Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

Szczecin

Opinie o Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

użytkownik zarejestrowany

@Krzysztof, rzeczywiście to zauważyłam i dobrze byłoby gdyby ktoś z biura się do tego odniósł, ale na pewno lepiej byłoby gdybyście na forum opisali bardziej praktyczne rzeczy, np. o umowach czy godzinach pracy, bo wzajemne punktowanie siebie z imienia i nazwiska, nic z perspektywy poszukujących pracy w ELWIKO nie wnosi.

Max Kolonko

Gdyby nie Paweł to byście składali schody ale z drewna!Przepracowałem w Elwiko parę lat i nie mogę narzekać.Pozdrawiam biuro z Piastowa -można się dogadać bo to normalni ludzie!!!Nie wiem czego się ich czepiacie ?Ja odszedłem....tylko z jednego powodu ..dostałem lepszy hais .Pozdrawiam Pawła,Wojtka ,Mariusza . Choć pracuję dla konkurencji obecnie ,mam ogromny szacunek do tej firmy:)i ludzi .Przyjaźnie pozostaną na dłużej.

Krzysztof

Ha.. moja teoria się potwierdziła..... Jak to Pani Karolina napisała... Biuro nie potrafi przyjmować krytyki... Zgadza się... Ale zaskoczyła mnie jedna rzecz.. że Pan "Paweł " idzie w ślady najlepszego... ktory to jedzie po nazwiskach nie mając żadnych podstaw , coś kiedyś pisał chyba o fanfarzeniu.... Gratulacje Panowie.... Szkoda że akurat Michałowi się oberwało.... No cóż... Kozioł ofiarny musi być... Pozdrawiam Panie "Pawle " F.???

Paweł

Michale Osial, skończ proszę tą głupią dyskusję i nie podszywaj się pod Krzysztofa. Pracujesz w tej firmie i nie żle ci płacą, więc nie rób we własne gniazdo. Jeśli uważasz, że masz tak źle to czemu tu jeszcze pracujesz?. Weź się po prostu do pracy a nie strzelasz fochy, bo ktoś ci pokazał, że nie jesteś tak dobrym pracownikiem jak ci się wydaje i opowiadasz o sobie w Otis. Pozdrawiam

Michał O.
@Paweł 23.08.2017, 07:52

Pawle, o ile nim jesteś, jak już masz zamiar kogokolwiek obrażać i o cokolwiek posądzać z nazwiska to może też się przedstaw. Owszem od dawna czytam wpisy na tym i innych forach, natomiast do tej pory nie zamieściłem tu żadnej opinii na temat firmy w której pracuję. Jak pewnie wiesz pracuje tu już kilka ładnych lat i widocznie wbrew temu co twierdzisz nie jest mi tak źle w pracy jeżeli nadal tutaj pracuje. A jakim jestem pracownikiem, nie mi to oceniać, ale jeżeli boli Cię że dobrze układa nam się współpraca z naszym pracodawcą - Otisem, to może przenieś się do nich . Mi wystarczy że nasi Pracodawcy są zadowoleni ze współpracy i nie muszę nic opowiadać. Pozdrawiam.

@Paweł 23.08.2017, 07:52

Co do podszywania się pod kogoś... To już wszystko wiadomo. Wyjaśniło się, do zobaczenia wkrótce ;)

użytkownik zarejestrowany

@Krzysztof bardzo to miłe i dziękuję. W takim razie według Pana - tutaj problem leży po obu stronach i rownież biuro nie potrafi przyjmować krytyki? To bardzo ważna umiejetność (szczególnie w pracy), gdzie każde konflikty utrudniają wykonywanie swoich obowiązków.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik biura w Warszawie-Piastów, dobrze, że ktoś z kierownictwa czuwa nad tym co jest dodawane na forum. Warto, jednak każdą nawet negatywną opinię przyjąć do siebie i zaprosić do kontaktu z biurem. Zakładanie, że to na pewno osoba, która zrobiła coś nie tak, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdy zasługuje na uwagę i wysłuchanie.

@Karolina 13.08.2017, 10:54

Pani Karolino, próbuje Pani okazać empatię osobie, która nigdy nie ma zamiaru się ujawnić, rzeczywistość i życie jest zupełnie inne i tu nie ma miejsca na okazywanie zrozumienia dla jątrzy cieli. Czy Pani sądzi, iż zirytowany frustrat, będzie miał odwagę przyjść i porozmawiać w cztery oczy, co go dręczy do naszego biura o tym jakim jest dobrymi poprawnym obibokiem :-)). Wolne żarty, przykro mi, ale nie podzielam Pani opinii, ponieważ takie osoby jak przykładowy Krzysio, bez namysłu z zimną krwią, wbił by przy najbliższej okazji kilkakrotnie siekierę w Pani plecy i nie miał by żadnych wyrzutów sumienia a już na pewno, nie okazał by Pani zrozumienia i współczucia.

@Karolina 13.08.2017, 10:54

Pani Karolino.. za Pani podejście mam pełny szacunek.. Niestety dosyć często spotykam pracowników tej firmy... I z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że " kazdy kij ma dwa końce " i negatywne opinie nie od dziś to nie tylko słowa zwolnionych i złych pracowników... ( Chyba że Pan z biura przyjmuje z góry że wszyscy są źli )... Niestety jak widać powyżej.. niektórzy umieją tylko odbijać piłeczkę, ( wkoncu najlepsza obrona jest atak ) , i podobno mają spore doświadczenie we wbijaniu siekiery w plecy... :) Negatywne opinie w tej firmie nie są przyjmowane, więc jak to Pani napisała... kontakt z biurem nie bardzo ma sens... Żaden z pracowników nie chce się wdawać w rozmowy bo to kończy się oczywiście pokazaniem miejsca w szeregu, lub zwolnieniem... Współpracuje czasami z osobą która pracowała w tej firmie... ( Serwis Rma)... I niestety każdy kto się zwolnił od nich ma opinię obiboka, pijaka i złodzieja.. na równi z tymi którzy faktycznie zostali wyrzuceni... Pozdrawiam.. i naprawdę gratuluję podejścia do ludzi.. bo już nieliczni mają jakieś zasady..

Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Drogi Panie Krzysztofie, nie sądzę aby Pan miał tak na imię jak również, miał swoją firmę i jest wielce prawdopodobne, iż jesteś byłym pracownikiem wyrzuconym za kradzieże, przekręty lub lenistwo. Nasze doświadczenie pokazuje, że zawsze gdy kogoś, wyrzuci się z naszej firmy, to swoją frustrację wylewa tu na tym forum, bo nie umie się pogodzić z prawdą o sobie. Życzę Panu wysokich zarobków w innej firmie, może ktoś płaci za lenistwo i narzekanie na pracodawcę, tu nie masz Pan czego szukać, ponieważ tu pracują uczciwi, solidni ludzie, za uczciwe pieniądze.

@Pracownik biura w Warszawie - Piastów 10.08.2017, 11:02

Pracownicy solidni.. to napewno.. za uczciwe pieniądze .. nie sądzę... W naszej branży za uczciwe pieniądze można znaleźć wielu dobrych pracowników... Pan chyba ma z tym jednak spory problem ;) jeżeli ludzie rezygnują już po pierwszym dniu ....

Traffic

5 tysięcy za 90 godzin to mało ? Tak uważasz ? Zależy jak trafi Ci się zjazd do domu. Pomysl kolego, to nie boli.

Traffic

Dokładnie, znają sie na tym co robią. Pracuje w Szwecji. A angielski chcesz czy nie to samo wpada w ucho i można sie dogadać. Najważniejsze że kierownictwo żyje z nami jak z braćmi. Bez żadnych śpin. Aż chce się pracować. W Szwecji 130 sek na godzinę.

@Pracownik biura w Warszawie - Piastów 09.08.2017, 09:56
A niby kogo, Panie Krzysztofie znasz :-), a może jesteś współwłaścicielem Elwiko, tylko, ja o tym nic nie wiem :-))). Panie Kr...

Panie pracowniku.... (usunięte przez administratora) Doskonale wiem że wielbłąd ma co najmniej jednego garba :)

@Traffic 09.08.2017, 16:06
Święte słowa. Ludzie komentują anie maja pojęcia co 5 a co 10. A Krzysiowi płacili mało dlatego że na bank się opierdalal ;) i...

A czy ja napisałem że mi mało płacili (usunięte przez administratora) .. Jak Ci tak dobrze w Szwecji to pracuj tam i zarabiaj.. (usunięte przez administratora) .. A jak tak bronisz Polskich warunków pracy i zarobków to może wróć i popracuj w Polsce... Zobaczymy wtedy kto si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Praca jest na terenie całej Polski, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawa itd. A dla najlepszych zagranica, Hiszpania, Belgia, Holandia, Szwecja

Piotr.P.
@Pracownik biura w Warszawie - Piastów 02.08.2017, 18:10

A jaka praca jest w Holandii i Szwecji ????

@Piotr.P. 04.08.2017, 19:14
A jaka praca jest w Holandii i Szwecji ????

Ta praca jest tylko dla pracowników z dużym doświadczeniem i sprawdzonych, którzy mają czynne prawo jazdy i co najmniej znają komunikatywnie angielski. Holandia instalacji wind i schodów ruchomych, w Szwecji potrzebujemy cieśli szalunkowych.

Traffic

Pracuje w Elwiko rok czasu, nigdy nie zarobiłem mniej niz 5 tysięcy. Wypłaty bywały po 6,7,8 nawet 9 tysięcy. Dla chcącego nic trudnego. Wystarczy że kumasz rysunek i tyle. Ludzie spoko. Atmosfera przyjazna.

Mati
@Traffic 31.07.2017, 07:34

Ale pracujesz w Szczecinie czy Warszawie /Piastowie ???

Vit.
@Traffic 31.07.2017, 07:34

To kolego albo pracujesz w Szczecinie (usunięte przez administratora) . Pracuje tu długo i takie zarobki są (usunięte przez administratora) osiągalne w tej firmie .. przynajmniej w Warszawie... A (usunięte przez administratora) znam się na swojej robocie..

mysza

Pracy mają dużo, płacą normalnie , mogli by więcej haha ale ważne ze można się w firmie rozwijać i można się uczyć . wiadomo kto dużo umie to więcej zarabia. za granicą mają prace na której można zarobić. Bolączką w tej firmie jest to ze przychodzą ludzie do pracy co chcieli by od razu bez wiedzy doświadczenia zarabiać jak monterzy co pracują w firmie kilka lat. i później wypisują na forach jak to zle jest a ciekawy jestem co dzisiaj robia kostke brukowa ?

Cypis

Pracuję i chwale sobie. Wiadomo pracować trzeba jak wszędzie. Wszytsko na czas. Wszytsko na biało Zero owijania w bawełnę. Kasa się zgadza, stawki bardzo dobre.

użytkownik zarejestrowany

@Arnold a wiesz coś może o nowych rekrutacjach w firmie? Na pewno takie informacje będą cenne dla innych pracowników szukających nowych ofert pracy. Może udało Ci się wziąć udział w rekrutacji?

@Karolina 21.07.2017, 07:57

Pracy jest dużo i nabór jest cały czas na stanowiska z doświadczeniem i bez doświadczenia do przyuczenia jako monter wind, schodów i chodników ruchomych. Zainteresowanych zapraszam do biura oddziału w Piastowie koło Warszawy na ul. Kujawska 24.

Arnold

Witam jakieś opinie o oddziale z Warszawy. Jak wygląda praca ? Dla nowych co dają jakie stawki i wgl ?

Dropik

Jaki szef taka robota (usunięte przez administratora) !

antenka
użytkownik zarejestrowany

no nie dziwi mnie wcale taka forma kontraktu, przecież to są w większości stanowiska na ktróre musisz mieć wysokie kwalifikacje, np, na konstruktora musisz uprawnienia elektryczne do 1 kV mieć

pracownik biura w Warszawie

W Warszawie potrzebują pracownika biurowego ze znajomością języka angielskiego

magi

A czy jest potrzebna osoba do biura w warszawie ?

użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to nadal poszukują ponieważ ostatnio prezes pytał czy nie mamy kogoś znajomego

Marek W.

Kiedy Polacy zrozumieją żeby przestać sprzedawać się koncernom zachodnim? System działa tak że koncern musi generować zysk i zdobywać pozycję na rynku. Kiedy zostaną wykończone lokalne firmy zacznie się monopol cenowy a zwykłe ludki nadal będą tylko zwykłymi ludkami.. Za naprawę klient będzie płacił ciężkie pieniądze a polaczek jak zawsze dostanie grosze i będzie się z tego cieszył :) Za 10-15lat zrozumiecie o czym piszę.. Na zachodzie tak chcieli zrobić to ich UE usadziła a w Polsce raj... Do zobaczenia P.S. trzeba patrzeć dalej a nie tylko myśleć co będzie za chwilę..

Sasza

kak gdzie ? w Elwiko, my wszycy tu pracujem i mieszkac i nie placimy za mieszkaniu. Ja pracuje w Elwiko RMA i naprawiaju elektronike. Wszystkie mamy umowy.

Sasza

Fajna firma mosze nie wszystko jest tak jak by powino ale pracowalem w duzo gurszych miejscha. Nie kaszdy pracodowca daje mieszkanie i umowe pracy

Michał

Ja siedzę w Wawie a ksiegowość jest w Szczecinie, ale u nas wszyscy są OK. Jak coś trzeba załatwić to nie ma problemu. Madzia, Dorotka fajne kobitki, można z nimi konie kraść :-) Sylwia siedzi u nas w Wawie i też jest super babka :-)

Piotr

@Piotr 12.04.2016, 13:41
Pracuję w dziale RMA, jest OK. Przede wszystkim fajna atmosfera. Jeśli ktoś zna się na swojej pracy to tu ją będzie miał :-)...

Potwierdzam, miła atmosfera, no i mam tu też fajne dziewczyny :-))) Płaca taka sobie, ale siary nie ma, w innych serwisach podobnie płacą a atmosfera nie zawsze miła jak tu. Pan Artur jest fajnym kierownikiem, choć wymagającym, ale nie ma żadnego problemu z komunikacją. Szukają aktualnie jeszcze techników i inżynierów.

Tatek

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Szczecinie. Interesuje mnie konserwacja dźwigów osobowych. Polecacie? PS mam uprawnienia i doświadczenie w branży..

Stary robol..

Marek... Plan i sens. Być może dlatego że firma podupada i pomału sprzedaje się.. Nieliczni o tym wiedzą a ja nie mogę więcej powiedzieć.. Ale najlepsze wyjście to szukanie nowej pracy.. P.s konkurencja przyjmuje nas z otwartymi rękami i na lepszych warunkach..

Gapcio

Ha ha ha... Poszukują pracownika biurowego w Wawie ?? Przecież wszyscy twierdzą że jest od ch... ludzi w firmie , i biorą zlecenia jak leci... Zamiast wesprzeć swoich pracowników i dać im wsparcie to okroili brygady .. A teraz do biura szukają ?? Ciekawe po co.. W tej firmie to pracownicy są bardziej zorientowani w temacie prac niż kierownicy.. No... Z wyjątkiem P.B. .. Jeden ogarnięty... A swoją droga...ciekawe jak sobie poradza od kwietnia że zleceniami bo zaraz 3 lub 4 osoby żegnają się z nimi .. Będzie ciekawie :)

szwecja

mieli wysyłać do szwecji do pracy ja byłem na liście dzwonie do nich nie odbierają tel. firma kszak

szwecja

mieli wysyłać ludzi do szwecji ja byłem na liście dzwonie a oni nie odbierają tel. firma kszak

Jerry

Szczerze mówiąc to co tu ludzie piszą to zależy kto jak myśli, jeśli ktoś chce pracować i się szybko uczy to zarobi, ale pod warunkiem siły przebicia i do gadania się. Ale jeżeli ktoś chce zarabiać pieniądze pod warunkiem dużej ilości godzin i nie widzenia się z rodziną to gratuluję. Wspomnę oczywiście o emeryturze o ile wcześniej nie pójdzie na rentę pewnie ze 450 będzie (usunięte przez administratora) w sumie na nic nie starcza, dodatku się zrzekasz za rozłąke z rodziną. Szkolenia to ściema żeby była odpowiedzialność za pracę. Ale ogólnie rzecz biorąc zarobić się da. GRATULUJĘ wytrwałym czyli jesteście tak kiepsko w swoim fachu rzeźby odejść i znaleźć coś godnego człowieka. Pomyślcie !!!!

zyguś

pracuje w tej firmie w warszawie (usunięte przez administratora) . Kilku ukraińców robi jako podwykonawcy u szindlera (usunięte przez administratora) .Jeszcze oprócz nich kilku zakręconych małolatów (usunięte przez administratora) ,jeden taki "kibol" sobota,niedziela tańczy a do środy kac i capie mu z pyska a po za tym OK

Peszek..

Kolego proponuję dobrze przemyśleć zanim zatrudnisz się do Elwiko.. Kokosow nie ma.. Grupa "schodziarzy " niedługo się rozpadnie całkiem, niektórych zwalniają bo im się należało a dobrzy pracownicy sami uciekają.. Podobno po Nowym Roku zbiera się kilku dobrych chłopaków żeby odejść, więc będzie lipa.. A na windach.. To samo.. Tak śrubę dokreca że sami odejdziecie albo będziecie za pół darmo pracować.. Tak czy tak.. Powodzenia.. Zwłaszcza z ogarnieciem szefostwa .. Cieszę się że mnie już to nie dotyczy..

lukasze30

nie chcę pisać na forum ale jak dla mnie ok, dobre pieniadze jak masz doswiadczenie na priv jak coś

lukasze30

witaj kot ja byłem teraz na rozmowie w Warszawie i warunki przedstawione przez Z firmę nawet ok zobaczymy jak będzie w rzeczywistosci

łukasz30

a co możecie powiedzieć o tej firmie jako praca za granicą właśnie złożyłem aplikacje na stanowisko zbrojarz do szwecji i tak naprawde nie wiem czego mogę sie spodziewać dodam że mam na utrzymaniu rodzine i nie chciałbym wyjechać tak w ciemno

pracownik 34
@łukasz30 09.09.2015, 15:04

Praca ok, można zarobić ale trzeba się znać na robocie. Osobiście polecam. Mają teraz jakiś przestój ale zaraz ma ruszyć praca

Jaka płaca taka praca Elwiko niewolniko właśnie piszą tu jak mało sie zaabia (usunięte przez administratora) no ładnie widocznie pracowali na tyle ile zarabiali

SPION

CO CI DUPĘ ŚCISKA , (usunięte przez administratora) ROZPOCZNIJ SAM DZIAŁALNOŚĆ I WEŹ RYZYKO NA SIEBIE...JAK CI SIĘ UDA KUP SOBIE- BUGATTI....TWOJA WOLA. DOBRZE ,ŻE CI PANOWIE JUŻ NIE PRACUJĄ...BO WSTAWALI DO PRACY O 10TEJ JAK SAMI PISZĄ.Z TAKIM PODEJŚCIEM NIE BĘDZIE STAĆ NAWET NA 15-LETNIEGO TDI.

kojot

Panowie jak wam się nie podoba zawsze możecie wrócić na studia łącznie z co niektórymi .Praca jak to praca gdy jest kierownik się robi a gdy go niema to czyste opierdzielanko na 100 % niekiedy to o 10 sie wychodzi z mieszkania do pracy no ale za takie wynagrodzenie praca na delegacji 2500 zł (usunięte przez administratora) super normalnie żal dupy no ale niema co narzekać bo ciężko niema najgorsze to chyba jest to gdy się potrzebuje jakieś narzędzia to najlepiej pan Janusz B chciałby żebyś sobie wystrugał z drewna bo ma firmowe ale albo w samochodzie i żydzi bo tak jak to jego by było kombinerki na trytytki połapane bo po co odżałować 12 zł i kupić nowe . można by było sie tu rozpisać troche o tym panu ale każdy wie co uniego pracował . Ciekaw jestem do czyjej kieszeni wpadalo to 50 zł za wypozczenie wózka widłowego by przeciągać schody potem sie tylko słuchało jakim to niejest ch...jem bo niezapłacił ale na rozliczeniu było wpisane :) Mając 13 zł pan Wojciech zapewniał że jak przejdziemy na działalność to dostaniemy podwyżki a tu ch.... dostali ci najbliżej pana W a mi ciemnote od 6 miesiecy wciska że kryzys w firmie a sami wiecie o Ferrari . A jeszcze zaniedługo dojdzie do tego że zamiast samych polaków bedą robić sami ukraincy za 2 tys zł . Ciesze sie , że mnie to niedotyczy

Rudy

Do roboty nygusy!!!

axel

LUCK o jakich szkoleniach Ty mowisz ?? Bo jak narazie nie bylo zadnego ktore pomoze Ci w pracy przy schodach... wszystkiego kazdy uczyl sie od innych pracownikow a nie z zadnych szkolen... chyba ze jestes kierownikiem to tak... mozna piasc tak jak Ty zeby stwarzac pozory... pozdro.

Pracujacy

Nie sa doceniani tak jak powinni ? O czym Ty mowisz... :) ? Nie sa WOGOLE doceniani.. przy pracy ktora wykonujemy to zarobki mamy jak murzyni bo oczywiscie w firmie pieniazkow nie ma na podwyzki.. (usunięte przez administratora) zwykly pomocnik na budowie zarabia tyle co my...

wc-kraken

No widzisz.. niektorych interesuje.. bo wcale nie potrzebujesz Bog wie jakich szkolen do skladania schodow... a najwiecej " zalu" jest o pieniadze.. bo niestety pracownicy nie sa doceniani tak jak powinni.. i nie pisze tylko o sobie :)

Pracuję 3 lata,możesz być spokojny o ciągłość pracy jeśli sam nie nawalisz .Staraj się a Cię docenią ,może i finansowo.W Piastowie jest małe biuro firmy ze względu na lokalizację [centralna część polski],główna siedziba znajduje się w Szczecinie.Ogólnie polecam firmę jest przyszłościowa i czytaj wcześniejsze komentarze z przymrużeniem oka.

infoprosze

witam, czy ktoś może wyrazić swoją opinię na temat warszawskiego oddziału firmy elwiko, którego siedziba mieści się w Piastowie ? z góry dziękuję za każdą opinię, pozdrawiam

komancz

Szanowny kolego.. nie popelnilem zadnego błędu !! Chcialem napisać komancz ( taki indianin ) zajrzyj do słownika... i nie mialem zamiaru sie pod nikogo podszywac. Nie znize sie do poziomu niektorych tutaj zeby pisac za kogos... piszmy bezimiennie ale sprawiedliwie. Pozdrawiam... wściekły apacz ;)

komanch

Błędnie napisałeś KOMACH, PODSZYWAJĄC SIĘ pod osobę!Podwyższa są dla pracowitych ludzi.Pozdrawiam

komancz

Elwiko niestety pada.. przynajmniej to Warszawskie.. przez bledy kierownikow i wlasciciela ktory bierze kontrakty na ktorych traci a potem to wszystko odbija sie na pracownikach... ciagle ciecia i szukanie oszczednosci bo nigdy nie ma kasy w firmie, zamiast podwyzek to obnizki sie szykuja, najlepiej jakby ekipy byly 4osobowe i pracowaly na stalej pensji po 15 godzin byle by zrobione bylo. Warsaw Spire to tez niewypal i niedlugo padnie. Łódź utrzymuje firme , niedlugo bedzie Wroclaw i Gdansk.. ale jak zwykle uslyszymy ze nie ma kasy na podwyzki bo za duzo pracownikow jest. Wiec proponuje szefostwu.. zrobcie ekipy 2-3 osobowe dajcie im jak zwykle po ok 2500 i niech pracuja murzyni po 24 godziny na dobe. No oczywiscie plus te USTAWOWE diey za delegacje (usunięte przez administratora) powodzenia... elwiko niewolniko

bluhary
@komancz 26.04.2015, 19:13

Niedługo minie rok i jakoś nic nie padło - dziwne :-) A ty komancz, co tam porabiasz na prerii dla bezrobotnych leserów ?????

wc-kraken

Nie czepiajcie sie H3K ... przeciez on i tak jest na chorobowym 380 dni w roku...

Warum

Własne problemy i kompleksy leczcie gdzie indziej.Powinni Was wypie.....

Zostaw opinię o Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik