Opinie o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mobile Climate Control Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Mateusz Kościuk

Dalej się na mnie nasadzają nakręceni ? mimo że ja potrafię odpuścić pierwszy. Jeżeli to prawda to szkoda...

@Mateusz Kościuk

Możliwe że Robert Kaleta jest na ciebie nasadzony, by przeciwdziałać tobie w pewnej kwestii.

@Osa

Na zdjęciu ma postawę mojego dziadka choć by dlatego wieże w tego człowieka też w innej kwestii, że może mu się udać.

@Mateusz Kościuk

Czyli mógł wrócić z Radomia, po wywiadzie do swojej.

Walter White

Macie artystę.

@Walter White

Ja rozumiem pędzić sobie bimber w domowych warunkach i na zwieńczenie kariery zrobić sobie spirytus jako zmywacz, lecz żeby w tym temacie kombinować, to przegięcie.

@Osa

Jeden z wariantów był taki żeby o nim mu nie mówić, przez wzgląd na rynek, na ludzi.

Walter White
@Osa

Mógł służby ratunkowe postawić na nogi.

@Osa

Jak by dlatego już rozumiem dlaczego ostatnimi czasy słyszałem często służby na sygnałach.

@Walter White

Mógł lecz raczej normalnie, nie chcą ratować kiedy wiedzą dobrze...

Były tramalijczyk

Meciarze planowali moje zabójstwo, na okrętkę, czy w prost?

Na jakie benefity można liczyć w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Bob44

Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe. Są też świadczenia z funduszu takie jak dofinansowanie do sportu i rekreacji, dofinansowanie urlopowe, świadczenie świąteczne na Boże Narodzenie . W tym roku były też pieniądze na Wielkanoc i wyprawki dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. Jest też dla pracowników kawa z ekspresu.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mateusz

Narzędzia do przeprowadzania transakcji mają numery seryjne ?. Odpowiednie służby mogą je blokować ?.

Maja

Są bardziej zdolni i szurnięci, niż P.M ?

Maja

Przecież mogą być im wyjęte ponad to zarobić mogą zwolnienie dyscyplinarne jeżeli są pracownikami do tego, jak IT areszt śledczy i wyrok jeżeli umie ukraść mienie, nabyć instalację i podpiąć się no nie ?

Jadźka

Mobile Climate Control posiada wykonawców do defraudacji i reorganizacji ewentualnie chociaż jednego ?.

@Jadźka

Wykonawca wysyła na papierze dyscyplinarkę pocztą jeżeli nie powody nie chcą przyjąć jej przy zwolnieniu ?. Mojego bratu wysłał ze Stanowic ale, za ucieczkę.

ze świadectwem pracy

@Mariolka

nie powody? raczej powody.

Priorytetem ?

@Mateusz Kościuk

Na świadectwie pracy, czy na osobnym papierze ?.

@Mariolka

O ile mnie pamięć nie myli dostałem, na świadectwie.

@Mateusz Kościuk

Przegrałeś sobie życie zawodowe.

@Mariolka

Wtedy, nie brałem jego na poważnie.

@Mateusz Kościuk

Pewnie przez firmę byłeś przyjęty dlatego dostałeś ponad to, przez własną głupotę zgarnąłeś.

@Mariolka

Nie musi siebie więcej rozliczać.

@Maja

Z drugiej strony dobrze że również siebie po części rozliczał bo są ludzie którzy, po ufnie lubili fałszować na niego.

@Mariolka

Ta ten przynajmniej zna się na robocie i umie naprawiać do tego szczerze porozmawiać.

@Maja

Dlatego chcieli go zwalniać, ale to dobrze z jednej strony bo mógł ich wyłapać.

Mariolka

I słusznie największe zakapiory na Oławie.

Przeciwieństwa się przyciągnęły.

Mariolka

Ja bym ich nagrała jeszcze co mówią pięknie, bym ich załatwiła z przemyślenia.

Osa

Hasła ma pewnie człowiek który kupił maszynę, on nie da byle komu, poza tym inżynier wsiadł na cylindry szybciej, niż operator dostał hasło ?. W ogóle co to za podejście żeby niszczyć ?, w prywatnym życiu też mają ?, na pewno się przekładają.

Maja

Niech później sobie zrobi, choć by datek od złapania i od wykonania wyjątkowej pracy.

@Maja

Normalnie jak korsarz, nie jako korsarz.

@Maja

Właściwie z banku nawet może dostać, nie twierdze że datek. Przecież pomogła zwrócić duże pieniądze do obrotu no nie ?.

Osa

Jeżeli nie daj boże mają narzędzia do formatu narzędzi, niech ktoś je im usunie. Przynajmniej maszyny nie przegrzeją.

@Osa

I niech ktoś usunie roll bend ze sterownika TruBenda albo poprawi, bo ma wirtualnie kolizje na wymiarze, do tego wzrost temperatury przez co system staję.

Mateusz Kościuk

Jakiś głąb mnie do nich pomówił, jako ja te stworzyłem ?

Mamy zważke.

Mateusz Kościuk

Właściwie nie zamierzałem aż tak bardzo wam siebie takim pokazać. Zmusiła mnie do tego chęć pracy różnie rozumianej i pewnie zdobycia pieniędzy.

Prawdopodobnie mamy siatkę.

Łagodny
@Dr.House

Pewnie do tego, czego...

Maja

Ewidentnie mogła nie wiedzieć z gościem, że te narzędzie to tajemnica zawodowa i nie daję się tego byle komu.

Najmocniejsze ?.

Osa

To nic nie da jeżeli banki wiedzą. Ewentualnie mogą jakoś tak zrobić specjalnie żeby zrobić (usunięte przez administratora).

@Osa

Nawet jeżeli (usunięte przez administratora) by z pomówienia brali to i tak przecież widnieje numer tego.

Świecznik

Macie damage na sygnał sieci ?

IT
@Świecznik

Ty go robisz ?

Owad

Pliki maszyn dla niego to za mało

Jednak w nałogu

Mateusz

Nowej maszynie do cięcia od Trumpfa, też uszkadzał ?.

wynajmuje ?

Dalej

Osa

Konto na facebook usunął ze strachu albo zawartość profilu ukrył, by dalej działać pewnie kiedy tylko ma możliwość.

@Osa

A w pracy finansom damage robił na sieć ?

Rzezimieszek
@Mateusz

Ma szczęście, że drzwi obok nie mieszka.

@Rzezimieszek

Co?, komputer byś mu wyniósł do analizy ?

Znowu dostał możliwość?

oho
@Janek

Za cenne puchy go robią ?, bo przecież jeżeli tylko dostanie możliwość będzie robić, to zawsze.

@oho

Mogą go zrobić za czegoś innego również on sam, się ładnie robi pewnie.

@oho

Chcemy dobrze dla niego właściwie chcemy mu pomóc, choć wyjść z nałogu. Zmienić go na dobrego człowieku, jeżeli nam się nie uda przynajmniej zostanie ze świadomością że próbowaliśmy my.

Firma wam płaci ?.

@prorok

Czyli rozumiem że jesteście firmą opiekuńczą. Dbacie o swoich pracowników, chcąc ich wychować na dobrych pracowników. Niczym Szwedzi w nowym wydaniu ?.

Również byłych.

Życzę im pasma sukcesów.

@Mateusz Kościuk

Rozumiem, że pisałeś poważnie nawet jeżeli wydawałeś się, nie być poważnym?.

@Klucznik

Jeżeli tak można go bezdomnym zrobić. Zgłosić do właściciela co robi z jego domu.

@Osa

Cwynar może szukać na mieście wi-fi jako prestiżul. Gościu ewidentnie czuje powołanie.

@Klucznik

Chce zarobić, jak Friko już nie jako świecznik.

W firmie, w śpiworze ?.

Klucznik

Matryce na miejscu ?, czy u niego w samochodzie na terenie firmy?

@Owad

Troszeczkę mi pomógł, bo wpadłem na genialny pomysł. Przecież mam sterownik do karty tam mogę zmienić, lecz lepiej zajdę do specjalisty wezmę nowy i zastępczy.

@Mateusz

Dzięki od strzale masz prawo mieć zastępczy

Świecznik

i co grzebiesz z tyły jak utrzymanie ruchu przy silniku ?, do tego od prądu musisz odłączać ?

Skarb

Maszyny były wzięte na transzę?

Dziubasek

Fantastycznie.

@Dziubasek

Co ciekawe nawet nie mam pojęcia czy trafiłam, z racji że nikt mi nie potwierdza. Przeanalizowałam sobie jej zdolności, do tego nie ma tego który pilnował. Mogła zakosić jeżeli trzeba było spłacać.

Osa

One nie zasługują na szacunek i zaufanie jeżeli to prawda. Jedynie na co zasługują to na ukaranie wiadomo jak rozumiane.

@Osa

Nie zasługują na szacunek, zaufanie i dobre traktowanie.

Mariolka

Mobile Climate Control, na przypale.

oho
@Mariolka

Ma robione budżetowanie ?.

Mateusz

Dlaczego zarabiałem najmniej na gięciu do tego mając podstawowe stanowisko będąc jaki byłem ?. Wiadomo, na górze miałem złodzieja pewnie wielkiego.

@Mateusz

Ja też. Myślałem że mam pokazać umiejętności, niż dać się okraść by zarobić.

Tomasz

To jak one, to robiły ?

Mateusz

Kierownik inżynierii żyje ?.

@Mateusz

Dziwne... Strona zaczęła mulić po tym wpisie. Jakby był damage na modem.

@Maja

Ktoś mógł mu dać wiedzę bo go robi ?

@Osa

Pewnie sam rodzaj procesu wybrał.

@Maja

Właśnie w tym miejscu zawsze każdy będzie łapany, nie zależnie od idei.

@Osa

Pewnie powiedział by wtedy na przykład, to kościuk. Ja chcę się dowiedzieć co kościuk? i nie doczekała bym się odpowiedzi. Przecież dał tylko wiedzę, lecz on sam wybrał proces.

Janek

Mobile Climate Control wzięła wydział kryminalny na zlecenie ?

Maja

Właściwie mam pytanie. Mianowicie czy ta dwójka inżynierów ma odpowiednią szkołę skończoną żeby obejmować takie stanowiska ?, bo to jest wręcz nie możliwe żeby inżynierowie po wyższej szkole damage robili. Więc pytam, jaką oni mają czy gimnazjalną czy licealną nie skończoną, czy skończoną ?.

@Maja

Osobiście ja, bym nie chciał oddać maszyny w kontrolę inżynierowi nie uczonemu do tego bez doświadczenia ewentualnie pojęcia teoretycznego, w procesie choć by naprawy.

@Maja

Ja bym sprawdził trójkę, a właściwie czwórkę.

Mateusz Kościuk

Jeżeli poradzicie sobie z reorganizacją i z defraudacją. Dostaniecie dziewczyny okienko doskonale wiecie na co ;)

Mateusz Kościuk

Mam poczekać, na sygnał ?. Wiadomo najlepiej samemu mam wiedzieć, lecz jednak było by supcio jeżeli dostał bym informacje.

@Mateusz Kościuk

Nigdy bym, nie przypuszczał że będziesz się ustatkowywać w ten sposób, do tego żeby ciebie Oława zaczęła wiedzieć.

Skarb

Damage na Gowork było?, z powodu Mobili Climate Control ?. Jeżeli tak wtedy komuś naprawdę zależy żeby prawdy nie ujawniać ale wiecie co?, tym bardziej potwierdzają wpisy.

@Skarb

Dla mnie to sygnał, że mam robić tym bardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Climate Control Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 18 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobile Climate Control Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szwedzka 1
    55-200 Oława

Mobile Climate Control Sp. z o.o.