HAGS Polska

Sosnowiec

HAGS Polska

Opinie o HAGS Polska

Rokoko, koko

Dziwne że roboty nie ma a firmy zewnętrzne trzymają w np (usunięte przez administratora)było by to nie do pomyślenia.

Rysiu
@Rokoko, koko 19.10.2018 14:23

Może chodzi o koszty? Za pracowników z agencji firma nie płaci urlopów i L4, też łatwiej go zwolnić. Firma liczy koszty, tak samo jak wszystkie korporacje przenoszące produkcję do krajów gdzie koszty pracy są niskie. To nie jet Szwecja, która wykreowała tą markę i dbała o pracowników jak o swój kapitał

Pawul-on
@Rokoko, koko 19.10.2018 14:23

Bo takie firmy robią cała brudna robotę za takich nierobów jak Ty NIEROBIE

Rysiu
@Pawul-on 20.10.2018 21:17

Dzięki! ulżyło mi :-) teraz już wszystko wiem. Brakuje tu takich mądrych wypowiedzi, pogratulować koledze inicjatywy, w pracy też jesteś tak kreatywny?

Giii
@Rysiu 21.10.2018 09:21

Totalny Ci....k

Antygałowy

Dlaczego sprawdzają bagażniki w samochodzie ? Coś się podziało w firmie?

Hahaha
@Antygałowy 12.10.2018 18:58

Ty tak serio? Pracujesz tu i nie wiesz? xd

@Hahaha 13.10.2018 11:57

No nie wiem ?

@Antygałowy 13.10.2018 12:26

Dlaczego Michał .D jeszcze jest na zakładzie , gdyby złapali pracownika hags-a to od razu była by dyscyplinarka , ta firma wiecznie coś wywozi z zakładu , nikt ich nie kontrolował , ale na układy nie ma rady, zastanawia mnie postawa managerów i inżynierów próbujących wybronić złodzieja !!!!!!!

Wkurzony
@Antygałowy 13.10.2018 19:48

Zwykły pracownik musial czekać na swoją kolejkę i losowanie jeżeli chodzi o odpad , tylko wybrani mogą sobie pakować na auta drewno , zbiorniki 1000l, zezłomowane maszyny , przykro patrzeć na to co tam się dzieje!

Mały John
@Antygałowy 13.10.2018 19:48

Precz z Kobielankom! Precz, precz, precz. Kto jest za niech pisze PRECz.

Fu_kAnebyMafia
@Antygałowy 13.10.2018 19:48

Najmniejsze psy najgłośniej szczekają, więc jak nie wiesz co i jak to się nie odzywaj. Teraz będzie że kobielanka pół zakładu wywiozła a Anebowskiej Mafii z stolarni to na rękę. Nie jeden to już pewnie sobie domek w górach postawił. A to że rocwellowskiej familiadzie z biura nagle pali się grunt pod nogami bo stolarnia przynosi ogrom strat to winny musiał się znaleźć. I wspomnijmy o tym że na bramie zatrzymano w czasie łapanki inżyniera z biura ale z nazwiskiem KING JEDZIESZ DALEJ.

Przecz z kobielanką
@Mały John 14.10.2018 12:36

Więcej na palarni przesiadują niż pracują, jak można trzymać takich bezefektywnych pasożytów ,

@Fu_kAnebyMafia 14.10.2018 16:04

W sumie to nie tajemnica że Kobielanka i nie tylko wywozili w (usunięte przez administratora) materiału z firmy. Nikt nad tym nie panował i nie panuje nadal. Jak zostali przyłapani to powinni zostać (usunięte przez administratora) z firmy z wilczym biletem. Stolarnia nie przynosi sama w sobie "OGROM STRAT" hehehe bo to mało realne hehehehe :) Gdyby realnie szefowa kontroli jakości "suszona śliwka" ruszyła się z biura na produkcję i zaczęła rzetelnie sprawdzać dostawy /wraz ze swoją świtą/ drewna to stolarnia nie miałaby tyle odrzutów. Nie ma w kontroli jakości osoby która ma" jaja" i bierze odpowiedzialność za kontrolowany materiał. ZAWSZE zbiera się forum/ kilka osób/ i debatują nad daną sprawą. Wygląda to nieprofesjonalnie i zawsze ta sama gadka typu" jak byliśmy w Szwecji to ...." hehehe i(usunięte przez administratora) z tej pogadanki wychodzi a materiał stoi i zalega na hali.

Kiki Bo Bo
@Aszibka 15.10.2018 23:35

... jak byliśmy w Szwecji to operator na stolarni biorąc do rąk uszkodzony materiał odkładał go na bok i nikt nie musiał mu mówić która deska się nadaje a która nie, nikt nie musiał sprawdzać żadnych dostaw bo robili to ludzie na produkcji. Niestety teraz, kiedy jesteśmy w Polsce okazuje się, że stolarz nie potrafi rozpoznać żadnej wady drewna!? Albo ludzie na drewnie udają, że są głupi albo po prostu tacy właśnie są. Przykre ale prawdziwe. Pan czy może Pani Aszibka stwarza pozory, że wiele wie o Hags, niestety to tylko pozory. Żyje sobie Aszibka w światku ploteczek i nie wie jak faktycznie ta firma działa. Niestety większość udzielających się na tym forum opowiada głupoty. Dajcie nam forsę i niczego nie wymagające od nas. My w zamian będziemy narzekać i wywozić drewno. Niszczyć materiał i za nic nie odpowiadać. Ale słabo jest w Hagsie. Bleee.

@Kiki Bo Bo 17.10.2018 12:46

Noooooo tak, oczywiście. Czasem zdarzało im się nawet polizać kawałek drewienka żeby sprawdzić z którego roku pochodzi.

Kiki Bo Bo
@Grubo 17.10.2018 16:08

Ale po co rocznik? Jak jest dziura po sęku to sprawdzasz czy deska jest pełnoletnia?

średni John
@Przecz z kobielanką 14.10.2018 18:54

Dokładnie, precz z kobielanką. Oni wyglądają jak granatem od pługa oderwani, albo jak spod budki z piwem.

Precz z kobielanką

Nasi inżynierowie są tyle samo warci co ta kobielanka , wiatę rowerową na zimę stawiają ;-),jak to ma wyglądać tak jak palarnia to niech sobie podarują , jak to mówią w hagsie "jaki inżynier taki projekt" hahahahaha

Bonczek

Dzieje się coś ciekawego w firmie? Nudno się robi ostatnio na tym forum.

Tołdi
@Bonczek 11.10.2018 09:09

A co książkę piszesz?

Noo i noooo
@Bonczek 11.10.2018 09:09

Bo nudna firma i ble, tyle o firmie.

Mały John.

Do pupy ta firma. Ciężko dojechać. Straszne korki. Czas się zwalniać. Ruchem przy robotach drogowych to chyba Optima zarządza.

Rolka
@Mały John. 04.10.2018 07:40

A co się dziwić taką firmę tylko na peryferie można wywalić i tak się stało, dojazd total dno, firma no jak tą firmą zarządzają Ame......e to jak i w Ca..e, co się dziwić. Na nic lepszego niema się co spodziewać.

Obelix
@Mały John. 04.10.2018 07:40

Optima tylko wynajęła pracowników.

Grubo

Potwierdzone info: kierownictwo firmy opracowało innowacyjny plan zwiększenia sprzedaży. Podobno wykupili stoisko na targu w Dąbrowie i tam zamierzają sprzedawać karuzele, jedno okrążenie gratis. Decydujesz się na kupno? Gratis wór ziemniaków i para skarpet.

Chudo
@Grubo 17.09.2018 18:27

To w niedzielę. W sobotę ma być w Będziniu. Sprzedawcy oczywiście będą podnajęci z Optimy.

@Chudo 18.09.2018 23:05

W bedziniu? A mówisz w (usunięte przez administratora) czy w dupiu?

Chudo
@Magazyn 24.09.2018 14:38

A piszesz w Katowicach czy katowicach? Chyba trochę nie zakumałeś.

Kononowicz

@Kononowicz 17.09.2018 10:51

Ale czego konkretnie ?

Menim.
@Antygałowy 17.09.2018 15:55

Niczego, oprócz obiecanek, cacanek.

Aszibka

Niestety ale nie ma tutaj i nie będzie pozytywnych opinii o firmie HAGS. Traktuje się tu pracowników bardzo podmiotowo tzn; jak nie ten to inny przyjdzie za 3tyś i będzie pracował z agencji. Przyjścia z agencji pod firmę HAGS odbywają się bardzo sporadycznie i tylko te osoby które potrafią "dziobać' u swoich liderów, kierowników. Jaka płaca taka praca. Gołym okiem widać że gdyby ludzie dostawali dobre pieniądze to wydajność byłaby o niebo lepsza. Teraz jest od tego poniedziałku wizytacja głównej dyrekcji z ameryki i po tej wizycie zapadną decyzje ważne dla zakładu. Niestety za pewne nic na plus dla pracowników. "Porządki" jakie miały miejsce przed ich przyjazdem już powinny być powodem do zwolnienia kilku osób z góry z dyrektorem na czele . Pozbywanie się dobrego materiału z magazynu /palety bez fiszek, lejb/ do kontenera to jakaś kpina. Wyjechały ok 3 kontenery pełne. I kto tutaj przynosi straty ?????????

Dimitri czerwony pysk
@Aszibka 11.09.2018 16:52

Nie podoba się? Ukraińcy już czekają

@Dimitri czerwony pysk 11.09.2018 21:09

Ivan i Wołodia nie takie w życiu karuzele spawali

Byk
@Aszibka 11.09.2018 16:52

dobre stare powiedzenie:ryba psuje się od głowy:(

O jej.
@Dimitri czerwony pysk 11.09.2018 21:09

Ukraińcy jak przyjdą to wam wodę wybiorą nie będziecie się tak panoszyć.

Konfident

Sprzedałem Hagsa do PIP-u

@Konfident 06.09.2018 10:01

Jakis konkret? Za co

Yes.
@Konfident 06.09.2018 10:01

Jeszcze trzeba do sanepidu za te warunki sanitarne. Z szatniami na zewnątrz, bez umywalek pryszniców.

King

Praca w Hagsie bardzo mi sie podoba bo można sie poopier...ć i nikt mi nic nie powie.Najlepsza firma w jakiej pracowalem.

No ba.
@King 07.09.2018 09:43

Chyba w kiblu.

HAGS
@King 07.09.2018 09:43

Ja to (usunięte przez administratora) slizgam się 1,5 roku i ma (usunięte przez administratora)hags udaje źe płaci ja udaję że pracuję ważne że na konto jest wpływ i leje gorącym moczem na lideròw i pozostałą kadrę szegòlnie na tych z gòry sorry ale taka sytuacja pozdrawiam .lideròw i Koordynatoròw ktòrzy podają na tacy jak trzeba się ślizgać może trzeba wiecej tych ludzi to wtedy może dociągę emerytury no ale chłopaki muszą pokazać jeszcze wiecej jak to robi od strony lidera czy Koordynatora trochę pokazali ale za mało no còż trzeba się przyglądać i czerpać korzyści

Trener.

Niepoważna firma i lekceważąca pracowników. Gorąco nie polecam.

Tak niestety.

Ta firma idzie, do przodu, ale na zagładę inaczej tego nie widzę/my. Biorą liderzy ludzi na strachy, śmiać się chce i tak też to robimy. Jak burde? od początku był tak nadal jest, a nie wiem czy nie gorszy, rysunek techniczny, fixt..y, wiedza prowadzących, ręce opadają.

Linka
@Tak niestety. 30.08.2018 16:25

No właśnie inne firmy też istnieją, czas pomyśleć.

@Tak niestety. 30.08.2018 16:25

Moze tych ukraincow zatrudnic zamiast tych wszystkich pseudo inzynierow z bozej łaski? A nie na produkcje , gdzie ludzie maja pojecie i wlasnie ciagna ten zaklad ze jakos dziala, ale nie lepiej zatrudnic pomocnika pomocnika inzyniera bo ten glowny nie ogarnia haha porazka, totalna. A i tak ci wciskaja ze wszystko wiedza , a maja takie pomysly ze moj 5 letni syn by takich glupot nie wymyslil. System jevs i laptu, sa z bledami robi co chce ale w tym problemu nie ma bo to ludzie z produkcji sa glupkami a mialo byc tak pieknie :) najlepsza firma w sosnowcu , smiechu warte od 2lat zarobki na tym samym poziomie a gdzie inflacja? Jakas zalosna premia , smiechu warte , paczka na swieta czy jakis bon? Mysle ze czas spiac posladki i ruszamy dalej za hagsem nie placzemy , ukraincy sa lepsi bardziej wykwalikowani niz my. Pozdro All

Dragon

Czas spadać z tej firmy, niech pracują tam Ukraińcy, mówię tu o spawalni. Obudzą się ale z ręka w nocniku, ale co mnie to, jak w tej firmie osoby które powinne myśleć, w głowie to chyba groszek się telepie.

Anka

Hags dobra Szwedzka firma tzw.mercedes branży wypoczynkowej,przeniesiony do Polski ,pracownicy szwedzccy 3 przerwy 2 po 15 i jedna 45 na jedzenie firmowe oczywiście po przeniesieniu do Pl. dwie po 15 min.nie mówiąc o zarobkach Szwedów :)to tak póki Hagsem zarządzał amerykaninin było ok w rękach Piotra i Łukasza ten zakład rozkwitł !Jednego zwolnili drugi ten najlepszy sam się zwolnił ,dziś ten zakład nie ma przyszłości ,marnują się tam dobre osoby ;Tzn,luca,Bartek i przede wszystkim T.W,na dzień dzisiejszy nie ma przyjęć:)

Na Git
@Anka 17.08.2018 21:00

Na ten temat wiele się nie wypowiadam, tylko z tego zakładu, czym prędzej spadam. Pozdrawiam :)

@Na Git 19.08.2018 19:40

no i Git pracy pełno na wózeczek :)ja już mam 4300 na początek brutto i jak zawsze nie ma tego złego :D pozdrawiam Hagsowiczów szczególnie chłopaków z dystrybucji i ludzisków z montażu i wszystkich ogółem :D Dobrze się z Wami współpracowało buziaki:)

Piotr
@Anka 23.08.2018 13:02

I kto mnie będzie do pracy podwoził jak mi auto padnie ? ????

@Piotr 24.08.2018 23:17

he he Piotruś zawsze możesz zmienić kierunek jazdy i znów będziemy razem śmigać:)

Stary Wyjadacz

Zapomniałem dodać że pracuje już prawie dwa lata i nikt nie wpadł na to aby dać chociaż podwyżkę inflacyjną, A później zdziwieni że składasz wypowiedzenie , im się wydaje że to najlepsza firma w okolicy ???? i będziesz tam tyrał za stawkę którą wynegocjowaleś na początku i jeszcze im dziękował za wspaniałą pracę marzeń!!!

@Stary Wyjadacz 24.08.2018 19:53

Nie zapomnij że masz dodatkową 15 minutową przerwę! I babkę na święta, za 10 zł! A na Twoje miejsce czekają całe hordy zawodników z Ukrainy!

Stary Wyjadacz

Oj zaczyna się szukanie pracy przez pierwszych doswiadczonych pracowników , niestety firma ma bardzo mało do zaoferowania jeżeli chodzi o tzw.socjal , stawki zaczynają się wyrównywać z innymi firmami , brak poszanowania dla osób z dołu którzy mają coś w głowach, inzyniering ma najwięcej do powiedzenia a najmniej doświadczenia co przekłada się na aktualną sytuację. Ja również nie mogę już patrzeć jak swoimi tandetnymi pomysłami i obniżaniem kosztów robią z mercedesa Sami wiecie i widzicie !!!!!!

Grubo

My to wogóle mamy jakiś syndrom niewolnika. Szwedzi: bardzo dobra płaca, dobra atmosfera w relacji przelożony - pracownik, wykwalifikowana kadra, kilka przerw, darmowe owoce, czasem obiad. Polacy: zamknij ryj biedaku bo zarabiasz nieprawdopodobne 2500 tys i masz dodatkową przerwe, a jak Ci się nie podoba to nara. No i standard "Cześć Zenek, jaką szkołe skończyłeś? Kulturoznawstwo? A zarzadzałeś kiedyś ludźmi? Gdzie? W Żabce? To znakomicie, bedziesz kierownikiem . Tak, mamy dobrych fachowców ale oni są po technikum a Ty jesteś glupi jak but ale masz wyższe wykształcenie no i przede wszystkim znasz mnie. Musisz jedynie nauczyc sie jakim kolorem wypełniac tabelki na tablicy i stwarzać pozory ze jestes mądry i znasz sie na robocie. "

O jej.
@Grubo 21.08.2018 15:30

Powiem że ta dodatkowa przerwa to żadna łaska, niech ciemniaki zrobią jedną 30 minutową która się należy jak psu zupa, i po temacie. No a co do niższej kadry to banda przydupa?ó? i tyle, wręcz ciemnogród, no ale ja tu żądzę mimo że wiele się nie znam, i takim oto sposobem, dzięki takim ludziom tip lid...m mamy na zakładzie totalny zament.

Esperal

Pavulon i tak was dojedzie

@Esperal 07.08.2018 06:10

Gałowy wymiata totalną niekompetencją

Mietek
@Antygałowy 07.08.2018 14:50

Może trzeba powiedzieć że Pavu....on nie ma żadnych kompetencji to jest dno!!!! a myślenie boli bardzo

lubi chodzić na fastenersa

Tchórze. Powiedzcie mu to prosto w twarz.

No ba.
@lubi chodzić na fastenersa 09.08.2018 17:00

Przyjdzie na to czas, skunksie, i nie tylko jemu.

Magazynier Akrobata

Pracowałem tam od Marca do końca Czerwca. Niestety zostałem zwolniony od tak - po prostu. Musieli podziękować danym osobom no i wypadło również na mnie. Redukcja etatów. Czekało się do końca żebym się dowiedział, że na koniec czerwca kończymy współpracę. Nikt mi nie obiecał "złotych gór" ale mogli powiedzieć wcześniej żeby już szukać czegoś innego no ale po co ponieważ się bali że ludzie wezmą l4 :)) Szkoda, że teraz jest więcej pracy i dali nawet podwyżki a wyrzucili ludzi. W firmie było źle i dalej będzie źle dopóki się tam nic nie zmieni. Organizacja fatalna, dużo błędów, niedopracowanie systemu dla wózkowych zbierających zamówienia, kierownik jeden lepszy od drugiego zbywa do kogoś innego i tak w kółko. Tam pracę wspominam tylko ze względu dobrej atmosfery między pracownikami i tym, że nikt nie patrzył się na ręce że masz robić szybko szybko. Pozdrawiam całą zmianę Tomka W. - Super lider z którym zawsze się szło dogadać ;) Trzymajcie się tam panowie! Może jeszcze kiedyś się spotkamy ;)

@Magazynier Akrobata 02.08.2018 03:35

Seba czy to Ty? ????

@Magazyn 02.08.2018 14:57

Nie :)

Mietek
@Magazynier Akrobata 02.08.2018 03:35

"sie bali że ludzie wezmą l4 :)" To nie jest śmieszne. I wcale się nie dziwię, że redukują etaty chociaż fizycznie zwiększają załogę. Przez takie właśnie cwaniactwo pracodawca unika etatów jak może, bo praw to etatowiec ma niewspółmiernie do obciążenia, jakim jest przy obecnych przepisach. Popodpisują umowy z ludźmi na działalnościach albo z pośrednikami i współpraca odbywa się na uczciwych zasadach - ja ci usługę ty mi pieniądze. Działalnościowiec też może iść na l4, tyle że nie zrobi tego z innego powodu jak rzeczywisty uszczerbek na zdrowiu. A tak w ogóle to dziwna firma, ale hala montażowa jest sterylna i powietrza nie trzeba sobie maczetą rozcinać, przynajmniej z perspektywy montera, spawacza, ślusarza tak to wygląda.

@Mietek 04.08.2018 18:36

Nie wziąłem ani jednego dnia L4 nawet nie miałbym zamiaru gdybym wiedział wcześniej że nie przedłużą umowy i byłem zatrudniony przez agencję pracy bo pod zakładem graniczyło z cudem :) Oczywiście ja to nie wszyscy i inni mogliby to wykorzystać. Dziwna firma zostanie zawsze dziwną firmą i tyle.

Magazyn

Mial byc strajk ale ludzie z jednej zmiany to (usunięte przez administratora) wolowe... nie maja jaj zeby sie postawić a po pieniążki łapy wystawią pierwsi.... szkoda gadac. Takze panowie jak wam nie wstyd ze dziewczyny maja większe jaja niz wy.!

Magazyn

Pracuje ponad rok takze wiem jak jest i jedna cala zmiana chciala strajkować. To ludzie z innej zmiany maja to w (usunięte przez administratora) tak jak mowisz miękkie faje. Szkoda gadac bylo mówione albo wszyscy albo nikt i wyszlo jak wyszlo.

Magazyn

A jezeli chodzi o montaz i skoro twierdzisz ze jest mobbing ciężko nagrac jakas sytuację? Mysle ze nie telefon do kieszeni i niech sie nagrywa zebrac odpowiednio duzo materiałów i pozbyć sie dziada. Wystarczy chcieć nic trudnego.

@Magazyn 29.07.2018 17:58

Taak. Te wuje z drugiej zmiany! Jak się na innych oglądasz to sam jesteś faja miękka. Trzeba głośno mówić co się myśli. Nie tylko kolegom w szatni.

Kozak Maślak

Ile ty masz lat chłopaku? To twoja pierwsza robota? Tyś widzioł rygor. Haha. W hagsie to są letnie kolonie. Luz blues i wyje.. zniszczysz materiał za parę tysi i zero konsekwencji. Gdzie tak jeszcze jest? Czym tu sie ten rygor objawia?

@Kozak Maślak 31.07.2018 11:19

Pacanie sam żeś miekka faja. Na nikogo sie.nie ogladam ale skoro jest mówione albo wszyscy albo nikt jedna cala zmiana chce isc a druga nie wiec chyba ludzie z innej zmiany daja du**.

@Magazyn 31.07.2018 14:48

Ludzie potrzebują przykładu. Stań pierwszy na barykadzie. Bądź przywódca. Nie oglądaj się na nikogo i jeb..j pięścią w stół. Pierole nie robię.

Czarnykon

A raczej zaprosze na drinka☺

@Czarnykon 25.07.2018 10:06

Ziomus podszedł bys normalnie i zagadal a nie publicznie piszesz. A jak juz sie wstydzisz to napisz meila badz eske a nie pierd***** na forum.

Aszibka

Coś z Tobą jest nie tak dzieciaku ????????? Jak brakuje ci baby to odwiedź inne strony . Romantyk pierd... się znalazł !!!

Pstrowski
@Aszibka 28.07.2018 22:34

Aszbika lewusie za robotę się weź

Julka/Dongo

Powiem tyle , żenada firma, szkoda gadać, czas spadać!

@Julka/Dongo 29.07.2018 16:17

Masz rację , nie ma perspektyw w tej firmie , łudziliśmy się że będzie lepiej, niestety jest coraz gorzej !!!!!

Dryblas

Firma HAGS jest bardzo, bardzo dobrym zakładem!!! ale w obiecywaniu ludziom gruszek na wierzbie. Czy firma HAGS wie że jeżeli na hali temperatura przekracza powyżej 28 stopni C, to pracodawca powinien zapewnić dłuższą przerwę? A na hali niejednokrotnie przekroczenie jest ponad 30 stopni C. O zapyleniu dodatkowo nie wspomnę, wystarczy wejść na malarnię czy halę spawalniczą. Tam idzie zasłabnąć, zamknięte pomieszczenie + zapylenie i wysoka temperatura, mówi wszystko za siebie.

Limonka
@Dryblas 10.07.2018 15:43

Oczywiście brak cyrkulacji powietrza, tam jest masakra.

@Dryblas 10.07.2018 15:43

Trzeba było się uczyć to byś w klimatyzowanym pomieszczeniu pracował ????????

Stop lewusom
@Dryblas 10.07.2018 15:43

Ja tylko jestem ciekaw czemu się wszyscy z tej chajowej firmy nie pozwalniacie. Taka jest kapa tam. Ciekaw jestem ile Ci przerw w Amazonii dadzą, bo w hagsie ponoć są dwie. Ciekawe na ile fajeczek będziesz mógł wyjść hahahaha. Jak takie g jest to wyp..

No tak
@Dryblas 10.07.2018 15:43

Czas na inspekcję, jeżeli firma Hags nic z tym nie czyni!

kolega z ławki
@Dryblas 10.07.2018 15:43

Ciekawe w jakim komiksie wyczytałeś o tych 28 stopniach? Daj linka dla edukacji ;)

Niunia
@kolega z ławki 25.07.2018 21:35

PIP ciot? ci podpowie.

ancymon

Czy jako spawacz powinienem znac rysunek techniczny ?

o ja nie mogę
@ancymon 15.03.2018 22:42

Eee co ty. Możesz walić lagi jak i gdzie popadnie. Na spawaniu też nie musisz się znać.

Bartolomeo Diaz
@ancymon 15.03.2018 22:42

Nie najlepiej pirdol.....sobie w łeb za takie pytanie.Kretyn

Mick

Jest robota dla spawaczy w hags? Jak skladac do nich cv?

@Mick 18.05.2018 09:01

Jeśli chcesz do spawaczy to tylko staraj się dostać do firmy która prowadzi były spawacz z HAGSa :) Wynajmuje tzw swoich spawaczy za dobre pieniądze.

mick
@Aszibka 18.05.2018 23:29

tzn ? a jak do nich sie dostac?

damy radę
@mick 19.05.2018 19:34

Musisz znać tajne hasło. No i oczywiście być best of the best.

anonymous
@mick 19.05.2018 19:34

Niestety nie wiem ale popytam i napisze :)

mick
@anonymous 21.05.2018 20:43

dobrze by było i dziękuje odrazu.

@Mick 18.05.2018 09:01

W firmie HAGS działa firma Optima Weld i u nich zarobki jako spawacz sa dobre. Na pewno lepsze niż pod HAGSem :))) Szukaj namiarów na internecie.

Slawek_zibi
@Aszibka 25.05.2018 15:05

Firma OPTIMA WELD jest firma ktora bardzo sie rozkreca na rynku Ślaska ,calej Polski ,a nawet Europy ostatnio widzialem ogloszenie nawet do Paragwaju na stanowisko SPAWACZA 141/111. Jeden ze znajomych wyjechal od nich do Holandii i jest BARDZO ZADOWOLONY ! Z tego co kojarze zatrudniaja nie tylko spawaczy , ale na inne stanowiska również MONTEROW,OPERATOROW CNC ,OPERATOROW PRAS , WÓZKOWYCH , MAWET DO BIUR. Jednym słowem firma OPTIMA WELD rozrosla sie bardzo szybko jak grzyby po deszczu. Ostatnio widzialem ich oferty w Niemczech oglaszajacych sie na rynku Zachodnim proponowali bagatelnie dobre warunki. Jak cos szukaj na internecie powinni mieć oferty pracy na rozne stanowiska i prace w calej EU. jak by ktos chcial wjechać czy pracowac na miejscu.

Też Idę do optimy
@Slawek_zibi 09.07.2018 02:55

No nawet pośredniczy jak ktoś potrzebuje tej noo, jak nie ma z kim na wesele iść czy jakieś inne przyjęcie rodzinne albo na prywatkę. Polecam.

Lama
@Slawek_zibi 09.07.2018 02:55

Ta yhy. Ja widziałem ogłoszenie z optimy do Burkina Faso, spawanie szałasów elektrodą bambusową

Magazyn

Podobno produkcja dostala podwyzki tylko nie magazyn wytlumaczenie bo nie zarabiaja to produkcja zarabia a magazyn nie? Produkcja sie nie wyrabia przez co dystrybucja stoi ale produkcja podwyżki dostaje słabe....

@Magazyn 10.07.2018 09:38

A niby skąd masz takie informacje hehehehe ???? Produkcja to masz na myśli np; MONTAŻ ???? Tam akurat ludzie sami się zwalniają, przenoszą a zarobki jak były do (usunięte przez administratora) tak nadal tam jest. Są przyjęcia podobno na montaż, lakiernię proszkową i kontrolę jakości :)))

@Aszibka 10.07.2018 22:49

Ludzie gadaja. Sami pracownicy spawalni chwalą sie ze dostali.

@Magazyn 11.07.2018 12:32

Sprawdziłem i masz rację :) 4 osoby z mechanicznego i 3 ze spawalni dostało podwyżki. A podobno nie ma podwyżek w budżecie hehehehe :)

@Aszibka 12.07.2018 23:51

Znacie to: kierownik proszę o 1000 podwyżki , a jak nie to na hali wszystkim rozgadam że dostałem hahahhaha

@Stary wyjadacz 13.07.2018 15:56

Tym razem jest coś na rzeczy heheh Kierownicy mają pełne gacie :)))

Niciewo.
@Magazyn 10.07.2018 09:38

Bo magazyn się nie wyrabia, więc podwyżek nima. ;)

Cyk

Kto się chce przyjąć do HAGS-?, bo ja NIE.....................blllleeeeeeeee!

@Cyk 14.06.2018 15:59

DYREKTOR FIRMY HAGS ZWOLNIONY !!!!! Oficjalna wersja to podał się do dymisji hehehehe :))) To najnowsze wieści z tej firmy :))) Niestety był mało elastyczny i raczej nie ogarnął ciężaru tzw " rozwoju" tej firmy. Obiecał palarnie, szatnie , premie i poszedł w chol... hehehe i tyle go widzieli :))) Ciekawe co będzie nowym nabytkiem na dyrektora tej firmy :)))

Aszibka

Dlaczego szpak ??? hehehehe :)))

Dkm
@Aszibka 14.06.2018 23:27

Aszibka Z czego tu rechotac? Chłop dobrze chciał i niestety nie wyszło. Nie powód to do smiechu

dzik
@Dkm 26.06.2018 19:57

Chęci to trochę mało.

Tortilla

Hech, Hags chce wprowadzić na spawalni 3 zmianówkę, ha,ha,ha po tym ruchu zostanie im ludzi na skompletowanie zaledwie jednej zmiany! Dziadowska firma nawet nie była wstanie wywiesić pracownikom życzeń świątecznych. Jednym słowem dziad, dziadem pogania.

Drink
@Tortilla 02.04.2018 16:54

Czas im pokazać środkowy palec. :)

Sranie w banie
@Tortilla 02.04.2018 16:54

Wszedzie jest lepiej gdzie nas nie ma, widze że ludzie w tej firmie ciagle narzekaja i narzekaja a dalej pracuja, jestem ciekawa ilu z was pokaze Jaja i faktycznie sie z wolni . Pozdrowienia

Karzeł
@Sranie w banie 02.04.2018 18:19

Wpadnij do męskiej szatni o 6 i 14 ,szybko zmienisz zdanie ,

@Tortilla 02.04.2018 16:54

Wprowadzenie 3 zmiany ma na celu zejście z płacenia za soboty /likwidacja pracy w soboty/ :) Firma chyba chce ciąć koszty bo za dodatek nocny są grosze a soboty to 100 :))) Ten pomysł nie dotyczy tylko spawalni bo na stolarni czy montażu także słychać o tym :))) Firma nie ma kasy np; na wiertła i podobno na montażu ekipa dostała ostrzałkę do wierteł hehehehe Mam nadzieje że to tylko głupi żart . Po za tym i tak sporo ludzi rozgląda się za inną pracą gdyż teraz zaczyna się sezon na zmiany. Ciekawe co będzie na drugim zebraniu z dyrektorem firmy ale raczej nic na lepsze się nie zmieniło np po wpadce z wysłanym towarem do MAROKA /i jego powrót/ za bardzo duże pieniądze.

Rudy
@Aszibka 06.04.2018 08:57

Proponuje niech nowy dyrektor sprzeda służbowe pasaty zakupi narzędzia a oficjieli biurowych którzy wożą się paskami niech korzystają z komunikacji miejskiej lub własnego transortu to dopiero będą oszczedności !dla firmy o których dyrekor nic nie wspomniał

Antybadura
@Rudy 06.04.2018 19:26

Zazdrość zżera o te paski, co?

Wrangler

Czy prawdą jest że firma HAGS staje się, szamb?m? szczególności interesuje mnie spawalnia, czy warto tam składać dokumenty, gdzie słyszy się że liderzy to tępe mł?tki. Cwaniactwo i arogancja, wobec pracowników, pracował tam znajomy w zeszłym roku i mi odradzał. Czy coś zmieniło się na lepsze?

Twaróg
@Wrangler 05.06.2018 15:29

Taaaaaaaaaaaa dobre jeszcze większe Gów.o! Porażka. Przynajmniej ja spadam stamtąd, za nie długo, nie polecam.

Rozczarowany
@Wrangler 05.06.2018 15:29

Tak same kolesiostwo same wazeliny i obiecanej premii nie będzie spadam z tej firmy

o ja nie mogę
@Rozczarowany 20.06.2018 23:10

Liczyłeś chłopczyku, że premia będzie? Ty nie powinieneś się nazywać rozczarowany tylko naiwny.

@Rozczarowany 20.06.2018 23:10

Na prawdę wierzyłeś w ten kit o premii ??? Chyba nie masz doświadczenia zawodowego w swoim życiu jeśli chodzi o pracę. To był tylko wybieg byłego już dyrektora hehehe :))) aby ludzie nie zawracali jemu du.... odnośnie pieniędzy, podwyżek itp.

Cyn Dav
@Wrangler 05.06.2018 15:29

A co niektórym liderom, to jak się dopadli do atramentu w akwarium, a pochodzenie się ma chłopo/robotnicze, słoma ciągnęła się dwa metry z butów za nimi jak przyszli do firmy. Teraz nie pogadasz pany, śmiać się chce z tego typu BURAKÓW! Bądź człowiekiem to i ludzie Cię szanują i coś sobą będziesz reprezentował panie P.....

Toldi

Według moich doświadczeń w Hags-ie to ta Firma nie ma przyszłości. Ostatnio jest znikoma ilość zleceń... Jeśli chodzi o kierownictwo a szczególnie szanownego Pana M, który jest nie sympatyczną osobą przez co pracownik ma brak jakiejkolwiek chęci konwersacji z nim, siedzi non stop w swojej budzie, z której od czasu do czasu "musi" wyjść, zero jakiekolwiek zainteresowania pracownikiem, a jak już to tylko by poganiać i zwracać uwagę na drobne szczegóły, zmusza ludzi z innych działów do robienia rzeczy nie podlegających pod obowiązki umowy (chodzi o przenoszenie przykładowo na lakiernie proszkową gdzie pracownik nie miał zrobionych badań lekarskich na dany dział oraz są różne stawki godzinowe, co i tak nam daje prace za damski ch..) Jeśli nie ma zleceń na montażu (co ostatnim czasem jest po prostu tragedia), jedyną opcją jest właśnie Lakiernia, ale wiadomo wtedy już lepiej iść przepracować te 8h tam, niż zwolnić się w danym dniu i być na minusie w dniu wypłaty. Jeśli chodzi o atmosferę na montażu pomiędzy pracownikami jest jak najbardziej ok, każdy traktuje każdego tak samo, nie ważne czy pracujesz miesiąc czy rok i to jest jedyna zaleta tej firmy. Jeśli chcesz się przyjąć właśnie do Hags, przemyśl to kilka razy, bo możesz znaleźć lepiej płatną pracę, ja sam odradzam. Pozdrawiam

@Toldi 25.05.2018 15:35

A pracujesz tam dalej? Wiec chyba nie jest aż tak zle jak opisujesz, ja mam inne zdanie , niedawno slyszalem o nie rownym traktowaniu pacownikow , fatalne warunki sanitarne szatnie, wc itp, braku jakich kolwiek premi uznaniowej , produkcyjnej , brak wczasów pod grusza wiec aż dziwi mnie fakt że tam dalej pracujecie sa inne firmy z tym wszystkim i za ta sama kase a wy dalej wierzycie ze bedzie lepiej?? Jest coraz gorzej brak wykwalikowanych pracownikow produkcyjnych , magazym ma wszystko w D.,..e , a biuro dostaje podwyzki za ich ciezka prace "Haha" firma zapowiadała sie ciekawie Ale dla nowych chetnych podjecia tam pracy stanowczo odradzam może za 2lata jak całe biuro sie zmieni na kompetetnych ludzi a nie znajomych znajomych D.P Ktory narobil (usunięte przez administratora) i wrocil do rockwella. Ja juz ten epizod zakonczylem i jestem szczesliwszy dla słabych życze wytrwałości i odwagi a dla Rozsadnych czas kopnac HAGS-a w Du.E jak on was kopie od poczatku istnienia w Sosnowcu Pozdro

Stary
@Nick 25.05.2018 22:06

Pięknie opisane , ciągle tylko biurowych przyjmują niewiadomo po jakie licho , wykwalifikowanych ludzi na produkcji potrzeba a nie matołów po szkółkach niedzielnych którym się wydaje że są co najmniej nadludźmi , a moim zdaniem to zwykłe tumany bez doświadczenia ( czy hags to wylęgarnia pseudo inżynierów ?)

Nick

Nie rozpaczaj na dobre ci to wyjdzie niz dalej branc w tym (usunięte przez administratora) firma nie dba o pracownika z doswiadczeniem i umiejeunosciami spawacze laser cnc na stolarni , przeciez kazdy nauczy sie tego w pare dni "haha" odejdzie w koncu paru pracownikow i dopiero sie obudza ze sa w czarnej d...ie, produkcja w ogole kleknie i po firmie :D szkoda w Cv wpisywac

@Toldi 25.05.2018 15:35

Niestety ja także jeszcze procuje w firmie HAGS . To prawda że przyszłości w tej firmie nie ma i raczej nie będzie z takim podejściem kierownictwa i tzw pseudo"inżynierów". Ludzie tak narzekają ale jak przyjdzie do podpisania umowa przyjęcia pod firmę to każdy podpisuje pomimo faktu że np na dziale montaż po podpisaniu umowy jest więcej o ok 130 zł hehehe Ta kwota nie zmienia się nawet jak dotrwacie do podpisania umowy na stałe . Więc czy warto ??? Moim zdaniem szkoda życia dla takiej firmy która ma pracowników w d....e Sporo ludzi się zwolniło a jeszcze sporo odejdzie. Dyrekcja nic sobie z tego nie robi gdyż non stop zatrudnia się nowe osoby np na magazyn. Na pewno coś jest nie tak gdyż dział montaż nie ma zleceń a w piątek u nich posypały się zwolnienia ludzi - podobno 6 osób zwolniono gdyż nie ma zleceń dla tylu pracowników. Firma HAGS nie zaczęła nawet sezonu ze swoimi wyrobami gdyż sporo odbiorców odeszło ze względu na nie terminowe wysyłki, buble które firma im próbuje wciskać. Podobno Kontrola Jakości "sprawdza rynek" wysyłając ławki z kiepskiego materiału bo kto zakupi popękane ławki , lub w dwóch odcieniach koloru ??? Po za tym atmosfera wśród załogi jest pozytywna i nie ma różnic kto jak i przez kogo jest zatrudniony.

Told
@Aszibka 26.05.2018 14:37

Co do jakości wykonywanych przykładowo ławek czy stołów masz rację. Montażysta składający ławki czy tak jak też wspomniałem stoły, widzi z jednej strony widoczne pęknięcia, co powinno pójść na NOK-a. Nawet jeśli jest to drewno tzw. VIP ja jako pracownik nie puściłbym takiego bubla, ale oczywiście by zaoszczędzić na materiale, każą montować pęknięcia na nie widocznej stronie podczas postawiania ławki w parku. Cóż nie za to mi płacili w dodatku takie pieniądze bym miał się udzielać co do jakości, robiłem to co kazali więc nie dziwota że firma traciła klientów i dostawali reklamacje :)

Zostaw opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAGS Polska