Vanstar Produkcja Rur Wydechowych

Jędrzejów

Opinie o Vanstar Produkcja Rur Wydechowych

transformers

po 2 latach moze dostaniesz.......

bronek___
@transformers 23.10.2016, 19:55
po 2 latach moze dostaniesz.......

cześć jakie zarobki ?

Damian

Witam czy w tej całej firmie vanstar dostane chociaz marne 15zł na godzine ? jako spawacz z doswiadczeniem ?

Sowicie

Witam, Panowie czy możecie mi polecić firmę w której poszukują pracowników na produkcji ? Mam spore doświadczenie w tej branży a nie wiem w które miejsce się udać. Wcześniej pracowałem w innym regionie Polski,aktualnie zależy mi na znalezieniu zatrudnienia w Jędrzejowie lub okolicach.

asd

są tam jakieś przyjęcia ?

Kaczor

O kim mowa?

bIg V

Dla zainteresowanych. "Firma" VANSTAR poniosła w ostatnim czasie bardzo dotkliwą stratę! Opóścił ich główny motor napędowy- człowiek odpowiedzialny za marketing i sprzedaż! Strata tym bardziej jest dotkliwa bowiem odszedł z całym inwentarzem (wiedza, odbiorcy, dostawcy, ceny itd.). Więc jeżeli mówimy o warunkach pracy to pozostawia ten fakt wiele do myślenia!. Najciekawsze jest to, iż obecnie człowiek ten pracuje dla ich konkurencji!

szeregowiec

Praca niby ok,zaplecze socjalne ok, kasa na czas- mogłaby byc lepsza!Nikt nie pogania batem,tylko stary swiatło gasi kto pracował ten wie:) Alkomaty,cieciówa,obóz pracy... Grono ludzi pracuje tam dobrych kilka lat...skoro jest tak źle to czemu jest tak dobrze? zakład coraz większy-nagrody certyfiakty -to wszystko Ci niekompetentni ludzie ?Zawsze znajdą się marudzerzy! wiadomo mogliby płacic lepiej!jedyna podpora -kontrola jakości? Emigrant? Kubeczku nie sraj w gniazdo w którym siedzisz! Glita upadł bo chyba tego chciał, a Vanstar ... czas pokaże

Emigrant

Nie chodzi o przechodzenie z skrajności w skrajność lecz o to ze na wszystko są pieniądze ale nie dla pracowników.pracowałem tam krotki czas i nie mam dobrych wrażeń.teraz pracuje na podobnym stanowisku i mam lepszą płace oraz za każdym razem jak przychodzę do pracy wiem co mam robić.W vanstarze nie ma organizacji, kierownik jest tylko z nazwy tak jak i resztą biurowców. Pamiętam jak musiałem chodzić i prosić się o pomoc czy rysunek. Najgorsza byla druga zmiana gdzie tylko osoby z jakości mogły dać poprawna dokumentacje i pomoc o ile chłopaki z hali nie wiedzieli. Zarząd powinien im dziękować bo by byli w czarnej dziurze. A z tego co sie na mieście słyszy to jest jeszcze gorzej. Tak jak poprzednicy mówią jest coraz gorzej i jak się Pan Szostak nie weźmie za to, to upadnie jak glita z wielki hukiem.

kicz

Uciekac z Vanstaru jak najdalej. Obóz pracy. Niedlugo beda obroze na szyi podpiete do pradu.Nie szanuja pracownika, nedzne wyplaty, spozniaja sie z wyplatami, za sb nie wyplacaja zgodnie z umowami, nocki platne jak za normalna godzine w ciagu dnia. Zatrudnili ciecia do pilnowania czy ktos nie kradnie, biegaja z alkomatami. zenada. Chyba własciciel slucha nieodpowiednich ludzi ktorzy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli. Jak ze zwyklego handlowca zrobili dyrektora handlowego ktory nic nie wie... Robi Pana Sz. na szaro az sie kurzy. To samo caly zarząd. Moze Pan Sz. sie kiedys obudzi... ale bedzie zbyt pozno. Szkoda tylko tych ludzi ktorzy tam pracuja, tych co cos potrafia.

Sumienie

Jeszcze wtedy może tak ale nie teraz... Najlepiej żebyś mial trzeźwy umysł bo jak sam nie pomyslisz to kierownictwo raczej ma z tym problemy. Oczywiscie jak coś źle to i tak Ty jesteś winny. Biora pewnie nie małą kase a wysluguja się pracownikami. Masz cos zrobic - nie masz materiału albo pół produktu -pójdziesz szukać -zj..a "za czym lazisz". Dobrze że jeszcze ZUS odprowadzaja to jest plus w ocenie ,bo socjal niby jest super. Nowe szatnie,nowe prysznice (niektórym przeszkadza ze nie ma w nich nawet zaslonek ) TYLKO DLA KOGO??? Dla PIP i Sanepidu ,bo dziwnym zbiegiem w ciagu dnia z wodą nie ma kłopotów a o 23:00 nagle brak wody. ZA DUŻE ZUŻYCIE WODY? PANIE SZ. KIEDYŚ MIAŁ PAN 30-35 PRACOWNIKÓW - DZISIAJMA PAN PRZYNAJMNIEJ 4 RAZY TYLE.

Gość

Jeśli najniższa krajowa jest godnym zarobkiem? Gratuluję ambicji

julek

Witam Czy ta firma rzeczywiście jest godna uwagi? Jak z zarobkami, atmosferą pracy i kierownictwem?

Witam, Pracuję w vanstar 7 lat. Godne zarobki super warunki jest ok

Zostaw opinię o Vanstar Produkcja Rur Wydechowych - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanstar Produkcja Rur Wydechowych