Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

Rikko

Witam. Czy ktoś się orientuje czy można dostać wczesniej feriepenge ? Napisałem email z prośbą o szybszą wypłatę. W roku 2019 od styczeń do lipiec pracowałem w rem pol .

Były worker
@Rikko

Można napisać wniosek do biura.

@Rikko

Proszę napisać maila na adres: kamila@rempolresources.com

A ktoś już dostał ja ponad miesiąc temu do pisałem do biura O feriepemger oraz odpowiedzi brak

@Andrzej

Na jaki adres e-mail Pan pisał? Jest możliwość wypłacenia feriepenger, proszę napisać maila na adres: kamila@rempolresources.com

Tytus

Bimbrownicy nie powinni jeździć z tej firmy, zajmują miejsce osobom normalnym bez nałogów. Wyłapać tych nałogowców i wysłać na konserwy dla psów a nie do pracy.

ktos
@Tytus

Jacy bimbrownicy. Zwykle papudraki nawet dobrego przepisu nie znają. W gorzelni cienko by piszczeli.

Romek i Atomek
@Tytus

Jakie puste są wqasze komentarze. To jest strona o opini firmy a nie i tum zeby jakiś brudas wylewał swoje żale ze mu alko nie smakuje.Nie smakuje nie kupuj i h.....

@Romek i Atomek

@Romek i Atomek zgadzam się z Tobą. Może Ty pracujesz z Rem-Polem i napiszesz konkrety? Z ogłoszeń wynika, że trzeba mieć trzyletnie doświadczenie na każde stanowisko, a jak z językiem? Mnie interesuje szczególnie monter maszyn.

Witaj mój drogi. A czy zdajesz sobie sprawę że paprykarz teraz produkuje się w Karnieszewicach pod Koszalinem. :-)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mecenas golab

co to za usuwanie postow zlodzieje a ty kondonie byly kierowco busa sie nie lamsuj i nie strasz policja bo mozesz sie zdziwic strasznie pozdrawiam te zaklamane kocmouchy z biura wszyscy nadajecie sie do tarcia chrzanu lamusy ogolnie firma parodia

Yw

Jeżdżę od początku roku, kasa zawsze na czas, chyba że 10ty w weekend to się zdarzy że przyjdzie 12stego. Mieszkałem na dwóch lokacjach, warunki mieszkalne spoko, nie ma co narzekać, na Gursken niestety jest tylko jedna Pani do ogarnięcia tylu pokojów a i tak nie jest najgorzej. Godziny zawsze mam od pierwszego do ostatniego dnia. Do biura zawsze się dodawaniem jak coś, głowni prowadzący spoko. Mogliby dokładać tylko do tych lotow, nawet jakąś tam sume na rotację bo już mało która firma tego nie robi. Jeśli nie jesteś alkoholikiem to wszystko będzie git. Młodzi wiedzą jak się zachować, szanują porządek jak i innych. Do złych opinii przyczyniają się tylko biedne pijaczyny (zreszta pewnie większość komentarzy tutaj jest napisana przez nich). Wywalają bez powodu? No jak walisz 2 promile w alkomat to się nie dziw że wysyłają Cię do domu. Z 24 dni pracowałeś 10 i Dziwisz się że nie jedziesz na kolejny kontrakt? Jesteś starym cwaniakiem, który uważa że czegoś nie musi bo 40 lat już pracuje na stoczni to też się zegnasz :) Robisz swoje, zarabiasz 12k i wszystko gra. Wszystko git ale tak jak wszędzie, meneliska się znajdą co syfia i narzekają że (usunięte przez administratora) :)

Arek
@Yw

Witaj,czy możesz mi podać adres hotelu w Gurskoy?

Jan

Mówta co chceta, ludziska, a ja tam swoje wiem - chłopaki się starają i o ludzi dbają. A obsuwy są wszędzie, chyba tylko tam nie ma, gdzie nic się robi.

mecenas golab

firma jest konkretna dba o pracownikow wszystko profesjonalnie diety pokoje jednoosobowe podroz oplaca firma a tak na marginesie byly juz wyplaty?

Gustaw

Firma spoko ale wiadomo, że zawsze jakaś maruda się znajdzie!

Wkurzona

(usunięte przez administratora) i tyle mąż właśnie do nich dzwonił dowiedzieć się ,kiedy dostanie feriepenge za zeszły rok pani księgowa oznajmiła mu , że nie ma czasu z nim rozmawiać po czym rozłączyła się

@Wkurzona

Żono Pana Sebastiana S. - chcielibyśmy poinformować Panią, że zgodnie z przepisami, jeżeli termin płatności przypada na niedzielę to płatność może być wykonana następnego dnia w poniedziałek. Pani mąż w rozmowie z nami zachowywał się wulgarnie, obrażając pracowników biura.

@Biuro Rem - Pol

A nie jest tak ,że jak dobiega końca współpraca to feriepenge powinna być wypłacona z ostatnim wynagrodzeniem?

Joanna
@Wkurzona

Witam. Czy firma wypłaciła Pani te pieniądze? Czy nadal zalegają?

@Joanna

Witam. Niestety,ale pieniędzy jeszcze nie ma .

Joanna
@Wkurzona

Przykre, traktowanie w ten sposób pracowników, daje obraz firmy.

@Joanna

Drogie Panie, wszystkie feriepenger zostały już wypłacone, proszę sprawdzać konto.

@Biuro Rem - Pol

Jeśli dzień wypłaty wypada na dzien wolny to tak wypłata powinna być wypłacona wcześniej nie poznije, w umowie jest napisane że wyplata jest do a nie od - do. Pozdrawiam biuro które pisze coś nie zgodnego z umową jak i nie zgodnego z prawem pracy Norweskim

To tylko ja
@Biuro Rem - Pol

A mi się wydawało że jak mam do 10-tego każdego miesiąca dostawać wypłatę. To jeśli 10 wypada w niedzielę to wypłata powinna leżeć na kącie już w piątek czyli 8 danego miesiąca. To raczej jest zgodne z przepisami.

xxx

(usunięte przez administratora) nie polecam za wszystko kasuja gdzie sa diety nie dosc ze okradacie pracownikow to jeszcze podroz na wlasny koszt niech nikt nawet nie mysli o pracy w tym (usunięte przez administratora) te rury w biurze klamia z automatu szukaja naiwnych frajerow patologia jednym slowem praca dobra dla piekarzy i cukiernikow

Nie zadowolony

Zgodnie z prawem pracy Norweskim, pracodawca ma obowiazek wypłacenia wakacyjnego do ostatniego dnia czerwca. Lub jeśli została zerwana umowa z pracownikiem to wakacyjne musi być mu wypłacone z ostatnią wypłata oczywiście uwzględniając podatek. Pracodawca ma obowiązek również poinformować pracownika że umowa z nim zostanie zerwana i powinien mi dać tak zwany "Warning" jeśli pracodawca tego nie zróbi nie działa zgodnie z prawem pracy w takich sprawach można się zgłaszać do https://www.arbeidstilsynet.no kontakt w języku Pl jest również możliwy. Pozdrawiam

Zal

Ta opinia dotyczy w zasadzie wiekszosci firm. Problemem w wiekszosci firm wysylajacych za granice sa Polacy. Polacy podkladaja sobie wzajemnie swinie, tworza uklady i ukladziki, gnebia podwladnych, chleja na potege i robia (usunięte przez administratora) wokol siebie. Chocby nie wiem jak dobre warunki finansowe i socjalne tworzyla firma patologia spartoli opinie o firmie. W miejsce Polakow wyslijcie Niemcow, Dunczykow, Norwegow itp, a zobaczycie kulture osobista i zdrowe zasady w relacjach pomiedzy przelozonymi i podwladnymi, oraz pomiedzy wspolpracownikami, zobaczycie kulture osobista oraz lad i porzadek w miejscach zakwaterowania. 150 lat zaborow i 50 lat pod radzieckim butem skutecznie zdegenerowalo nasza nacje, drugie tyle trzeba, zeby nas ucywilizowac.

trol58

W KLEVEN I ULSTEIN ZAWSZE BYŁY DZIADOWSKIE FIRMY ŻERUJĄCE NA LUDZIACH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH.PRACOWAŁEM W TYCH KLIMATACH 2004-2008 SAME ŚCIERWA I ZAPEWNE NIC NIE BĘDZIE LEPIEJ.GDYBY BYŁOBY DOBRZE PRACOWAŁBYM DO DZIŚ.SZKODA ŻYCIA I CZASU POZDRO.

LelumPolelum
@trol58

Co Ty dajesz koleś! na Ulstein jest normalna praca, normalni ludzie i atmosfera. Tylko na Kleven zapier... trzeba - taka stocznia. Jak nie chlejesz to nie ma tam też problemu!!

xx
@LelumPolelum

tam sie pracuje w parach na torach czy pojedynczo?

@xx

Czy pytasz o to, ponieważ jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia? A może złożyłeś swoją aplikację i niebawem rozpoczniesz pracę? Powiedz nam, co skłoniło Cię do tego, że zainteresowałeś się pracą właśnie w REM-POL Resources? Czy były to pozytywne opinie innych osób? A może przyczyniły się do tego warunki finansowe?

xx
@Maria

tak jestem ale nie wiem czy to ogarne w pojedynke

DAKAR
@trol58

nie narzekajcie ja byłem na stoczni w Brazylii tam dopiero jest zapieprz 1000 ludzi z 40-stu krajów do tego na plusie 50 stopni w cieniu a zjazdy raz na 6 miesięcy żarcie jak w dżungli choroby czerwona gorączka tylko zarobki super na miesiąc 60.000 zł. no i jak w moim przypadku hiszpański i angielski mam w paluszku,dodam że dobry spawacz TIG jest w stanie wyciągnąć do 100 tyś na miesiąc.

@DAKAR

Chyba chciałeś napisać 60000 zł ale za 6 miesięcy pracy po 12h dzień w dzień. Nie ściemniaj ludziom bo młodzi się naczytają i potem wierzą, że takie pieniądze są do zarobienia. 60000 zł/mc to może i ma jakiś szew wszystkich szefów, ale nie zwykły pracownik. Wyluzuj stary. Ja kiedyś wierzyłem, że na Bliskim Wschodzie to się zarabia minimum 10000 $/mc pojechałem tam sprawdziłem nie ma tam takich pieniędzy, nawet szychy wysokopostawione jakiś inżynier, specjalista jak wyciągnie 15000 albo max 20000 zł to już góra, ale to osoba jedna na x.

BBB

Witam Czy ktos moze powiedzieć jak wyglada miesięczne wynagrodzenie w firmie rem poll

Lolek
@BBB

Zależy od stanowiska oraz umiejętności

Lolek

Witam. Wie ktoś czy otrzyma się w tej firmie z US zwrot podatku , ile około można dostać pracowałem ok.7,8 miesięcy umowa kontrakty

mily

Witam, nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy,szkoda czasu i nerwow,lepiej isc na piwo z kolega.

Konrad

Słyszałem sporo dobrego o firmie i nie bardzo rozumiem tego narzekania.

Kiedyś pracowałem
@Konrad

Że co że niby gdzie i od kogo słyszałeś takie opinie

jarek
@Konrad

hahahahaha to chyba zle przylozyles ucho jak slyszales dobre rzeczy :P

Jan.C.
@Konrad

jak nie byles to sie nie wypowiadaj gamoniu. A ja slyszalem ze jested idiota i co?

@Jan.C.

Forum GoWork.pl nie jest miejscem do tego typu dyskusji i wymieniania wzajemnych uszczypliwości. Spożytkujcie swój czas na forum w sposób produktywny, dzieląc się z nami informacjami na temat atmosfery, jaka panuje w REM-POL Resources. Czy ktoś z Was ma informacje na ten temat?

Nie zadowolony

Witam byłem w Norwegii w kleven nigdy nie widziałem gorszej stoczni niż ta, ale wracając do meritum sprawy to chodzi o firmę wszystko tak jak w umowie napisane więc nie mam do czego się doczepic, ale jeśli chodzi o kadrę menagerska to nie mogę zrozumieć dlaczego jest takie coś jak kolesiostwo ci co byli wiedzą o czym pisze, dlaczego nowi co przyjeżdżają popracuja 2 tygodnie i jadą do domu tak jak ja a inni którzy wchodzą w d.. e komu trzeba to siedzą i robią caly czas rozmawiałem z dużą ilością tak ludzi i wszyscy to wiedza ze tak jest, to ja sie pytam po co się zatrudnia nowych ludzi skoro się ich nie szanuje, moja noga więcej tam nie powstanie nie tak to wszystko powino wyglądać. Szefostwo firmy powinno się zainteresować cała sytuacja, przeczytając wiele komentarzy nie jestem pierwszy co o tym piszę.

adam

bylem u zlodzieji na rurach mialem free acomodation plus stawka i tak przy wyplacie zabrali acomodation pozniej powiedziedzieli ze oddadza przy nastepnej wyplacie i na tym koniec jak dzwonilem to zas bylo poczekaj jeszcze miesiac albo jak przyjedziesz to damy ci w gotowce zlodzieje razem z menagerem sebastianem znalem go pare lat juz nawet oszukuje kolegow

edek
@adam

o to w kontrakcie nie miales zapisane,czy z innych powodow zjechales a teraz tak sobie to tłumaczysz?

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources