REM-POL Resources
counter
2 180 296 5 1

Popularne opinie

To tylko Ja

straszne jest to że się jedzie do pracy do Norwegii niby bardzo rozwiniętego kraju a na miejscu zauważasz że może tam funkcjonować taka firma jak Rem-Pol Resources totalne dno dna wymienie wszystko w podpunktach : a) Jedziesz na własny koszt i na własnym wyżywieniu b) warunki mieszkalne niby pokoje jedno osobowe ale w dramatycznych warunkach niekiedy 1 prysznic i 2xwc na 7-8 osób dwa palniki do gotownia ,a to wszystko w dodatku 30 min od stoczni jazdy autobusem! c)W biurze kłamstwo i obłuda cos wyjaśnić ? zapomnij syzyfowe prace! Pieniądze w terminie ? zapomnij!!! nawet jeśli masz konto w NO. d) Jeśli masz wypadek to bądź pewny że będą mieć cię głęboko w 4 literach. zapomnij o jakiej kolwiek pomocy z ich strony odrazu bierz adwokata lub kumatą osobe wiem to z doświadczenia kolegów. e) no i ta praca za GROSZE niby każdy wie za ile jedze ale jak sobie to uświadomi to dopiero na miejsu lub inni to zrobią to płakać się chce . Ta firma żeruje albo na takich co i tak niemają pojecia o pracy lub na takich co mają w pip długów i wiedza że u nich praca jest zawsze . Teraz słucham kogoś z biura że to wszystko nie prawda ;)))))))

Tak31Nie2
trol58

W KLEVEN I ULSTEIN ZAWSZE BYŁY DZIADOWSKIE FIRMY ŻERUJĄCE NA LUDZIACH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH.PRACOWAŁEM W TYCH KLIMATACH 2004-2008 SAME ŚCIERWA I ZAPEWNE NIC NIE BĘDZIE LEPIEJ.GDYBY BYŁOBY DOBRZE PRACOWAŁBYM DO DZIŚ.SZKODA ŻYCIA I CZASU POZDRO.

Tak24Nie
Wkurzona

(usunięte przez administratora) i tyle mąż właśnie do nich dzwonił dowiedzieć się ,kiedy dostanie feriepenge za zeszły rok pani księgowa oznajmiła mu , że nie ma czasu z nim rozmawiać po czym rozłączyła się

Yw

Jeżdżę od początku roku, kasa zawsze na czas, chyba że 10ty w weekend to się zdarzy że przyjdzie 12stego. Mieszkałem na dwóch lokacjach, warunki mieszkalne spoko, nie ma co narzekać, na Gursken niestety jest tylko jedna Pani do ogarnięcia tylu pokojów a i tak nie jest najgorzej. Godziny zawsze mam od pierwszego do ostatniego dnia. Do biura zawsze się dodawaniem jak coś, głowni prowadzący spoko. Mogliby dokładać tylko do tych lotow, nawet jakąś tam sume na rotację bo już mało która firma tego nie robi. Jeśli nie jesteś alkoholikiem to wszystko będzie git. Młodzi wiedzą jak się zachować, szanują porządek jak i innych. Do złych opinii przyczyniają się tylko biedne pijaczyny (zreszta pewnie większość komentarzy tutaj jest napisana przez nich). Wywalają bez powodu? No jak walisz 2 promile w alkomat to się nie dziw że wysyłają Cię do domu. Z 24 dni pracowałeś 10 i Dziwisz się że nie jedziesz na kolejny kontrakt? Jesteś starym cwaniakiem, który uważa że czegoś nie musi bo 40 lat już pracuje na stoczni to też się zegnasz :) Robisz swoje, zarabiasz 12k i wszystko gra. Wszystko git ale tak jak wszędzie, meneliska się znajdą co syfia i narzekają że (usunięte przez administratora) :)

Tak3Nie8

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie REM-POL Resources? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Gosc87 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Witam czy ktoś się może orientuje czy na obecna chwilę jest praca oraz czy firma rempol poszukuje pracowników. Z góry dziękuję za odpowiedź , praca dla monter kadl. oraz spawacz

TakNie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w REM-POL Resources?

Pomagacz Nowy wpis
@Pytanie

Nie.

nick Nowy wpis
@Pytanie

A proponujesz coś?

Gosc

Są prace dla spawaczy można się starać

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rikko

Witam. Czy ktoś się orientuje czy można dostać wczesniej feriepenge ? Napisałem email z prośbą o szybszą wypłatę. W roku 2019 od styczeń do lipiec pracowałem w rem pol .

Były worker
@Rikko

Można napisać wniosek do biura.

@Rikko

Proszę napisać maila na adres: kamila@rempolresources.com

Andrzej

A ktoś już dostał ja ponad miesiąc temu do pisałem do biura O feriepemger oraz odpowiedzi brak

@Andrzej

Na jaki adres e-mail Pan pisał? Jest możliwość wypłacenia feriepenger, proszę napisać maila na adres: kamila@rempolresources.com

Tytus

Bimbrownicy nie powinni jeździć z tej firmy, zajmują miejsce osobom normalnym bez nałogów. Wyłapać tych nałogowców i wysłać na konserwy dla psów a nie do pracy.

Tak6Nie2
ktos
@Tytus

Jacy bimbrownicy. Zwykle papudraki nawet dobrego przepisu nie znają. W gorzelni cienko by piszczeli.

Tak2Nie1
Romek i Atomek
@Tytus

Jakie puste są wqasze komentarze. To jest strona o opini firmy a nie i tum zeby jakiś brudas wylewał swoje żale ze mu alko nie smakuje.Nie smakuje nie kupuj i h.....

Maria
@Romek i Atomek

@Romek i Atomek zgadzam się z Tobą. Może Ty pracujesz z Rem-Polem i napiszesz konkrety? Z ogłoszeń wynika, że trzeba mieć trzyletnie doświadczenie na każde stanowisko, a jak z językiem? Mnie interesuje szczególnie monter maszyn.

Nick

Witaj mój drogi. A czy zdajesz sobie sprawę że paprykarz teraz produkuje się w Karnieszewicach pod Koszalinem. :-)

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

mecenas golab

co to za usuwanie postow zlodzieje a ty kondonie byly kierowco busa sie nie lamsuj i nie strasz policja bo mozesz sie zdziwic strasznie pozdrawiam te zaklamane kocmouchy z biura wszyscy nadajecie sie do tarcia chrzanu lamusy ogolnie firma parodia

Tak6Nie3
To tylko Ja

Tak31Nie2
Wesoły robek
@To tylko Ja

A ja pracuję z tą firmą już 2 lata i mam ogólnie pozytywne doświadczenia, ale rozpisywać mi się nie chce, bo teraz lece na urlop. Jest praca i jest socjal OK. jak w innych firmach. Ja skupiam się na robocie, a jak mi nie pasuje, to idę gdzie indziej, a nie trace czas na pieniaczenie w necie. To chore. Cóż pieniactwo to polski folklor narodowy.

Tak3Nie25
To tylko ja
@Wesoły robek

Ale ja nie narzekam bo już dawno tam nie pracuje zrobiłem tam kontrakt i wystarczy . Tylko przestrzegam ludzi przed tą beznadziejna firmą i tyle. Chcesz to pracujesz twoja sprawa. Ale mi nie napiszesz że składałem w którejś z kwestii!

Tak19Nie1
Hubert
@To tylko ja

Pewnie jesteś zwykłym menelem co co drugi dzień walił bimber i siedział na kampie i szczał pod siebie. Dla takich nie ma miejsca w tej firmie

Tak1Nie19
Menel
@To tylko Ja

Człowieku, byłeś na jednym kontrakcie bo pewnie na rauszu chodziłeś bo Twoim planem na weekend był bimber. Ja kasę zawsze miałem na czas, do biura się dodzwanialem a jak ktoś z firmy spadł z drabiny to firma zachowała się wzorowo mimo iż nie wiem, czy to wina pracownika czy złego zabezpieczenia. Jeśli nie chlejesz, masz IQ większe niż wanna, nie zostawiasz po sobie chlewu i przyjechałeś pracować a nie pic to sobie poradzisz. A jeśli chcesz zarabiać wiecej to zrób dsb i stawka nie różni się od innych firm w okolicy. Nie masz diety? Ojeju i skąd Ty weźmiesz na alkohol. Lotow nie opłacają? A to jakiś wymóg? Mogliby to robic ale nie muszą. Kolega niżej dobrze napisał, lamentują tylko alkoholicy i Ci, którym żona od 50lat gotuje a za granicą wielki fachura, który przy kasie w sklepie przy pytaniu po angielsku co najwyżej się smieje, że nic nie rozumie ;)

Tak3Nie19
Maria
@Menel

Unikajmy obrażania innych użytkowników forum. To niezgodne z regulaminem http://GoWork.pl Mógłbyś napisać, jakie Twoim zdaniem są wady i zalety pracy w REM-POL Resources? Będę wdzięczna za jakieś informacje, dziękuję.

Tak5Nie
dziadu
@To tylko Ja

wszystko co jest opisane to NIESTETY sama prawda. Ponad to robią jakieś wałki z podatkami, które wychodzą po zatrudnieniu sie w innej firmie. Zero wyjaśnienia a biuro nie odbiera telefonów po wczesniejszym umówieniu się na oddzwonienie.

Tak8Nie
Yw

Tak3Nie8
Arek
@Yw

Witaj,czy możesz mi podać adres hotelu w Gurskoy?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 351 dni.

Jak szefostwo w REM-POL Resources? Spoko traktują ludzi?

Jan

Mówta co chceta, ludziska, a ja tam swoje wiem - chłopaki się starają i o ludzi dbają. A obsuwy są wszędzie, chyba tylko tam nie ma, gdzie nic się robi.

Tak2Nie5
mecenas golab

firma jest konkretna dba o pracownikow wszystko profesjonalnie diety pokoje jednoosobowe podroz oplaca firma a tak na marginesie byly juz wyplaty?

TakNie4
Gustaw

Firma spoko ale wiadomo, że zawsze jakaś maruda się znajdzie!

TakNie5

@Wkurzona

Żono Pana Sebastiana S. - chcielibyśmy poinformować Panią, że zgodnie z przepisami, jeżeli termin płatności przypada na niedzielę to płatność może być wykonana następnego dnia w poniedziałek. Pani mąż w rozmowie z nami zachowywał się wulgarnie, obrażając pracowników biura.

Tak1Nie6
@Biuro Rem - Pol

A nie jest tak ,że jak dobiega końca współpraca to feriepenge powinna być wypłacona z ostatnim wynagrodzeniem?

Tak4Nie1
Joanna
@Wkurzona

Witam. Czy firma wypłaciła Pani te pieniądze? Czy nadal zalegają?

@Joanna

Witam. Niestety,ale pieniędzy jeszcze nie ma .

Joanna
@Wkurzona

Przykre, traktowanie w ten sposób pracowników, daje obraz firmy.

@Joanna

Drogie Panie, wszystkie feriepenger zostały już wypłacone, proszę sprawdzać konto.

Tak2Nie2
Nie zadowolony
@Biuro Rem - Pol

Jeśli dzień wypłaty wypada na dzien wolny to tak wypłata powinna być wypłacona wcześniej nie poznije, w umowie jest napisane że wyplata jest do a nie od - do. Pozdrawiam biuro które pisze coś nie zgodnego z umową jak i nie zgodnego z prawem pracy Norweskim

To tylko ja
@Biuro Rem - Pol

A mi się wydawało że jak mam do 10-tego każdego miesiąca dostawać wypłatę. To jeśli 10 wypada w niedzielę to wypłata powinna leżeć na kącie już w piątek czyli 8 danego miesiąca. To raczej jest zgodne z przepisami.

xxx

(usunięte przez administratora) nie polecam za wszystko kasuja gdzie sa diety nie dosc ze okradacie pracownikow to jeszcze podroz na wlasny koszt niech nikt nawet nie mysli o pracy w tym (usunięte przez administratora) te rury w biurze klamia z automatu szukaja naiwnych frajerow patologia jednym slowem praca dobra dla piekarzy i cukiernikow

Tak7Nie
Nie zadowolony

Zgodnie z prawem pracy Norweskim, pracodawca ma obowiazek wypłacenia wakacyjnego do ostatniego dnia czerwca. Lub jeśli została zerwana umowa z pracownikiem to wakacyjne musi być mu wypłacone z ostatnią wypłata oczywiście uwzględniając podatek. Pracodawca ma obowiązek również poinformować pracownika że umowa z nim zostanie zerwana i powinien mi dać tak zwany "Warning" jeśli pracodawca tego nie zróbi nie działa zgodnie z prawem pracy w takich sprawach można się zgłaszać do https://www.arbeidstilsynet.no kontakt w języku Pl jest również możliwy. Pozdrawiam

Tak2Nie
Zal

Ta opinia dotyczy w zasadzie wiekszosci firm. Problemem w wiekszosci firm wysylajacych za granice sa Polacy. Polacy podkladaja sobie wzajemnie swinie, tworza uklady i ukladziki, gnebia podwladnych, chleja na potege i robia (usunięte przez administratora) wokol siebie. Chocby nie wiem jak dobre warunki finansowe i socjalne tworzyla firma patologia spartoli opinie o firmie. W miejsce Polakow wyslijcie Niemcow, Dunczykow, Norwegow itp, a zobaczycie kulture osobista i zdrowe zasady w relacjach pomiedzy przelozonymi i podwladnymi, oraz pomiedzy wspolpracownikami, zobaczycie kulture osobista oraz lad i porzadek w miejscach zakwaterowania. 150 lat zaborow i 50 lat pod radzieckim butem skutecznie zdegenerowalo nasza nacje, drugie tyle trzeba, zeby nas ucywilizowac.

Tak18Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

REM-POL Resources