ale nie wiem czy to ogarne w pojedynke

DAKAR
@trol58

nie narzekajcie ja byłem na stoczni w Brazylii tam dopiero jest zapieprz 1000 ludzi z 40-stu krajów do tego na plusie 50 stopni w cieniu a zjazdy raz na 6 miesięcy żarcie jak w dżungli choroby czerwona gorączka tylko zarobki super na miesiąc 60.000 zł. no i jak w moim przypadku hiszpański i angielski mam w paluszku,dodam że dobry spawacz TIG jest w stanie wyciągnąć do 100 tyś na miesiąc.

TakNie7
Nick
Nazwa działu: Finanse
@DAKAR

Chyba chciałeś napisać 60000 zł ale za 6 miesięcy pracy po 12h dzień w dzień. Nie ściemniaj ludziom bo młodzi się naczytają i potem wierzą, że takie pieniądze są do zarobienia. 60000 zł/mc to może i ma jakiś szew wszystkich szefów, ale nie zwykły pracownik. Wyluzuj stary. Ja kiedyś wierzyłem, że na Bliskim Wschodzie to się zarabia minimum 10000 $/mc pojechałem tam sprawdziłem nie ma tam takich pieniędzy, nawet szychy wysokopostawione jakiś inżynier, specjalista jak wyciągnie 15000 albo max 20000 zł to już góra, ale to osoba jedna na x.

BBB
 Rekomendacja

Witam Czy ktos moze powiedzieć jak wyglada miesięczne wynagrodzenie w firmie rem poll

Lolek
@BBB

Zależy od stanowiska oraz umiejętności

Lolek
Nazwa działu: Finanse

Witam. Wie ktoś czy otrzyma się w tej firmie z US zwrot podatku , ile około można dostać pracowałem ok.7,8 miesięcy umowa kontrakty

mily

Witam, nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy,szkoda czasu i nerwow,lepiej isc na piwo z kolega.

Tak1Nie1
Konrad

Słyszałem sporo dobrego o firmie i nie bardzo rozumiem tego narzekania.

Kiedyś pracowałem
@Konrad

Że co że niby gdzie i od kogo słyszałeś takie opinie

Tak3Nie

jarek
@Konrad

hahahahaha to chyba zle przylozyles ucho jak slyszales dobre rzeczy :P

Jan.C.
@Konrad

jak nie byles to sie nie wypowiadaj gamoniu. A ja slyszalem ze jested idiota i co?

@Jan.C.

Forum GoWork.pl nie jest miejscem do tego typu dyskusji i wymieniania wzajemnych uszczypliwości. Spożytkujcie swój czas na forum w sposób produktywny, dzieląc się z nami informacjami na temat atmosfery, jaka panuje w REM-POL Resources. Czy ktoś z Was ma informacje na ten temat?

Nie zadowolony

Witam byłem w Norwegii w kleven nigdy nie widziałem gorszej stoczni niż ta, ale wracając do meritum sprawy to chodzi o firmę wszystko tak jak w umowie napisane więc nie mam do czego się doczepic, ale jeśli chodzi o kadrę menagerska to nie mogę zrozumieć dlaczego jest takie coś jak kolesiostwo ci co byli wiedzą o czym pisze, dlaczego nowi co przyjeżdżają popracuja 2 tygodnie i jadą do domu tak jak ja a inni którzy wchodzą w d.. e komu trzeba to siedzą i robią caly czas rozmawiałem z dużą ilością tak ludzi i wszyscy to wiedza ze tak jest, to ja sie pytam po co się zatrudnia nowych ludzi skoro się ich nie szanuje, moja noga więcej tam nie powstanie nie tak to wszystko powino wyglądać. Szefostwo firmy powinno się zainteresować cała sytuacja, przeczytając wiele komentarzy nie jestem pierwszy co o tym piszę.

Tak17Nie

adam

bylem u zlodzieji na rurach mialem free acomodation plus stawka i tak przy wyplacie zabrali acomodation pozniej powiedziedzieli ze oddadza przy nastepnej wyplacie i na tym koniec jak dzwonilem to zas bylo poczekaj jeszcze miesiac albo jak przyjedziesz to damy ci w gotowce zlodzieje razem z menagerem sebastianem znalem go pare lat juz nawet oszukuje kolegow

edek
@adam

o to w kontrakcie nie miales zapisane,czy z innych powodow zjechales a teraz tak sobie to tłumaczysz?

Może polecę

A jak z wypłacalnością? Są opóźnienia czy płacą w terminie?

Jasiek

Nikt nie zmusza do pracy w tej firmie. Tylko dziwnym zbiegiem okoliczności ludzie chcący pracować radzą sobie ze wszystkim.

Tak3Nie1

WYLEW

Widze ze to co tu opisuja to sam wylew niby porzadnych a 0 doswiadczenia zawodowego lub osob ktore najlepiej by nic nie robilo i wymagalo. Wymagan wiecej niz pracy w to wlozone - kto przyjezdza po rozmowie z biurem gdzie wszystko ma dokladnie opisane a jak nie jest to prosi o nr do managera i rozmawia. Po prostu widac jakie doswiadczenie... Jezdza od firmy do firmy i robia zamet a jak sie nie uda to oczerniaja firme i jada do innej i tak wkolo - patologia. Jezdze od dawna i wiem ze jest patologia jak wszedzie a najbardziej faktycznie na swiniarni co ma miejsce przez to ze jest duzo ludzi na calej wyspie sa 3 czy wiecej stoczni i nie ma gdzie kwaterowac a na swoja reke nigdzie miejsca nie znajdziesz chyba ze za 400 nok lub wiecej za dzien. Zawsze mozna wczesniej ustalic warunki, po rozmowie napewno jak ktos sie sprawdzi to bedzie mial lepiej. Sam mialem okazje tam mieszkac i powiedzialem ze nie mam zamiaru tam wiecej przebywac. Po rozmowie z managerem ustalilem ze nigdy tam wiecej nie trafie chyba ze na maksymalnie 7 dni bo jak nie bedzie mial gdzie mnie ulokowac to potrzebuje maksymalnie 7 dni na przeniesienie, tyle to raczej mozna sie poswiecic. Odnosnie pracy nawet u Szopinskiego to powiem ze jak ktos ma doswiadczenie a przedewszystkim jest pracowity to napewno najgorszy foreman na Kleven slowem sie nie odezwie. Jak nawet co raz widze nowe osoby jak sa ganiane to widac "kto" jest ganiany. Jak sa wyjatki to i tak jest manager czy biuro z ktorym mozna wyjasnic to i owo...

Tak9Nie1

grzes
@WYLEW

czlowieku nie badz smieszny ze swoimi tesktami z kim chcesz gadac z ta ruda pala managerem, a moze ty sam to piszesz, jak tam lecisz na swoj koszt to nie wiesz gdzie trafisz, firma lokuje cie najtanszym kosztem a zabieraja ci z wyplaty jak za salony, za wszystko tna za prad, za mieszkanie, za dojazd do pracy i bilety swoje lotnicze to powiedz mi jak tam ma sie cokolwiek oplacac ? Gdzie ta norwegia, tak to norwegia na polskich warunkach a siedziec moze sobie ty taki nieudacznik zapewne ze szczecina znajomek rudego, albo nawet on sam. monter rusztowan, tam tyle z monterki ze prosze cie bardzo wiecej sprzatania tej zasyfialej stoczni niz monterki, daja ci worek i ganiaja cie po pokladach jak smiecia, albo szufelke i zmiotke i sprzetasz, ewentualnie pompujesz wode ze statku.....

Zolo
@grzes

Ja pompowalem wodę i ta sama stawka jak za pracę wiecy co lepsze zapiepszac czy pompować wodę

trasowiec
@grzes

jak rudego juz dawno nie ma, chlopie bruzdzisz na firme a nawet nie wiesz co sie dzieje. Z tego co widze nie potrafiles nawet wody lac a co dopiero pompowac... Ciekawe czy pracujesz gdzies jeszcze bo widze ze opisujesz biernie cos czego nie ma , obudz sie , skoncz pic i za robote sie wez. I pamietaj ze talentow bez checi i motywacji nie biora...

radek
@trasowiec

zamknij morde pajacu jak chcesz to jezdzij jak trol i kupuj chleb raz na tydzien i mroz w zamrazalce i mieszkaj na tych nie ludzkich warunkach na swiniarni, zapewne jestes jednym z tych wybitnych fachowcow ze szczecina hahahha zalosny jestes

Tak9Nie
LESTEK
@Zolo

Komentarz został napisany przez Polaka?!!!!!!! (.... Chaka RPA + film + serial)

Pedro

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

pracowity

Firma h...wa byłem 2 miesiące wrocilem do polski na tydzień później wylane mieli

Tak23Nie

pikuś
@pracowity

Ze mną podobnie było...

Tak10Nie

Gutek

Zdania na temat firmy są bardzo podzielone!!

Wojtek

Jesteście pewni, że nie jest dobrze? Słyszałem sporo dobrego o firmie

Tak1Nie2

radek
@Wojtek

to jedz i sam sie przekonaj i nie zadawaj glupich pytan, bo widzisz co jest napisane ponizej z doswiadczenia, ale ty dalej swoje....

Pollll

Traktuja ludzi jak świnie,za wszystko odciagaja z wyplaty,drozyzna o jedzenie trzeba bylo sie martwic,o zjazdy prosic a o powrotach szkoda mówić. Wysylalaja ludzi do PL za byle przewinienie,rygorystyczne warunki Byłem widziałem i NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie

AGEND BOND
@Pollll

co znaczy za wszystko odciągają od wypłaty,o ile wiem w kontrakcie jest zapisane za co sie zwraca np za mieszkanie prąd dojazd ,że samemu wyżywienie też uprzedzają,ubrania robocze i narzedzia po stronie firmy

Cezary

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Tak6Nie

Iza

Niestety nie doceniamy tego co mamy, a mamy pracę w dobrej firmie.

Fahrenheit
@Iza

:)))))) i tyle

kontraktowiec

Bylem ,widzialem, wrocilem. Nie trafilem na slynna swiniarnie ale na kamp z ktorego dojezdzalem 15 km. Warunki sa ok , praca tez jesli sie nie trafi na wymagajacego foremana. Bede jezdzil o ile nie trafie na swiniarnie , chociaz co nie ktorzy mowia ze sie tam warunki polepszaja. Nowym osoba powiem - jedz zobacz , porozmawiaj. Powiedziano mi ze socjal , dodatkowe ubezpieczenie po 3 miesiacach od nadania numeru personalnego, mozliwosc wyplacenia feriepengi wczesniej. Dla mnie jak narazie jest ok.

Tak10Nie

Co za lipa
@kontraktowiec

Co ty piszesz,kim jesteś, może kimś z biura i każą tobie pisać takie bzdury. Newat się nie kompromituj!!!

dddd
@Co za lipa

to pewnie ten rudy paparuch manager albo jeden z jego dupolizow z paprykarzewa

Prawda

Klamia na kazdym kroku , a pozytywne opinie wystawiaja zapewne codziennie Panie z biura , zmieniajac adres IP np za pomoca neostrady . Klamstwa zaczynaja sie juz od ogloszen na stoczniowcach gdzie podaja stwake 198 nok na godzine co mija si z prawda . Gdyby nie uklady i kolesiostwo z dyrekcja kleven rodziny moltu to juz dawno wywaliby ta bande nieudolnych pijakow , gamoni i cpunow ...

Tak6Nie

Maria

@Kiedyś pracowałem, na jak długo wyjeżdżałeś z REM-POL Resources? Czy warunki zakwaterowania były Ci przedstawione przed wyjazdem? Proszę również żebyś w swoich wypowiedziach nikogo nie obrażał i zachował kulturę wypowiedzi - zobowiązuje Cię do tego regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin) który zaakceptowałeś publikując komentarz na forum. Kto z was wyjeżdżą z Rem-Pol na sezon letni? W które miejsca najlepiej wyjeżdżać? Niedługo wiele osób szukać będzie opinii o tym pracodawcy, dlatego każdy komentarz od kogoś kto pracował już z Rem-Pol będzie bardzo cenny.

Kiedyś pracowałem
@Maria

@Maria.A czy ja kogoś obraziłem czy użyłem niecenzuralnego słowa lub sformułowania, nie wydaje mi się napisałem co myślę po to są takie srony. Tak jak wspomnialem pracowałem tylko 3 kontrakty . A w jakim czasie zostawię to dla siebie. Z tego co słyszałem od ludzi to kogoś wysłali do Polski bo miał wypadek i nie mógł podjąć pracy, porażk.

Marcin
@Maria

no i po co sie kompromitowac ? Jakie warunki mieszkaniowe byly przedstawione ? Takie , ze trzeba dojezdzac 45 min z pracy , mieszkac w zasyfionym pokoju , obszczanej poscieli z zoltymi poduszkami ? Takie warunki mieszkaniowe uwlaczaja godnosci ludzkiej . Jezeli trafisz na campy , ktore sa ulokowane przy stoczni to ok . Jezeli na swiniarnie lub gerstvike to lepiej odrazu kupywac bilet do domu i przebolec stracone pieniadze za bilety

Tak3Nie

Antoni
@Maria

P.S. należy samemu przeczytać owy regulamin jeżeli się do niego odnosisz, którego "kiedyś pracowałem" nie złamał. Jeżeli się mylę, proszę o podanie którego punktu.. bo to jest śmieszne. Dzielący się swoją opinią napisał to co zauważył, będąc na kontrakcie i moim zdaniem napisał prawdę... Również byłem, widziałem i potwierdzam obydwu wyżej..

Zostaw opinię o REM-POL Resources - Leirvik

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie