REM-POL Resources
2 180 278 5 1
KIELAS

MASAKRA CO TO ZA PRACA... JEDEN DZIEŃ W PRACY I SOBOTA NIEDZIELA WOLNA A ZAROBIĆ PRZYJECHAŁEM A NIE NA WAKACJE.... BUTÓW ROBOCZYCH NIE MAJA DOBRZE ZE SWOJE WZIĄŁEM A ZE SPRZĘTEM TU MASAKRA A PRACOWAĆ TRZEBA. A TERAZ SŁUCHAJ TYCH LUDZI BIMBROWATYCH PRZEZ DWA DNI NORMALNIE ŻAL... ŻE ICH TU NIKT NIE KONTROLUJE NORMALNIE WŁASNOWOLKA. KIBELKI DZIŚ PEŁNE SAŁATEK HEHE TERAZ WIEM DLACZEGO MÓWIĄ NA TO ŚWINIARNIA

Tak5Nie

KIELAS

OJ CHŁOPAKI WŁAŚNIE PRZYJECHAŁEM DO NORWEGI SŁAWNYM AUTOBUSEM ZE STOCZNIOWCAMI. TAKIEGO PICIA TO W SYLVESTRA NAWET NIE WIDZIAŁEM NA DZIELNICY U MNIE TOŚ TO SZOK!!! NAWET PANOWIE MIMO ZAKAZU JARALI FAJKI Z TYŁU NA SCHODACH A O SPOŻYWANIU ALKOHOLU NIE WSPOMNĘ. CO CHWILA PRZERWA EKIPY NA PIPI BO PO PIWIE MUSZĄ.A LUDZIE JAK ĆWIKŁY HEHEHEE OCZYWIŚCIE NASTEPNY DZIEŃ RETURN Z ALKO NA TZW ŚWINIARNI BO WEKEND IDZIE I DO PRACY W PONIEDZIAŁEK MOŻNA PONOĆ MOŻNA BO NIBY BOSS POZWALA. A TO CO ONI NAZYWAJĄ MOTELEM TO CHYBA JAKAŚ NORA DLA MENELÓW JESTEM ZDRUZGOTANY I TE MATERACE FAKTYCZNIE SĄ ŻÓŁTE ZAKRWAWIONE (usunięte przez administratora) I GARY ALUMINIOWE Z CZASÓW PRL SAMA TRUCIZNA PRZY GOTOWANIU. TUTAJ JAKAŚ DERATYZACJA BY SIE PRZYDAŁA. ŻE FIRMA KLEWEN NIE POTRAFI REMPOLOWI ZAŁATWIĆ SWOICH PARCELI MIESZKALNYCH LUB KAPINGU. JEDYNY PLUS TO ZE ŁADNE WIDOKI SĄ WIEC CHYBA 4 TYGODNIE WYTRZYMAM I ZNIKAM STĄD CHOC ZA BILET MI SIE ZWRÓCI. JEDNO WAM POWIEM NAPEWNO NIE WRÓCE TU BO TU CHLEBA O 12 NIE DOSTANIESZ SWIEŻYCH OWOCOW I WARZYW TEŻ NIE MA JEDYNE CO JEST TO KRÓLUJĄCY WŚRÓD EKIPY PSEUDO MONTERÓW.... BIMBER. POPRACUJE NA RAZIE 2 TYGODNIE TO WAM COŚ WIECEJ O TEJ FIRMIE NAPISZE ALE NA RAZIE NIE ZROBIŁA NA MNIE WRAŻENIA CHYBA ŻE NEGATYWNE

ROBOL

KOLEDZY PROSZĘ NIE DAJCIE SIĘ ZROBIC W CHU...JA .TO CO MOWI pancia PRZEZ TEL TO FIKCJA .A DZIAD ZA KIEROWNICY AUTOBUSU TO KUZYN RUNEGO MOLTU TAKA TO KLIKA.PANOWIE JUZ NIEWARTO NAWET JECCHAC WEDLUG POWIEDZENIA NIEMASZ WYBORU JEDZ Z REMPOLU

dropdnb

siema stoczniowcy..jak teraz na kleven ?bo mam okazje tam jechac i nie wiem czy warto ..prosze o kazda odpowiedz

Marcin
@dropdnb

a jak ma byc na kleven ? Jeszcze gorzej jak na criscie .... W firmie rem pol oklamuja ludzi , a jak trafisz na idiotow z klevenu typu szopinski to , albo zjezdzasz , albo dasz sie gnoic . Takich niestety tam nie brakuje . Pomijam juz fakt , ze (usunięte przez administratora) zarobisz ... Dojazdy autobusem sa super no i kase , ktora biora za paliwo na dojaz przeliczajac liczbe podrozujacych i to ile mogliby kupic za to paliwa to objechalbys pare razy kule ziemska . Nie wspominajac o warunkach mieszkaniowych na gejslice i spaniu na obszczanych materacach z brudem otaczajacym cie wszedzie . O warunkach mieszkaniowych na swiniarni lepiej nie wspomne . Lepiej przyjechac ze swoim spiworem i namiotem oraz sztuccami i garami ...

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Co za lipa

Nigdy więcej nie będę pracował dla tej firmy porażka jak ich mało, brak osób do zarządzania na stocznia, szef wiecznie zajęty i nie ma czasu a nic nie robi,co to ma być powinnien mieć czas dla nas to w końcu dzięki nam ma pieniądze.

Kiedyś pracowałem

Witam jakiś czas temu pracowałem dla tej firmy na kleven . Są tam ludzie i chamy no ale cóż taki jest świat. Co do samej firmy to nie tylko ta firma stosuje praktyki odciągania za zakwaterowanie i podróże, tylko że różnica w innych firmach jest tak że jeśli płacimy za coś to mamy godne warunki bytowe, a w rem-polu jest inaczej pomimo że pracowałem dla firmy tylko 3 razy udało mi się zaobserwować co tam panuje , koleśostwo, jedni mają godne warunki a inni muszą mieszkać na świniarnia lub na gerstvice lub jeszcze gdzie indziej. Panie z biura jak z nimi rozmawiałem przed wyjazdem powiedział mi wszystko konkretnie i ze szczegółami nic przede mną nie ukrto wiedziałem co podpisuje i nie mam do Pań żadnego żalu. Tylko nie mogę zrozumieć jednego dlaczego płacac za zakwaterowanie nie mogę sobie wybrać gdzie będę mieszkał, po pierwszym kontrakcie już wiedziałem kto tam przyznaje tzw klucze i nie tylko klucze a mianowicie mam na myśli Sebastiana P , moje osobiste odczucie co do Sebastiana P, to jest takie że ten człowiek nie ma żadnych skrupułów, nie potrafi rozmawiać naj lepiej wychodzi mu rozkazywanie i podniesiony głos ( zwykły prostak), a spróbujcie się mu postawić to będzie po kontrakcie, co niektórzy mówią że on się uważa za szefa a tak naprawdę nie wiem kim jest. Szkoda że sam musiałem zrezygnować z pracy dla rempola przez Sebastiana ,pomimo tego że na kleven trzeba robić to poznałem tam kilku fajnych ludzi i dziwię się tym ludzia że tam siedzą bo na robocie się znają. Tak na koniec mam nadzieję że szefostwo czasami czyta opinie o swoje firmie oby się kiedyś poprawiło bo naprawdę czytając bardzo stare opinie o rempolu można odnieść dobre wrażenie a później już tylko źle no i obecnie tylko złe no cóż.

Panowie

Jakim trzeba być desperatem żeby za 30zł /h wyjeżdzać do Norwegii z tego RUMPLA..

Tak7Nie

Mlody

Żadnych komentarzy ,czyżby duże podwyżki były w firmie ze stołówką i darmowym zakwaterowaniem?

Tak1Nie1

Ha
@Mlody

Haha dobry żart.

rudy
@Mlody

jest cos pozytywnego w tej firmie

Tak14Nie

AGEND BOND

zupełnie nie przydatna opinia , raczej wylany żal, pewnie za wykluczenie z firmy ,niektóre fragmenty tego nadwyraz naszpikowanego jadem wywodu, wręcz jasno wskazują powód -wniosek -myśl,PISZ,żyj TRZEZWO!!!!!!

Mechanik
@AGEND BOND

Byłem tam ok. 2 lata temu, na szczęście nie ulokowali mnie na świniarni, o tyle plus. Wyjazd miałem pod koniec października, generalnie kiła i korniki. Kolesiostwo, układy i układziki. Na pieniądze też lubią oszukać, mnie np. oszukali na ok. 1000 NOK tlumacząc, że piniądze zostały przewalutowane i stąd ta różnica. Ciekawa sprawa, bo konto miałem w Nordei. Nie awanturowałem się, payslip z wypłatą mam i wyciąg z konta ile wpłynęło też. Nie byłem w szczecinie jeszcze, bo nie mam po co, lecz jeśli się tam wybiorę wezmę ze sobą te dwa dokumenciki i poproszę o wyjaśnienia. Jestem ciekaw reakcji tych krętaczy. Wiem, że panie z biura też to czytają więc nie pozdrawiam i mam cichą nadzieje, że życie was zweryfikuje za te oszustwa, a wiecie, że nie jestem jedynym oszukanym.

Obecny pracownik

Jest bardzo dużo innych dobrych miejsc pracy. Nie musicie tak się przemęczać.

Szopa

Jedź zobaczysz, generalnie najgorsza firma w której pracowałem. Stawki małe kasują Cię za wszystko. Mieszkanie zależy jak trafisz jak na świniarnie to mogę tylko współczuć. No i stocznia Kleven kto był to wie co tam się dzieje jesteś jak pies, tak jak pies tak traktują tam ludzi. Wystarczy tam psy spuścić i drutem kolczastym obwiesic i (usunięte przez administratora) jak znalazł. O majstrach i managerze się nie wypowiadam bo to nieporozumienie no może 90% majstrow. No i została nam gwiazda "szef" młody człowiek który nic nie robi a nigdy nie ma czasu fenomen.

Max

W sierpniu wypłata będzie pewnie z opóźnieniem.Firma powinna podnieść stawki o co najmniej 10 koron bo za 3 miesiące będą mieli problem z pracownikami.W końcu jest jakiś normalny człowiek który pomaga ludziom pracującym na hali. Firma za słabo inwestuje w dobrych fachowców.

Tak12Nie

Ff

Czy stocznia w lipcu jest zamykana?

Like Rempol

No jak nie byłeś, nie wiesz to bzdur nie pisz. Zarobić można więcej a że ktoś miał problem z chodzeniem to tyle mu wyszło. Wątek z 2016 a jacht prezes ma z czasu najlepszych sezonów firmy gdzie ludzi było ponad 300 i każdy miał tyle że się w głowach posralo i przez to tacy jak ty marudza zamiast wziąć się do roboty żeby było lepiej to pisze gdzie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wo.

Normalny
@Like Rempol

ty sie gosciu wez do roboty nad soba i sowim rozumowaniem . Onie cie ( usunięte przez administratora ) na twoim nie zbyt wysokim poziomie . Cisnij tam ostro polglowku , zakasaj rekawy i ku chwale srempola za 7,5 k po odtraceniach przy 250 h . Dla tego typu ludzi co ty to prawie jak niebo za zycia ;)

Piter

Byłem zarobiłem, trochę dużo jak za zakwaterowanie, ogólnie dobre warunki jak się okazało. Widzę współprace

;)
@Piter

haha , jak wystarcza ci 7 tysiecy za granica i lubisz byc ganiany za psie pieniadze to i wspolprace dalsza widzisz ;) Niektorzy lubia czuc bat nad soba . Widocznie nalezysz do tej grupy .

Tak5Nie
Srem Srol

Krotko zwiezle i na temat - dno , scierwo , cynizm , obluda , hipokryzja , brak szacunku dla czlowieka , pijanstwo . Taki klimat w firmie srem pol za najnizsze stawki w norwegi :D

Tak13Nie

good

Jaka firma takie opinie. Dzięki ,że powstały fora dzięki którym normalni ludzie mogą się ustrzec pseudo pracodawcom

ja

witam wszystkich normalnych wiecie co sądzę Czytam co ludzie piszą i muszę powiedzieć że po tym co wywnioskowałem to wpisy samych stoczniowców czyli zdecydowana większość 95 % to alkoholicy recydywiści wulgarni prostacy co nauczyli się jednej roboty w stoczni Szczecińskiej czy Gdańskiej i myślą że są nie zastąpieni i psują opinie wszystkim normalnym ludzi z Polski którzy przyjechali zarobić a nie się bawić kosztem innych Plugawić dobre imię Polskich ludzi niestety to jest widoczne w tych profesjach gdzie myślenie nie jest wymagane Dużo podróżuje i wiem na pewno że w Niemczech , Holandii , Danii, Belgii, Szwecji ze strony naszych rodaków przeważnie zawiść i obłuda chociaż nie zawsze można i znaleźć prawdziwych ludzi z którymi warto się bliżej poznać a nie chlać wódkę czy piwo Proponuje zdecydowanej większości pierw popatrzeć na siebie w lustrze zanim zaczniecie cokolwiek pisać z doświadczenia wiem że obcokrajowiec cię nie oszuka jak już coś takiego będzie miało miejsce to tylko z ręki RODAKA

Tak11Nie

polska

Patrząc na nieustanne szukanie pracowników przez Rem Pol ,widać gołym okiem że pokłady naiwnych ludków są na wyczerpaniu.Żaden stoczniowiec nie pojedzie z tej firmy.Ludzie bez doświadczenia stoczniowego wcześniej czy pózniej puszczą tego RUMPLA z torbami

Tak7Nie

Oklamany

Syf kila i mogila , zaczynaja klamac juz od wstawiania ogloszen na stoczniowcach gdzie pisza , ze za kwetery kasuja 100 koron dziennie co nie jest prawda . Za mieszkanie w melinie mozna placic nawet 120 koron , gdzie jest jeden kibel i jedna kuchnia na 16 osob . Do tego nie ma garnkow , nawet nozy ...Nie mowie o przesikanych materacahc i koldrach , ktore naeet do budy by sie nie nadawaly . Po przyjezdzie klamstw ciag dalszy . Zero szacunku do czlowieka . Jedyne czego mozesz sie dowiedziec to nastepne klamstwo . Po odliczeniach przy 210 godz wychodzi niecale 7 tys zl . Nie wyplacaja nadgodzin pomimo , ze otrzymuja kase od stoczni za nie . I oczywiscie musisz je robic jak jest taka potrzeba . Zenada , nie polecam nawet bezdomnym !!!

Sprostowacz
@Oklamany

No panie okłamany masz super nick przy 210 godzi i stawce 155 nok zarobisz 32550 podatek z tego to jest według tabeli 7100 10022 wychodzi 22528 za mieszkanie 3600nok czyli dostaniesz 18928 nok czyli jak korona teraz jest po 0.48 to dostaniesz 9085 zł do tego należy doliczyć tak zwane urlopowe 3150 nok które dostaniesz i zwrot podatku który tez dostaniesz Wiec wychodzi ci już wypłata i urlopowe to jest ponad 10000 zł Wiec nie pisz bzdur na pewno cię wyrzucili bo się po prostu nie nadawałeś do pracy

Co i jak
@Sprostowacz

Człowiek który wie co bez domnemu się opłaca wiadomo co reprezentuje.

Oklamany
@Sprostowacz

Sprostowacz uu ladnie u was w biurze bajeczki pisza , chyba , ze jestes takim glabem i stara na taki bajer lapiesz . Odlicz sobie koszt mieszkania od 120 do 140 koron , odlicz bilety , ktore przewaznie sa zamawiane z dnia na dzien bo firma ma ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i traktuje ich jak bialych murzynow . Koszt takiego biletu niejednokrotnie wynosi ponad 2 tys koron w jedna strone . Jak mialbys jeszcze odliczyc jedzenie to wychodzisz mniej jak w PL . Czego jeszcze nie rozumiesz ? Nie siej tej durnej propagandy bo robicisz z siebie jeszcze wiekszego frajera i klamce jakim zapewne jestes , a to juz mistrzostwo swiata . Do tego jeszcze lichwa za zaliczki 30 koron od 500 i statystycznie w gore tzn od 1000 nok 60 lichwy . To wedlug ciebie godne zarobki ? W No na szorowaniu kibli wiecej zarobisz , wiec nie porownujmy tego do ciezkiej pracy fizycznej fachowcow na stoczni .

Ktos
@Co i jak

Naucz się ortografii cymbale

fuckrempol
@Sprostowacz

Tak kolego tylko zapomniałeś o odliczeniach

Wkurzony

Sebastian Moultu smieszny menadzerek przytepawy , ktory nie ma za grosz szacunku do czlowieka . Gowniarz jest tylko dlatego , ze jego stary firme zalozyl . Na umowy czeka sie po pare tygodni !!! Nie ma masek oprocz najtanszych przeciwpylowek . Kasauja za wszystko , a maja nawet czelnosc podnosic stawki za prad nikomu o tym nie mowiac .... Wychodzi sie przy 240 godz max 8 tys zl . Masakra jakas . Wiekszosc ludzi ktora przyjechala tu ostatnio jest tu ostatni raz . Zostana piekarze i cukiernicy .

Tak16Nie

rezi

Witam..... Chciałbym zapytać kogoś kto był przez firmę Rem-pol w Norwegii w Alesund jako spawacz,jak to wszystko tam wygląda? Dzięki i pozdrawiam

pinakolada

dla wielu osób chcących kontynuować i rozwijać karierę w sektorze stoczniowym to ie da się ukryć że ta firma będdzie wybawieniem. przecież polskim przemysł stoczniowy na terenie naszego kraju upadł i został wyprzedany więc bardzo dmobrze jest taki właśnie pracodawca

Gregor

Jak tak dalej pójdzie to w szczecinie zabraknie taksówkarzy i piekarzy. Wszyscy sa w klewen . Naprawde nie polecam . Dotego nie wyplacaja na czas.

kadłubek

To że płacą słabo to jedna sprawa. Każdy podpisuje umowe i wie na co sie zgodził. Ale kolejny misiac z rzędu jak wyplata jest spóźniona. Termin do 10 a tu 12 i pieniążków nie ma. Dziadostwo totalne.

Szlifierz

Mi sie podoba bo zarabiam 1000 zl wiecej niż w langsecie na reke mam 7000zl . Trzeba robic . Pozdraeiam super fyrma

georg

widzę samych narzekających,pytanie;po co tam jeździcie skoro jest tam aż tak źle?Zwolnijcie się wszyscy wtedy zobaczycie co się stanie,to Was będą prosic i poprawią się warunki pracy i płaca nie będzie na dwa razy wypłacana i będziecie z uśmiechem przyjmowani w biurze itd itd.....

Tak6Nie

turbo

scierwo nie firma nie polecam nikomu

Tak11Nie

Robi

Proszę o wypowiedź menadżera kiedy będzie reszta wypłaty na koncie,oraz kiedy poprawią się warunki sanitarne na domkach pobieranie opłat w wysokości 100 NOK za dobę, to nie w pożądku w warunkach gdy ludzie śpią na oszczanych ,obrzyganych I zapleśniałych materacach, a w pokojach jest grzyb,kiedy będzie prawdziwy remont domków, a nie tylko zamalowywanie grzyba.

fuckrempol

Zaczyna się już od bzdur które firma umieszcza w ogłoszeniu. Za każdym razem kiedy wystawiają nowe jest ono tak napisane żeby wyglądało bardziej atrakcyjniej od poprzedniego tzn. stawka godzinowa idzie w górę ale to tylko poprawka wizualna bo nie wiedzieć dlaczego wliczają w nią ekwiwalent urlopowy. Kłamstwa jakimi poczęstowała mnie pani B. w rozmowie telefonicznej były na poziomie tej firmy czyli mierne ale niestety przekonałem się o tym dopiero po przyjeździe do Kleven. Znajomość rysunku technicznego, doświadczenie co najmniej 5 - letnie, tak jest napisane w ogłoszeniu a ja się pytam do czego potrzebne mi to wszystko skoro pierwsze 2 tygodnie sprzątałem po innych firmach a drugie 2 szlifowałem i trochę paliłem palnikiem. Wąska grupka ludzi która jeździ tam od dawna dostaje lepsze roboty ja jako monter kadłubów i nowy pracownik byłem gorzej traktowany jak te przypadkowe osoby ściągnięte z pola czy z ławeczki obok wiejskiego sklepiku tylko dlatego że jeździli i będą jeździć tam bo gdzie w kraju ŁON TYLE ZAROBI. Dla kilku z nich to pierwszy wyjazd na kontrakt i zrobią wszystko żeby tam zostać, sam byłem świadkiem jak typ zwalał całą winę w rozmowie z majstrem na swojego kolegę bo nie wyrobił się z robotą, robił to w tak bezczelny sposób i wcale nie przejmował się tym że stoję obok ale takich przykładów mógłbym podać mnóstwo. Podsumowując : najgorszy mój kontrakt na szczęście trwał tylko 4 tygodnie musicie jeśli zdecydujecie się tam pojechać pilnować swoich godzin bo często się nie zgadzają z godzinami które faktycznie wyrobiliście, kolejna sprawa jeśli będziecie jechać do Kleven to z góry mówcie że chcecie mieszkać w tzw. HILTONIE to najlepsze kampy z netem w innych jest słaby albo nie ma. Mogą się tłumaczyć że nie mają miejsc ale to nie prawda bo trzymają pokoje dla swoich kolesi którzy wracają tam pod warunkiem że trafią właśnie na HILTONA. Miejsce pracy :) możecie trafić na łajbę, halę albo tak jak ja do ekipy która zajmowała się porządkami na stoczni- sprzątanie po innych firmach w których pracowali polacy albo co gorsza po takich w których pracowali rumuni. ODRADZAM TĄ PSEŁDO FIRMĘ REM POL wolałbym już wrócić do pracy w polsce niż do nich.

Tak6Nie

Zostaw opinię o REM-POL Resources - Leirvik

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie