Mobile Climate Control Sp. z o.o.

Oława

Opinie o Mobile Climate Control Sp. z o.o.

prosiaczek

a co powiecie o inżynierach procesu? szukają może kogoś na stanowisko inżyniera, specjalisty itp?

Gość

Ja jestem zadowolony. Na początku pracowalem przez agencje, ale teraz juz bezpośrednio. W Oławie lepszej firmy nie ma. Płacą średnio ale socjal bardzo dobry i atmosfera też ok.

haker

Syf i brud. Nowy dyrektor tylko rozsypuje zaklad.... Kiepska płaca w każdym miesiącu zabierają premie... Na wjazd 1600 netto ...

HAGATDFDD

Nie ma prowizji :D

sebo

tylko podanie poszło przez firme pośredniczą i cisza ;-(

sebasian

potrzebuje informacji jak tam wygląda praca na produkcji proszę niech ktoś napisze

sebi
@sebasian 18.03.2015 09:47

Witam szukam kontaktu z osobą która pracuje w MCC W Oławie samandra@onet.eu

przyjaciel

Nawet największemu wrogowi nie polecam! proponuje w końcu zacząć mówić głośno co się tu dzieje! szok!

Zostaw opinię o Mobile Climate Control Sp. z o.o. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile Climate Control Sp. z o.o.