Rem-Pol Resources
2 35 29 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Rem-Pol Resources? Można dołączyć rodzinę?

Czarek Nowy wpis

Niepokoją mnie te opinie. Właśnie aplikowałem i teraz sprawdzam na forum!

Tak3Nie1

Albatros Nowy wpis

(usunięte przez administratora) warunki placy, najgorsza oferta pracy jaka widzialem!

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Rem-Pol Resources? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
KIELAS

OJ CHŁOPAKI WŁAŚNIE PRZYJECHAŁEM DO NORWEGI SŁAWNYM AUTOBUSEM ZE STOCZNIOWCAMI. TAKIEGO PICIA TO W SYLVESTRA NAWET NIE WIDZIAŁEM NA DZIELNICY U MNIE TOŚ TO SZOK!!! NAWET PANOWIE MIMO ZAKAZU JARALI FAJKI Z TYŁU NA SCHODACH A O SPOŻYWANIU ALKOHOLU NIE WSPOMNĘ. CO CHWILA PRZERWA EKIPY NA PIPI BO PO PIWIE MUSZĄ.A LUDZIE JAK ĆWIKŁY HEHEHEE OCZYWIŚCIE NASTEPNY DZIEŃ RETURN Z ALKO NA TZW ŚWINIARNI BO WEKEND IDZIE I DO PRACY W PONIEDZIAŁEK MOŻNA PONOĆ MOŻNA BO NIBY BOSS POZWALA. A TO CO ONI NAZYWAJĄ MOTELEM TO CHYBA JAKAŚ NORA DLA MENELÓW JESTEM ZDRUZGOTANY I TE MATERACE FAKTYCZNIE SĄ ŻÓŁTE ZAKRWAWIONE (usunięte przez administratora) I GARY ALUMINIOWE Z CZASÓW PRL SAMA TRUCIZNA PRZY GOTOWANIU. TUTAJ JAKAŚ DERATYZACJA BY SIE PRZYDAŁA. ŻE FIRMA KLEWEN NIE POTRAFI REMPOLOWI ZAŁATWIĆ SWOICH PARCELI MIESZKALNYCH LUB KAPINGU. JEDYNY PLUS TO ZE ŁADNE WIDOKI SĄ WIEC CHYBA 4 TYGODNIE WYTRZYMAM I ZNIKAM STĄD CHOC ZA BILET MI SIE ZWRÓCI. JEDNO WAM POWIEM NAPEWNO NIE WRÓCE TU BO TU CHLEBA O 12 NIE DOSTANIESZ SWIEŻYCH OWOCOW I WARZYW TEŻ NIE MA JEDYNE CO JEST TO KRÓLUJĄCY WŚRÓD EKIPY PSEUDO MONTERÓW.... BIMBER. POPRACUJE NA RAZIE 2 TYGODNIE TO WAM COŚ WIECEJ O TEJ FIRMIE NAPISZE ALE NA RAZIE NIE ZROBIŁA NA MNIE WRAŻENIA CHYBA ŻE NEGATYWNE

Tak13Nie

POPARZONY

Opinia o rem pol w Gdyni i Szczecinie. W zyciu nie widzialem wiekszej Rumuni niż tam, niby praca w Norwegi ale zakwaterowanie tragiczne grzyb na scianach itd zaszczane materace posciele, prysznice porozwalane i kible, stare gary z aluminium za wszystko oczywscie trzeba placic jakies 150 koron dziennie wiec okolo 4500 koron na miesiac. Totalny wyzysk, odciagaja nawet 30 koron od osoby za zaliczke 500 nok z racji prowizji w bankomacie !!! rozumiecie to ?? jak mozna byc takim beszczelnym !! jezeli nawet taka prowizja jest to powinna byc dzielona na wszystkich co biora zaliczke czyli okolo 100 osob a pan od kazdej osoby kasuje po 30 koron a wiec co miesiac KRADNA okolo 6000zl naszych pieniadzy !!!!!!!! Woza ciebie do lekarza w ostatecznosci to ty placisz nie firma. Nie dajcie sie bo jak 8 lat pracuje za granica to gorszej firmy nie widzialem jak BOGA Kocham !!!! REM POL GDYNIA Kartuska 14 I SZCZECIN A NIE DAJCIE SIE LUDZIE !!! Poznalem panow ktorzy bez jakiego kolwiek wyjasnienia zostali zwolnieni z pracy i obciazeni kosztem przelotu do polski 1200zl od osoby oczywiscie bez winy. pracowali zaledwie 2 tygodnie a wiec po odliczeniu kosztow przejazdu do norwegi i przelotu z norwegi do polski, odLiczeniu kosztow zakwaterowania i dojazdow do pracy panowie wyszli mozna powiedziec na zero a wiec przestrzegajcie sie przed ta agencja pracy ktora miesci sie w Gdyni kartuska 14 REM POL I SZCZECIN!!!! I ICH LEWE SZKOLENIA HOT WORK BIORĄ ZA NIĄ GRUBĄ KASE CHOĆ WEWNĄTRZ FIRMY PŁACI SIĘ GROSZE

Tak11Nie

Klips
@POPARZONY

Poparzony chyba z przepicia!! Zakwaterowanie jest takie jakie sami tworzycie (jak sobie nie zaszczasz materaca to śpisz na czystym proste i logiczne - raczej nie robią tego ludzie z Gdyni czy Szczecina - nie ta lokalizacja), co do lekarza nie wiem z jakiej choinki się urwałeś, ale w Norwegii oczywistym jest, że za wizytę u lekarza się płaci - jakbyś był bardziej ogarnięty to byś wiedział, że te pieniądze można odzyskać z NFZ, albo poprostu założył sobie Helfo. Nikt nie jest bez winy - jak ktoś zjeżdża po 2 tygodniach, najwidoczniej naruszył tak jak Ty regulamin / warunki umowy w tym najczęściej chlanie. ... pierwsze słyszę, żeby były koszty dojazdów do pracy.. Po kolejne - Co miał autor na myśli pisząc o Hot Work? Uprawnienia są wymagane w Norwegii, jeżeli je posiadasz to płacić nie musisz (możesz zrobić sam przed wyjazdem do NO)

Tak6Nie1
poparzony
@Klips

To kolego wytłumacz mi czemu firma zsyła ludzi chorych do domu zamiast zawiesć ich do lekarza.... bo jesli facet 3 dni w pracy nie jest i dzwoni do bosów że chce do lekarza a są to kontuzje do których doszło w czasie pracy i ma reke opuchnieta a oni go wysyłaja do pracy a jak nie podejmnie jej ma jechać do kraju to co to k..... jest? tylko do sądu albo do zwiazków

Tak11Nie

WESTCONOWIEC

ZE STOCZNIA KLEVEN SIE JESZCZE NIE KAPNEŁA O ICH PRZEKRETACH I ZE POŁOWE FIRMY ZAWSZE NAJEBANI CHODZA DO PRACY...SAM WIDZIALEM BO OBOK MNIE PRACOWAŁA EKIPA RENPOLU I LEDWO STALI NA NOGACH I TO NA RUSZTOWANIU KASKADERZY NORMALNIE HEHE ZAPRASZAM NA WESTCON TU JEST PEŁNA KULTURA I SA DIETY

KLEVENOWIEC

I TU SIE KOLEGO NIE MYLISZ ZERO PODWYŻEK I LUDZI WYSYŁAJĄ Z CHOROBAMI I PO WYPADKACH DO DOMU. NAWET GOSCIA KTOS Z REMPOLU POBIL A TYPOM CO TEGO DOKONALI PO 5 TYS ZŁ WALNELI A POBITEGO SZYBKO WYSLALI DO DOMU BY POLICJA SIE NIE DOWIEDZIAŁA TWIERDZAC ZE TEZ PIŁ HIHIHI MASAKRA. W FIRMI JEST ŁAPANKA Z BYŁYCH ALKOHOLIKÓW BYLE NA SZTUKE

Tak7Nie

Irek

Podpowiedzcie czy forma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera w pracy? Coś więcej?

Mateusz
@Irek

Z tego co mi wiadomo, to potrzebują. Sprawdź sobie na ich stronie kogo konkretnie. Atmosfera - zależy na jaką stocznie Cię przydzielą no i rzecz jasna na jakie zakwaterowanie, bo tam to już zależne od ludzi - niektórzy są spoko i można się dogadać, a inni to wyposzczone prostaki.

Ss

Witam nie pracowałem tam nigdy ale znam firmę. Moje zdanie jest takie;szef tej firmy był jej twarzą gdy ją tworzył a teraz wy jesteście twarzami jako pracownicy i wy budujecie wizerunek firmy a nie tylko (usunięte przez administratora). ....Znam fajnych chłopów którży pracują tam po parę lat stwoźyli sobie warunki i źyją. Najgorzej jak wpadnie patola niby czyściółki a leją pod siebie gara nie potrafią po sobie umyć, nawet wody w kiblu spłukać ,ofajdańcy, brudasy itd.kończe to pisanie i powtarzam jeszcze raz To wy jesteście twarzami tej FIRMY

Tak5Nie

srem srol

Nie wiem dlaczego za tych oszustow jesCze nikt sie nie zabral . Okradna was , zgnebia i dojada , zanim wyjedziecie obiecaja wam co tylko bedziecie chcieli .

Tak8Nie

Sharq

Kłamstwo przez duże K. Zrobiłem im pewna przysługę a W zamian za to zostałem oszukany na pieniążki. Za miesiąc pracy wyszło mi 4tys na polskie. Nie miałem żadnych kar za picie czy jakieś inne rzeczy. Fakt były zaliczki ale może około 3 tys koron. Pan manager z koziej wólki chciał mnie zbadać na alkomat ale już po upływie kontraktu. Wiec nie dajcie się zwieść zapewnieniem pani b. Z biura. Ogólny brak organizacji. Mieszkania w opłakanym stanie. Patologia. Jeszcze liczą ci za prąd tyle ile chcą. Nie masz na o wpływu.

Tak10Nie

Moja Norwegia

W Norwegi kiedyś było BARDZO DOBRZE finansowo, cały syf mieszkania w smetnej Norwegii rekompensowały zarobki. Dzisiaj jeżdżą tan PAPRAKI za groszę i mieszkają w syfie za 2-3 tys. zł większe zarobki niż w stoczni w polsce bo się na to godzą. prawo w Norwegii nie pozwala mieszkać w takim syfie jaki oferuje REM-POL i wyznają zasadę że PRACA MA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ, w Kleven to "Lager Konzentration" zero przestrzegania Norweski praw pracowniczych

Tak17Nie

Ludzie nie bądźcie głupi ludzie nawet czystej pościeli nie dostają przyjedziesz na tydzień a po tygodniu ci powiedza że się majstrowi nie podobasz i do domu . Trzeba majstrom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlazic żeby było ok. Uwaga pieniądze naprawdę to zagadka dużo ludzi wyruchali przy wypłatach na 1000zl.

Tak6Nie

andi
@Były pracownik

miałem jechać od nich do kleven gdzie byłem wcześniej z timoro , ale po otwarciu załączników z umową zrezygnowałem żadnej diety,swoje przeloty,opłaty za kampy ,stawka zaniżona-obecna minimalna 180 koron dla spawacza jak oni to obchodzą?-szok wyjechałem z innej firmy 180 stawka+199 dieta w pracy luz warunki super wystarczy poszukać

Tak12Nie

potulny

tylko narzekają i narzekają a myślicie że pieniądze to na drzewie rosną czy co do roboty zarobić na siebie i coś dla szefa ma zostać - powodzenia ps. jak nie pasuje to nie jadę

były

czy dalej tam kierownikuje tam ten rudy idiota czy już go wywalili kłamca i nic więcej zresztą sak samo jak i te w biurze

rozczarowany

byłem jakiś czas temu a Kleven z tej pseudo firmy masakra normalnie obóz pracy a załatwić cos u menadżera albo w firmie to jak walenie głowa w mor

Tak3Nie

marian

macie racje,gorzej niż zle a ten "managerek"oszukanczy to już calkiem dramat.mial leb pomagać w sprawach sluzbowych,tak mi w biurze one powiedziały oszustki takie jak on. niech ktoś w końcu to załatwi z inspekcja lub innym instytucja!!!!!

Tak5Nie

dd

Strasznie nie polecam szukajcie czegos innego chyba ze macie petle na szyji...8000 tys zl za 4 tygodnie w norwegii .....patologia....powinie sie ktos za to zabrac inspekcja norweska czy tv...zwiazki..

Tak4Nie

dd

A wiec tak ..pierwszy raz sie spotkalem z firma za ktora za wszystko ciagnie kase..masakra nie idzie zarobic 8, 000 tys na miesia to jest szok.. normalnie za 2 tyg sie tyle zarabia..dziwiee ze ludzie jezdza do tej firmy..tyle to zarabia sie w holandii w niemczech...warunki do mieszkania straszne..nie polecam tej firmy chyba ze za 200 koron na godzine.i nie polecam tej firmy pracownikom mlodym ktorzy pierwszy raz maja stycznosc z norwegia,

Tak4Nie

ktos

czy wieciecie cos na tema tej calej firmy gdy jest tak z nia zle to dlaczego ona jeszcze istnieje

mm

pracowalem tam w 2009 roku,opinia i wrazenie na poczatku ok.ale pozniej to juz wielki szok,(usunięte przez moderatora) ginace godziny pomniejszone wyplaty na konto nerwowka caly czas.warunki mieszkalne...lepiej swinie w chlewie maja.i te panie z biura kretaczki(usunięte przez moderatora)

gosc !!!

widze ze biuro bierze sie za pisanie opini o samych sobie ha ha ha.prawda jest taka ze pieniadze sie nigdy nie zgadzaja , ogolnie wielka sciema, mieszkania to chlewy !!!!!! dla niedowiarkow niedlugo powstanie fotogaleria bo to sie nie miesci w ludzkiej glowie co tam sie dzieje( pokoje 3 x 1,5 m , grzyb , brak cieplej wody , na domkach po 21 osob !!!!!!) (usunięte przez moderatora)NIE POLECAM NAWET GDYBY KTOS MIAL GLODOWAC , no chyba ze ktos lubi zamet i oszustwa kolo siebie a nie normalne warunki pracy.

@gosc !!!

To jestes chyba z po ...na oboecywali ci zielona wyspe a ty dalej w to wiezysz w norwegii zarabia sie 16 zl za caly miesia 4 tyg masz jedzenie rano I wieczorem...firma bukuje ci bilet na samolot w obie strony pokoje sprzataja ci sprzataczki....uwierz...ze tak jest...to co przezylem to jest masakra dziwie sie ze niebylo tam inspekcji to bulgarzy maja lepsze warunki...

zadowolony

Nie wiem dlaczego tak narzekacie. Ja tam pracuje od 3 lat i jest ok. Jesli zdarzają się jakieś problemy to wszystko można wyjaśnić z dziewczynami w biurze. Jak się jest w porządku w stosunku do nich to starają się być tacy sami. Nie raz widziałem, że problem wynikał z pomyłek stoczni. Popatrzcie na siebie zanim zaczniecie krytykować.

Zostaw opinię o Rem-Pol Resources - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie