Opinie o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mobile Climate Control Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Climate Control Sp. z o.o. w Oława

Kryptonim

Uświadomiona mogła popaść w obłęd sam stwórca mógł jej udostępnić śmiertelną dawkę finansów, we współpracy z serwerem.

Fino
@Kryptonim

podobno złego diabli nie biorą

Apapilosu

Podobne małe maciory płaciły trybut na główne maciory, z powietrza ?

Osobnik
@Apapilosu

To grupa przestępcza wtedy pod tym kątem.

Apapilosu
@Osobnik

Na szczęście to nie grupa watowska poza tym, to strata czasu.

Osobnik
@Apapilosu

Skąd wiesz miałeś roota na kalkulator ?

@Apapilosu

To na stronie ABW w kwestii wyłudzania podatku VAT przy obrocie wyrobami stalowymi, to nie o tym ?.

Majster

Pozbyto się koszulki, z idę loga nowego porządku gwiezdnych wojen z gaszynchallenge ?.

Gościu

Zabiegał o zgodę na ołojenie ?.

@Gościu

Jest jeszcze? i co wejdzie w finanse? przecież ma śledczy za wszystko bo niebezpieczna.

@Mateusz

nie wiemy jak była traktowana

Wiesława

o zadośćuczynienie

Dipsi

sejf z papierami pominął

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gościu

Jeżeli na prawdę mają takie problemu niech złożą pierw do prokuratury, po cywilu aż pójdzie prosto w pion na górę.

@Gościu

ta najlepiej pod sufitem policji byle by nie darować i nie doprowadzać do rodzenia się myśli.

@Gościu

policja jeżeli ma to komendanta robi

gościu

brak zrozumienia dużo nie zmienił.

Gościuu
@Gościu

na cbśu jest albo była, nie widzę jej

Inżynier

Zostało napisane wyjaśnienie ostatniej deski ratunku w kwestii naprawy na gięciu na dole nie dając znać tym ludziom i teraz chce wiedzieć jak się zachowali dowiadując się o nim, czy prowadzili zakrojone działanie by zniszczyć czy nie. Jeżeli prowadzili aż zszedł odpowiedni gościu wtedy do zwolnienia wszystkich winnych na całej linii razem z nim. ps. nie wiemy jak zachowały by się liderka mając swojego pupila na gięciu.

@Inżynier

Jeżeli ma ludzi którzy przetwarzają mądrość na głupotę nagminnie, to nie ma co się dziwić.

@Inżynier

gościu który tam pisał do gościa niech idzie sobie na wartę

@Mateusz

to gościu za pierwszą wartę przy programach co tam się stało mógłby pod sąd wojenny trafić mimo że on tego nie nakręcał.

@Inżynier

Mógł sobie kursy płatne zrobić wtedy może i by drugi folder stracił.

@Mateusz

mógł go podpisać i się nie odzywać.

Inku
@Inżynier

taka praca nic dodać nic ująć.

@Mateusz

Spokojnie gościu podobno jego ukrywał i pokazywał nie wiedząc jakby wiedząc co się dzieje i nie znając dobrze dysku.

Rołmuła

czy stawki w tej firmie są zrównoważone do aktualnych cen produktów na rynku ?

Działowy

Czyli ma w sprawie korupcji 1. Rozkodowany manifest z pracy ? 2. informacje z wielkiego księgowania 3. screeny od bankowego ? 4. informacje od pegasusa ?.

Maja

Bardziej w postaci podtrzymywania, choć podobno zdarzały się wyjątki.

Walo
@Działowy

Dlaczego działowy, bo od faxu ?

Działowy
@Walo

Nawet śmieszne państwo jest to w stanie załatwić rozumiesz ?.

Diana

Może i gościu miał racje w kwestii środka.

@Działowy

Może mieć nawet siedem jeszcze kamera do tego zdjęcie i to że wie.

Theraflu

na osiem ze zdjęciem

Swoisty
@Theraflu

Z banku ?

@Działowy

Przynajmniej za drukowanie jej nie załatwiają.

Raptor
@Diana

Przez kontakty mógł mieć racje.

Osa

Zostały udzielone numery/maile/fax delegatury i głównego. Ma szczęście że to nie ja robię na poważnie.

@Osa

Za kradzież/przywłaszczenie też powinna odpowiedzieć bo jest w HR nawet jeżeli nie ma korupcji w złożonym znaczeniu, co jest nie możliwe, bo ingerowała w zarządzanie puszczała głupoty jeszcze sama je tworząc. Trzeba wymienić HR.

@Mateusz

Napisałeś ją po to żeby mógł się na go work powołać ?

@Osa

tak, lecz faktycznie nie które głupoty mogłem sobie darować świrowane z domu.

walczak
@Mateusz

Czyje konto okradła ? prezesa? byłego dyrektora? kosztem zepsucia(corruptio) ?. Przynajmniej samochód umie prowadzić.

@walczak

Mogła jako Liderka...

Pegasus

Czy posiadając wszystkie prawdziwe potrzebne informacje zostanie złożone zgłoszenie u delegacji CBA we Wrocławiu ?

Laser
@Pegasus

Skąd te informacje, z włamania ?

Mateusz

To co zostało tutaj zaprezentowane koncertowo po niżej jak i powyżej, to już nie ważne tutaj możecie być spokojni.

nocna

Gościu ewidentnie nie miał kontaktów by robić jakoś normalniej i był osaczony przez nie chęć.

nocna

Mógł po prostu napisać żeby wyciągnąć kontakt ewentualnie rozkodować plik bo tam może się kryć i udzielić uczciwej osobie ewentualnie samodzielnie ogarnąć jako pierwszy.

diana
@nocna

Może iść do pracy gdziekolwiek bo to i tak nie on robi, a osoby wysoko postawione poważane mające coś, poza tym pewnie sprawdzane.

Może czyścić

grupa
@Mateusz

zapamiętamy to wszystko ważne jako dzień triumfu myśli nad czynem.

Klon

Przytoczę historię pewnego pracownika, który wczoraj został niesłusznie zwolniony. Nazwijmy go Owad (pseudonim fikcyjny, na potrzeby posta). Zatrudnił się ponad rok temu i rozpoczął szkolenie na giętarkach cnc. Oczywiście nie dostał na umowie operatora cnc, tylko operatora maszyn (dopiero po roku istnieje teoretyczna możliwość zmiany umowy na operatora cnc i tym samym większej stawki). Szkolenie było w trybie przyspieszonym, ponieważ jego poprzednik się zwalniał. Niestety ten pracownik za bardzo wierzył w życzliwość i przychylność innych ludzi. Gdy przyznał się, że na wyborach do Parlamentu Europejskiego zagłosował na Partię Wiosna - w pracy rozpoczęło się dla niego istne piekło. Codzienne wyzwiska, pogarda, utrudnianie pracy, a raz został nawet złapany za genitalia przez jednego z pracowników. Dodatkowo chowanie butów, telefonu i inne złośliwości.Cała jego zmiana była przeciwko niemu. Owszem popełniał błędy, jednak w takiej atmosferze trudno byłoby komukolwiek skupić się na pracy. Od pewnego czasu jeden z operatorów zgrzewarki zaczął dodatkowo podburzać przeciw niemu kierownictwo (jest świetnym manipulatorem). Został stworzony plik excel w ogólnodostępnym folderze, w którym donosił na Owada i innych pracowników. Celem tego pliku jest zebranie wszystkich błędów celem zastraszania pracowników - dane te ani razu nie zostały wykorzystane do zapobiegania błędom. Atmosfera a pracy z dnia na dzień stawała się coraz gorsza. W końcu Owad nie wytrzymał i zapisał się do lekarza, który przypisał mu środki psychotropowe. Niestety pracownik popełnił ten błąd, że źle dawkował, co przyczyniło się do jego co najmniej dziwnego zachowania. Otoczenie i najbliżsi współpracownicy okazywali mu tylko niechęć i pogardę. Wczoraj stracił robotę (przy takiej atmosferze w dziale nie nazwę roboty pracą). Najgorsze jest to, że gdy był gnębiony nikt z przełożonych nie reagował. Ani razu nie zaobserwowano reakcji ze strony liderów, kierowniczki i kogoś z działu kadr. Nikt nie przeszkolił go dodatkowo, aby nie popełniał błędów. Nie zaproponowano mu zmiany stanowiska na inne, gdzie mógłby się odnaleźć. Jedyne co inni robili to donosili na niego i na siebie wzajemnie. I cała ta nagonka spowodowana była innymi poglądami politycznymi i inną orientacją seksualną. Można mieć tylko nadzieję, że kiedyś sprawiedliwość dosięgnie donosiciela ze zgrzewarek, bo chcąc się pozbyć Owada zaczął donosić na innych i aktualnie wszyscy sobie skaczą do gardeł i patrzą się na siebie spode łba. skończyły się już czasy życzliwości i wzajemnej pomocy. Jeśli ktoś chce się teraz zatrudnić na zwolniony etat to niech sobie wszystko dobrze przeanalizuje i zada pytanie czy warto się męczyć. Na produkcji panuje podobne atmosfera. Też nie chcę już tu pracować i planuję odejście.

@Klon

po prostu doznał początek korupcji wcześniej tłumionej

@waszka

po nim wjechało wiertło z udarem.

@Wiadomix

chwała człowiekowi który stworzył auto księgowanie i uznał pewne kwestie choćby kryptowane, z tego docelowo do właściwej osoby.

waszka

to był człowiek mający poczucie właściwości, by dać szansę stworzenia sobie życia po części takiego jak bóg i pan jezus przykazał.

@waszka

po części policja albo jej odpowiednik

@waszka

jest winna mieć choćby do pokrycia z tym ze strony banku chociaż i bez tego sędzia jemu może uznać.

@Wiadomix

Manifest finansowy ?

Panoramix
@Diana

pytano o ciebie, ty wiesz dlaczego.

@Diana

Może siedzieć głęboko do wykopania, bez mapy dysków nie wiemy.

w koronie grasuje

Kurka
@Asterix

A żeby wyszedł ze prawdziwego logowania i działania jeżeli takowe istniało, od określonej pory.

@Kurka

nie musi tędy bo mógł mieć od dystrybutora

Kurka
@Asterix

to skąd, od skarbówki ? pomijając twój głupi urząd celno skarbowy, bo to ty pisałeś wtedy gościu.

@Kurka

Dobrze, a ty zjedz sobie pieczołowicie zrobionego koko boxa z kurcze pieczone.

wy z produkcji ?

@Kogucik

z info linii

Od pana Kulczyka ?

@Klon

Został zwolniony bo był charyzmatyczny nie raz emocjonalnie.

Magdalena
@waszka

Jaką korupcję masz na myśli ?

Mateusz

Widziałem ogłoszenie w gazecie że są wolne stanowiska więc chcę się dowiedzieć, dla kogo ?

kamery?

@Mateusz

chcą wyłączać jeżeli wiedzą, niech tam pilnuje odpowiedzialny.

@Owad

i to jest właśnie to jeżeli działa przeciw komuś wtedy spotyka się z odpowiedzią nawet jeżeli nie działa, to lepiej działać.

@Mateusz

więc jeżeli już wiesz o co chodzi, to uspokój się, bo będzie dobrze.

@Owad

nie pomagać jej mogłem tym co mówiłem pod koniec wtedy jeszcze bardziej by zapracowała mimo tego, w sferach od lidera do góry wcześniej szło z jej woli...

@Mateusz

jeżeli dalej tak będzie robić w przyszłości w końcu trafi może na ala lasera tylko że ogarniętego wyczekującego do samego końca.

@Owad

mogła by się głupio doigrać ona lubi, tym bardziej jeżeli doznał by zwyrodności z jej strony za swoje dobre ku normalności.

@Mateusz

aż tak bardzo by nie pokazał raczej, bo w głębi duszy wiedział że może uzyskać gdzie indziej środki do życia nawet na tym samym stanowisku.

@Owad

jeżeli nie policja i pewni ludzie

@Mateusz

i nie pisanie chociaż nie wiadomo czy bez niego też miałby problem poza tym oni mogli nie wiedzieć, ale mają szczęście.

Ojciec dwójki dzieci albo i więcej wyszedł z dyscyplinarką?

anonimo

za demoliszyn i za robienie dziecka na używkach w nałogu, nie ma żadnego macierzyńskiego i tacierzyńskiego.

@anonimo

za poduszkę

Stańczyk

Z tym kryptologiem to jakby gościu łychę za (usunięte przez administratora)zrobił.

@Stańczyk

z papierzem

Kryptograf

Treści ze strony firmy zostały wyjęte do spięcia ?

Losami
@Kryptograf

Jeżeli ma zabezpieczenie pomyślane przeciw wiesz, bo taki klimat, wtedy mógł normalnie manifestować, to mogli wyjąć.

Dryblasek
@Losami

Multi kont czy multi osób ?, czy to i to, czy jednego konta i multi osób ?

Ciekawski

Mam pytanie, czy na metal shopie trwają prace w różnych kwestiach ku właściwemu ?

@Ciekawski

na pewno jeżeli mają olej w głowach.

owad
@Maja

tak, dla władności

@Maja

Lider do zwolnienia jeszcze przez tego.

@owad

i właśnie za te dwie pieczenie poleciałeś

Raps

Numer telefoniczny został zdradzony ?.

@Raps

U mnie nie jeden, lecz uważam że nie zdradzony, bo nic z nimi nie miałem nawet o tym, poza tym do kierowniczki mogłem się pomylić przez co mogły znaleźć się u naginiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Climate Control Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 18 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobile Climate Control Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobile Climate Control Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobile Climate Control Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szwedzka 1
    55-200 Oława

Mobile Climate Control Sp. z o.o.