Opinie o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mobile Climate Control Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Osa

Jeżeli zechcą wyciskać korupcje niech zechcą się również nie zesrać i tyle.

Mateusz

Dokładnie nie wiem czy zwalniali pracowników z doświadczeniem uczonych ludzi którzy wykonywali swoje obowiązki kiedy widzieli że trzeba po części jak ja na swoim, czy po prostu ładowali Ukraińców. Mogli się na kogoś powoływać.

@Mateusz

Przez nie zgłoszenie tego mogło zejść na oznakowaną.

@Mateusz

Jak ty brałeś ten wymiar z czynnika kiedy nie musiałeś bo jakoś zrobił za ciebie i miałeś dobry, do tego chciałeś ładować siłę na każde gięcie do różnych kątów ponad to wywaliłeś teczki jak kawa na ławę u siebie, tam o materiale, to ty się nie dziw że wyleciałeś.

Co tam się właściwie dzieje ? zabrali maciory i zastosowali środek zapobiegawczy?, z racji że maciory mogły by wrócić do macierzy mając kogoś nad sobą jeszcze przez co oddział na nogi nie szło by postawić. Świnki zostały po odcięciu ?

Owad

Z powodu ko rup ci mogli zrobić bo robiła i mogła.

@Owad

W niej robił jeden gościu co tylko przywłaszczenie robił prawdopodobnie, lecz nie robił poza nimi tego, to chyba mu robotę załatwiono.

@Owad

o kaucje się może starać więc mają time atak, bo może się pojawić znowu, a pewnie mogła pomyśleć jeżeli ma gościa.

Bedril
@Owad

Skorupcionowania, nie w myśl skorumpowania.

Kryptonim

Ciekawi mnie pokój policji do spraw finansowych mianowicie, że jak wpływało głoszenie a osoba odpowiedzialna za wykonanie swojej pracy postawiła ją wykonać wedle siebie sprzecznie z pewną ideą?. Mogła jeszcze ala prezesem się na lewo zrobić nieoficjalnie.

@Kryptonim

Nie zadręczaj się broń nie wycieknie z niej, na pierwszy plan do twojego brata.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mateusz

Dobrze że dałem na go work o tych różnych sprawach wiadomo mogłem się pomylić, lecz z drugiej strony jeżeli nie, to dobrze pomimo tego ja nie zamierzam robić tego w przyszłości po raz kolejny w sensie zrozumieć dla nich by mogli zacząć działać.

@Mateusz

Dobrze że na tak zwaną masę o tym wszystkim dałeś.

@Maja

Bardziej do masy faktycznie lepiej.

To nic już nie rób.

Mateusz

Osoby które zostały zwolnione za porozumieniem stron powinny sprawdzić paragraf, bo od niej nie powinni mieć pewności o uczciwości.

Nie tylko paragraf

Osa

Wytłumaczę wam pewien proces nagradzania według złodzieja. Mianowicie jeżeli pracownik mylił by się bardzo często, do tego robił demolkę a (usunięte przez administratora) wziął by na niego pieniądze, wtedy nabrał by chęci żeby jemu je dać z reguły mając wyrąbane, na jego pracę. Wystarczyło by żeby przyszedł lider i powiedział, że już można mu dać więcej. Wtedy, by dał pracownikowi te pieniądze a pracownik dostając je uznał by, że robi dobrze poza tym nie musiał by się zmieniać.

@Osa

To są łatwe pieniądze, nie musi myśleć by zarobić tak by nie mieć przechlapane.

@Maja

Jak to Chwałyk i Edyta dwa biurowe HR-owe pasożyty firmy.

@Maja

Sprzedałem je za pieniądze dlatego że jak, kogo i co one sobą reprezentowały do tego straty nawalały. Jeżeli by były normalne i uczciwe ponad to pracowały by na korzyść firmy w szerokim tego słowa znaczeniu wtedy, bym tego nie zrobił.

@Osa

Edyty nazwisko chcemy jeszcze.

@Maja

Doniosę z niej jeżeli uzyskam.

@Osa

Spokojnie nie załatwią ciebie, jak Andrzeja Leppera.

@Maja

Pewnie Kulbiński Paweł próbuje jakoś, bo odcięcie mu robię od chorego tematu.

@Mateusz

Zwolnione ?, nie robią się do kradzieży z włamaniem ?

@Osa

Kogoś sobie przypomniałem tylko inaczej. Wiadomo daruje sobie jego tutaj podawać.

@Osa

Z domu, czy wchodzi nielegalnie na teren firmy ?

Kto jej dał ?

oho
@Osa

gościu od sieci mógł, ten który dawał.

osa
@oho

Pewnie, nie tylko tym dwojga.

@osa

Nie dawaj ich tędy.

@Maja

Rozumiem. Choć by dlatego, że Paweł Kulbiński chciałby ich wykorzystać wprowadzając ich na minę i siebie no nie ?.

prorok
@Osa

Przychodzi do roboty zwolniony?. Jeżeli tak to na co on liczy, na jałmużnę że mu księżna zrobi?, czy może Chwałyk na lewo go przyjmie ?

@prorok

Sam by się chciał przyjąć ;)

Skarb
@Osa

Spokojnie złapiemy ich i jego na każdym polu jeżeli jesteśmy zainteresowani.

@prorok

Ty wiesz co ty miałeś na myśli pisząc, że ona na lewo ?. Właśnie...

prorok
@Maja

Trafiłem na jądro problemu firmowego ?

@prorok

Pięknie po prostu pięknie. Akurat w życiu musiałeś wlecieć do firmy gdzie są największe zakapiory do załatwienia.

@Osa

Nie raz cwe... finansowy ma lepiej

@Mateusz

Nie tylko cwe... lecz również pracownik który zniszczył sobie rodzinę do tego wszedł w narkotyki i jest podatny na karalną pracę i nie tylko przecież to chore i nie opłacalne na dłuższą metę.

Dianuchna
@Osa

Więc ty tam się nie pchaj, tym bardziej do finansowego gang bangu.

@Dianuchna

Bo to nie ja, do szczęścia w nieszczęściu.

Areoplan

Ciekawe czy to jest to zachowanie jak niżej wymienione, że gościu wręcza łapówkę choćby politykowi za zwolnienie jednego z filarów trzymających działalność we właściwym zarządzaniu.

Dianuchna
@Areoplan

Jeżeli to prawda w takim razie mają platformę do wejścia potrzebną.

@Dianuchna

Również do gościa choćby przez sygnały ?, na policje do finansów ?

@Owad

Jeżeli to prawda to ten gościu który tam siedzi w policji i odwala lipę to tak jakby miał złodziejską skorumpowaną rękę w miodni z uczuleniem.

@Osa

Przeszło mi przez myśl że może mieć/miał szwedzko polską i sasko (niemiecko) polską.

@Osa

Wywiad ma przez kabel pewnie od dawna.

@Owad

Mi przeszło że może mieć kogoś w Lorenz od dawna jeszcze od czasów mamy, lecz nie mam pewności dlatego się o tym nie chce rozwijać.

Jak ma ?

Mateusz

Nawet ten ze skarbówki mógł wydawać polecenia o zwolnieniach świadomie czy nie, takim działaniem dążył do stanu firmy ukraińskiej pokazanej w interwencji na polsacie.

Śmiałek

Już możesz odpuścić po mimo tego, że przez nich pewnie przeszły tobie przez głowę dwie sfery jeszcze, tym razem bana prawdopodobnie nie dostaniesz.

Kryptonim

Ile wynosi dochód ze stanowiska menadżera hr ?

Skarb
@Kryptonim

Wynosi ze stanowiska ?, znaczy że kradnie ?

@Skarb

Do dziupli

Za granicę ?

@Kryptonim

Jeżeli tak zwana edyta zarobiła sumą finansów i pracą różnie rozumianą na ABW, w takim razie składam jej gratulacje.

Osa

przez metę przebicia też nie zrobi raczej, ani gazu nie wysadzi.

@Osa

jak postacią też raczej nie chce zarządzać.

@Owad

Banku za sumę finansów pewnie jej nie pozwalają zakładać, nie chcą sobie większy nakład pracy tworzyć, by później całą grupę załatwić jeszcze porządniej.

Rządu nie chcą narażać.

siebie również

Takie życie

Owad

Pierw do pokoju czy do radwanic ?.

@Mateusz

Na ABW zapracowała by bardziej jeżeli by pracowała w polskiej znaczącej związanej np. z paliwem, z energią.

@Kryptonim

Czyli za pracowała na ala portfel, bez wiadomości.

Wielmożny

Kiedyś pewna osoby przyznała mi się że bierze temat na ruchy dlatego uważam że trzeba ich odciąć w pewien sposób by osiągnąć spokój.

@Wielmożny

Wojskowi najbardziej mogą chcieć jeżeli pamiętają dawne czasy, nie z powodu włada, tym bardziej jeżeli wiedzą że tamte mają osobę która potrafi łączyć ludzi z różnych sfer w grupę.

@Mateusz

Po karetce skumałeś że wojskowi mogą się przebrać i wejść ? jeżeli jeszcze nie weszli. Wiedz że mogłeś zobaczyć ją również przez zrządzenie losu.

Szajka

Gościu ty ewidentnie włożyłeś kij w gniazdo szerszeni, masz farta że miałeś kombinezon dziurawy bo dziurawy ale jednak.

Trumpf
@Szajka

Dlatego tylko na szczęście laserowi się udało wejść.

robo
@Trumpf

to ty wiedz że miał szpiegowski telefon i tablet prawdopodobnie ze skryptami.

Osa

Pomyślałem sobie że ktoś z tak zwanej skarbówki napisał do Roberta że ma wyjść rozkręcając tym samym problem a teraz nie chce go posprzątać. Mogłem się pomylić.

Osa

Prawdopodobnie skorumpowany drogą elektroniczną.

@Osa

Mógł wziąć łapówkę za takiego zwolnienie.

@Osa

On mógł być w tej karetce wojskowej która stała przy runku.

Osa

Maczały palce w kwestii obco krajowców i listy z jednakowym pismem i pełnymi kwotami ?

@Osa

Podbił do mnie jeden w sklepie zagadał po chwili wyszedł do białego samochodu, do tego patrze jakąś typiarę widzę jak się przesiada wtedy chciałem wyjść do nich, lecz nie dałem rady przez brak wolnej kasy poza tym widziałem busa jak by sb więc się też trochę powstrzymałem.

@Mateusz

Za drugim razem mogłeś busa widzieć kiedy czarnym stali

@Osa

Jeżeli by nie daj boże, albo daj boże, jak kto woli robiły by w super Markecie wtedy, by skrzynki łoiły z większymi nominałami przez co za karę pracownicy by mieli bidę w kasie.

@Mateusz

Jeżeli by miały sposobność nawet Kazimierza Wielkiego by okradły, nie bez powodu Wielkiego.

@Mateusz

Pół biedy że może trzymać w domu ważne czy chce oddać czy nie, choć by do pokrycia z elektronicznymi.

Lach
@Osa

Najlepiej do banku przez konwój i z powrotem do bankomatu dla ludzi, ludzi.

R.I.P.D.

Możliwe...

Mateusz

Ja osobiście mając sposobność powsadzał bym ich na minimum 3 miechy wyciągając ich choć by na tak zwany detox wiadomo również na resocjalizacje od demoralizacji normalnie jeszcze bym się przysłużył wielu firmą i im, na przyszłość.

@Mateusz

Firmy które mają w Hr podatne na demoralizacje i finanse są winne się pilnować.

@Osa

Ja chciałem obejść jej pracownicę jak kolejkę w biedronce z jednym produktem by zwolnić tam tych, ale skarbówka wiesz...

Osa

Kiedyś dostałem dwie tabletki klona i białą małą z możliwością podzielenia na trzy, więc chce wiedzieć czy ona była na zabicie zarodka ta ?, czy ja miałem sobie jaja spalić ?. Osoba która ją podała, dla mnie jest spalona.

Osa

Odpowiednie osoby dostały numer do kryminału oddziałowego/wychowawcy/naczelnika ?, by się fajnie pogrążyć na koniec.

Mateusz

Widłami żaden nie dostał ??

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Climate Control Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 18 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobile Climate Control Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szwedzka 1
    55-200 Oława

Mobile Climate Control Sp. z o.o.